Krajské kolo E 62. ročníku: Seznam účastníků
Jméno | Příjmení | Škola | Stav | Kraj |
---|---|---|---|---|
Petr | Abazid | G Pierra de Coubertina, Tábor | soutěží | Jihočeský kraj |
Ondřej | Adamec | G Trutnov | soutěží | Královéhradecký kraj |
Zdeněk | Báča | První soukromé jazykové G Hradec Králové | soutěží | Královéhradecký kraj |
Václav | Bajtek | G Krnov | soutěží | Moravskoslezský kraj |
Albert | Bakoč | G Christiana Dopplera, Praha 5 | soutěží | Hlavní město Praha |
Jakub | Baláž | G Český Krumlov | soutěží | Jihočeský kraj |
Marián | Baňas | Reálné G a ZŠ O. Wichterleho, Prostějov | soutěží | Olomoucký kraj |
Marek | Bárta | ZŠ Litoměřice, U Stadionu | soutěží | Ústecký kraj |
Radim | Barták | ZŠ Dobrá Voda u Českých Budějovic | soutěží | Jihočeský kraj |
Šimon | Bartoň | G a SPŠ elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm | soutěží | Moravskoslezský kraj |
David | Bartoš | ZŠ Prakšice | soutěží | Zlínský kraj |
Šimon | Bartoš | ZŠ Šumice | soutěží | Zlínský kraj |
Apolena | Bártová | G Pardubice, Dašická | soutěží | Pardubický kraj |
Bruno | Bartůněk | G Čelákovice | soutěží | Středočeský kraj |
Jindřich | Bečvář | ZŠ Litvínov, Hamr, Mládežnická | soutěží | Ústecký kraj |
Iva | Bekárková | Arcibiskupské G Kroměříž | soutěží | Zlínský kraj |
Veronika | Bělušová | G Jana Pivečky a SOŠ Slavičín | soutěží | Zlínský kraj |
Bronislava | Bencková | G Jana Pivečky a SOŠ Slavičín | soutěží | Zlínský kraj |
Adriana | Bezecná | G Petra Bezruče, Frýdek-Místek | soutěží | Moravskoslezský kraj |
Mikołaj | Białoń | ZŠ Gustawa Przeczka s polským jazykem vyučovacím, Třinec | soutěží | Moravskoslezský kraj |
Martin | Blažek | G Židlochovice | soutěží | Jihomoravský kraj |
Filip | Böhm | ZŠ Gustawa Przeczka s polským jazykem vyučovacím, Třinec | soutěží | Moravskoslezský kraj |
Václav | Bok | G Joachima Barranda, Beroun | soutěží | Středočeský kraj |
Tomáš | Bořil | G Žďár nad Sázavou | soutěží | Kraj Vysočina |
Tomáš | Bourek | G Jaroslava Heyrovského, Praha 5 | soutěží | Hlavní město Praha |
Jan | Brančič | ZŠ Břeclav, Slovácká | soutěží | Jihomoravský kraj |
Michal | Branda | G Pardubice, Dašická | soutěží | Pardubický kraj |
Kryštof | Brejtr | Jiráskovo G Náchod | soutěží | Královéhradecký kraj |
Adam | Bretšnajder | G Zikmunda Wintra, Rakovník | soutěží | Středočeský kraj |
Petr | Brettschneider | Všeobecné a sportovní G Bruntál | soutěží | Moravskoslezský kraj |
Tobiáš | Brodec | ZŠ, L. Kuby 48, České Budějovice | soutěží | Jihočeský kraj |
Kryštof | Břeský | G Opatov, Praha 4, Konstantinova | soutěží | Hlavní město Praha |
Aneta | Bubeníčková | ZŠ Olomouc, Mozartova | soutěží | Olomoucký kraj |
Matěj | Bureš | ZŠ Skuteč, Smetanova | soutěží | Pardubický kraj |
Ema | Cenková | G Jeseník | soutěží | Olomoucký kraj |
Christine Elizabeth | Cianci | G Praha 6, Nad Alejí | soutěží | Hlavní město Praha |
Daniel | Cieślar | ZŠ Stanisława Hadyny s polským jazykem vyučovacím, Bystřice | soutěží | Moravskoslezský kraj |
Kateřina | Cílková | G Christiana Dopplera, Praha 5 | soutěží | Hlavní město Praha |
Martin | Cinert | G Václava Beneše Třebízského, Slaný | soutěží | Středočeský kraj |
Martin | Coubal | První české G v Karlových Varech | soutěží | Karlovarský kraj |
Veronika | Čepilová | G Velké Pavlovice | soutěží | Jihomoravský kraj |
Matěj | Čermín | G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova | soutěží | Hlavní město Praha |
Iveta | Černíková | ZŠ Opava, Englišova 82 | soutěží | Moravskoslezský kraj |
Daniela | Černušková | G Uherské Hradiště | soutěží | Zlínský kraj |
Adam | Černý | G Praha 8, Ústavní | soutěží | Hlavní město Praha |
Štěpán | Černý | ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská | soutěží | Hlavní město Praha |
Zdeněk | Čítek | G Pierra de Coubertina, Tábor | soutěží | Jihočeský kraj |
David | Číž | ZŠ Kopřivnice, 17.listopadu 1225 | soutěží | Moravskoslezský kraj |
Matěj | Dostál | G Josefa Kainara, Hlučín | soutěží | Moravskoslezský kraj |
Jakub | Drábek | Slovanské G Olomouc | soutěží | Olomoucký kraj |
Zobrazeny záznamy 1 až 50 z 337 účastníků.