FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA OSMO 64. ročník ve školním roce 2022/2023

Výsledky krajského kola 62. ročníku FO kategorie B

Úspěšnými řešiteli se stávají účastníci s alespoň 14 body, kteří úspěšně vyřešili alespoň 2 úlohy.

Pořadí Účastník Kraj Škola Ročník B2-1 B2-2 B2-3 B2-4 Celkové body
1. Jonáš Dej Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 6/8 10 10 10 8 38
2. Benedikt Bareš Královéhradecký kraj G Dobruška 3/4 10 10 8 8 36
3. Aleš Opl Hlavní město Praha G a Hudební škola hlavního města Prahy, ZUŠ Praha 3 7/8 9 10 10 7 36
4. Filip Zikeš Moravskoslezský kraj G Petra Bezruče, Frýdek-Místek 3/6 9,5 10 10 6 35,5
5. Jiří Kohl Jihomoravský kraj Biskupské G Brno a MŠ 7/8 10 10 7,5 6 33,5
6. Josef Vácha Hlavní město Praha G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 3/4 7 10 9,5 5 31,5
7. Ondřej Jamelský Karlovarský kraj G Cheb 7/8 10 2 8 10 30
8. Matěj Gajdoš Ústecký kraj G Ústí nad Labem 7/8 9 10 10 0 29
9. Václav Maštera Jihočeský kraj G Pierra de Coubertina, Tábor 7/8 7,5 6 9 5 27,5
10. Nela Sendlerová Jihomoravský kraj G Brno-Řečkovice 3/4 5 10 8 4 27
11. Filip Klimoszek Hlavní město Praha G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 7/8 8 8 8,5 2 26,5
12. Martin Červený Jihočeský kraj G České Budějovice, Jírovcova 3/4 9,5 0 6,5 10 26
13. Vojtěch Smola Moravskoslezský kraj G Havířov, Město, Komenského 7/8 8 10 8 26
14. Nikita Ustinov Hlavní město Praha G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 7/8 6 9,5 10 25,5
15. Petr Šícho Hlavní město Praha G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 7/8 5 10 7 3 25
16. Ondřej Škrna Hlavní město Praha G Praha 4, Budějovická 7/8 7,5 10 4 2 23,5
17. Eva Feldbabelová Kraj Vysočina Katolické G Třebíč 3/4 8,5 0 6 8 22,5
18. Blanka Vrbová Jihomoravský kraj Klvaňovo G a SZŠ Kyjov 3/4 9,5 5 7,5 22
19. Michal Mrkos Pardubický kraj G Polička 3/4 8 6,5 6,5 21
20. David Chudožilov Olomoucký kraj Reálné G a ZŠ O. Wichterleho, Prostějov 5/6 7 0,5 10 3 20,5
21. Daniel Theiss Karlovarský kraj G Cheb 4/8 5 8 7 20
22. Tomáš Čajan Zlínský kraj G Františka Palackého, Valašské Meziříčí 3/4 6 4 8 2 20
23. Jiří Harvalík Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 3/4 8 3 9 0 20
24. Jakub Heicl Plzeňský kraj G Stříbro 7/8 4 0 7,5 8 19,5
25. Matouš Křížek Plzeňský kraj Masarykovo G Plzeň 7/8 7,5 3 7 2 19,5
26. Daniel Skýpala Olomoucký kraj G Olomouc, Hejčín, Tomkova 7/8 10 8,5 1 19,5
27. Jakub Maťa Olomoucký kraj G Jakuba Škody, Přerov 3/4 8 2 6 3 19
28. Adam Vorlíček Hlavní město Praha G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 7/8 8 2 8,5 18,5
29. Kryštof Matějka Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 7/8 7,5 4 6,5 0 18
30.–31. Ladislav Nagy Jihočeský kraj G České Budějovice, Jírovcova 7/8 7 2 9 0 18
Petr Procházka Zlínský kraj Masarykovo G, SZŠ a VOŠ zdravotnická, Vsetín 3/4 7 2 9 0 18
32. Kateřina Zedníčková Pardubický kraj G Vysoké Mýto 3/4 8 1 9 18
33. Martin Mlečka Jihomoravský kraj G Brno, Elgartova 3/4 6 0 8 3,5 17,5
34. Jakub Mikeš Olomoucký kraj G Jakuba Škody, Přerov 3/4 9,5 2,5 5 17
35. Jan Hlavsa Středočeský kraj G Jana Palacha, Mělník 7/8 6 2 7 2 17
36. Stanislav Sadílek Středočeský kraj G Benešov 7/8 7 1 9 0 17
37. Vojtěch Brdečko Jihomoravský kraj Biskupské G Brno a MŠ 7/8 9 8 17
38. Adam Kozubek Jihomoravský kraj G a ZUŠ Šlapanice 7/8 7 0 9 16
39. Ondřej Dolejš Středočeský kraj G Benešov 7/8 6 8 2 16
40. Martin Kundrát Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 7/8 7 9 0 16
41. Michaela Šídová Hlavní město Praha G Praha 9, Litoměřická 7/8 5,5 0 6,5 3 15
42. Eliáš Bencúr Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 7/8 7 8 15
43. Václav Stupka Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 7/8 10 0 5 0 15
44. Barbora Čejková Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 5/6 1,5 6 7 0 14,5
45. Aleš Manuel Papáček Jihočeský kraj G Třeboň 7/8 6 8,5 14,5
46. Jaromír Koflák Moravskoslezský kraj Slezské G Opava 3/4 8 6,5 14,5
47. Vojtěch Stránský Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 7/8 5 6 3 14
48. Jakub Ferenčík Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 7/8 5 0,5 7 1,5 14
49. Lukáš Fidler Královéhradecký kraj Jiráskovo G Náchod 7/8 7 5 2 14
50. Jakub Šimek Liberecký kraj G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou 3/4 7 6 1 14
51. Jakub Nevařil Zlínský kraj G J.A.Komenského a Jazyková škola, Uherský Brod 7/8 5 9 14
52. Tomáš Jaroš Kraj Vysočina G a Obchodní akademie, Pelhřimov 3/4 6 8 14
53. Vojtěch Votruba Hlavní město Praha G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 3/4 4,5 10 3 17,5
54. Matěj Charousek Hlavní město Praha G Praha 4, Na Vítězné pláni 5/6 4,5 0 8,5 4 17
55. Michal Beránek Hlavní město Praha G Praha 10, Voděradská 7/8 4 1 2,5 8 15,5
56. Vilém Starosta Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 3/4 4,5 8,5 2,5 15,5
57. Petr Hladík Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 5/6 10 3 2 15
58. Ivan Kraus Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 7/8 3,5 3 8 0 14,5
59. Kryštof Marek Votava Hlavní město Praha G Praha 2, Botičská 3/4 3 4 5 2 14
60. Martin Fof Moravskoslezský kraj Mendelovo G Opava 7/8 9,5 2,5 2 14
61. Lukáš Výtisk Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 7/8 5 3,5 5 13,5
62. Martin Černík Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 7/8 4,5 2 7 0 13,5
63. Martin Beckovský Moravskoslezský kraj G Havířov, Město, Komenského 7/8 5 6 0 2 13
64. Lucie Oborná Moravskoslezský kraj G Petra Bezruče, Frýdek-Místek 5/6 7 2 0 4 13
65. Adam Pavelka Moravskoslezský kraj Mendelovo G Opava 7/8 8 2 3 13
66. Adam Krbeček Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 7/8 4 9 13
67.–68. Zuzana Lisztwanová Moravskoslezský kraj Polské G - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín 3/4 6 7 13
Jan Marjanko Ústecký kraj G Josefa Jungmanna, Litoměřice 7/8 6 0 7 13
69. Veronika Janů Plzeňský kraj Masarykovo G Plzeň 7/8 2 3 7,5 0 12,5
70. Aneta Piklová Jihočeský kraj G Strakonice 3/4 5,5 2 4 1 12,5
71. David Juda Jihomoravský kraj G Brno-Bystrc 7/8 4,5 0 8 0 12,5
72. Jáchym Mraček Hlavní město Praha Akademické G, Praha 1, Štěpánská 3/4 2,5 2 2,5 5 12
73. Jiří Kostrhun Jihomoravský kraj G a ZUŠ Šlapanice 7/8 6,5 0 5,5 12
74. Oto Ulrich Zlínský kraj G Uherské Hradiště 7/8 6 0 3 3 12
75. Lukáš Veškrna Hlavní město Praha G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 7/8 6 2 4 12
76. Melichar Konečný Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 7/8 3 0 3 5 11
77. Marko Matoničkin Hlavní město Praha G Opatov, Praha 4, Konstantinova 7/8 5 6 11
78. Tereza Filipská Hlavní město Praha G Praha 9, Litoměřická 7/8 6 0 5 11
79.–80. Teodor Machart Hlavní město Praha G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 3/4 5,5 2 3 10,5
Radomír Mielec Moravskoslezský kraj G Ostrava, Zábřeh, Volgogradská 7/8 5,5 2 0 3 10,5
81. Petra Kaňková Hlavní město Praha G Opatov, Praha 4, Konstantinova 7/8 2 0 5,5 3 10,5
82. Štěpán Hřebíček Jihomoravský kraj G Brno-Řečkovice 7/8 4 6,5 10,5
83. Petr Kahan Liberecký kraj G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou 7/8 2 8 10
84. Filip Vrťo Olomoucký kraj G Jakuba Škody, Přerov 7/8 6,5 2,5 1 10
85. Martin Garncarz Zlínský kraj G Františka Palackého, Valašské Meziříčí 3/4 5 0 5 10
86. Jan Hojač Jihomoravský kraj Klvaňovo G a SZŠ Kyjov 3/4 3,5 4 2 9,5
87. Hynek Petroš Moravskoslezský kraj G Nový Jičín 7/8 4,5 5 0 9,5
88. Matěj Halama Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 3/4 9,5 9,5
89. Duy Le Kraj Vysočina G a Obchodní akademie, Pelhřimov 7/8 5,5 3 0,5 9
90. Ondřej Trojek Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 7/8 5 2 2 9
91. Martina Moravcová Hlavní město Praha G Opatov, Praha 4, Konstantinova 7/8 2 1 6 0 9
92. Jakub Pelc Středočeský kraj G Benešov 7/8 3 1 5 0 9
93. Ondřej Šádek Královéhradecký kraj Zemědělská akademie a G Hořice - SŠ a VOŠ 7/8 1 0 8 0 9
94. Adam Krška Jihomoravský kraj G a SOŠ Mikulov 7/8 2 7 9
95. Matěj Mocek Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 7/8 1 0 5,5 2 8,5
96. Jan Metela Kraj Vysočina G Bystřice nad Pernštejnem 7/8 6 1 1 8
97. Petr Tomek Středočeský kraj G Příbram 7/8 6 0 2 8
98. Vojtěch Klapetek Jihomoravský kraj Biskupské G Brno a MŠ 7/8 8 0 8
99. Vít Kejhar Zlínský kraj G Rožnov pod Radhoštěm 7/8 1,5 6 0 0 7,5
100. Monika Janderová Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 3/4 2,5 1 4 7,5
101. Oskar Martiňák Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 7/8 4,5 0 3 0 7,5
102. Kristián Mařík Jihočeský kraj G Strakonice 7/8 2 2 3 0 7
103. Vendula Onderková Olomoucký kraj G Jakuba Škody, Přerov 7/8 6 1 7
104. Vít Pavlík Kraj Vysočina G Havlíčkův Brod 3/4 5 1 0,5 0 6,5
105. Sao Bang Kotlárová Jihočeský kraj G Český Krumlov 3/4 2 1 3 6
106. Martin Holčák Zlínský kraj G Rožnov pod Radhoštěm 3/4 1 5 6
107. Hana Sochorová Kraj Vysočina G Žďár nad Sázavou 7/8 3 0 3 0 6
108. Tomáš Heger Královéhradecký kraj Jiráskovo G Náchod 7/8 5 0 1 6
109. Vítězslav Havlíček Kraj Vysočina G Velké Meziříčí 7/8 2,5 3 5,5
110. Pavel Dvořák Kraj Vysočina G a Obchodní akademie, Pelhřimov 3/4 3,5 1 0,5 0 5
111. Eliška Durstová Královéhradecký kraj G Dvůr Králové nad Labem 5/6 4 0 0 1 5
112. David Nekvapil Jihomoravský kraj G Židlochovice 7/8 4 1 5
113. Matěj Sádovský Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 7/8 2 2,5 4,5
114. Tereza Skořepová Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 3/4 2,5 1 0,5 0,5 4,5
115. Jonáš Konečný Jihomoravský kraj G Brno-Řečkovice 7/8 4,5 0 4,5
116.–117. Antonín Frajt Jihomoravský kraj G Boskovice 7/8 4 0 4
Michal Jaroš Jihomoravský kraj Purkyňovo G Strážnice 7/8 4 0 0 0 4
118.–119. Petr Přibyl Kraj Vysočina G Žďár nad Sázavou 7/8 1 1 1,5 0 3,5
Marek Váša Kraj Vysočina G Žďár nad Sázavou 7/8 1 1 1,5 0 3,5
120. Jan Bajer Kraj Vysočina G Jihlava 5/6 2,5 0 0 1 3,5
121. Tomáš Zatloukal Jihomoravský kraj G Boskovice 7/8 3,5 0 0 3,5
122. Jakub Petr Kraj Vysočina G Žďár nad Sázavou 3/4 1,5 1 0,5 3
123. Ondřej Tadlík Liberecký kraj G Česká Lípa 7/8 3 3
124. Matěj Mihulka Kraj Vysočina G Jihlava 5/6 1,5 1 2,5
125. Jakub Straka Jihomoravský kraj G Brno-Řečkovice 7/8 0,5 2 2,5
126.–129. Marek Bílek Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 7/8 2,5 0 2,5
Aleš Jílek Pardubický kraj G Polička 7/8 2,5 0 0 2,5
Tomáš Kovářík Hlavní město Praha G Opatov, Praha 4, Konstantinova 7/8 2,5 2,5
Artur Ratošňuk Jihomoravský kraj SPŠ a VOŠ Brno 3/4 2,5 2,5
130. Michal Drašnar Ústecký kraj G Lovosice 7/8 1 1 0 2
131.–133. Adam Kotrč Kraj Vysočina G a Obchodní akademie, Pelhřimov 3/4 2 0 0 0 2
Matouš Matoušek Liberecký kraj G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou 7/8 2 2
Vojtěch Srbecký Kraj Vysočina G Jihlava 7/8 2 0 2
134. Milan Švoma Kraj Vysočina G Žďár nad Sázavou 7/8 0 1 0,5 0 1,5
135. Daniela Vašíčková Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 3/4 1 0 0,5 0 1,5
136.–140. Filip Chodura Zlínský kraj G Zlín 3/4 1 0 0 0 1
Jakub Fišner Zlínský kraj G Uherské Hradiště 3/4 1 0 1
Štěpán Fárek Zlínský kraj G Rožnov pod Radhoštěm 3/4 1 1
Tomáš Kroupa Jihomoravský kraj G Brno-Řečkovice 7/8 1 0 1
Jakub Valoušek Ústecký kraj G Teplice 7/8 1 0 1
141.–146. Přemysl Adam Královéhradecký kraj Jiráskovo G Náchod 3/4 0 0 0
Marek Bulant Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 3/4 0 0 0
Martin Kysela Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 3/4 0 0 0
Matyáš Veselý Moravskoslezský kraj Polské G - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín 3/4 0 0 0 0 0
Evheniy Vorokhta Královéhradecký kraj Jiráskovo G Náchod 7/8 0 0 0 0
Václav Šindelář Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 3/4 0 0

Stáhnout jako CSV s čárkami, CSV se středníky nebo TSV.

Ve výsledném pořadí jsou nejprve uvedeni úspěšní řešitelé seřazeni podle počtu bodů a teprve za nimi jsou další účastníci. Při shodném počtu bodů o pořadí rozhoduje:

  1. Vyšší počet „modifikovaných bodů“, které se vypočítají dle vzorce ∑ b·(maxprum), kde b je bodový zisk z dané úlohy, max je maximum bodů dané úlohy a prum je průměrný bodový zisk z dané úlohy v daném kraji. Znamená to, že v modifikovaných bodech má větší váhu zisk bodů z obtížnějších úloh.
  2. Ročník studia soutěžícího, příp. datum narození. Mladší mají přednost.
  3. Pokud nerozhodne ani jedno z předchozích kritérií, rozhoduje los.

Diskvalifikovaní, odmítnuvší a nepřítomní účastníci jsou skryti, stejně tak testovací uživatelé.