FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA OSMO 63. ročník ve školním roce 2021/2022

Ústřední kolo A 63. ročníku: Seznam účastníků

Jméno Příjmení Škola Stav Stát
Vít Brázda G Pardubice, Dašická soutěží Česko
Tomáš Čajan G Františka Palackého, Valašské Meziříčí soutěží Česko
Martin Černík G Christiana Dopplera, Praha 5 soutěží Česko
Martin Červený G České Budějovice, Jírovcova soutěží Česko
Ondřej Dolejš G Benešov soutěží Česko
Jakub Ferenčík G Pardubice, Dašická soutěží Česko
Lukáš Fidler Jiráskovo G Náchod soutěží Česko
Matěj Gajdoš G Ústí nad Labem soutěží Česko
Šimon Genčur Biskupské G Brno a MŠ soutěží Česko
Jakub Hadač G Václava Hlavatého, Louny soutěží Česko
Jiří Harvalík G Plzeň, Mikulášské nám. soutěží Česko
Tomáš Heger Jiráskovo G Náchod nepřítomný Česko
Jakub Heicl G Stříbro soutěží Česko
Hynek Jakeš Slovanské G Olomouc soutěží Česko
Ondřej Jamelský G Cheb soutěží Česko
Lukáš Javora G Zlín soutěží Česko
Filip Klimoszek G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova soutěží Česko
Jiří Kohl Biskupské G Brno a MŠ soutěží Česko
Václav Maštera G Pierra de Coubertina, Tábor soutěží Česko
Jakub Maťa G Jakuba Škody, Přerov soutěží Česko
Kryštof Matějka G Christiana Dopplera, Praha 5 soutěží Česko
Aleš Opl G a Hudební škola hlavního města Prahy, ZUŠ Praha 3 soutěží Česko
Tomáš Patsch Slovanské G Olomouc soutěží Česko
Vít Pavlík G Havlíčkův Brod soutěží Česko
Šimon Pekár G Plzeň, Mikulášské nám. soutěží Česko
Jan Pijáček Biskupské G Brno a MŠ soutěží Česko
Petr Piňos Biskupské G Brno a MŠ soutěží Česko
Pavel Provazník G Pardubice, Dašická soutěží Česko
Stanislav Sadílek G Benešov soutěží Česko
Nela Sendlerová G Brno-Řečkovice soutěží Česko
Vojtěch Stránský G Brno, třída Kapitána Jaroše soutěží Česko
Michaela Šídová G Praha 9, Litoměřická soutěží Česko
Ondřej Škrna G Praha 4, Budějovická soutěží Česko
Tadeáš Tkadlec G Praha 9, Špitálská soutěží Česko
Josef Vácha G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova soutěží Česko
Vojtěch Váňa G Pardubice, Dašická soutěží Česko

Zobrazeny záznamy 136 z 36 účastníků.

Stránka 1 z 1: