FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA 62. ročník ve školním roce 2020/2021 Odevzdávací systém OSMO

Okresní kolo F 62. ročníku: Seznam účastníků

Jméno Příjmení Škola Ročník
Matěj Adam G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 3/8
Nathan Albrecht G a Jazyková škola, Břeclav 3/8
Martin Antoško G Ústí nad Labem 3/8
Martin Balej G Ústí nad Labem 3/8
Matyáš Bartoněk Masarykovo G, SZŠ a VOŠ zdravotnická, Vsetín 3/8
Jan Bartoš G a Jazyková škola, Břeclav 3/8
Marek Bernard ZŠ Pardubice, Polabiny, Prodloužená 8
Erik Bernardos ZŠ Frýdek-Místek, Komenského 8
Filip Blažek ZŠ Havlíčkův Brod, V Sadech 8
Michal Brezniak G Hranice 1/6
Lukáš Brych ZŠ Nový Bor, náměstí Míru 8
Jáchym Buben G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova 1/6
Thu Huyen Buiová ZŠ Nýřany 8
Ondřej Bumbálek ZŠ Jihlava, Seifertova 8
Lukáš Bunček NOE - Křesťanská ZŠ v Pardubicích, Pardubice 8
Wojciech Bureš Polská ZŠ - Polska Szkoła Podstawowa im. Wisławy Szymborskiej, Vendryně 8
Lenka Burianková Reálné G a ZŠ města, Prostějov 1/6
Radim Cigánek ZŠ Opava, Otická 18 8
Vítek Císař ZŠ Mirošov 8
Ester Cudziková G Petra Bezruče, Frýdek-Místek 1/6
Michal Čapek ZŠ Pardubice, Polabiny, npor. Eliáše 8
Lenka Čapková G Frýdlant 3/8
Michal Čech Cyrilometodějské G, ZŠ Prostějov 8
Ema Čekalová G Praha 4, Budějovická 3/8
Martina Černá ZŠ Pardubice, Polabiny, npor. Eliáše 8
Filip Černý G F. X. Šaldy, Liberec 3/8
Ondřej Češka ZŠ Sezemice 8
Magdalena Číhalová G Jakuba Škody, Přerov 3/8
Dominika Čudová G Christiana Dopplera, Praha 5 3/8
Tomáš David ZŠ Liberec, Švermova 8
Harry Deimling Doctrina - ZŠ Liberec 8
Adam Denko G Joachima Barranda, Beroun 3/8
Petra Dětská ZŠ Choustník 8
Tomáš Diessner G Christiana Dopplera, Praha 5 3/8
Martin Doležal G Ladislava Jaroše, Holešov 3/8
Sebastian Dominik ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 8
Viktor Drábek G Christiana Dopplera, Praha 5 3/8
Petr Drozdík ZŠ Sokolov, Švabinského 8
Adam Důbrava ZŠ Zlín, Okružní 8
Jiří Samuel Dubský Doctrina - ZŠ Liberec 8
Vojtěch Duda ZŠ Dr. Miroslava Tyrše, Děčín 8
Filip Dufek G a Jazyková škola, Břeclav 3/8
René Dušek Zemědělská akademie a G Hořice - SŠ a VOŠ 3/8
Kateřina Dušková G Pardubice, Dašická 3/8
Antonín Dvořák ZŠ Svitavy, T. G. Masaryka 8
Adam Endrle G Joachima Barranda, Beroun 3/8
Vojtěch Fiala ZŠ Otokara Březiny, Jihlava 8
Róza Sofie Fialová G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 3/8
Karolína Filasová G Ústí nad Labem 3/8
Jiřina Filipová ZŠ Lišov 8

Zobrazeny záznamy 150 z 318 účastníků.

Stránka 1 z 7: