FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA OSMO 65. ročník ve školním roce 2023/2024

Školní kolo F 65. ročníku: Seznam účastníků

Jméno Příjmení Škola Stav Škola
Nikol Andrlíková ZŠ Mníšek pod Brdy, Komenského soutěží ZŠ Mníšek pod Brdy, Komenského
Břetislav Banszel G Karviná soutěží G Karviná
Oldřich Beneš ZŠ Kolín, II., Kmochova soutěží ZŠ Kolín, II., Kmochova
Anna Blažková ZŠ Strakonice, Dukelská přihlášený ZŠ Strakonice, Dukelská
Milan Boček ZŠ Kolín, II., Kmochova soutěží ZŠ Kolín, II., Kmochova
Zuzana Brožková G a Obchodní akademie, Pelhřimov soutěží G a Obchodní akademie, Pelhřimov
Vojtěch Bulant G Trhové Sviny přihlášený G Trhové Sviny
Tadeáš Buričan G Lipník nad Bečvou soutěží G Lipník nad Bečvou
Matyáš Burnus G Josefa Jungmanna, Litoměřice soutěží G Josefa Jungmanna, Litoměřice
Lucie Celndová G a SOŠ Rokycany přihlášený G a SOŠ Rokycany
Medard Čech G Český Krumlov soutěží G Český Krumlov
Štěpán Čížek ZŠ Bělčice přihlášený ZŠ Bělčice
Sofie Derflová Dvořákovo gymnázium, Kralupy nad Vltavou soutěží Dvořákovo gymnázium, Kralupy nad Vltavou
Michal Dlauhoweský ZŠ Kolín, II., Kmochova soutěží ZŠ Kolín, II., Kmochova
Vilém Doušek G Brno-Řečkovice přihlášený G Brno-Řečkovice
Stanislav Duška ZŠ Pardubice, Josefa Ressla přihlášený ZŠ Pardubice, Josefa Ressla
Ondřej Garzina G Havířov, Komenského soutěží G Havířov, Komenského
Ela Hájková G Josefa Jungmanna, Litoměřice soutěží G Josefa Jungmanna, Litoměřice
Tomáš Hanzelka G Lipník nad Bečvou soutěží G Lipník nad Bečvou
Anna Havlanová ZŠ Strakonice, Dukelská přihlášený ZŠ Strakonice, Dukelská
Magdalena Havránková ZŠ Brno, Sirotkova přihlášený ZŠ Brno, Sirotkova
Julie Horáčková ZŠ Kolín, II., Kmochova soutěží ZŠ Kolín, II., Kmochova
Magdalena Hyhlíková G Praha 5, Nad Kavalírkou soutěží G Praha 5, Nad Kavalírkou
Petr Jašek ZŠ Karla staršího ze Žerotína, Bludov přihlášený ZŠ Karla staršího ze Žerotína, Bludov
Kryštof Jeník G Ústí nad Labem přihlášený G Ústí nad Labem
Kryštof Jurda G Havířov, Komenského soutěží G Havířov, Komenského
Adam Jurtík G Petra Bezruče, Frýdek-Místek přihlášený G Petra Bezruče, Frýdek-Místek
Radim Kačur ZŠ Litoměřice, U Stadionu přihlášený ZŠ Litoměřice, U Stadionu
Lucie Kafková G Karla Čapka, Dobříš přihlášený G Karla Čapka, Dobříš
Vojtěch Kalný ZŠ Nové Dvory přihlášený ZŠ Nové Dvory
Daniel Klučka G Zlín přihlášený G Zlín
Anna Kobzová Dvořákovo gymnázium, Kralupy nad Vltavou soutěží Dvořákovo gymnázium, Kralupy nad Vltavou
Jan Koukal Dvořákovo gymnázium, Kralupy nad Vltavou soutěží Dvořákovo gymnázium, Kralupy nad Vltavou
Barbora Kovářová ZŠ Strakonice, Dukelská přihlášený ZŠ Strakonice, Dukelská
Matěj Kozák ZŠ Pardubice, Josefa Ressla přihlášený ZŠ Pardubice, Josefa Ressla
Amálie Barbora Kozlová ZŠ Bělčice přihlášený ZŠ Bělčice
Vít Krejčí G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova přihlášený G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova
Vít Krejčí G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova přihlášený G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova
Vít Krejčí G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova přihlášený G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova
Vojtěch Krištof Církevní G v Kutné Hoře, Kutná Hora přihlášený Církevní G v Kutné Hoře, Kutná Hora
Taťána Krylová G Ústí nad Labem přihlášený G Ústí nad Labem
Natálie Křenková ZŠ Dolní Břežany soutěží ZŠ Dolní Břežany
Michaela Kubková G Praha 9, Špitálská soutěží G Praha 9, Špitálská
Kateřina Kučerová G Praha 8, Ústavní soutěží G Praha 8, Ústavní
Sandra Lópezová G Praha 6, Nad Alejí soutěží G Praha 6, Nad Alejí
Karel Luzar G Kolín soutěží G Kolín
Dominika Macáková ZŠ Dolní Břežany soutěží ZŠ Dolní Břežany
Lukáš Machek G Josefa Jungmanna, Litoměřice soutěží G Josefa Jungmanna, Litoměřice
Viktor Majer Fakultní ZŠ prof. Otokara Chlupa PedF UK, Praha 13 soutěží Fakultní ZŠ prof. Otokara Chlupa PedF UK, Praha 13
Michaela Malíková G Dr. Karla Polesného, Znojmo soutěží G Dr. Karla Polesného, Znojmo

Zobrazeny záznamy 150 z 88 účastníků.

Stránka 1 z 2: