FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA 62. ročník ve školním roce 2020/2021 Odevzdávací systém OSMO

Výsledky krajského kola 62. ročníku FO kategorie E v kraji Moravskoslezském

Export pod tabulkou obsahuje sloupce navíc.

Úspěšnými řešiteli se stávají účastníci s alespoň 14 body, kteří úspěšně vyřešili alespoň 2 úlohy.

Pořadí Účastník Škola Ročník E3-1 E3-2 E3-3 E3-4 Celkové body
1. Aleš Svoboda G Havířov, Město, Komenského 4/8 9 10 10 9 38
2. Václav Scheffczik ZŠ Bolatice 9 10 7 10 10 37
3. Jan Martin Macháček Wichterlovo G Ostrava 4/8 10 10 6 10 36
4. Marek Krpec Wichterlovo G Ostrava 4/8 10 10 5 10 35
5. Tadeáš Vacula G Krnov 4/8 10 6 8 10 34
6. Vojtěch Lisztwan ZŠ Gustawa Przeczka s polským jazykem vyučovacím, Třinec 9 10 9 10 4,5 33,5
7. Jakub Mršťák Wichterlovo G Ostrava 4/8 10 10 6 7,5 33,5
8. Václav Bajtek G Krnov 4/8 10 8 5 10 33
9. Marek Szymeczek ZŠ Gustawa Przeczka s polským jazykem vyučovacím, Třinec 9 9,5 10 3,5 9 32
10. Petr Brettschneider Všeobecné a sportovní G Bruntál 4/8 8 9,5 6 8 31,5
11. David Szczurek G Josefa Božka, Český Těšín 4/8 3 9,5 9 9,5 31
12. Daniel Cieślar ZŠ Stanisława Hadyny s polským jazykem vyučovacím, Bystřice 9 8,5 9,5 3 10 31
13. Vítězslav Musálek ZŠ Dolní Benešov 9 7 10 3,5 9 29,5
14. Adriana Bezecná G Petra Bezruče, Frýdek-Místek 2/6 10 9 3 7 29
15. Tereza Kubiszová ZŠ Město Albrechtice 9 3 7 10 8,5 28,5
16. Šimon Bartoň G a SPŠ elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm 4/8 9 10 9,5 28,5
17. Jindřich Kašparec Wichterlovo G Ostrava 4/8 10 9,5 3 6 28,5
18. Bořek Pniok ZŠ s polským jazykem vyučovacím a MŠ s polským jazykem vyučovacím, Český Těšín 9 10 3 6 9 28
19. Jakub John G Josefa Božka, Český Těšín 4/8 3 9,5 6 9,5 28
20. Karolína Onderková G Karviná 4/8 10 10 1 7 28
21. Patrik Wiszczor ZŠ Stanisława Hadyny s polským jazykem vyučovacím, Bystřice 9 7 9 2 9,5 27,5
22. Filip Böhm ZŠ Gustawa Przeczka s polským jazykem vyučovacím, Třinec 9 9 10 4 4 27
23. David Číž ZŠ Kopřivnice, 17.listopadu 1225 9 10 10 3 4 27
24. Lukáš Smrčka ZŠ Borovského, Karviná 9 10 9 7 26
25. Barbora Szotkowska ZŠ Borovského, Karviná 9 10 10 4 2 26
26. Mikołaj Białoń ZŠ Gustawa Przeczka s polským jazykem vyučovacím, Třinec 9 3,5 9,5 7 5 25
27. Adrien Tanekou ZŠ Slavkov 9 10 2 5 8 25
28. Jan Daniel Mališ G a SPŠ elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm 4/8 10 10 5 25
29. Kateřina Moháčová G Petra Bezruče, Frýdek-Místek 2/6 10 9,5 2 3 24,5
30. Ondřej Štábl ZŠ Opava, Otická 18 9 10 1 8 5 24
31. Matěj Dostál G Josefa Kainara, Hlučín 2/6 9 9,5 0 4,5 23
32. Filip Káňa G a SPŠ elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm 4/8 10 9,5 3 22,5
33. Vojtěch Szczerba Polská ZŠ - Polska Szkoła Podstawowa im. Wisławy Szymborskiej, Vendryně 9 3 7 6 6 22
34. Viktor Zivčák G Krnov 4/8 8 3 5 4 20
35. Jáchym Kohout Masarykovo G Příbor 4/8 10 10 20
36. Petr Mikulík Mendelovo G Opava 4/8 0 9,5 2 7 18,5
37. Marek Veit Polská ZŠ - Polska Szkoła Podstawowa im. Wisławy Szymborskiej, Vendryně 9 8 6 2 16
38. Klára Nogolová G Petra Bezruče, Frýdek-Místek 2/6 9,5 6 15,5
Matěj Zygula Mendelovo G Opava 4/8 2 4 4 6 16
Jiří Uvíra Všeobecné a sportovní G Bruntál 4/8 2 0 3 8 13
Sára Golinská ZŠ Píšť 9 1 9 0 2,5 12,5
Ondřej Foldyna Všeobecné a sportovní G Bruntál 4/8 0 2 5 5 12
Ondřej Mazák ZŠ Dělnická, Karviná 9 8 0 2 2 12
Dušan Ondrejka ZŠ Hradec nad Moravicí 9 0 2 5 4 11
Matěj Zimmer ZŠ Hradec nad Moravicí 9 2 1 2 3 8
Daniel Škrobánek ZŠ Hradec nad Moravicí 9 2 2 1 5
Jáchym Henzl ZŠ Opava, Englišova 82 9 0 3 0 1 4
Iveta Černíková ZŠ Opava, Englišova 82 9 0 1 0 1,5 2,5
Pavel Jeziorski ZŠ Píšť 9 2 0 0 0 2

Stáhnout jako CSV s čárkami, CSV se středníky nebo TSV.