FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA OSMO 65. ročník ve školním roce 2023/2024

Školní kolo B 65. ročníku: Seznam účastníků

Jméno Příjmení Škola Stav Škola
Kryštof Balhárek Reálné G a ZŠ O. Wichterleho, Prostějov soutěží Reálné G a ZŠ O. Wichterleho, Prostějov
Ágnes Bednaříková G a obchodní akademie, Bučovice soutěží G a obchodní akademie, Bučovice
Martin Bouzek G Jakuba Škody, Přerov soutěží G Jakuba Škody, Přerov
Peter Braun G Jaroslava Vrchlického, Klatovy soutěží G Jaroslava Vrchlického, Klatovy
Adam Bretšnajder G Zikmunda Wintra, Rakovník soutěží G Zikmunda Wintra, Rakovník
Jáchym Buben G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova soutěží G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova
Filip Cihlář G J.Š.Baara, Domažlice soutěží G J.Š.Baara, Domažlice
Vojtěch Fila G Aloise Jiráska, Litomyšl soutěží G Aloise Jiráska, Litomyšl
Lubomír Habarta G J.A.Komenského a Jazyková škola, Uherský Brod soutěží G J.A.Komenského a Jazyková škola, Uherský Brod
Filip Hána G a SOŠ zdravotnická a ekonomická, Vyškov soutěží G a SOŠ zdravotnická a ekonomická, Vyškov
Adam Hanzlíček G Tachov soutěží G Tachov
Jakub Hejhal G J.Š.Baara, Domažlice soutěží G J.Š.Baara, Domažlice
Ondřej Hejsek G, SOŠ a SZŠ Jilemnice soutěží G, SOŠ a SZŠ Jilemnice
Jiří Hellmich VOŠ a SPŠ elektrotechnická, Plzeň soutěží VOŠ a SPŠ elektrotechnická, Plzeň
Barbora Herynková G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova soutěží G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova
Jan Theodor Hrdý G J.A.Komenského a Jazyková škola, Uherský Brod soutěží G J.A.Komenského a Jazyková škola, Uherský Brod
Jan Hrňa Masarykovo G, SZŠ a VOŠ zdravotnická, Vsetín soutěží Masarykovo G, SZŠ a VOŠ zdravotnická, Vsetín
Adam Hrnčíř Jiráskovo G Náchod soutěží Jiráskovo G Náchod
Nikola Hušek G Dr. Karla Polesného, Znojmo soutěží G Dr. Karla Polesného, Znojmo
Magdalena Hybnerová G Ústí nad Labem přihlášený G Ústí nad Labem
Jáchym Chadima G Polička soutěží G Polička
Lenka Chmelíková G Ivana Olbrachta, Semily soutěží G Ivana Olbrachta, Semily
Vít Izdný G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova soutěží G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova
Jan Josef G Varnsdorf soutěží G Varnsdorf
Marek Kalenda G Brno, třída Kapitána Jaroše soutěží G Brno, třída Kapitána Jaroše
Andrea Kempná PORG - G a ZŠ Ostrava soutěží PORG - G a ZŠ Ostrava
Antonín Kotvalt G Trutnov soutěží G Trutnov
Jana Králová SPŠ Třebíč soutěží SPŠ Třebíč
Daniel Kratochvíl G Otokara Březiny a SOŠ Telč soutěží G Otokara Březiny a SOŠ Telč
Michal Krečmer SPŠ Ostrava-Vítkovice soutěží SPŠ Ostrava-Vítkovice
David Krejčí G Praha 4, Písnická soutěží G Praha 4, Písnická
Jakub Kubica G, Ostrava-Hrabůvka soutěží G, Ostrava-Hrabůvka
Andriy Kuchmak Masarykovo G, SZŠ a VOŠ zdravotnická, Vsetín soutěží Masarykovo G, SZŠ a VOŠ zdravotnická, Vsetín
Antonin Lukeš Masarykovo G Plzeň soutěží Masarykovo G Plzeň
Matyáš Matta Masarykovo G Plzeň soutěží Masarykovo G Plzeň
Sabina Mihulová G Praha 6, Nad Alejí soutěží G Praha 6, Nad Alejí
Roman Orság Masarykovo G, SZŠ a VOŠ zdravotnická, Vsetín soutěží Masarykovo G, SZŠ a VOŠ zdravotnická, Vsetín
Matěj Pěnička G Praha 6, Nad Alejí soutěží G Praha 6, Nad Alejí
Matyáš Píša G Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec soutěží G Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec
Bořek Pniok Polské G – Polskie G im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín soutěží Polské G – Polskie G im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín
Lenka Prokešová G Třeboň soutěží G Třeboň
Adam Prošek G a Obchodní akademie, Orlová soutěží G a Obchodní akademie, Orlová
Jáchym Předota G České Budějovice, Jírovcova soutěží G České Budějovice, Jírovcova
Michal Relich G Dr. Karla Polesného, Znojmo soutěží G Dr. Karla Polesného, Znojmo
Eva Růžičková G Strakonice soutěží G Strakonice
Justýna Sácká G dr. A. Hrdličky, Humpolec soutěží G dr. A. Hrdličky, Humpolec
Matyáš Skřenek G Praha 10, Voděradská soutěží G Praha 10, Voděradská
Petr Sluka G Plzeň, Mikulášské nám. soutěží G Plzeň, Mikulášské nám.
Matěj Stoupa G Kolín soutěží G Kolín
Metoděj Svoboda G Zikmunda Wintra, Rakovník soutěží G Zikmunda Wintra, Rakovník

Zobrazeny záznamy 150 z 64 účastníků.

Stránka 1 z 2: