FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA OSMO 65. ročník ve školním roce 2023/2024

Výsledky krajského kola 65. ročníku FO kategorie C

Úspěšnými řešiteli se stávají účastníci s alespoň 14 body, kteří úspěšně vyřešili alespoň 2 úlohy.

Pořadí Účastník Kraj Škola Ročník C2-1 C2-2 C2-3 C2-4 Celkové body
1.–2. Veronika Kristová Jihomoravský kraj G a SOŠ Mikulov 6/8 10 10 10 10 40
Miroslav Mládek Jihočeský kraj SPŠ strojní a stavební, Tábor 2/4 10 10 10 10 40
3. Adam Kladníček Liberecký kraj G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou 6/8 10 10 9 10 39
4.–5. Barbora Salajová Hlavní město Praha G Praha 9, Litoměřická 6/8 10 10 10 9 39
Daniel Švaňa Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 6/8 10 10 10 9 39
6. Jan Bláha Hlavní město Praha G Praha 4, Na Vítězné pláni 4/6 9,5 10 9 10 38,5
7. Eliška Bednářová Kraj Vysočina G Otokara Březiny a SOŠ Telč 6/8 9,5 9 10 10 38,5
8. Ondřej Šverma Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 6/8 10 9 10 9 38
9. Lukáš Franta Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 6/8 10 10 10 8 38
10. Zbyněk Makovský Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 6/8 10 9 9 9 37
11.–12. Martin Lukavec Středočeský kraj G Jiřího z Poděbrad, Poděbrady 6/8 10 7 10 10 37
Lada Srpová Moravskoslezský kraj G Ostrava, Zábřeh, Volgogradská 6/8 10 7 10 10 37
13. Šimon Hájek Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 6/8 10 8 10 9 37
14. Tereza Nejezchlebová Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 6/8 10 9 10 8 37
15. Vojtěch Mišičko Ústecký kraj G Ústí nad Labem 6/8 9 9 9 9 36
16.–17. Filip Harman Jihomoravský kraj G Brno-Řečkovice 6/8 10 6 10 10 36
Jiří Preč Zlínský kraj G J.A.Komenského a Jazyková škola, Uherský Brod 6/8 10 6 10 10 36
18. Filip Černý Liberecký kraj G F. X. Šaldy, Liberec 6/8 10 8 10 8 36
19. Mark Joly Kraj Vysočina G Havlíčkův Brod 6/8 10 6 9,5 10 35,5
20. Stela Srpová Moravskoslezský kraj G Ostrava, Zábřeh, Volgogradská 6/8 10 5 10 10 35
21. Jiří Račanský Jihomoravský kraj G Brno-Řečkovice 6/8 10 9 10 6 35
22. Adam Pustka Liberecký kraj G F. X. Šaldy, Liberec 6/8 10 10 10 5 35
23. Tomáš Tatyrek Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 6/8 9,5 7 8 10 34,5
24. Nikolas Pippal Olomoucký kraj G Olomouc, Hejčín, Tomkova 6/8 10 10 10 4,5 34,5
25. Tereza Vávrová Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 6/8 10 10 10 4 34
26. Petr Němec Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 6/8 10 10 10 3 33
27. Václav Zahálka Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 6/8 6 10 6 10 32
28. Vojtěch Jan Schreib Jihočeský kraj G České Budějovice, Jírovcova 6/8 10 10 8 4 32
29. Jonáš Zykán Hlavní město Praha G prof. Jana Patočky, Praha 1, Jindřišská 6/8 10 5 9 8 32
30.–31. Petr Starý Jihočeský kraj G České Budějovice, Jírovcova 6/8 10 10 10 2 32
Matouš Vančata Jihočeský kraj SPŠ strojní a stavební, Tábor 2/4 10 10 10 2 32
32. Gabriel Hamrle Hlavní město Praha G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 6/8 10 10 3 8 31
33. Lucian Poljak Olomoucký kraj G Jakuba Škody, Přerov 6/8 2 9 10 10 31
34. Dominik Kaňka Královéhradecký kraj Lepařovo G Jičín 4/6 10 4 7 10 31
35. Vojtěch Novosád Liberecký kraj G a SOŠ pedagogická, Liberec 6/8 8 9 9 5 31
36. Adam Mikulič Kraj Vysočina G Havlíčkův Brod 6/8 10 9 8 4 31
37. Rafael Jansa Středočeský kraj G Benešov 6/8 8 7 10 6 31
38. Matěj Hošek Moravskoslezský kraj G Ostrava, Zábřeh, Volgogradská 6/8 10 5 10 6 31
39. Jáchym Buben Hlavní město Praha G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova 4/6 9,5 10 3 8 30,5
40. Jakub Hlavenka Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 8 8 10 4 30
41. Marco Kormaník Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 6/8 9 9 10 2 30
42. Radek Roub Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 6/8 10 6 10 4 30
43. Jindřich Kaplický Středočeský kraj G Čelákovice 6/8 10 4 9,5 6 29,5
44. Filip Hejna Liberecký kraj G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou 6/8 10 5 8 6 29
45. David Prusík Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 2/4 6,5 10 9,5 3 29
46. Jan Bartoš Jihomoravský kraj G a Jazyková škola, Břeclav 6/8 8 6 10 5 29
47. Wojciech Bureš Moravskoslezský kraj Polské G – Polskie G im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín 2/4 10 5 10 4 29
48. Adam Koubský Královéhradecký kraj G J. K. Tyla, Hradec Králové 2/4 10 7 7 4 28
49. Tomáš Kučera Jihomoravský kraj G Brno-Řečkovice 6/8 10 4 10 4 28
50. Lukáš Vojtek Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 10 4 8 5,5 27,5
51. Jan Kuchař Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 6/8 8 6 6 7 27
52. Jakub Vávra Zlínský kraj G Uherské Hradiště 2/4 10 4 6 7 27
53. Michal Fišer Plzeňský kraj VOŠ a SPŠ elektrotechnická, Plzeň 2/4 10 6 8 3 27
54. Šimon Kratochvíl Jihomoravský kraj G Brno-Řečkovice 6/8 9 3 10 5 27
55. Matěj Němec Jihočeský kraj G České Budějovice, Jírovcova 2/4 10 4 10 3 27
56. Adam Konštacký Moravskoslezský kraj G Havířov-Podlesí 6/8 10 8,5 6 2 26,5
57. Mojmír Houdek Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 2/4 9 3,5 10 4 26,5
58. Daniel Newton Plzeňský kraj G Blovice 6/8 10 5 5 6 26
59. David Stýblo Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 4/6 10 4 5,5 6,5 26
60. Vojtěch Janáček Liberecký kraj G F. X. Šaldy, Liberec 6/8 10 0 8 8 26
61. Eliška Nováková Liberecký kraj G Jablonec nad Nisou 2/4 7 5 10 4 26
62. Václav Kučera Karlovarský kraj Svobodná chebská škola, ZŠ a G Cheb 6/8 9 5 10 2 26
63.–64. Dominik Bartuška Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 6/8 10 4 10 2 26
Vojtěch Perník Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 6/8 10 4 10 2 26
65. Šimon Kolář Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 6/8 7 4 4 10 25
66. Misha Degtyar Hlavní město Praha G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova 4/6 3 8 6 8 25
67. Patrik Pöschl Liberecký kraj G F. X. Šaldy, Liberec 2/4 8 2 9 6 25
68.–69. Jaroslav Jílek Jihočeský kraj G České Budějovice, Jírovcova 2/4 10 3 10 2 25
Václav Šustr Karlovarský kraj SPŠ Ostrov 2/4 10 3 10 2 25
70. Ivan Mišustin Jihočeský kraj G Pierra de Coubertina, Tábor 6/8 10 4 10 1 25
71. Mikuláš Vlčan Kraj Vysočina SPŠ Třebíč 2/4 7 3,5 5 9 24,5
72. Kateřina Dušková Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 6/8 5,5 7,5 7,5 4 24,5
73. Jiří Němec Plzeňský kraj Masarykovo G Plzeň 6/8 10 5 9,5 0 24,5
74. Martin Kalda Jihomoravský kraj G Tišnov 2/4 8 5 5 6 24
75. David Kotala Jihomoravský kraj AKADEMIA G, ZŠ Brno 2/4 2 4 9 9 24
76. Antonin Lukeš Plzeňský kraj Masarykovo G Plzeň 6/8 3 6 10 5 24
77. Lukas Rožek Olomoucký kraj G Jiřího Wolkera, Prostějov 6/8 9 5 8 2 24
78. Vojtěch Málek Středočeský kraj G Benešov 6/8 10 1 8 5 24
79. Filip Hudeček Olomoucký kraj Slovanské G Olomouc 6/8 9 4 9 2 24
80. Thao My Nguyen Jihomoravský kraj G Jana Blahoslava, Ivančice 6/8 8 2 10 4 24
81.–82. Michal Matoušek Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 6/8 10 4 10 0 24
Dana Mašterová Jihočeský kraj G Pierra de Coubertina, Tábor 6/8 10 4 10 0 24
83. Dominik Dubčák Jihomoravský kraj G Brno-Řečkovice 6/8 10 0,5 8 5 23,5
84. Marie Pykalová Kraj Vysočina G Otokara Březiny a SOŠ Telč 6/8 0 4,5 9,5 9 23
85. Dagmar Peštová Jihomoravský kraj G Brno-Bystrc 4/6 10 5 6 2 23
86. Milan Kvarda Jihomoravský kraj G a SOŠ Mikulov 6/8 7 4 8 4 23
87. Petr Vočadlo Královéhradecký kraj Jiráskovo G Náchod 6/8 10 1 7 5 23
88. Jakub Škorpík Hlavní město Praha G Praha 9, Chodovická 6/8 10 1 8 4 23
89. Petr Vopařil Pardubický kraj G Aloise Jiráska, Litomyšl 6/8 10 2 10 0,5 22,5
90. Petr Hanák Zlínský kraj SPŠ Zlín 2/4 8 5 4 5 22
91. Damián Šatánek Ústecký kraj G Teplice 2/4 6 7 6 3 22
92. Ondřej Bumbálek Kraj Vysočina G Jihlava 2/4 9 2 5 6 22
93. Richard Koryčan Olomoucký kraj VOŠ a SPŠ Šumperk 2/4 9 5 5 3 22
94. Martin Kořínek Jihomoravský kraj Klvaňovo G a SZŠ Kyjov 6/8 10 4 6 2 22
95. Beáta Stloukalová Jihomoravský kraj G Boskovice 6/8 10 0 1 10 21
96. Jan Nevečeřal Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 6/8 0 7 8 6 21
97. Richard Vlasák Moravskoslezský kraj G Krnov 6/8 3 4 9 5 21
98. Jakub Soukup Plzeňský kraj Masarykovo G Plzeň 2/4 10 6 5 0 21
99. Cyril Vojtek Moravskoslezský kraj Slezské G Opava 2/4 8 4 7 2 21
100. Marie Škulinová Jihočeský kraj G Pierra de Coubertina, Tábor 6/8 10 1 8 2 21
101. Marie Gaubová Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 6/8 9 0 9 3 21
102. René Dušek Královéhradecký kraj Zemědělská akademie a G Hořice 6/8 3 10 5,5 2 20,5
103. Apolonie Lebdušková Jihomoravský kraj Klvaňovo G a SZŠ Kyjov 6/8 0,5 5 10 5 20,5
104. Jindřich Dočekal Pardubický kraj G Polička 2/4 10 2,5 6 2 20,5
105. Matěj Bauer Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 10 4 6 0,5 20,5
106. Radovan Koukal Hlavní město Praha G Praha 4, Na Vítězné pláni 2/4 5 4 7 4 20
107.–108. Michal Brezniak Olomoucký kraj G Hranice 4/6 9 4 6 1 20
Jan Krejčí Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 2/4 9 4 6 1 20
109. Robert Sadílek Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 2/4 10 4 6 0 20
110. Tomáš David Olomoucký kraj VOŠ a SPŠ Šumperk 2/4 6 1 10 3 20
111. Lukáš Rejdík Karlovarský kraj Svobodná chebská škola, ZŠ a G Cheb 2/8 10 0 8 2 20
112.–113. Tomáš Habrovanský Zlínský kraj SPŠ Zlín 2/4 10 0 10 0 20
Michal Steiner Zlínský kraj G Zlín - Lesní čtvrť 2/4 10 0 10 0 20
114. Tomáš Ferbas Olomoucký kraj Slovanské G Olomouc 6/8 8,5 2 4 5 19,5
115. Martin Grünwald Jihomoravský kraj G Blansko 2/4 7 6 6 0,5 19,5
116. Lukáš Bunček Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 2/4 0 3,5 6 9,5 19
117. Radek Bláha Jihočeský kraj G České Budějovice, Česká 6/8 0 10 7 2 19
118. Sofie Mollerová Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 2/4 0 5 8 6 19
119. Jakub Konečný Olomoucký kraj G Hranice 4/6 3 8 6 2 19
120. Vojtěch Herčík Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 6/8 2 4 8 5 19
121. Jan Holub Pardubický kraj G Aloise Jiráska, Litomyšl 6/8 0 7 10 2 19
122. Jakub Bojceňuk Moravskoslezský kraj G Havířov, Komenského 6/8 10 0 8 1 19
123. Sandra Zawadová Moravskoslezský kraj Polské G – Polskie G im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín 2/4 10 0 9 0 19
124. Lukáš Slavík Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 2/4 9 0 10 0 19
125. Michael Ulumbekov Moravskoslezský kraj Masarykovo G Příbor 6/8 0 8 10 0 18
126. Marek Petrášek Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 2/4 10 0 6 2 18
127. Antonín Pech Jihočeský kraj G Pierra de Coubertina, Tábor 6/8 10 2 6 0 18
128. Jan Libus Ústecký kraj G Václava Hlavatého, Louny 6/8 9 0 9 0 18
129. Jiří Vaněk Pardubický kraj G Aloise Jiráska, Litomyšl 6/8 0 4 5,5 8 17,5
130. Matěj Černáš Kraj Vysočina G Otokara Březiny a SOŠ Telč 6/8 6 4 7,5 0 17,5
131. Michaela Dudáková Jihočeský kraj G České Budějovice, Česká 2/4 0 5 8 4 17
132. Alexander Košťál Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 7 6 4 0 17
133. Šimon Špargl Jihomoravský kraj Klvaňovo G a SZŠ Kyjov 2/4 0 0 9 8 17
134. Robin Šubert Olomoucký kraj G Jiřího Wolkera, Prostějov 6/8 0 6 10 1 17
135. Klára Máslová Královéhradecký kraj Zemědělská akademie a G Hořice 6/8 8 1 5,5 2 16,5
136. Tereza Nováčková Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 2/4 5,5 1 10 0 16,5
137. Filip Meduna Karlovarský kraj První české G v Karlových Varech 6/8 6 0 6 4 16
138. Vojtěch Zielina Moravskoslezský kraj G Třinec 6/8 9 0 5 2 16
139. Šimon Tajovský Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 2/4 7 1 8 0 16
140. Vojtěch Birčák Ústecký kraj G Roudnice nad Labem 6/8 9 0 7 0 16
141. Matěj Fiala Středočeský kraj G Vlašim 6/8 8 0 8 0 16
142. Tadeáš Těhan Moravskoslezský kraj G Ostrava, Zábřeh, Volgogradská 6/8 5 0 10 1 16
143. Eliška Nová Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 2/4 5 0,5 6 4 15,5
144. Kryštof Svoboda Jihomoravský kraj Klvaňovo G a SZŠ Kyjov 2/4 0,5 5 10 0 15,5
145. Petr Kurtin Kraj Vysočina G Třebíč 2/4 5 0,5 9,5 0,5 15,5
146. Kryštof Mučica Liberecký kraj G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou 6/8 0 4 6 5 15
147. Filip Beneš Liberecký kraj Doctrina - Podještědské G Liberec 6/8 0 5 8 2 15
148. Barbora Pomikálková Královéhradecký kraj Zemědělská akademie a G Hořice 6/8 6 1 5,5 2,5 15
149. Klara Hurníková Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 6/8 7 1 5 2 15
150. Václav Bulva Pardubický kraj G Polička 2/4 7 0 5,5 2,5 15
151. Šimon Mach Kraj Vysočina G Havlíčkův Brod 6/8 5 0 7 3 15
152. Štěpán Soukup Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 2/4 0 0 10 5 15
153. Matyáš Janíček Olomoucký kraj G Olomouc, Hejčín, Tomkova 4/6 9 0 6 0 15
154. Jan Křivský Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 6/8 0 8,5 6 0 14,5
155. Samuel Šafář Pardubický kraj G Polička 6/8 5,5 3 6 0 14,5
156. Matěj Kubala Moravskoslezský kraj G Petra Bezruče, Frýdek-Místek 4/6 7 0 2 5 14
157. Matěj Kopal Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 2/4 3 5 6 0 14
158.–159. Barbora Zachová Ústecký kraj G Ústí nad Labem 6/8 9 0 5 0 14
Adéla Škulcová Moravskoslezský kraj G Třinec 6/8 9 0 5 0 14
160. Filip Maroš Jihočeský kraj G České Budějovice, Česká 6/8 4 4 10 4 22
161. Jiří Kotlas Kraj Vysočina G Havlíčkův Brod 6/8 9 3,5 4 4 20,5
162. Ondřej Vláčil Kraj Vysočina SPŠ Třebíč 2/4 10 3 3,5 3,5 20
163. Martin Hrubec Středočeský kraj G Příbram 6/8 10 4 4 2 20
164. Ondřej Polanský Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 2/4 10 4 4 1 19
165. Jan Ševeček Zlínský kraj G J.A.Komenského a Jazyková škola, Uherský Brod 6/8 10 4 4 0 18
166. Karel Švejda Jihočeský kraj G České Budějovice, Česká 6/8 10 0 4 2 16
167. Tomáš Blahník Zlínský kraj G Zlín - Lesní čtvrť 6/8 3 4 8 1 16
168. Matěj Zahrádka Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 6/8 0 4 10 2 16
169. Lukáš Lev Ústecký kraj G Roudnice nad Labem 6/8 0 4 9 2 15
170. Monika Nováková Olomoucký kraj Reálné G a ZŠ O. Wichterleho, Prostějov 4/6 2 2 9 2 15
171. Dan Kačur Ústecký kraj G Josefa Jungmanna, Litoměřice 2/4 2 4 9 0 15
172. Lukáš Hradecký Pardubický kraj G Polička 6/8 0,5 4 10 0 14,5
173. Martina Vítovcová Plzeňský kraj G Luďka Pika, Plzeň 6/8 3 4 2 5 14
174. Daniel Krška Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 2/4 10 4 0 0 14
175. Stanislav Růžička Plzeňský kraj G a SOŠ Rokycany 2/4 8,5 4 1 0,5 14
176. Ivan Boruta Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 6/8 5 4 4 1 14
177. Richard Pohanka Středočeský kraj G Benešov 6/8 1 2 8 3 14
178. Petr Polický Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 2/4 0 0 10 4 14
179. Ondřej Marek Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 2/4 0 3 10 1 14
180. Martin Hubáček Zlínský kraj G Kroměříž 2/4 3 0 9 2 14
181. Eliška Stránská Kraj Vysočina G dr. A. Hrdličky, Humpolec 2/4 2 1 5 5,5 13,5
182. Vendula Voltrová Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 6/8 0 4 8,5 1 13,5
183. Rozárka Michálková Středočeský kraj G Čelákovice 6/8 0 1,5 10 2 13,5
184. Quang Phan Hong Plzeňský kraj G J.Š.Baara, Domažlice 6/8 0 3 10 0,5 13,5
185. Jakub Jireček Královéhradecký kraj Jiráskovo G Náchod 6/8 7 0 3 3 13
186. Filip Jarolím Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 6/8 1 4 7 1 13
187. Antonín Nevřela Olomoucký kraj G Jiřího Wolkera, Prostějov 6/8 3 3 6 1 13
188. Gala Dědková Ústecký kraj G Roudnice nad Labem 6/8 2 0 9 2 13
189. Petr Hajšman Plzeňský kraj G Luďka Pika, Plzeň 6/8 2 4 6 0,5 12,5
190. Jakub Váňa Královéhradecký kraj Jiráskovo G Náchod 2/4 6 0 4,5 2 12,5
191. Denis Mňouček Středočeský kraj G Kolín 6/8 1 0 10 1,5 12,5
192. Linda Zawadová Moravskoslezský kraj Polské G – Polskie G im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín 2/4 4 0 0 8 12
193. Vít Mitáš Pardubický kraj G Polička 6/8 0 4 3 5 12
194.–195. Milan Kadlec Jihočeský kraj G Písek 6/8 0 4 6 2 12
Anežka Červinková Ústecký kraj G Ústí nad Labem 2/4 0 4 6 2 12
196. Andrea Plecháčová Liberecký kraj G Jablonec nad Nisou 2/4 7 0 3 2 12
197. Matěj Hlaváč Olomoucký kraj G Jiřího Wolkera, Prostějov 6/8 2 0 10 0 12
198. Tereza Mikáčová Královéhradecký kraj G Dobruška 2/4 2 3 5,5 1 11,5
199. Michal Horský Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 6/8 1,5 4 6 0 11,5
200. Jan Machotka Kraj Vysočina G a Obchodní akademie, Pelhřimov 6/8 0 1 8,5 2 11,5
201. Ondřej Hrabík Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 6/8 0 1 10 0,5 11,5
202. Martin Švábík Zlínský kraj G Zlín - Lesní čtvrť 2/4 0 1 4 6 11
203. Jiří Wojkovský Olomoucký kraj G Jakuba Škody, Přerov 2/4 0 1 7 3 11
204. Václav Novák Středočeský kraj G Kolín 6/8 2 1 6 2 11
205. Petr Bureš Královéhradecký kraj Jiráskovo G Náchod 6/8 0 3 7,5 0,5 11
206. Daniel Kotula Olomoucký kraj G Jiřího Wolkera, Prostějov 2/4 2 0 7 2 11
207.–208. Kristián Hykš Moravskoslezský kraj G Nový Jičín 4/6 0 0 10 1 11
Vojtěch Přichystal Liberecký kraj G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou 6/8 0 0 10 1 11
209. Marek Rosenfelder Jihočeský kraj G České Budějovice, Česká 6/8 1 0 10 0 11
210. Karel Kolouch Kraj Vysočina G Žďár nad Sázavou 6/8 0 1,5 4 5 10,5
211. Ondřej Suchý Plzeňský kraj G a SOŠ Plasy 2/4 4 1 2 3 10
212. Matyáš Lysek Moravskoslezský kraj G Havířov-Podlesí 6/8 0 4 6 0 10
213. Veronika Huclová Hlavní město Praha G Praha 10, Voděradská 6/8 3 0 5 2 10
214. Lukáš Skalka Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 2/4 0 3 7 0 10
215. Jan Buriánek Ústecký kraj G Teplice 6/8 6 0 4 0 10
216. Jonáš Menšík Olomoucký kraj G Jakuba Škody, Přerov 6/8 3 0 6 1 10
217. Nela Fabíková Moravskoslezský kraj G Havířov, Komenského 6/8 0 0 10 0 10
218. Matěj Adam Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 6/8 4,5 3 0 2 9,5
219. Matouš Spilka Královéhradecký kraj Jiráskovo G Náchod 6/8 4 3 2 0,5 9,5
220. Petr Kašák Liberecký kraj Doctrina - Podještědské G Liberec 2/4 0 4 5,5 0 9,5
221. Jakub Riedl Jihomoravský kraj G Brno-Bystrc 4/6 0,5 1 7 1 9,5
222. Michal Přibyl Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 2/4 3 0 6 0,5 9,5
223. Petra Jahodová Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 2/4 0 5 4 0 9
224. Tereza Plecháčová Liberecký kraj G Jablonec nad Nisou 2/4 2 2 5 0 9
225. Martin Koukola Ústecký kraj G Chomutov 2/4 5 0 4 0 9
226. Filip Maršálek Jihočeský kraj SŠ obchodní, České Budějovice 2/4 3 0 6 0 9
227. Erik Alan Pruner Hlavní město Praha G Praha 9, Chodovická 6/8 5 1 0 2 8
228. Anežka Štulová Moravskoslezský kraj G Ostrava, Zábřeh, Volgogradská 6/8 0 4 3 1 8
229. Vojtěch Pokorný Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 2/4 0 4 4 0 8
230. Vojtěch Mikeska Olomoucký kraj G Šumperk 2/4 0 1 5 2 8
231. David Švec Ústecký kraj G Josefa Jungmanna, Litoměřice 2/4 0 3 5 0 8
232. Adéla Kabátová Plzeňský kraj Masarykovo G Plzeň 2/4 0 2 6 0 8
233.–234. Hana Blumensteinová Olomoucký kraj G Jiřího Wolkera, Prostějov 6/8 2 0 6 0 8
Eva Svrčková Moravskoslezský kraj G Karviná 6/8 2 0 6 0 8
235. Sami M´barki Moravskoslezský kraj G a Obchodní akademie, Orlová 2/4 0 0 8 0 8
236. Matěj Hais Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 2/4 0 5 1,5 1 7,5
237. Marie Nekulová Kraj Vysočina G Otokara Březiny a SOŠ Telč 2/4 0 0 7,5 0 7,5
238. Anna Boušková Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 6/8 0 4 0 3 7
239. Jan Görner Plzeňský kraj G a SOŠ Plasy 2/4 3 3 0 1 7
240.–241. David Gross Ústecký kraj G Chomutov 2/4 0 4 3 0 7
Johana Valentová Olomoucký kraj G Šternberk 6/8 0 4 3 0 7
242.–243. Martin Kouba Jihočeský kraj Táborské soukromé G a ZŠ 6/8 3 0 4 0 7
Jakub Mareš Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 2/4 3 0 4 0 7
244.–245. Marek Michna Olomoucký kraj G Olomouc, Hejčín, Tomkova 4/6 0 0 6 1 7
Tomáš Mlýnek Zlínský kraj G Uherské Hradiště 2/4 0 0 6 1 7
246.–247. Richard Šusta Jihočeský kraj G Třeboň 2/4 0 1 6 0 7
Filip Žydel Olomoucký kraj G Jakuba Škody, Přerov 6/8 0 1 6 0 7
248. Maxim Hlovačevskyj Ústecký kraj G Chomutov 2/4 0 0 7 0 7
249. Ondřej Foukal Jihomoravský kraj G a ZUŠ Šlapanice 6/8 0 0 6 0,5 6,5
250. Laura Jakubcová Jihomoravský kraj Klvaňovo G a SZŠ Kyjov 2/4 0 0,5 6 0 6,5
251. Teo Zajíček Zlínský kraj G a Jazyková škola, Zlín 2/4 0 2 3 1 6
252. Ondřej Benda Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 2/4 3 1 2 0 6
253. Ella Anastázie Burdychová Královéhradecký kraj G Trutnov 6/8 2 1 3 0 6
254.–255. Matěj Drozd Moravskoslezský kraj G Havířov-Podlesí 6/8 0 0 6 0 6
Vendula Štefaníková Moravskoslezský kraj Masarykovo G Příbor 6/8 0 0 6 0 6
256. Tadeáš Wůdy Středočeský kraj G Kolín 6/8 3 0,5 1 1 5,5
257. Bartoloměj Tuček Královéhradecký kraj Jiráskovo G Náchod 6/8 0 1 4 0,5 5,5
258.–259. Jakub Udržal Pardubický kraj G Ústí nad Orlicí 6/8 0,5 0 5 0 5,5
Anna Visi Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 2/4 0,5 0 5 0 5,5
260. Jakub Učík Středočeský kraj G Zikmunda Wintra, Rakovník 6/8 1 4 0 0 5
261. David Herman Hlavní město Praha G Praha 2, Botičská 2/4 0 4 1 0 5
262. Marek Lipina Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 2/4 3 0 0 2 5
263. Daniel Suk Středočeský kraj G Příbram 6/8 0 0 2 3 5
264. David Kuhn Moravskoslezský kraj G Olgy Havlové, Ostrava 6/8 4 0 1 0 5
265. Šimon Koutný Olomoucký kraj G Jakuba Škody, Přerov 6/8 0 0 4 1 5
266.–267. Matyáš Martinec Královéhradecký kraj G a SOŠ pedagogická, Nová Paka 6/8 0 0 4,5 0,5 5
Tomáš Zvolánek Kraj Vysočina G Havlíčkův Brod 2/4 0 0 4,5 0,5 5
268. Adam Kazberuk Ústecký kraj G Chomutov 2/4 0 0 5 0 5
269. Jan Červený Královéhradecký kraj SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky, Hradec Králové 2/4 0 0 3,5 1 4,5
270. Nikol Pechanová Plzeňský kraj Masarykovo G Plzeň 2/4 0 4 0 0 4
271. Nikiforos Kafetsios Olomoucký kraj G Olomouc, Hejčín, Tomkova 4/6 0 1 1 2 4
272.–273. Daniel Herma Jihočeský kraj Táborské soukromé G a ZŠ 6/8 0 0 4 0 4
Mikuláš Miler Pardubický kraj G Ústí nad Orlicí 6/8 0 0 4 0 4
274.–275. Adéla Vachová Královéhradecký kraj G Trutnov 6/8 0 0 3,5 0 3,5
Bartoloměj Vaníček Hlavní město Praha G Praha 2, Botičská 2/4 3,5 3,5
276. Vendula Černá Ústecký kraj G Chomutov 2/4 0 3 0 0 3
277. Matouš Geryk Olomoucký kraj G Jakuba Škody, Přerov 6/8 0 1 1 1 3
278. Jan Hrabovský Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 2/4 3 0 0 0 3
279.–281. Lucie Krejčová Hlavní město Praha G Praha 9, Českolipská 2/4 0 0 3 0 3
Jonáš Ludvíček Pardubický kraj G Ústí nad Orlicí 6/8 0 0 3 0 3
Martin Štěpnička Ústecký kraj G Chomutov 2/4 0 0 3 0 3
282. Luu Ly Ninh Thi Jihočeský kraj G České Budějovice, Česká 2/4 1 0 1 0 2
283.–284. Veronika Janků Královéhradecký kraj G a SOŠ pedagogická, Nová Paka 6/8 0 0 2 0 2
Michal Rásó Středočeský kraj G Kladno 6/8 0 0 2 0 2
285. Jan Blažek Pardubický kraj G Ústí nad Orlicí 6/8 1 0 0 0 1
286. Marek Pilát Moravskoslezský kraj G Havířov-Podlesí 6/8 0 0 1 0 1
287. Daniel Peterka Jihomoravský kraj G Brno-Bystrc 4/6 0 0 0,5 0 0,5
288.–290. Matěj Hanák Moravskoslezský kraj G Havířov-Podlesí 6/8 0 0 0 0 0
Václav Kazík Zlínský kraj G Uherské Hradiště 2/4 0 0 0 0 0
Tomáš Zapletal Pardubický kraj G Ústí nad Orlicí 6/8 0 0 0 0 0

Stáhnout jako CSV s čárkami, CSV se středníky nebo TSV.

Ve výsledném pořadí jsou nejprve uvedeni úspěšní řešitelé seřazeni podle počtu bodů a teprve za nimi jsou další účastníci. Při shodném počtu bodů o vyšším pořadí rozhoduje:

  1. Vyšší počet „modifikovaných bodů“, které se vypočítají dle vzorce ∑ b·(maxprum), kde b je bodový zisk z dané úlohy, max je maximum bodů dané úlohy a prum je průměrný bodový zisk z dané úlohy v daném kraji. Znamená to, že v modifikovaných bodech má větší váhu zisk bodů z obtížnějších úloh.
  2. Nižší ročník studia.
  3. Organizátor soutěže může případně rozhodnout o dalších kritériích, které jednoznačně určí pořadí.

Diskvalifikovaní, odmítnuvší a nepřítomní účastníci jsou skryti, stejně tak testovací uživatelé.