FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA OSMO 65. ročník ve školním roce 2023/2024

Školní kolo D 65. ročníku: Seznam účastníků

Jméno Příjmení Škola Stav Škola
Valérie Alabánová G Karviná soutěží G Karviná
Zbyněk Andrýsek G Mladá Boleslav soutěží G Mladá Boleslav
Antonín Babouček Nový PORG – G a ZŠ Praha 4 Krč soutěží Nový PORG – G a ZŠ Praha 4 Krč
Matěj Bajgar G České Budějovice, Jírovcova soutěží G České Budějovice, Jírovcova
Marek Bauer G České Budějovice, Jírovcova soutěží G České Budějovice, Jírovcova
Karel Běhoun SPŠ strojní a stavební, Tábor soutěží SPŠ strojní a stavební, Tábor
Petr Brojír G Mladá Boleslav soutěží G Mladá Boleslav
Jonatan Brožek G Havířov, Komenského soutěží G Havířov, Komenského
Filip Bruckner G Cheb soutěží G Cheb
Adam Brůna G a Obchodní akademie, Pelhřimov soutěží G a Obchodní akademie, Pelhřimov
Julie Brzá G Karviná soutěží G Karviná
Václav Bureš Reálné G a ZŠ O. Wichterleho, Prostějov soutěží Reálné G a ZŠ O. Wichterleho, Prostějov
Jan Burýšek Církevní G v Kutné Hoře, Kutná Hora soutěží Církevní G v Kutné Hoře, Kutná Hora
Amelia Bush The English College in Prague - Anglické G Praha 9 soutěží The English College in Prague - Anglické G Praha 9
Natálie Cardová G Kolín soutěží G Kolín
Erik Castano G Praha 6, Nad Alejí soutěží G Praha 6, Nad Alejí
Vojtěch Cingl G Teplice soutěží G Teplice
Jindřich Coufal Cyrilometodějské G, ZŠ Prostějov soutěží Cyrilometodějské G, ZŠ Prostějov
Matvij Černov G Rumburk soutěží G Rumburk
Jan Činčera G a SOŠ pedagogická, Liberec soutěží G a SOŠ pedagogická, Liberec
Šimon Danilevič G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou soutěží G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou
Tomáš Dejmek G Kolín soutěží G Kolín
Věra Dobešová Purkyňovo G Strážnice soutěží Purkyňovo G Strážnice
Matěj Dvořák G Praha 2, Botičská soutěží G Praha 2, Botičská
Vojtěch Ernst Biskupské G, církevní ZŠ, MŠ a ZUŠ Hradec Králové soutěží Biskupské G, církevní ZŠ, MŠ a ZUŠ Hradec Králové
Jakub Fejfar Církevní G v Kutné Hoře, Kutná Hora soutěží Církevní G v Kutné Hoře, Kutná Hora
Martin Fiala G Trutnov soutěží G Trutnov
Linda Fichtlová Masarykovo G Plzeň soutěží Masarykovo G Plzeň
Valérie Flosová G J. K. Tyla, Hradec Králové soutěží G J. K. Tyla, Hradec Králové
František Haltmar G Šumperk soutěží G Šumperk
Petr Harvilla SZŠ a VOŠ zdravotnická, Plzeň soutěží SZŠ a VOŠ zdravotnická, Plzeň
Jan Herzig G J.Š.Baara, Domažlice soutěží G J.Š.Baara, Domažlice
Marek Daniel Herzog G Václava Hlavatého, Louny soutěží G Václava Hlavatého, Louny
Josef Holý SPŠ strojní a stavební, Tábor soutěží SPŠ strojní a stavební, Tábor
Lenka Hromádková G K. V. Raise a SOU Hlinsko soutěží G K. V. Raise a SOU Hlinsko
Yelyzaveta Ilchenko G Dobruška soutěží G Dobruška
Amálie Ječná G Mladá Boleslav soutěží G Mladá Boleslav
Daniel Jedlička VOŠ a SPŠ elektrotechnická, Plzeň soutěží VOŠ a SPŠ elektrotechnická, Plzeň
Václav Jelínek G Teplice soutěží G Teplice
Petr Junek SPŠ strojní a stavební, Tábor soutěží SPŠ strojní a stavební, Tábor
Mark Kalandiuk Masarykovo G Plzeň soutěží Masarykovo G Plzeň
Vilém Kastner G Šternberk soutěží G Šternberk
Štěpán Kazimour SPŠ strojní a stavební, Tábor soutěží SPŠ strojní a stavební, Tábor
Lukáš Korec G Opatov, Praha 4, Konstantinova soutěží G Opatov, Praha 4, Konstantinova
Tomáš Kornel G Cihelní, Frýdek-Místek soutěží G Cihelní, Frýdek-Místek
Martin Kout Gymnázium Karla Sladkovského soutěží Gymnázium Karla Sladkovského
Štěpán Křemenský G Trutnov soutěží G Trutnov
Anděla Křikavová Masarykovo G Plzeň soutěží Masarykovo G Plzeň
Pavel Křivý G Cihelní, Frýdek-Místek soutěží G Cihelní, Frýdek-Místek
Lukáš Kučera G Ústí nad Labem soutěží G Ústí nad Labem

Zobrazeny záznamy 150 z 115 účastníků.

Stránka 1 z 3: