FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA OSMO 64. ročník ve školním roce 2022/2023

Školní kolo C 64. ročníku: Seznam účastníků

Jméno Příjmení Škola Stav Škola
Magdalena Adamcová G Petra Bezruče, Frýdek-Místek přihlášený G Petra Bezruče, Frýdek-Místek
Adam Baroch G Praha 4, Písnická soutěží G Praha 4, Písnická
Viktor Bárta G Praha 4, Písnická soutěží G Praha 4, Písnická
Tomáš Bořil G Žďár nad Sázavou přihlášený G Žďár nad Sázavou
Tobiáš Brodec G J. V. Jirsíka, České Budějovice přihlášený G J. V. Jirsíka, České Budějovice
Eliáš Černý G Praha 7, Nad Štolou soutěží G Praha 7, Nad Štolou
Alex Forejt G Praha 7, Nad Štolou soutěží G Praha 7, Nad Štolou
Jiří Hellmich VOŠ a SPŠ elektrotechnická, Plzeň přihlášený VOŠ a SPŠ elektrotechnická, Plzeň
Nikol Hetfleišová G Ivana Olbrachta, Semily přihlášený G Ivana Olbrachta, Semily
Barbora Hochová G Praha 7, Nad Štolou přihlášený G Praha 7, Nad Štolou
Jakub Hriceňko G prof. Jana Patočky, Praha 1, Jindřišská soutěží G prof. Jana Patočky, Praha 1, Jindřišská
Magdalena Hybnerová G Ústí nad Labem soutěží G Ústí nad Labem
Lenka Chmelíková G Ivana Olbrachta, Semily přihlášený G Ivana Olbrachta, Semily
Petr Ivan Arcibiskupské G Kroměříž přihlášený Arcibiskupské G Kroměříž
Patrik Kadlec První české G v Karlových Varech soutěží První české G v Karlových Varech
Kateřina Karlíková G Aloise Jiráska, Litomyšl soutěží G Aloise Jiráska, Litomyšl
Jakub Korec G Opatov, Praha 4, Konstantinova soutěží G Opatov, Praha 4, Konstantinova
Antonín Kotvalt G Trutnov přihlášený G Trutnov
Václav Kotyza G dr. A. Hrdličky, Humpolec přihlášený G dr. A. Hrdličky, Humpolec
Jana Králová SPŠ Třebíč soutěží SPŠ Třebíč
David Krejčí G Praha 4, Písnická soutěží G Praha 4, Písnická
Vojtěch Lisztwan SPŠ elektrotechnická, Havířov přihlášený SPŠ elektrotechnická, Havířov
Jan Daniel Mališ G a SPŠ elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm přihlášený G a SPŠ elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm
Matyáš Matta Masarykovo G Plzeň soutěží Masarykovo G Plzeň
Petr Maxa G Plzeň, Mikulášské nám. soutěží G Plzeň, Mikulášské nám.
Jan Novotný G Ústí nad Labem soutěží G Ústí nad Labem
Marek Pavlas G Praha 4, Písnická soutěží G Praha 4, Písnická
Jakub Pavlica G Petra Bezruče, Frýdek-Místek přihlášený G Petra Bezruče, Frýdek-Místek
Eduard Plic Masarykovo G Plzeň přihlášený Masarykovo G Plzeň
Michal Polák G Ústí nad Labem soutěží G Ústí nad Labem
Daniela Strnadová G Ústí nad Labem soutěží G Ústí nad Labem
Michal Šos G Jaroslava Vrchlického, Klatovy soutěží G Jaroslava Vrchlického, Klatovy
Daniel Švec G a Obchodní akademie, Pelhřimov soutěží G a Obchodní akademie, Pelhřimov
Radim Švec G a Obchodní akademie, Pelhřimov soutěží G a Obchodní akademie, Pelhřimov
Petr Toman G Velké Meziříčí přihlášený G Velké Meziříčí
Jakub Vaník G Blovice přihlášený G Blovice
Lucie Votrubová G Benešov soutěží G Benešov
Tobiáš Zvonek G Ústí nad Labem soutěží G Ústí nad Labem

Zobrazeny záznamy 138 z 38 účastníků.

Stránka 1 z 1: