FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA 62. ročník ve školním roce 2020/2021 Odevzdávací systém OSMO

Krajské kolo B 62. ročníku: Seznam účastníků

Jméno Příjmení Škola Ročník
Přemysl Adam Jiráskovo G Náchod 3/4
Jan Bajer G Jihlava 5/6
Benedikt Bareš G Dobruška 3/4
Martin Beckovský G Havířov, Město, Komenského 7/8
Eliáš Bencúr Wichterlovo G Ostrava 7/8
Michal Beránek G Praha 10, Voděradská 7/8
Marek Bílek G Pardubice, Dašická 7/8
Vojtěch Brdečko Biskupské G Brno a MŠ 7/8
Marek Bulant G J. V. Jirsíka, České Budějovice 3/4
Tomáš Čajan G Františka Palackého, Valašské Meziříčí 3/4
Barbora Čejková G Plzeň, Mikulášské nám. 5/6
Martin Černík G Christiana Dopplera, Praha 5 7/8
Martin Červený G České Budějovice, Jírovcova 3/4
Jonáš Dej Wichterlovo G Ostrava 6/8
Ondřej Dolejš G Benešov 7/8
Michal Drašnar G Lovosice 7/8
Eliška Durstová G Dvůr Králové nad Labem 5/6
Pavel Dvořák G a Obchodní akademie, Pelhřimov 3/4
Štěpán Fárek G Rožnov pod Radhoštěm 3/4
Eva Feldbabelová Katolické G Třebíč 3/4
Jakub Ferenčík G Pardubice, Dašická 7/8
Lukáš Fidler Jiráskovo G Náchod 7/8
Tereza Filipská G Praha 9, Litoměřická 7/8
Jakub Fišner G Uherské Hradiště 3/4
Martin Fof Mendelovo G Opava 7/8
Antonín Frajt G Boskovice 7/8
Matěj Gajdoš G Ústí nad Labem 7/8
Martin Garncarz G Františka Palackého, Valašské Meziříčí 3/4
Adam Hájek G Praha 6, Nad Alejí 7/8
Matěj Halama G Pardubice, Dašická 3/4
Jiří Harvalík G Plzeň, Mikulášské nám. 3/4
Vítězslav Havlíček G Velké Meziříčí 7/8
Tomáš Heger Jiráskovo G Náchod 7/8
Jakub Heicl G Stříbro 7/8
Petr Hladík G Plzeň, Mikulášské nám. 5/6
Jan Hlavsa G Jana Palacha, Mělník 7/8
Jan Hojač Klvaňovo G a SZŠ Kyjov 3/4
Martin Holčák G Rožnov pod Radhoštěm 3/4
Štěpán Hřebíček G Brno-Řečkovice 7/8
Matěj Charousek G Praha 4, Na Vítězné pláni 5/6
Filip Chodura G Zlín 3/4
David Chudožilov Reálné G a ZŠ města, Prostějov 5/6
Ondřej Jamelský G Cheb 7/8
Monika Janderová G J. V. Jirsíka, České Budějovice 3/4
Veronika Janů Masarykovo G Plzeň 7/8
Michal Jaroš Purkyňovo G Strážnice 7/8
Tomáš Jaroš G a Obchodní akademie, Pelhřimov 3/4
Aleš Jílek G Polička 7/8
David Juda G Brno-Bystrc 7/8
Petr Kahan G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou 7/8

Zobrazeny záznamy 150 z 151 účastníků.

Stránka 1 z 4: