FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA 62. ročník ve školním roce 2020/2021 Odevzdávací systém OSMO

Krajské kolo D 62. ročníku: Seznam účastníků

Jméno Příjmení Škola Ročník
Sára Abrahamová G Praha 2, Botičská 1/4
Špindler Adam G Česká Lípa 5/8
Mohamed Al-naggar Podkrušnohorské G Most 5/8
Amira Alwail G Luďka Pika, Plzeň 5/8
Jan Antoš G Strakonice 1/4
Lazorová Barbora G Česká Lípa 1/4
Kristýna Bělušová G Jana Pivečky a SOŠ Slavičín 1/4
Prokop Bernard G Žamberk 5/8
Michal Bernat G Christiana Dopplera, Praha 5 5/8
Eva Bínová G Opatov, Praha 4, Konstantinova 1/4
Karolína Bittová Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice 3/6
Kateřina Blahovcová G Praha 2, Botičská 1/4
Anna Bohuňková G Praha 2, Botičská 1/4
Jana Bošková G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 1/4
Helena Boušová G Teplice 5/8
Šimon Brabec Soukromé G ARCUS PRAHA 9, Praha 9 5/8
Adam Bretšnajder G Zikmunda Wintra, Rakovník 4/8
Lukáš Brousil G Praha 2, Botičská 1/4
Rostislav Brož G J. K. Tyla, Hradec Králové 1/4
Michal Bršťák SPŠ Ostrov 1/4
Zuzana Burešová G Boskovice 5/8
Jana Burianová G Praha 2, Botičská 1/4
Ondřej Bursík G T. G. Masaryka, Litvínov 5/8
Kamila Cidlinská G Praha 2, Botičská 1/4
Anežka Čechová G Brno, třída Kapitána Jaroše 1/4
Jakub Červeňan G Jana Pivečky a SOŠ Slavičín 1/4
Patrik Číhal Klvaňovo G a SZŠ Kyjov 5/8
Viktor Číhal Smíchovská SPŠ Praha 5, Preslova 1/4
Ondřej Číž Matiční G Ostrava 5/8
Daniel Čtvrtečka G Christiana Dopplera, Praha 5 1/4
Kryštof Čupr G Židlochovice 5/8
Havrda Daniel G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou 5/8
Matěj Dokoupil G Šumperk 5/8
Anna Dostálová G Chomutov 1/4
Daniel Drábek G Pardubice, Dašická 1/4
Monika Drexlerová G Rožnov pod Radhoštěm 5/8
Lenka Drudíková G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 1/4
Marek Dřínovský G Bystřice nad Pernštejnem 5/8
Petr Dymanus G Praha 9, Špitálská 1/4
Tomáš Eliášek G České Budějovice, Česká 5/8
Tadeáš Fryčák G Jana Opletala, Litovel 5/8
Eliška Gajdošová Jiráskovo G Náchod 5/8
Šimon Genčur Biskupské G Brno a MŠ 5/8
Vít Gerych Klvaňovo G a SZŠ Kyjov 1/4
Adéla Göttingerová G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 1/4
Martin Guráš G a SPŠ elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm 1/4
Martin Habrnal G Petra Bezruče, Frýdek-Místek 3/6
Eva Haikerová G a Obchodní akademie, Pelhřimov 5/8
Lucie Hampejsová G Děčín 5/8
Zuzana Havrdová G Dobruška 5/8

Zobrazeny záznamy 150 z 254 účastníků.

Stránka 1 z 6: