FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA OSMO 65. ročník ve školním roce 2023/2024

Školní kolo A 65. ročníku: Seznam účastníků

Jméno Příjmení Škola Stav Škola
Veronika Bartáková Slovanské G Olomouc soutěží Slovanské G Olomouc
Michal Bernat G Christiana Dopplera, Praha 5 soutěží G Christiana Dopplera, Praha 5
Helena Boušová G Teplice soutěží G Teplice
Šimon Brabec Soukromé G ARCUS PRAHA 9, Praha 9 soutěží Soukromé G ARCUS PRAHA 9, Praha 9
Peter Braun G Jaroslava Vrchlického, Klatovy soutěží G Jaroslava Vrchlického, Klatovy
Adam Bretšnajder G Zikmunda Wintra, Rakovník soutěží G Zikmunda Wintra, Rakovník
Jáchym Buben G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova soutěží G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova
Filip Cihlář G J.Š.Baara, Domažlice soutěží G J.Š.Baara, Domažlice
Daniel Čtvrtečka G Christiana Dopplera, Praha 5 soutěží G Christiana Dopplera, Praha 5
Jaromir Čudek Wichterlovo G Ostrava soutěží Wichterlovo G Ostrava
Vojtěch Doležal G Žďár nad Sázavou soutěží G Žďár nad Sázavou
Monika Drexlerová G Rožnov pod Radhoštěm soutěží G Rožnov pod Radhoštěm
Antoine Fraiteur Dvořákovo gymnázium, Kralupy nad Vltavou soutěží Dvořákovo gymnázium, Kralupy nad Vltavou
Lukáš Franta G Christiana Dopplera, Praha 5 soutěží G Christiana Dopplera, Praha 5
Štěpán Fröde G Dobruška soutěží G Dobruška
Šimon Genčur Biskupské G Brno a MŠ soutěží Biskupské G Brno a MŠ
Jakub Hájek G Boženy Němcové, Hradec Králové soutěží G Boženy Němcové, Hradec Králové
David Havrlant Wichterlovo G Ostrava soutěží Wichterlovo G Ostrava
Filip Hejzlar Jiráskovo G Náchod soutěží Jiráskovo G Náchod
Jan Herzig G J.Š.Baara, Domažlice soutěží G J.Š.Baara, Domažlice
Jakub Hlavenka G Brno, třída Kapitána Jaroše soutěží G Brno, třída Kapitána Jaroše
Jan Holuša Wichterlovo G Ostrava soutěží Wichterlovo G Ostrava
Anežka Hozáková G Teplice soutěží G Teplice
Jáchym Chadima G Polička soutěží G Polička
Tomas Chalas G Nový Jičín soutěží G Nový Jičín
Tomáš Chlup G Brno-Řečkovice soutěží G Brno-Řečkovice
Zdeněk Chval G České Budějovice, Jírovcova odmítnutý G České Budějovice, Jírovcova
Vít Izdný G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova soutěží G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova
Ondřej Kadlec G Moravský Krumlov soutěží G Moravský Krumlov
Martin Kalda G Tišnov soutěží G Tišnov
Marek Kalenda G Brno, třída Kapitána Jaroše soutěží G Brno, třída Kapitána Jaroše
Jindřich Kašparec Wichterlovo G Ostrava soutěží Wichterlovo G Ostrava
Andrea Kempná PORG - G a ZŠ Ostrava soutěží PORG - G a ZŠ Ostrava
Adam Kladníček G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou soutěží G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou
Jan Klír G Bohumila Hrabala v Nymburce soutěží G Bohumila Hrabala v Nymburce
Marco Kormaník Wichterlovo G Ostrava soutěží Wichterlovo G Ostrava
Alexander Košťál G Tišnov soutěží G Tišnov
Jáchym Kouba G Jakuba Škody, Přerov soutěží G Jakuba Škody, Přerov
Jan Kousek G Chomutov soutěží G Chomutov
Mikuláš Kramosil G Jaroslava Heyrovského, Praha 5 soutěží G Jaroslava Heyrovského, Praha 5
Vojtěch Kříž G Jaroslava Vrchlického, Klatovy soutěží G Jaroslava Vrchlického, Klatovy
Jakub Kubica G, Ostrava-Hrabůvka soutěží G, Ostrava-Hrabůvka
Vojtěch Kubrycht G Praha 4, Budějovická soutěží G Praha 4, Budějovická
Martin Kudrna G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova soutěží G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova
Lukáš Linhart G Petra Bezruče, Frýdek-Místek soutěží G Petra Bezruče, Frýdek-Místek
Martin Lukavec G Jiřího z Poděbrad, Poděbrady soutěží G Jiřího z Poděbrad, Poděbrady
Jan Martin Macháček Wichterlovo G Ostrava soutěží Wichterlovo G Ostrava
Matěj Marek G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou soutěží G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou
Kristian Matúš G Nový Jičín soutěží G Nový Jičín
Tobiáš Mazura Jiráskovo G Náchod soutěží Jiráskovo G Náchod

Zobrazeny záznamy 150 z 117 účastníků.

Stránka 1 z 3: