FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA OSMO 64. ročník ve školním roce 2022/2023

Výsledky krajského kola 62. ročníku FO kategorie C

Úspěšnými řešiteli se stávají účastníci s alespoň 14 body, kteří úspěšně vyřešili alespoň 2 úlohy.

Pořadí Účastník Kraj Škola Ročník C2-1 C2-2 C2-3 C2-4 Celkové body
1. Jan Lepič Jihočeský kraj G Strakonice 2/4 10 8 10 10 38
2. Samuel Rosiar Hlavní město Praha G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 2/4 10 8 10 9 37
3. David Bálek Středočeský kraj G Příbram 6/8 10 7 10 10 37
4. Vít Brázda Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 2/4 10 7 9 10 36
5. Petr Endrle Hlavní město Praha SPŠ sdělovací techniky, Praha 1, Panská 2/4 7 8 10 9 34
6. Johan Ježek Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 2/4 9,5 7,5 7 10 34
7. Pavel Provazník Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 2/4 10 7 7 10 34
8. Jitka Ševčíková Zlínský kraj G Františka Palackého, Valašské Meziříčí 4/6 10 8 6 10 34
9. Tereza Voltrová Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 6/8 9 7,5 9 8 33,5
10. Anna Hronová Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 7 7 9 10 33
11. Lukáš Wendzel Moravskoslezský kraj G a SPŠ elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm 2/4 10 7 6 10 33
12. Přemysl Černý Středočeský kraj G Bohumila Hrabala v Nymburce 6/8 10 10 10 2 32
13. Pavel Horský Jihomoravský kraj G Brno-Řečkovice 6/8 10 6 6 10 32
14. Jakub Štěpo Středočeský kraj G Kladno 6/8 10 7 5 10 32
15. Andrej Bružeňák Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 10 8 4 10 32
16. Bronislav Růžička Plzeňský kraj G a SOŠ Rokycany 2/4 4 10 7 10 31
17. Ondřej Trinkewitz Moravskoslezský kraj G a SPŠ elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm 6/8 10 7 5 9 31
18. Ondřej Koucký Liberecký kraj G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou 6/8 10 6 5 10 31
19. Jan Engler Jihomoravský kraj G, Obchodní akademie a Jazyková škola, Hodonín 6/8 10 9 3 8,5 30,5
20. Michael Švehla Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 10 7 4 9,5 30,5
21. Daniela Karpíšková Plzeňský kraj Masarykovo G Plzeň 6/8 5,5 6,5 8 10 30
22. Jakub Vlček Moravskoslezský kraj Masarykovo G Příbor 6/8 10 6 5 9 30
23.–25. Adéla Houdková Ústecký kraj G Kadaň 6/8 10 6 4 10 30
Vojtěch Kysilka Ústecký kraj G Roudnice nad Labem 6/8 10 6 4 10 30
Adam Prokop Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 6/8 10 6 4 10 30
26. Jiří Hrubant Středočeský kraj G Příbram 6/8 10 7 5 7 29
27. Josef Ferda Kraj Vysočina G dr. A. Hrdličky, Humpolec 6/8 8 6 4,5 10 28,5
28. Vojtěch Štěpán Středočeský kraj G Benešov 6/8 9 3 9 7 28
29. Štěpán Tomek Liberecký kraj G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou 6/8 10 3 5 10 28
30. Lukáš Javora Zlínský kraj G Zlín 6/8 2 6 9 10 27
31. Vojtěch Pluskal Olomoucký kraj G Olomouc, Hejčín, Tomkova 6/8 4 7 6 10 27
32. Tomáš Janoušek Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 6/8 10 6 8 3 27
33. David Zukal Jihomoravský kraj G Blansko 6/8 10 6 7 4 27
34. Kateřina Brožková Liberecký kraj G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou 6/8 9 3 5 10 27
35. Jakub Genčur Jihomoravský kraj G Matyáše Lercha, Brno 4/6 9 6 2 10 27
36. Jan Zářecký Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 10 2 5 10 27
37. David Halmazňa Zlínský kraj Masarykovo G, SZŠ a VOŠ zdravotnická, Vsetín 6/8 10 3 4 10 27
38. Lukáš Staník Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 2/4 10 7,5 7 2 26,5
39. Jakub Klesa Plzeňský kraj Masarykovo G Plzeň 6/8 7 6 10 3 26
40. Václav Tichavský Hlavní město Praha G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova 4/6 7 3 10 6 26
41. Jakub Gerža Královéhradecký kraj G Dobruška 6/8 8 7 6 5 26
42. Šimon Andrš Hlavní město Praha G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 6/8 5 0 10 10 25
43. Anna Vránová Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 6/8 9 8 6 2 25
44. Jaroslav Rozmuš Karlovarský kraj SPŠ Ostrov 2/4 10 6 9 25
45. Bohdan Habor Ústecký kraj G Teplice 6/8 10 6 4 5 25
46. Jindřich Dvořáček Středočeský kraj G Benešov 6/8 9 3 4 9 25
47. Dominik Sloup Jihočeský kraj Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice 4/6 10 4 1 10 25
48. Josef Hynšt Jihomoravský kraj Biskupské G Brno a MŠ 6/8 8,5 7 3 6 24,5
49. Josef Soural Jihomoravský kraj G Boskovice 6/8 10 7 5 2 24
50. Nela Preisová Jihočeský kraj G České Budějovice, Jírovcova 6/8 10 8 4 2 24
51. Matěj Vlček Hlavní město Praha G Na Pražačce, Praha 3, Nad Ohradou 4/6 9 4 4 7 24
52. Ekaterina Danilina Hlavní město Praha G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 6/8 9 3 4 8 24
53. Štěpán Omelka Zlínský kraj G J.A.Komenského a Jazyková škola, Uherský Brod 2/4 4 6 5 8 23
54. Dominik Blaha Zlínský kraj G Uherské Hradiště 6/8 6 8 5 4 23
55. Anežka Vargová Pardubický kraj G Polička 2/4 5 6 4 8 23
56. Martin Švanda Hlavní město Praha Arcibiskupské G Praha 2 6/8 5 7 2 9 23
57. Marek Maslowski Moravskoslezský kraj G Petra Bezruče, Frýdek-Místek 4/6 8 7 5 3 23
58. Martin Kaplánek Liberecký kraj G Česká Lípa 6/8 9 8 4 2 23
59. Jakub Kopčil Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 6/8 9,5 7,5 2 4 23
60. Lukáš Kycl Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 10 4 9 23
61. Veronika Klofandová Jihomoravský kraj G Brno-Bystrc 4/6 10 5,5 3 4 22,5
62. Jakub Švojgr Jihočeský kraj G České Budějovice, Česká 6/8 4 3 6 9 22
63. Jakub Ježek Královéhradecký kraj G Boženy Němcové, Hradec Králové 4/6 4 7 1 10 22
64. Tomáš Kocián Zlínský kraj G Zlín 6/8 7 3 5 7 22
65. Karel Kubín Jihomoravský kraj G Boskovice 6/8 10 8 4 22
66. Pavel Žáček Ústecký kraj G Lovosice 2/4 10 3 2 7 22
67. Klára Šimsová Moravskoslezský kraj G Havířov, Město, Komenského 2/4 10 0 4 8 22
68. Kateřina Ulrich Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 2/4 3,5 3 6 9 21,5
69. Jakub Troják Liberecký kraj G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou 6/8 9 2,5 10 21,5
70. Ela Hejdová Hlavní město Praha G Jiřího Gutha-Jarkovského, Praha 1, Truhlářská 6/8 5 8 1 7 21
71. Katarína Horská Hlavní město Praha G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 6/8 5 3 4 9 21
72. Kateřina Dvořáková Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 10 2 8 1 21
73. Matěj Volkmer Hlavní město Praha G Opatov, Praha 4, Konstantinova 6/8 9 3 0 9 21
74. Marek Plachý Ústecký kraj G Ústí nad Labem 2/4 10 3 1 7 21
75. Vojtěch Juza Pardubický kraj G Aloise Jiráska, Litomyšl 6/8 10 3,5 0 7 20,5
76. Adam Juttner Moravskoslezský kraj G Nový Jičín 4/6 4 6 3 7 20
77. Pavel Kletečka Středočeský kraj G Říčany 6/8 6 7 5 2 20
78. Martin Polák Plzeňský kraj Masarykovo G Plzeň 6/8 6 3 1 10 20
79. Jakub Vyskočil Moravskoslezský kraj G Petra Bezruče, Frýdek-Místek 4/6 5 3 2,5 9 19,5
80. Lukáš Létal Olomoucký kraj G Jakuba Škody, Přerov 2/4 2 3 5 9 19
81. Rudolf Kubík Moravskoslezský kraj G Třinec 6/8 5 6 3 5 19
82. Kateřina Kovářová Zlínský kraj G Zlín 6/8 10 0 9 19
83. Michal Bouda Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 6/8 1 6 4,5 7 18,5
84. Michal Portych Královéhradecký kraj Zemědělská akademie a G Hořice - SŠ a VOŠ 6/8 9 5 4 18
85. Mikuláš Sulovský Liberecký kraj G F. X. Šaldy, Liberec 2/4 9,5 1,5 7 18
86. Jakub Petrovický Královéhradecký kraj Biskupské G, církevní ZŠ, MŠ a ZUŠ Hradec Králové 3/4 9,5 5 0 3 17,5
87. Pavel Altman Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 6/8 2,5 7,5 7 17
88. Jakub Vyškovský Zlínský kraj Masarykovo G, SZŠ a VOŠ zdravotnická, Vsetín 2/4 4 3 5 5 17
89. Pavel Frank Plzeňský kraj G Luďka Pika, Plzeň 6/8 6,5 6,5 3 1 17
90. Jakub Hrubý Jihomoravský kraj G a Jazyková škola, Břeclav 6/8 10 7 17
91. Ondřej Vašátko Hlavní město Praha G Opatov, Praha 4, Konstantinova 6/8 6,5 5 4 1 16,5
92. Filip Bitzan Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 6/8 5 6 2 3 16
93. Zbyněk Volf Královéhradecký kraj G Dobruška 6/8 5 3 3 5 16
94. Tereza Blažková Hlavní město Praha G Jiřího Gutha-Jarkovského, Praha 1, Truhlářská 6/8 5 3 0 8 16
95. Vladimíra Brabcová Karlovarský kraj SPŠ Ostrov 2/4 10 6 0 16
96. David Válek Moravskoslezský kraj G Krnov 6/8 5 1 5,5 4 15,5
97. Jiří Polách Moravskoslezský kraj G Frýdlant nad Ostravicí 4/6 4 6 5 0 15
98. Matouš Rous Pardubický kraj G Žamberk 2/4 5 10 15
99. Přemysl Bobčík Zlínský kraj G Uherské Hradiště 2/4 10 0 5 0 15
100. Filip Varga Ústecký kraj G Chomutov 2/4 2 3 4 10 19
101. Jakub Hadač Ústecký kraj G Václava Hlavatého, Louny 6/8 8 3 4 4 19
102. Jan Materna Královéhradecký kraj G Trutnov 6/8 10 4 1 3 18
103. Anna Foltýnová Jihomoravský kraj G Židlochovice 6/8 4 2 3 8 17
104. Jan Kaška Pardubický kraj G Žamberk 2/4 10 3 2 1,5 16,5
105. Tomáš Nejezchleb Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 6/8 10 4 0 2 16
106.–107. Jana Horňáčková Zlínský kraj SŠ průmyslová, hotelová a zdravotnická, Uherské Hradiště 2/4 10 3 0 3 16
Tomáš Stískal Olomoucký kraj G Hranice 4/6 10 3 3 16
108. František Chyba Ústecký kraj G Kadaň 6/8 10 3 2 15
109. Rudolf Folvarčný Zlínský kraj G Františka Palackého, Valašské Meziříčí 2/4 3 2 2 7 14
110. Eliška Zemanová Plzeňský kraj G a SOŠ Rokycany 2/4 4 3 7 14
111. Adam Kužílek Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 2/4 4 0 2 8 14
112.–113. Matěj Minarčík Moravskoslezský kraj G Petra Bezruče, Frýdek-Místek 4/6 10 0 2 2 14
Karin Opelková Středočeský kraj G Zikmunda Wintra, Rakovník 2/4 10 2 2 14
114. Matyáš Hrešan Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 2/4 2,5 3 2 6 13,5
115. Jan Bultas Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 6/8 2,5 4 7 13,5
116. Tomáš Suchánek Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 6/8 5 3 5 13
117. Lucie Voháňková Karlovarský kraj První české G v Karlových Varech 6/8 4 2 4 3 13
118. Radim Vavřík Olomoucký kraj G Šumperk 2/4 5 3 1 4 13
119. Michael Karmazín Jihočeský kraj G České Budějovice, Česká 6/8 10 3 0 13
120. Radek Gregor Hlavní město Praha G Jiřího Gutha-Jarkovského, Praha 1, Truhlářská 6/8 9 0 0 4 13
121. Eliška Seilerová Ústecký kraj G Ústí nad Labem 2/4 4 3 4 1 12
122. Kateřina Ficková Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 6/8 6 3 3 0 12
123. Dana Procházková Jihočeský kraj G České Budějovice, Česká 6/8 9 3 0 12
124. Eva Trejbalová Plzeňský kraj G Luďka Pika, Plzeň 6/8 2,5 3 2 4 11,5
125. Martin Kilbergr Plzeňský kraj G Blovice 2/4 4 6 1 0 11
126. Roman Fiala Ústecký kraj G Chomutov 2/4 2 1 8 11
127. Adam Janeček Jihomoravský kraj G Brno, Křenová 4/6 4 2 2 3 11
128. Valérie Jedelská Zlínský kraj G Uherské Hradiště 6/8 10 0 1 11
129. Ondřej Nováček Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 2/4 8,5 0 2 10,5
130. Adam Zdarsa Olomoucký kraj G Jakuba Škody, Přerov 2/4 2 3 2 3 10
131. Ladislav Vávra Zlínský kraj G Rožnov pod Radhoštěm 6/8 3 2 2 3 10
132. Tomáš Amos Potoček Hlavní město Praha Akademické G, Praha 1, Štěpánská 2/4 4 6 0 0 10
133. Petr Piňos Jihomoravský kraj Biskupské G Brno a MŠ 6/8 4 2 3 1 10
134. Martin Čapka Jihomoravský kraj G a Jazyková škola, Břeclav 6/8 4 1 4 9
135. Martin Švanda Hlavní město Praha G Opatov, Praha 4, Konstantinova 6/8 5 0 4 9
136. Šimon Láznička Plzeňský kraj G a SOŠ Rokycany 2/4 3,5 3 2 8,5
137. Adam Othman Hlavní město Praha G Praha 2, Botičská 2/4 4 3 1 8
138. Markéta Olšovcová Hlavní město Praha SPŠ sdělovací techniky, Praha 1, Panská 2/4 4 3 0 1 8
139. Kamila Krupičková Olomoucký kraj G Olomouc, Hejčín, Tomkova 4/6 4 0 2 2 8
140. Bohumil Zíka Kraj Vysočina G a Obchodní akademie, Pelhřimov 6/8 8 8
141. Jan Homolka Královéhradecký kraj Jiráskovo G Náchod 6/8 5,5 0 2 0 7,5
142. Martin Plodek Jihomoravský kraj G a Jazyková škola, Břeclav 6/8 2 1 4 7
143. Richard Bleier Karlovarský kraj První české G v Karlových Varech 6/8 2 3 0 2 7
144.–146. Šimon Chlup Karlovarský kraj SPŠ Ostrov 2/4 4 3 0 0 7
Odnřej Klaban Karlovarský kraj SPŠ Ostrov 2/4 4 3 0 7
Klára Tomanová Hlavní město Praha G Praha 2, Botičská 2/4 4 3 7
147. Tomáš Knor Středočeský kraj G Zikmunda Wintra, Rakovník 2/4 4 0 2 6
148. Jan Hlaváč Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 2/4 2,5 3 5,5
149. Archip Barkov Karlovarský kraj První české G v Karlových Varech 6/8 2 3 0 0 5
150. Jan Hruška Plzeňský kraj G Luďka Pika, Plzeň 6/8 2 1 2 5
151. Lucie Šperlová Ústecký kraj G Ústí nad Labem 2/4 4 4
152. Nikita Zykov Hlavní město Praha G Na Pražačce, Praha 3, Nad Ohradou 4/6 1 0 1 1 3
153. Simona Hlůžková Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 2/4 0 1 1 0 2
154. Kristýna Slámová Moravskoslezský kraj G Havířov, Město, Komenského 2/4 2 0 0 0 2
155. Michal Kolínek Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 2/4 0 0

Stáhnout jako CSV s čárkami, CSV se středníky nebo TSV.

Ve výsledném pořadí jsou nejprve uvedeni úspěšní řešitelé seřazeni podle počtu bodů a teprve za nimi jsou další účastníci. Při shodném počtu bodů o pořadí rozhoduje:

  1. Vyšší počet „modifikovaných bodů“, které se vypočítají dle vzorce ∑ b·(maxprum), kde b je bodový zisk z dané úlohy, max je maximum bodů dané úlohy a prum je průměrný bodový zisk z dané úlohy v daném kraji. Znamená to, že v modifikovaných bodech má větší váhu zisk bodů z obtížnějších úloh.
  2. Ročník studia soutěžícího, příp. datum narození. Mladší mají přednost.
  3. Pokud nerozhodne ani jedno z předchozích kritérií, rozhoduje los.

Diskvalifikovaní, odmítnuvší a nepřítomní účastníci jsou skryti, stejně tak testovací uživatelé.