FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA OSMO 65. ročník ve školním roce 2023/2024

Krajské kolo A 65. ročníku: Seznam účastníků

Jméno Příjmení Škola Stav Kraj
Veronika Bartáková Slovanské G Olomouc soutěží Olomoucký kraj
Prokop Bernard G Žamberk soutěží Pardubický kraj
Michal Bernat G Christiana Dopplera, Praha 5 soutěží Hlavní město Praha
Helena Boušová G Teplice soutěží Ústecký kraj
Šimon Brabec Soukromé G ARCUS PRAHA 9, Praha 9 soutěží Hlavní město Praha
Peter Braun G Jaroslava Vrchlického, Klatovy nepřítomný Plzeňský kraj
Adam Bretšnajder G Zikmunda Wintra, Rakovník soutěží Středočeský kraj
Filip Cihlář G J.Š.Baara, Domažlice soutěží Plzeňský kraj
Anežka Čechová G Brno, třída Kapitána Jaroše soutěží Jihomoravský kraj
Daniel Čtvrtečka G Christiana Dopplera, Praha 5 soutěží Hlavní město Praha
Jaromir Čudek Wichterlovo G Ostrava soutěží Moravskoslezský kraj
Vojtěch Doležal G Žďár nad Sázavou soutěží Kraj Vysočina
Daniel Drábek G Pardubice, Dašická soutěží Pardubický kraj
Monika Drexlerová G Rožnov pod Radhoštěm soutěží Zlínský kraj
Antoine Fraiteur Dvořákovo gymnázium, Kralupy nad Vltavou soutěží Středočeský kraj
Lukáš Franta G Christiana Dopplera, Praha 5 soutěží Hlavní město Praha
Štěpán Fröde G Dobruška soutěží Královéhradecký kraj
Šimon Genčur Biskupské G Brno a MŠ soutěží Jihomoravský kraj
David Havrlant Wichterlovo G Ostrava soutěží Moravskoslezský kraj
Filip Hejzlar Jiráskovo G Náchod soutěží Královéhradecký kraj
Jan Herzig G J.Š.Baara, Domažlice soutěží Plzeňský kraj
Jakub Hlavenka G Brno, třída Kapitána Jaroše soutěží Jihomoravský kraj
Jan Holuša Wichterlovo G Ostrava soutěží Moravskoslezský kraj
Anežka Hozáková G Teplice soutěží Ústecký kraj
Jáchym Chadima G Polička soutěží Pardubický kraj
Tomas Chalas G Nový Jičín soutěží Moravskoslezský kraj
Tomáš Chlup G Brno-Řečkovice soutěží Jihomoravský kraj
Martin Chramosta G Brno, třída Kapitána Jaroše soutěží Jihomoravský kraj
Vít Izdný G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova soutěží Hlavní město Praha
Ondřej Kadlec G Moravský Krumlov soutěží Jihomoravský kraj
Martin Kalda G Tišnov soutěží Jihomoravský kraj
Marek Kalenda G Brno, třída Kapitána Jaroše soutěží Jihomoravský kraj
Jindřich Kašparec Wichterlovo G Ostrava soutěží Moravskoslezský kraj
Andrea Kempná PORG - G a ZŠ Ostrava soutěží Moravskoslezský kraj
Jan Klír G Bohumila Hrabala v Nymburce soutěží Středočeský kraj
Marco Kormaník Wichterlovo G Ostrava soutěží Moravskoslezský kraj
Alexander Košťál G Tišnov soutěží Jihomoravský kraj
Jáchym Kouba G Jakuba Škody, Přerov soutěží Olomoucký kraj
Jan Kousek G Chomutov soutěží Ústecký kraj
Mikuláš Kramosil G Jaroslava Heyrovského, Praha 5 soutěží Hlavní město Praha
Vojtěch Kříž G Jaroslava Vrchlického, Klatovy soutěží Plzeňský kraj
Jakub Kubica G, Ostrava-Hrabůvka soutěží Moravskoslezský kraj
Vojtěch Kubrycht G Praha 4, Budějovická soutěží Hlavní město Praha
Martin Kudrna G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova soutěží Hlavní město Praha
Radovan Lev G Františka Palackého, Valašské Meziříčí soutěží Zlínský kraj
Lukáš Linhart G Petra Bezruče, Frýdek-Místek soutěží Moravskoslezský kraj
Martin Lukavec G Jiřího z Poděbrad, Poděbrady soutěží Středočeský kraj
Jan Martin Macháček Wichterlovo G Ostrava soutěží Moravskoslezský kraj
Zbyněk Makovský G Pardubice, Dašická soutěží Pardubický kraj
Matěj Marek G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou soutěží Liberecký kraj

Zobrazeny záznamy 150 z 117 účastníků.

Stránka 1 z 3: