Výsledky krajského kola 64. ročníku FO kategorie A
Úspěšnými řešiteli se stávají účastníci s alespoň 14 body, kteří úspěšně vyřešili alespoň 2 úlohy.
Pořadí | Účastník | Kraj | Škola | Ročník | A2-1 | A2-2 | A2-3 | A2-4 | Celkové body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Samuel Rosiar | Hlavní město Praha | G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova | 4/4 | 10 | 10 | 10 | 10 | 40 |
2. | Pavel Provazník | Pardubický kraj | G Pardubice, Dašická | 4/4 | 9,5 | 10 | 9 | 9 | 37,5 |
3. | Štěpán Plass | Kraj Vysočina | G Jihlava | 3/4 | 9,5 | 8 | 9,5 | 10 | 37 |
4. | David Bálek | Středočeský kraj | G Příbram | 8/8 | 6 | 10 | 9 | 10 | 35 |
5. | Johan Ježek | Plzeňský kraj | G Plzeň, Mikulášské nám. | 4/4 | 10 | 4,5 | 9 | 10 | 33,5 |
6. | Tomáš Patsch | Olomoucký kraj | Slovanské G Olomouc | 8/8 | 10 | 10 | 9 | 4 | 33 |
7. | Mikuláš Fiala | Hlavní město Praha | G Praha 2, Botičská | 4/4 | 10 | 3 | 10 | 10 | 33 |
8. | Jakub Štěpo | Středočeský kraj | G Kladno | 8/8 | 10 | 3 | 9 | 10 | 32 |
9. | Matěj Marek | Liberecký kraj | G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou | 3/4 | 5 | 4,5 | 10 | 10 | 29,5 |
10. | Vít Brázda | Pardubický kraj | G Pardubice, Dašická | 4/4 | 10 | 2,5 | 9,5 | 7 | 29 |
11. | Bronislav Růžička | Plzeňský kraj | G a SOŠ Rokycany | 8/8 | 10 | 1,5 | 7 | 9 | 27,5 |
12. | Vojtěch Pluskal | Olomoucký kraj | G Olomouc, Hejčín, Tomkova | 8/8 | 9,5 | 3,5 | 9,5 | 5 | 27,5 |
13. | Matouš Mišta | Olomoucký kraj | G Olomouc, Hejčín, Tomkova | 4/6 | 6 | 5 | 10 | 5 | 26 |
14. | Jakub Hadač | Ústecký kraj | G Václava Hlavatého, Louny | 8/8 | 10 | 0 | 7,5 | 8,5 | 26 |
15. | Lukáš Javora | Zlínský kraj | G Zlín | 8/8 | 10 | 1 | 10 | 5 | 26 |
16. | Ondřej Trinkewitz | Moravskoslezský kraj | G a SPŠ elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm | 8/8 | 10 | 0 | 5,5 | 10 | 25,5 |
17. | Jakub Vyškovský | Zlínský kraj | Masarykovo G, SZŠ a VOŠ zdravotnická, Vsetín | 4/4 | 8 | 5 | 9 | 3 | 25 |
18. | Jakub Ježek | Královéhradecký kraj | G Boženy Němcové, Hradec Králové | 6/6 | 3 | 4 | 10 | 7 | 24 |
19. | Lukáš Tabery | Olomoucký kraj | Cyrilometodějské G, ZŠ Prostějov | 7/8 | 10 | 3 | 5 | 6 | 24 |
20. | Jakub Gerža | Královéhradecký kraj | G Dobruška | 8/8 | 8 | 0 | 10 | 6 | 24 |
21. | Daniel Theiss | Karlovarský kraj | G Cheb | 6/8 | 10 | 1 | 10 | 3 | 24 |
22. | Jakub Koňárek | Jihomoravský kraj | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 8/8 | 8 | 3 | 9,5 | 3 | 23,5 |
23. | Pavla Šimová | Olomoucký kraj | G Šumperk | 6/8 | 8,5 | 1,5 | 10 | 3 | 23 |
24. | Šimon Genčur | Jihomoravský kraj | Biskupské G Brno a MŠ | 7/8 | 10 | 1,5 | 9,5 | 2 | 23 |
25. | Jakub Andrlík | Pardubický kraj | G Polička | 8/8 | 10 | 0,5 | 10 | 2 | 22,5 |
26. | Petr Piňos | Jihomoravský kraj | Biskupské G Brno a MŠ | 8/8 | 6,5 | 6 | 8 | 1 | 21,5 |
27. | Lukáš Linhart | Moravskoslezský kraj | G Petra Bezruče, Frýdek-Místek | 5/6 | 10 | 1 | 8 | 2 | 21 |
28. | Jakub Kraus | Ústecký kraj | G Teplice | 8/8 | 10 | 1,5 | 9 | 0 | 20,5 |
29. | Štěpán Omelka | Zlínský kraj | G J.A.Komenského a Jazyková škola, Uherský Brod | 4/4 | 10 | 0 | 10 | 0 | 20 |
30. | Tereza Voltrová | Plzeňský kraj | G Plzeň, Mikulášské nám. | 8/8 | 6 | 3 | 9,5 | 1 | 19,5 |
31. | Jakub Genčur | Jihomoravský kraj | G Matyáše Lercha, Brno | 6/6 | 8 | 3 | 0 | 8 | 19 |
32. | Jakub Radim Zbončák | Jihomoravský kraj | G Brno, Křenová | 2/4 | 5 | 2 | 3,5 | 8 | 18,5 |
33. | Daniel Čtvrtečka | Hlavní město Praha | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 3/4 | 9 | 3,5 | – | 6 | 18,5 |
34. | Jakub Kopčil | Plzeňský kraj | G Plzeň, Mikulášské nám. | 8/8 | 3,5 | 6 | 7 | 2 | 18,5 |
35. | Adam Červenka | Jihomoravský kraj | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 8/8 | 2 | 6 | 8 | 2 | 18 |
36. | Jindřich Dvořáček | Středočeský kraj | G Benešov | 8/8 | 6 | 5 | 6 | 1 | 18 |
37. | Jakub Turner | Plzeňský kraj | G Jaroslava Vrchlického, Klatovy | 7/8 | 2 | 0 | 9,5 | 6,5 | 18 |
38. | Matěj Venhoda | Kraj Vysočina | G Jihlava | 8/8 | 9,5 | 1,5 | 6 | 0,5 | 17,5 |
39. | Jáchym Tengler | Pardubický kraj | G Polička | 4/4 | 10 | 0 | 6,5 | 1 | 17,5 |
40. | Robin Řádek | Kraj Vysočina | G Žďár nad Sázavou | 4/4 | 7 | 0,5 | 5 | 4,5 | 17 |
41. | Jan Engler | Jihomoravský kraj | G, Obchodní akademie a Jazyková škola, Hodonín | 8/8 | 8 | 1 | 5 | 3 | 17 |
42. | Tomáš Dygrýn | Středočeský kraj | G Václava Beneše Třebízského, Slaný | 8/8 | 6 | 0 | 9 | 2 | 17 |
43. | Michael Švehla | Jihomoravský kraj | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 8/8 | 6 | 0 | 10 | 1 | 17 |
44. | David Havrlant | Moravskoslezský kraj | Wichterlovo G Ostrava | 7/8 | 10 | 0 | 7 | 0 | 17 |
45. | Jan Zářecký | Jihomoravský kraj | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 8/8 | 6 | 1 | 8,5 | 1 | 16,5 |
46. | Jaromír Potůček | Hlavní město Praha | G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova | 4/4 | 6,5 | 1,5 | 6 | 2 | 16 |
47. | Petr Němec | Moravskoslezský kraj | Wichterlovo G Ostrava | 5/8 | 6 | 3 | 7 | 0 | 16 |
48. | Jan Slíva | Hlavní město Praha | Mensa G Praha 6 | 6/8 | 5 | – | 8,5 | 2,5 | 16 |
49. | Dominik Sloup | Jihočeský kraj | Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice | 6/6 | 0 | 0 | 10 | 5 | 15 |
50. | Šimon Andrš | Hlavní město Praha | G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova | 8/8 | 7 | 1 | 6 | 1 | 15 |
51. | Josef Hynšt | Jihomoravský kraj | Biskupské G Brno a MŠ | 8/8 | 7,5 | 1 | 6 | 0 | 14,5 |
52. | Fatma Amin | Zlínský kraj | G Uherské Hradiště | 4/4 | 8 | 5 | 0 | 1 | 14 |
53. | Tomáš Janoušek | Moravskoslezský kraj | Wichterlovo G Ostrava | 8/8 | 7 | 5 | 2 | 0 | 14 |
54. | Lukáš Wendzel | Moravskoslezský kraj | G a SPŠ elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm | 4/4 | 3 | 4,5 | 5 | 1,5 | 14 |
55. | Marek Korta | Moravskoslezský kraj | G a Obchodní akademie, Orlová | 8/8 | 7 | 4 | 3 | 0 | 14 |
56. | Václav Tichavský | Hlavní město Praha | G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova | 6/6 | 1 | 0 | 9,5 | 3,5 | 14 |
57. | Monika Drexlerová | Zlínský kraj | G Rožnov pod Radhoštěm | 7/8 | 2 | 2 | 9 | 1 | 14 |
58. | Kristian Matúš | Moravskoslezský kraj | G Nový Jičín | 3/4 | 3 | 1 | 8 | 2 | 14 |
59. | Lukáš Létal | Olomoucký kraj | G Jakuba Škody, Přerov | 4/4 | 0,5 | 3 | 3,5 | 6 | 13 |
60. | Michal Kolínek | Plzeňský kraj | G Plzeň, Mikulášské nám. | 6/6 | 5 | 6 | 0 | 1 | 12 |
61. | Martin Petr | Kraj Vysočina | G Žďár nad Sázavou | 4/4 | 10 | – | – | 2 | 12 |
62. | Lukáš Kycl | Jihomoravský kraj | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 8/8 | 6 | 0 | 5 | 1 | 12 |
63. | Daniela Karpíšková | Plzeňský kraj | Masarykovo G Plzeň | 8/8 | 1,5 | 2,5 | 6 | 1,5 | 11,5 |
64. | Martin Hraba | Středočeský kraj | G Benešov | 4/4 | 2 | 0 | 3 | 6 | 11 |
65. | Šimon Kubeš | Jihočeský kraj | G České Budějovice, Jírovcova | 8/8 | 8 | 2 | 0 | 1 | 11 |
66. | Kristián Petr Šulista | Jihočeský kraj | G České Budějovice, Jírovcova | 8/8 | 10 | 0 | 0 | 1 | 11 |
67. | Filip Menšík | Kraj Vysočina | G Jihlava | 4/4 | 1 | 0,5 | 8,5 | 0,5 | 10,5 |
68. | Veronika Plevná | Karlovarský kraj | G Cheb | 7/8 | 3 | 3 | 0 | 4 | 10 |
69. | Jakub Šimek | Plzeňský kraj | G Plzeň, Mikulášské nám. | 6/6 | 5 | 5 | 0 | 0 | 10 |
70. | David Halmazňa | Zlínský kraj | Masarykovo G, SZŠ a VOŠ zdravotnická, Vsetín | 8/8 | 3 | 1 | 3 | 3 | 10 |
71. | Pavel Altmann | Plzeňský kraj | G Plzeň, Mikulášské nám. | 8/8 | 3 | 0 | 7 | 0 | 10 |
72. | Pavel Frank | Plzeňský kraj | G Luďka Pika, Plzeň | 8/8 | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 |
73. | Jan Jindřich Hřebenář | Plzeňský kraj | G Luďka Pika, Plzeň | 4/4 | 3 | 2,5 | 3 | 0 | 8,5 |
74. | Michal Mainuš | Olomoucký kraj | G Lipník nad Bečvou | 8/8 | 1 | – | 5 | 2,5 | 8,5 |
75. | Ondřej Vainer | Plzeňský kraj | Masarykovo G Plzeň | 4/4 | 2,5 | 5,5 | 0 | 0 | 8 |
76. | Ondřej Princ | Karlovarský kraj | G Cheb | 8/8 | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 |
77. | Tomáš Stískal | Olomoucký kraj | G Hranice | 6/6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 8 |
78. | Matyáš Hrešan | Plzeňský kraj | G Jaroslava Vrchlického, Klatovy | 4/4 | 0 | 1 | 6 | 1 | 8 |
79. | Filip Wintr | Plzeňský kraj | Masarykovo G Plzeň | 8/8 | 3 | 1 | 3 | 1 | 8 |
80. | Dalibor Večeřa | Moravskoslezský kraj | Wichterlovo G Ostrava | 8/8 | 6 | 2 | 0 | 0 | 8 |
81. | Metoděj Svoboda | Středočeský kraj | G Zikmunda Wintra, Rakovník | 4/8 | 3 | 0 | 4 | 1 | 8 |
82. | Jaroslav Palkoska | Středočeský kraj | G Kolín | 8/8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 8 |
83. | Jakub Vyskočil | Moravskoslezský kraj | G Petra Bezruče, Frýdek-Místek | 6/6 | 0 | 6 | 1 | 0 | 7 |
84. | Vojtěch Štěpán | Středočeský kraj | G Benešov | 8/8 | 0 | 4 | 3 | 0 | 7 |
85. | Jan Klír | Středočeský kraj | G Bohumila Hrabala v Nymburce | 7/8 | 3 | 0 | 0 | 4 | 7 |
86. | Jan Mach | Plzeňský kraj | Masarykovo G Plzeň | 8/8 | 4 | 2 | 0 | 1 | 7 |
87.–88. | Jan Mareš | Jihočeský kraj | G Pierra de Coubertina, Tábor | 4/4 | 6 | 0 | 0 | 1 | 7 |
Pavel Repák | Karlovarský kraj | G Cheb | 8/8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 7 | |
89. | Lukáš Kotek | Jihočeský kraj | G České Budějovice, Jírovcova | 8/8 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 |
90. | Jakub Štefan | Středočeský kraj | G Jana Palacha, Mělník | 4/4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 |
91. | Tomáš Macholda | Jihočeský kraj | G Pierra de Coubertina, Tábor | 4/4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 6 |
92. | Jakub Hlavenka | Jihomoravský kraj | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 5/8 | 2 | 1 | 3 | 0 | 6 |
93. | Vladimíra Jiříčková | Plzeňský kraj | G Jaroslava Vrchlického, Klatovy | 7/8 | 0,5 | 0 | 0 | 4,5 | 5 |
94. | Matěj Kučera | Jihočeský kraj | G Trhové Sviny | 8/8 | 1 | 1 | 2 | 1 | 5 |
95. | Adam Pojar | Plzeňský kraj | G Jaroslava Vrchlického, Klatovy | 5/6 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 |
96. | Eva Trejbalová | Plzeňský kraj | G Luďka Pika, Plzeň | 8/8 | 0 | 3 | 0 | 1 | 4 |
97. | Karel Zikeš | Jihočeský kraj | G J. V. Jirsíka, České Budějovice | 4/4 | 1 | 2 | 0 | 1 | 4 |
98. | Václav Bauer | Jihočeský kraj | G České Budějovice, Jírovcova | 8/8 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 |
99. | Václav Vinkler | Moravskoslezský kraj | Wichterlovo G Ostrava | 3/4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 |
100. | Pavel Horský | Jihomoravský kraj | G Brno-Řečkovice | 8/8 | 1 | 0 | 0,5 | 1 | 2,5 |
101. | Nikola Kadlečková | Zlínský kraj | G a Jazyková škola, Zlín | 4/4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
102. | Michal Bouda | Plzeňský kraj | G Plzeň, Mikulášské nám. | 8/8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stáhnout jako CSV s čárkami, CSV se středníky nebo TSV.
Ve výsledném pořadí jsou nejprve uvedeni úspěšní řešitelé seřazeni podle počtu bodů a teprve za nimi jsou další účastníci. Při shodném počtu bodů o pořadí rozhoduje:
- Vyšší počet „modifikovaných bodů“, které se vypočítají dle vzorce ∑ b·(max−prum), kde b je bodový zisk z dané úlohy, max je maximum bodů dané úlohy a prum je průměrný bodový zisk z dané úlohy v daném kraji. Znamená to, že v modifikovaných bodech má větší váhu zisk bodů z obtížnějších úloh.
- Ročník studia soutěžícího, příp. datum narození. Mladší mají přednost.
- Pokud nerozhodne ani jedno z předchozích kritérií, rozhoduje los.
Diskvalifikovaní, odmítnuvší a nepřítomní účastníci jsou skryti, stejně tak testovací uživatelé.