FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA OSMO 65. ročník ve školním roce 2023/2024

Školní kolo E 65. ročníku: Seznam účastníků

Jméno Příjmení Škola Stav Škola
Anna Balejová G Ústí nad Labem přihlášený G Ústí nad Labem
Miriam Barešová G Dobruška přihlášený G Dobruška
Oliver Bělič G Rumburk přihlášený G Rumburk
Jana Benešová ZŠ Klecany soutěží ZŠ Klecany
Jan Bradáč G Boskovice přihlášený G Boskovice
Beáta Březíková G Jakuba Škody, Přerov soutěží G Jakuba Škody, Přerov
Jana Cídlová ZŠ Brno, Pavlovská přihlášený ZŠ Brno, Pavlovská
Klára Cimprichová G Říčany přihlášený G Říčany
Beáta Čtvrtečková Jiráskovo G Náchod přihlášený Jiráskovo G Náchod
Sára Donátová G a Obchodní akademie, Pelhřimov soutěží G a Obchodní akademie, Pelhřimov
Vilém Doušek G Brno-Řečkovice přihlášený G Brno-Řečkovice
Milan Dvořák G Dobruška přihlášený G Dobruška
Ivona Filasová G Ústí nad Labem přihlášený G Ústí nad Labem
Tereza Fiřtová ZŠ Bělčice přihlášený ZŠ Bělčice
Soňa Foretová ZŠ Kladno, C. Boudy přihlášený ZŠ Kladno, C. Boudy
Josef Eliáš Formánek G Brno, Křenová soutěží G Brno, Křenová
Matyáš Foršt G Kolín soutěží G Kolín
Tereza Havelková Dvořákovo gymnázium, Kralupy nad Vltavou soutěží Dvořákovo gymnázium, Kralupy nad Vltavou
Kryštof Havránek G Brno-Řečkovice přihlášený G Brno-Řečkovice
Ondřej Hitka G Ústí nad Labem přihlášený G Ústí nad Labem
Petr Homola ZŠ Klimkovice přihlášený ZŠ Klimkovice
Antonín Horák G Brno-Řečkovice přihlášený G Brno-Řečkovice
Jan Horák G Boskovice přihlášený G Boskovice
Stepan Horcik G a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem přihlášený G a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem
Klára Horká G a Obchodní akademie, Pelhřimov soutěží G a Obchodní akademie, Pelhřimov
Denys Hrablin ZŠ Tábor, Helsinská soutěží ZŠ Tábor, Helsinská
Jan Chalupa ZŠ Jihlava, E. Rošického přihlášený ZŠ Jihlava, E. Rošického
Erik Chrostek G Petra Bezruče, Frýdek-Místek přihlášený G Petra Bezruče, Frýdek-Místek
Adam Chvěja Wichterlovo G Ostrava přihlášený Wichterlovo G Ostrava
Adam Jurtík G Petra Bezruče, Frýdek-Místek přihlášený G Petra Bezruče, Frýdek-Místek
Štěpán Káňa G a SPŠ elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm přihlášený G a SPŠ elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm
Štěpánka Kaplanová G Ústí nad Labem přihlášený G Ústí nad Labem
Lukáš Karlík G, Ostrava-Hrabůvka soutěží G, Ostrava-Hrabůvka
Mikuláš Kašpařík G Jakuba Škody, Přerov soutěží G Jakuba Škody, Přerov
Zuzana Keršlágerová G a SOŠ pedagogická, Liberec přihlášený G a SOŠ pedagogická, Liberec
Martin Klikorka ZŠ Mníšek pod Brdy soutěží ZŠ Mníšek pod Brdy
Natanael Klimecký G Ostrava, Zábřeh, Volgogradská soutěží G Ostrava, Zábřeh, Volgogradská
Jan Klimek G Boskovice přihlášený G Boskovice
Jan Klímek Wichterlovo G Ostrava přihlášený Wichterlovo G Ostrava
Radek Klouda ZŠ Hora Svaté Kateřiny soutěží ZŠ Hora Svaté Kateřiny
Evelina Kobryn G Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav soutěží G Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav
Patrik Koksal Podkrušnohorské G Most přihlášený Podkrušnohorské G Most
Adam Kolařík Podkrušnohorské G Most přihlášený Podkrušnohorské G Most
Vojtěch Matěj Kopecký G Ústí nad Labem přihlášený G Ústí nad Labem
Tomáš Kopeček Wichterlovo G Ostrava přihlášený Wichterlovo G Ostrava
Jan Koruška G Kolín soutěží G Kolín
Jana Kosíková G Dr. Karla Polesného, Znojmo odmítnutý G Dr. Karla Polesného, Znojmo
František Košárek Wichterlovo G Ostrava přihlášený Wichterlovo G Ostrava
Matyáš Krč G Jakuba Škody, Přerov soutěží G Jakuba Škody, Přerov
Eliška Krejčí ZŠ Bělčice přihlášený ZŠ Bělčice

Zobrazeny záznamy 150 z 116 účastníků.

Stránka 1 z 3: