Výsledky krajského kola 62. ročníku FO kategorie C v Praze
Úspěšnými řešiteli se stávají účastníci s alespoň 14 body, kteří úspěšně vyřešili alespoň 2 úlohy.
Pořadí | Účastník | Škola | Ročník | C2-1 | C2-2 | C2-3 | C2-4 | Celkové body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Samuel Rosiar | G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova | 2/4 | 10 | 8 | 10 | 9 | 37 |
2. | Petr Endrle | SPŠ sdělovací techniky, Praha 1, Panská | 2/4 | 7 | 8 | 10 | 9 | 34 |
3. | Adam Prokop | G Praha 6, Nad Alejí | 6/8 | 10 | 6 | 4 | 10 | 30 |
4. | Václav Tichavský | G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova | 4/6 | 7 | 3 | 10 | 6 | 26 |
5. | Šimon Andrš | G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova | 6/8 | 5 | 0 | 10 | 10 | 25 |
6. | Anna Vránová | G Praha 6, Nad Alejí | 6/8 | 9 | 8 | 6 | 2 | 25 |
7. | Matěj Vlček | G Na Pražačce, Praha 3, Nad Ohradou | 4/6 | 9 | 4 | 4 | 7 | 24 |
8. | Ekaterina Danilina | G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova | 6/8 | 9 | 3 | 4 | 8 | 24 |
9. | Martin Švanda | Arcibiskupské G Praha 2 | 6/8 | 5 | 7 | 2 | 9 | 23 |
10. | Ela Hejdová | G Jiřího Gutha-Jarkovského, Praha 1, Truhlářská | 6/8 | 5 | 8 | 1 | 7 | 21 |
11. | Katarína Horská | G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova | 6/8 | 5 | 3 | 4 | 9 | 21 |
12. | Matěj Volkmer | G Opatov, Praha 4, Konstantinova | 6/8 | 9 | 3 | 0 | 9 | 21 |
13. | Ondřej Vašátko | G Opatov, Praha 4, Konstantinova | 6/8 | 6,5 | 5 | 4 | 1 | 16,5 |
14. | Filip Bitzan | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 6/8 | 5 | 6 | 2 | 3 | 16 |
15. | Tereza Blažková | G Jiřího Gutha-Jarkovského, Praha 1, Truhlářská | 6/8 | 5 | 3 | 0 | 8 | 16 |
16. | Adam Kužílek | G Praha 6, Nad Alejí | 2/4 | 4 | 0 | 2 | 8 | 14 |
17. | Tomáš Suchánek | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 6/8 | 5 | 3 | 5 | – | 13 |
18. | Radek Gregor | G Jiřího Gutha-Jarkovského, Praha 1, Truhlářská | 6/8 | 9 | 0 | 0 | 4 | 13 |
19. | Kateřina Ficková | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 6/8 | 6 | 3 | 3 | 0 | 12 |
20. | Tomáš Amos Potoček | Akademické G, Praha 1, Štěpánská | 2/4 | 4 | 6 | 0 | 0 | 10 |
21. | Martin Švanda | G Opatov, Praha 4, Konstantinova | 6/8 | 5 | 0 | 4 | – | 9 |
22. | Adam Othman | G Praha 2, Botičská | 2/4 | 4 | 3 | 1 | – | 8 |
23. | Markéta Olšovcová | SPŠ sdělovací techniky, Praha 1, Panská | 2/4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 |
24. | Klára Tomanová | G Praha 2, Botičská | 2/4 | 4 | 3 | – | – | 7 |
25. | Nikita Zykov | G Na Pražačce, Praha 3, Nad Ohradou | 4/6 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
Stáhnout jako CSV s čárkami, CSV se středníky nebo TSV.
Ve výsledném pořadí jsou nejprve uvedeni úspěšní řešitelé seřazeni podle počtu bodů a teprve za nimi jsou další účastníci. Při shodném počtu bodů o pořadí rozhoduje:
- Vyšší počet „modifikovaných bodů“, které se vypočítají dle vzorce ∑ b·(max−prum), kde b je bodový zisk z dané úlohy, max je maximum bodů dané úlohy a prum je průměrný bodový zisk z dané úlohy v daném kraji. Znamená to, že v modifikovaných bodech má větší váhu zisk bodů z obtížnějších úloh.
- Ročník studia soutěžícího, příp. datum narození. Mladší mají přednost.
- Pokud nerozhodne ani jedno z předchozích kritérií, rozhoduje los.
Diskvalifikovaní, odmítnuvší a nepřítomní účastníci jsou skryti, stejně tak testovací uživatelé.