FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA OSMO 65. ročník ve školním roce 2023/2024

Výsledky krajského kola 65. ročníku FO kategorie A

Úspěšnými řešiteli se stávají účastníci s alespoň 14 body, kteří úspěšně vyřešili alespoň 2 úlohy.

Pořadí Účastník Kraj Škola Ročník A2-1 A2-2 A2-3 A2-4 Celkové body
1. Štěpán Plass Kraj Vysočina G Jihlava 4/4 10 10 9,5 10 39,5
2. Matouš Mišta Olomoucký kraj G Olomouc, Hejčín, Tomkova 5/6 10 9 9,5 10 38,5
3. Michal Bernat Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 8/8 4 9,5 9 10 32,5
4. David Němec Plzeňský kraj Masarykovo G Plzeň 8/8 4 9 9,5 9 31,5
5. Jakub Kubica Moravskoslezský kraj G, Ostrava-Hrabůvka 7/8 2 9 10 10 31
6. Vít Izdný Hlavní město Praha G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 2/4 10 2,5 7,5 10 30
7. Šimon Genčur Jihomoravský kraj Biskupské G Brno a MŠ 8/8 2 8 10 10 30
8. Radovan Lev Zlínský kraj G Františka Palackého, Valašské Meziříčí 6/6 4 6 9 10 29
9. Lukáš Linhart Moravskoslezský kraj G Petra Bezruče, Frýdek-Místek 6/6 2 7 10 10 29
10. Daniel Theiss Karlovarský kraj G Cheb 7/8 10 0 9 9 28
11. Nikolas Pippal Olomoucký kraj G Olomouc, Hejčín, Tomkova 6/8 7,5 9,5 10 27
12. Petr Němec Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 6/8 0 6 10 10 26
13. Jakub Turner Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 8/8 0 8 10 7,5 25,5
14. Michal Stroff Hlavní město Praha G Praha 4, Budějovická 6/8 10 8 6 1 25
15. Tomáš Chlup Jihomoravský kraj G Brno-Řečkovice 8/8 1 5 8 10 24
16. Radim Novák Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 4/4 6 6,5 8 3 23,5
17. Jiří Sýkora Jihočeský kraj G Trhové Sviny 8/8 5 4 8 6 23
18. Lukáš Tabery Olomoucký kraj Cyrilometodějské G, ZŠ Prostějov 8/8 2 5 9 7 23
19. Veronika Bartáková Olomoucký kraj Slovanské G Olomouc 8/8 1 6 9,5 6 22,5
20. Zbyněk Makovský Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 6/8 0,5 8 8,5 5,5 22,5
21. Filip Cihlář Plzeňský kraj G J.Š.Baara, Domažlice 3/4 1 9,5 1,5 10 22
22. Martin Kudrna Hlavní město Praha G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 7/8 2 10 6 4 22
23. Daniel Čtvrtečka Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 4/4 0 7 7 8 22
24. Anita Vaceková Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 5/8 2 4 10 5 21
25. Monika Drexlerová Zlínský kraj G Rožnov pod Radhoštěm 8/8 1 5 10 5 21
26. Matěj Pěnička Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 7/8 0 6 10 5 21
27. Jan Vacek Kraj Vysočina G Havlíčkův Brod 7/8 0 9,5 6 5 20,5
28. Petra Navrátilová Jihomoravský kraj GPOA Znojmo 8/8 2 6 10 2 20
29. Linda Tománková Jihomoravský kraj G Boskovice 3/4 2 8 10 0 20
30. Prokop Bernard Pardubický kraj G Žamberk 8/8 1 9,5 0 9 19,5
31. Eduard Toloch Olomoucký kraj Slovanské G Olomouc 5/6 2 6 7 3 18
32. Richard Materna Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 8/8 1 5 9 3 18
33. Adéla Vyhlídalová Hlavní město Praha G J. Seiferta, Praha 9 8/8 0 7,5 2 8 17,5
34. Jakub Savula Jihočeský kraj G České Budějovice, Jírovcova 4/4 2 5 10 0 17
35. Ivan Žemlička Hlavní město Praha G Praha 8, Ústavní 7/8 5 9 3 17
36. Marco Kormaník Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 6/8 0 8,5 8,5 0 17
37. Jaromir Čudek Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 8/8 0 6 0 10 16
38. Jan Herzig Plzeňský kraj G J.Š.Baara, Domažlice 5/8 0 5 8 3 16
39. Matěj Marek Liberecký kraj G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou 4/4 1 5 10 0 16
40. Václav Vinkler Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 4/4 0 6 10 0 16
41. David Havrlant Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 8/8 0 4,5 6 5 15,5
42. Mikuláš Kramosil Hlavní město Praha G Jaroslava Heyrovského, Praha 5 8/8 0 5 0 10 15
43. Jakub Radim Zbončák Jihomoravský kraj G Brno, Křenová 3/4 5 5 4 1 15
44. Jan Klír Středočeský kraj G Bohumila Hrabala v Nymburce 8/8 1 5 9 0 15
45.–46. Jan Kousek Ústecký kraj G Chomutov 4/4 0 6 9 0 15
František Jakub Sklář Jihočeský kraj G České Budějovice, Česká 4/4 0 6 9 0 15
47. Vojtěch Kubrycht Hlavní město Praha G Praha 4, Budějovická 6/8 1 6 7,5 0 14,5
48. Jáchym Předota Jihočeský kraj G České Budějovice, Jírovcova 7/8 1 5 7 1 14
49. Jakub Mršťák Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 7/8 0 6 8 0 14
50. Antoine Fraiteur Středočeský kraj Dvořákovo gymnázium, Kralupy nad Vltavou 7/8 0 4 3 10 17
51. Andrea Kempná Moravskoslezský kraj PORG - G a ZŠ Ostrava 7/8 2 2 8 3 15
52. Václav Verner Hlavní město Praha PORG - G a ZŠ Praha 8 7/8 1 4,5 6 3 14,5
53. Martin Lukavec Středočeský kraj G Jiřího z Poděbrad, Poděbrady 6/8 2 1 1 10 14
54. Matěj Uhlíř Hlavní město Praha G Praha 9, Chodovická 8/8 0 5,5 4,5 4 14
55. Jan Holuša Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 8/8 2 3,5 8,5 0 14
56. Daniel Drábek Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 4/4 0,5 2,5 10 0 13
57. Jan Strnad Hlavní město Praha G Praha 4, Postupická 6/6 0 4 9 0 13
58. Šimon Stehlík Plzeňský kraj Masarykovo G Plzeň 8/8 1 0 6 5 12
59. Ondřej Kadlec Jihomoravský kraj G Moravský Krumlov 6/6 1 6 3 2 12
60. Štěpán Fröde Královéhradecký kraj G Dobruška 8/8 0 6 4 2 12
61. David Něnička Zlínský kraj G Rožnov pod Radhoštěm 7/8 2 5 4 0 11
62. Kristian Matúš Moravskoslezský kraj G Nový Jičín 4/4 2 1 8 0 11
63. Štěpán Třaskoš Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 7/8 0 7 4 0 11
64. Filip Rada Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 8/8 0 4 7 0 11
65. Klára Válková Ústecký kraj G Teplice 4/4 0 1 10 0 11
66. Sabina Mihulová Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 7/8 0 6,5 4 0 10,5
67. Lukáš Franta Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 6/8 0 4,5 6 10,5
68. Matěj Račanský Jihomoravský kraj G Brno-Řečkovice 8/8 2 6 2 0 10
69. Anežka Čechová Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 8/8 1 2 6 1 10
70. Kateřina Rollingerová Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 6/6 2 4,5 3 0 9,5
71. Kamilo Tomáš Hlavní město Praha G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 5/8 1 5,5 3 9,5
72. Jonáš Vaněk Moravskoslezský kraj G Olgy Havlové, Ostrava 7/8 0 5,5 4 0 9,5
73. Vojtěch Minárik Středočeský kraj G Václava Beneše Třebízského, Slaný 8/8 0 4,5 5 0 9,5
74. Helena Boušová Ústecký kraj G Teplice 8/8 0 1 8,5 0 9,5
75. Hoang Anh Vu Jihomoravský kraj G a Jazyková škola, Břeclav 8/8 1 6 0 2 9
76. Hana Otcovská Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 4/4 1 6 1 1 9
77. Pavla Sankotová Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 4/4 0 6 3 0 9
78. Marek Kalenda Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 3/4 0 2 7 0 9
79. Marek Pučejdl Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 8/8 1 0 7 0 8
80. Šimon Brabec Hlavní město Praha Soukromé G ARCUS PRAHA 9, Praha 9 8/8 1 0 6,5 0 7,5
81. Jakub Hlavenka Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 1 3 0 3 7
82. Tobiáš Mazura Královéhradecký kraj Jiráskovo G Náchod 8/8 0 5 0 2 7
83. Vojtěch Doležal Kraj Vysočina G Žďár nad Sázavou 4/4 1 5 1 0 7
84. Jáchym Chadima Pardubický kraj G Polička 7/8 0,5 6,5 0 0 7
85. Jan Martin Macháček Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 7/8 0 7 0 0 7
86. Metoděj Svoboda Středočeský kraj G Zikmunda Wintra, Rakovník 5/8 0 2,5 4 0 6,5
87. Marek Poláček Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 8/8 1 3 0 2 6
88. Daniel Švec Kraj Vysočina G a Obchodní akademie, Pelhřimov 3/4 2 3,5 0 0 5,5
89. Veronika Menšíková Hlavní město Praha Arcibiskupské G Praha 2 6/8 0 3,5 1 1 5,5
90. Vojtěch Kříž Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 5/6 0 4 0 1 5
91. Vojtěch Schmidt Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 8/8 0 0 4 1 5
92. David Theodor Nimrichtr Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 8/8 0 1 4 0 5
93. Adam Špindler Liberecký kraj G Česká Lípa 8/8 1 3,5 0 0 4,5
94. Martin Chramosta Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 8/8 1 1 2 0 4
95. Adam Bretšnajder Středočeský kraj G Zikmunda Wintra, Rakovník 7/8 0 4 0 0 4
96. Filip Hejzlar Královéhradecký kraj Jiráskovo G Náchod 8/8 0 4 0 0 4
97. Tomas Chalas Moravskoslezský kraj G Nový Jičín 6/6 0 4 0 0 4
98. Adam Zezulka Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 8/8 0 3,5 0 0 3,5
99. Jáchym Kouba Olomoucký kraj G Jakuba Škody, Přerov 8/8 1 0,5 0 1,5 3
100. Tomáš Veselý Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 8/8 1 1 0 1 3
101. Martin Kalda Jihomoravský kraj G Tišnov 2/4 1 2 0 0 3
102. Alexander Košťál Jihomoravský kraj G Tišnov 2/4 1 2 0 0 3
103. David Novák Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 8/8 1 1 1 0 3
104. Jindřich Kašparec Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 7/8 0 2,5 0 0 2,5
105. Radim Švec Kraj Vysočina G a Obchodní akademie, Pelhřimov 3/4 0,5 1,5 0 0 2
106. Ema Nermuťová Královéhradecký kraj Jiráskovo G Náchod 8/8 0 2 0 0 2
107. Anežka Hozáková Ústecký kraj G Teplice 4/4 0 0,5 1 0 1,5
108. Daniel Strnad Středočeský kraj OPEN GATE - G a ZŠ Babice 8/8 0 0 0 0 0

Stáhnout jako CSV s čárkami, CSV se středníky nebo TSV.

Ve výsledném pořadí jsou nejprve uvedeni úspěšní řešitelé seřazeni podle počtu bodů a teprve za nimi jsou další účastníci. Při shodném počtu bodů o pořadí rozhoduje:

  1. Vyšší počet „modifikovaných bodů“, které se vypočítají dle vzorce ∑ b·(maxprum), kde b je bodový zisk z dané úlohy, max je maximum bodů dané úlohy a prum je průměrný bodový zisk z dané úlohy v daném kraji. Znamená to, že v modifikovaných bodech má větší váhu zisk bodů z obtížnějších úloh.
  2. Ročník studia soutěžícího, příp. datum narození. Mladší mají přednost.
  3. Pokud nerozhodne ani jedno z předchozích kritérií, rozhoduje los.

Diskvalifikovaní, odmítnuvší a nepřítomní účastníci jsou skryti, stejně tak testovací uživatelé.