FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA 62. ročník ve školním roce 2020/2021 Odevzdávací systém OSMO

Krajské kolo C 62. ročníku: Seznam účastníků

Jméno Příjmení Škola Ročník
Pavel Altman G Plzeň, Mikulášské nám. 6/8
Šimon Andrš G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 6/8
David Balek G Příbram 6/8
Archip Barkov První české G v Karlových Varech 6/8
Filip Bitzan G Christiana Dopplera, Praha 5 6/8
Šimon Bízek G Na Pražačce, Praha 3, Nad Ohradou 4/6
Dominik Blaha G Uherské Hradiště 6/8
Tereza Blažková G Jiřího Gutha-Jarkovského, Praha 1, Truhlářská 6/8
Richard Bleier První české G v Karlových Varech 6/8
Přemysl Bobčík G Uherské Hradiště 2/4
Michal Bouda G Plzeň, Mikulášské nám. 6/8
Vladimíra Brabcová SPŠ Ostrov 2/4
Vít Brázda G Pardubice, Dašická 2/4
Kateřina Brožková G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou 6/8
Andrej Bružeňák G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8
Jan Bultas G Plzeň, Mikulášské nám. 6/8
Martin Čapka G a Jazyková škola, Břeclav 6/8
Přemysl Černý G Bohumila Hrabala v Nymburce, Nymburk 6/8
Ekaterina Danilina G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 6/8
Jindřich Dvořáček G Benešov 6/8
Kateřina Dvořáková G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8
Petr Endrle SPŠ sdělovací techniky, Praha 1, Panská 2/4
Jan Engler G, Obchodní akademie a Jazyková škola, Hodonín 6/8
Josef Ferda G dr. A. Hrdličky, Humpolec 6/8
Roman Fiala G Chomutov 2/4
Kateřina Ficková G Christiana Dopplera, Praha 5 6/8
Anna Foltýnová G Židlochovice 6/8
Rudolf Folvarčný G Františka Palackého, Valašské Meziříčí 2/4
Pavel Frank G Luďka Pika, Plzeň 6/8
Jakub Genčur G Matyáše Lercha, Brno 4/6
Jakub Gerža G Dobruška 6/8
Radek Gregor G Jiřího Gutha-Jarkovského, Praha 1, Truhlářská 6/8
Bohdan Habor G Teplice 6/8
Jakub Hadač G Václava Hlavatého, Louny 6/8
David Halmazňa Masarykovo G, SZŠ a VOŠ zdravotnická, Vsetín 6/8
Ela Hejdová G Jiřího Gutha-Jarkovského, Praha 1, Truhlářská 6/8
Jan Hlaváč G Plzeň, Mikulášské nám. 2/4
Simona Hlůžková G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 2/4
Jan Homolka Jiráskovo G Náchod 6/8
Jana Horňáčková SŠ průmyslová, hotelová a zdravotnická, Uherské Hradiště 2/4
Katarína Horská G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 6/8
Pavel Horský G Brno-Řečkovice 6/8
Adéla Houdková G Kadaň 6/8
Matyáš Hrešan G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 2/4
Anna Hronová G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8
Jiří Hrubant G Příbram 6/8
Jakub Hrubý G a Jazyková škola, Břeclav 6/8
Jan Hruška G Luďka Pika, Plzeň 6/8
Josef Hynšt Biskupské G Brno a MŠ 6/8
Šimon Chlup SPŠ Ostrov 2/4

Zobrazeny záznamy 150 z 162 účastníků.

Stránka 1 z 4: