FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA OSMO 65. ročník ve školním roce 2023/2024

Školní kolo C 65. ročníku: Seznam účastníků

Jméno Příjmení Škola Stav Škola
David Bárta G Praha 8, U Libeňského zámku soutěží G Praha 8, U Libeňského zámku
Marek Bauer G České Budějovice, Jírovcova soutěží G České Budějovice, Jírovcova
Ondřej Benda G Jaroslava Vrchlického, Klatovy soutěží G Jaroslava Vrchlického, Klatovy
Jakub Bojceňuk G Havířov, Komenského soutěží G Havířov, Komenského
Šimon Brávek G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova soutěží G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova
Jáchym Buben G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova soutěží G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova
Wojciech Bureš Polské G – Polskie G im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín soutěží Polské G – Polskie G im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín
Anežka Červinková G Ústí nad Labem soutěží G Ústí nad Labem
Nela Fabíková G Havířov, Komenského soutěží G Havířov, Komenského
Jaroslav Filinger První české G v Karlových Varech soutěží První české G v Karlových Varech
Adam Formánek G Strakonice soutěží G Strakonice
Lukáš Franta G Christiana Dopplera, Praha 5 soutěží G Christiana Dopplera, Praha 5
Jakub Gažo Masarykovo G Plzeň soutěží Masarykovo G Plzeň
Martin Grünwald G Blansko soutěží G Blansko
Matěj Hais G Jaroslava Vrchlického, Klatovy soutěží G Jaroslava Vrchlického, Klatovy
Nela Hamhalterová G Jaroslava Vrchlického, Klatovy soutěží G Jaroslava Vrchlického, Klatovy
Gabriel Hamrle G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova soutěží G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova
Daniel Herma Táborské soukromé G a ZŠ soutěží Táborské soukromé G a ZŠ
Jakub Hlavenka G Brno, třída Kapitána Jaroše soutěží G Brno, třída Kapitána Jaroše
Michal Horský G Jaroslava Vrchlického, Klatovy soutěží G Jaroslava Vrchlického, Klatovy
Veronika Huclová G Praha 10, Voděradská soutěží G Praha 10, Voděradská
Vojtěch Hudec G Velké Meziříčí soutěží G Velké Meziříčí
Yelyzaveta Ilchenko G Dobruška soutěží G Dobruška
Vojtěch Janáček G F. X. Šaldy, Liberec soutěží G F. X. Šaldy, Liberec
Jakub Jireček Jiráskovo G Náchod soutěží Jiráskovo G Náchod
Adéla Kabátová Masarykovo G Plzeň soutěží Masarykovo G Plzeň
Dan Kačur G Josefa Jungmanna, Litoměřice soutěží G Josefa Jungmanna, Litoměřice
Michaela Kadlčková G J.A.Komenského a Jazyková škola, Uherský Brod soutěží G J.A.Komenského a Jazyková škola, Uherský Brod
Milan Kadlec G Písek soutěží G Písek
Ondřej Kadleček Arcibiskupské G Praha 2 soutěží Arcibiskupské G Praha 2
Martin Kalda G Tišnov soutěží G Tišnov
Adam Kindl G Dr. Karla Polesného, Znojmo soutěží G Dr. Karla Polesného, Znojmo
Adam Kladníček G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou soutěží G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou
Karel Kolouch G Žďár nad Sázavou soutěží G Žďár nad Sázavou
Martin Kolouch Biskupské G Žďár nad Sázavou soutěží Biskupské G Žďár nad Sázavou
Marco Kormaník Wichterlovo G Ostrava soutěží Wichterlovo G Ostrava
Alexander Košťál G Tišnov soutěží G Tišnov
Radovan Koukal G Praha 4, Na Vítězné pláni soutěží G Praha 4, Na Vítězné pláni
Michal Krečmer VÍTKOVICKÁ SPŠ Ostrava soutěží VÍTKOVICKÁ SPŠ Ostrava
Štěpán Kropáček Masarykovo G Plzeň soutěží Masarykovo G Plzeň
Adam Krupa G Třinec soutěží G Třinec
Jan Kubinec G Josefa Jungmanna, Litoměřice soutěží G Josefa Jungmanna, Litoměřice
Jaroslav Kudrna Masarykovo G Plzeň soutěží Masarykovo G Plzeň
Šimon Kupský G Velké Meziříčí soutěží G Velké Meziříčí
Lukáš Lev G Roudnice nad Labem soutěží G Roudnice nad Labem
Marek Lipina Wichterlovo G Ostrava soutěží Wichterlovo G Ostrava
Martin Lukavec G Jiřího z Poděbrad, Poděbrady soutěží G Jiřího z Poděbrad, Poděbrady
Jan Machotka G a Obchodní akademie, Pelhřimov soutěží G a Obchodní akademie, Pelhřimov
Filip Maršálek SŠ obchodní, České Budějovice soutěží SŠ obchodní, České Budějovice
Maxmilián Mašek G Dr. Karla Polesného, Znojmo soutěží G Dr. Karla Polesného, Znojmo

Zobrazeny záznamy 150 z 95 účastníků.

Stránka 1 z 2: