FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA 62. ročník ve školním roce 2020/2021 Odevzdávací systém OSMO

Krajské kolo E 62. ročníku: Seznam účastníků

Jméno Příjmení Škola Ročník
Petr Abazid G Pierra de Coubertina, Tábor 4/8
Ondřej Adamec G Trutnov 4/8
Zdeněk Báča První soukromé jazykové G Hradec Králové 2/6
Václav Bajtek G Krnov 4/8
Albert Bakoč G Christiana Dopplera, Praha 5 4/8
Jakub Baláž G Český Krumlov 4/8
Marián Baňas Reálné G a ZŠ města, Prostějov 2/6
Marek Bárta ZŠ Litoměřice, U Stadionu 9
Radim Barták ZŠ Dobrá Voda u Českých Budějovic 9
Šimon Bartoň G a SPŠ elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm 4/8
David Bartoš ZŠ Prakšice 9
Šimon Bartoš ZŠ Šumice 9
Apolena Bártová G Pardubice, Dašická 4/8
Bruno Bartůněk G Čelákovice 4/8
Jindřich Bečvář ZŠ Litvínov, Hamr, Mládežnická 9
Iva Bekárková Arcibiskupské G Kroměříž 4/8
Veronika Bělušová G Jana Pivečky a SOŠ Slavičín 4/8
Bronislava Bencková G Jana Pivečky a SOŠ Slavičín 4/8
Adriana Bezecná G Petra Bezruče, Frýdek-Místek 2/6
Mikołaj Białoń ZŠ Gustawa Przeczka s polským jazykem vyučovacím, Třinec 9
Martin Blažek G Židlochovice 4/8
Filip Böhm ZŠ Gustawa Przeczka s polským jazykem vyučovacím, Třinec 9
Václav Bok G Joachima Barranda, Beroun 4/8
Tomáš Bořil G Žďár nad Sázavou 4/8
Tomáš Bourek G Jaroslava Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami 4/8
Jan Brančič ZŠ Břeclav, Slovácká 9
Michal Branda G Pardubice, Dašická 4/8
Kryštof Brejtr Jiráskovo G Náchod 4/8
Adam Bretšnajder G Zikmunda Wintra, Rakovník 4/8
Petr Brettschneider Všeobecné a sportovní G Bruntál 4/8
Tobiáš Brodec ZŠ, L. Kuby 48, České Budějovice 9
Kryštof Břeský G Opatov, Praha 4, Konstantinova 4/8
Aneta Bubeníčková ZŠ Olomouc, Mozartova 9
Matěj Bureš ZŠ Skuteč, Smetanova 9
Ema Cenková G Jeseník 4/8
Christine Elizabeth Cianci G Praha 6, Nad Alejí 4/8
Daniel Cieślar ZŠ Stanisława Hadyny s polským jazykem vyučovacím, Bystřice 9
Kateřina Cílková G Christiana Dopplera, Praha 5 4/8
Martin Cinert G Václava Beneše Třebízského, Slaný 4/8
Martin Coubal První české G v Karlových Varech 4/8
Veronika Čepilová G Velké Pavlovice 4/8
Matěj Čermín G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova 2/6
Iveta Černíková ZŠ Opava, Englišova 82 9
Daniela Černušková G Uherské Hradiště 4/8
Adam Černý G Praha 8, Ústavní 4/8
Štěpán Černý ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 9
Zdeněk Čítek G Pierra de Coubertina, Tábor 4/8
David Číž ZŠ Kopřivnice, 17.listopadu 1225 9
Matěj Dostál G Josefa Kainara, Hlučín 2/6
Jakub Drábek Slovanské G Olomouc 4/8

Zobrazeny záznamy 150 z 337 účastníků.

Stránka 1 z 7: