Výsledky krajského kola 63. ročníku FO kategorie E v Praze
Úspěšnými řešiteli se stávají účastníci s alespoň 14 body, kteří úspěšně vyřešili alespoň 2 úlohy.
Pořadí | Účastník | Škola | Ročník | E3-1 | E3-2 | E3-3 | E3-4 | Celkové body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimon Hájek | G Praha 6, Nad Alejí | 4/8 | 8 | 10 | 10 | 10 | 38 |
2. | Ludmila Šírová | Mensa G Praha 6 | 4/8 | 8 | 10 | 10 | 10 | 38 |
3. | Veronika Menšíková | Arcibiskupské G Praha 2 | 4/8 | 8 | 10 | 10 | 10 | 38 |
4. | Kamilo Tomáš | G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova | 4/8 | 7 | 10 | 10 | 10 | 37 |
5. | Vít Izdný | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 4/8 | 7 | 10 | 10 | 10 | 37 |
6. | Jáchym Buben | G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova | 2/6 | 8 | 9 | 10 | 9 | 36 |
7. | Tomáš Tatyrek | G Praha 6, Nad Alejí | 4/8 | 7 | 10 | 9,5 | 9 | 35,5 |
8. | Mario Ander | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 4/8 | 8 | 8 | 10 | 9 | 35 |
9. | Martin Rehák | G Praha 6, Nad Alejí | 4/8 | 8 | 10 | 9 | 8 | 35 |
10. | Jindřich Heissiger | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 4/8 | 7,5 | 10 | 8 | 9,5 | 35 |
11. | Daniela Procházková | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 4/8 | 8 | 10 | 10 | 7 | 35 |
12. | Daniel Kašpárek | G Praha 7, Nad Štolou | 2/6 | 8 | 6 | 10 | 10 | 34 |
13. | David Stráňava | G Praha 10, Voděradská | 4/8 | 8 | 8 | 10 | 8 | 34 |
14. | Žofia Machová | G Praha 9, Špitálská | 4/8 | 8 | 8 | 8 | 9 | 33 |
15. | Zuzana Kocurová | G Praha 6, Nad Alejí | 4/8 | 4 | 10 | 9 | 10 | 33 |
16. | Aziz Jahić | ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská | 9 | 8 | 10 | 6,5 | 8 | 32,5 |
17. | Barbora Salajová | G Praha 9, Litoměřická | 4/8 | 7 | 10 | 7 | 8 | 32 |
18. | Klára Štěrbová | G Praha 7, Nad Štolou | 4/8 | 7 | 10 | 8 | 7 | 32 |
19. | Jakub Škorpík | G Praha 9, Chodovická | 4/8 | 8 | 10 | 5,5 | 8 | 31,5 |
20. | Jindřich Anderle | G Praha 4, Budějovická | 4/8 | 5,5 | 8 | 10 | 8 | 31,5 |
21. | Emir Khoury | Nový PORG – G a ZŠ Praha 4 Krč | 4/8 | 8 | 8 | 7 | 8 | 31 |
22. | Petr Smejkal | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 4/8 | 7 | 10 | 3,5 | 8 | 28,5 |
23. | Klára Blaškovanová | Nový PORG – G a ZŠ Praha 4 Krč | 4/8 | 8 | 4 | 9 | 7 | 28 |
24. | Lukáš Franta | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 4/8 | 6 | 8 | 7 | 6 | 27 |
25. | Magdalena Juřková | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 4/8 | 8 | 5 | 8,5 | 4,5 | 26 |
26. | Erik Alan Pruner | G Praha 9, Chodovická | 4/8 | 4 | 8 | 4,5 | 7 | 23,5 |
27. | Danylo Mostipanenko | ZŠ Praha 8, Na Šutce | 9 | 2 | 9 | 6 | 6,5 | 23,5 |
28. | Daniel Švaňa | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 4/8 | 7 | 4 | 4 | 8 | 23 |
29. | Vít Vycudilík | ZŠ Praha - Radotín | 9 | 8 | 0 | 6 | 2 | 16 |
30. | Jan Tichon | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 4/8 | 8 | 7 | 1 | 0 | 16 |
31. | Andriy Brodskyy | ZŠ Praha 8, Žernosecká | 9 | 2 | 1 | 5 | 6,5 | 14,5 |
32. | Mikhailo Degtyar | G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova | 2/6 | 8 | 0 | 3,5 | 3,5 | 15 |
33. | Ondřej Majkus | ZŠ Praha 3, Lupáčova | 9 | 6 | 0 | 4 | 0 | 10 |
Stáhnout jako CSV s čárkami, CSV se středníky nebo TSV.
Ve výsledném pořadí jsou nejprve uvedeni úspěšní řešitelé seřazeni podle počtu bodů a teprve za nimi jsou další účastníci. Při shodném počtu bodů o pořadí rozhoduje:
- Vyšší počet „modifikovaných bodů“, které se vypočítají dle vzorce ∑ b·(max−prum), kde b je bodový zisk z dané úlohy, max je maximum bodů dané úlohy a prum je průměrný bodový zisk z dané úlohy v daném kraji. Znamená to, že v modifikovaných bodech má větší váhu zisk bodů z obtížnějších úloh.
- Ročník studia soutěžícího, příp. datum narození. Mladší mají přednost.
- Pokud nerozhodne ani jedno z předchozích kritérií, rozhoduje los.
Diskvalifikovaní, odmítnuvší a nepřítomní účastníci jsou skryti, stejně tak testovací uživatelé.