FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA OSMO 64. ročník ve školním roce 2022/2023

Výsledky krajského kola 62. ročníku FO kategorie D

Úspěšnými řešiteli se stávají účastníci s alespoň 14 body, kteří úspěšně vyřešili alespoň 2 úlohy.

Pořadí Účastník Kraj Škola Ročník D2-1 D2-2 D2-3 D2-4 Celkové body
1. Lukáš Linhart Moravskoslezský kraj G Petra Bezruče, Frýdek-Místek 3/6 10 10 10 10 40
2. Marek Štorek Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 5/8 10 10 9 10 39
3. David Němec Plzeňský kraj Masarykovo G Plzeň 5/8 10 10 10 9 39
4. Prokop Bernard Pardubický kraj G Žamberk 5/8 10 9,5 9 9,5 38
5. Lukáš Tabery Olomoucký kraj Cyrilometodějské G, ZŠ Prostějov 5/8 10 10 9 9 38
6. David Hromádka Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 4/8 10 9 10 9 38
7.–8. David Mendl Jihočeský kraj G Pierra de Coubertina, Tábor 5/8 10 9 10 9 38
Šimon Stehlík Plzeňský kraj Masarykovo G Plzeň 5/8 10 9 10 9 38
9. Holá Marie Liberecký kraj G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou 5/8 10 8,5 10 9 37,5
10. František Jakub Sklář Jihočeský kraj G České Budějovice, Česká 1/4 7 10 10 10 37
11.–12. Radovan Lev Zlínský kraj G Františka Palackého, Valašské Meziříčí 3/6 10 8 9 10 37
Jakub Červeňan Zlínský kraj G Jana Pivečky a SOŠ Slavičín 1/4 10 8 9 10 37
13. Tadeáš Fryčák Olomoucký kraj G Jana Opletala, Litovel 5/8 9 10 10 8 37
14. Filip Neubauer Hlavní město Praha Akademické G, Praha 1, Štěpánská 1/4 10 8 10 9 37
15. Šimon Genčur Jihomoravský kraj Biskupské G Brno a MŠ 5/8 10 9 10 8 37
16. Petra Navrátilová Jihomoravský kraj G, SPgŠ, Obchodní akademie a Jazyková škola, Znojmo 5/8 7,5 10 9 10 36,5
17. Hana Otcovská Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 1/4 9,5 7 10 10 36,5
18. Jiří Sýkora Jihočeský kraj G Trhové Sviny 5/8 10 9,5 8 9 36,5
19. Michal Němec Jihomoravský kraj G Brno-Řečkovice 5/8 10 8 9 9,5 36,5
20. Jakub Šafařík Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 5/8 10 6,5 10 10 36,5
21. Kristian Matúš Moravskoslezský kraj G Nový Jičín 1/4 9 9 9,5 8,5 36
22. Daniel Čtvrtečka Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 1/4 10 9 8 9 36
23.–24. Michal Bernat Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 5/8 10 8 9 9 36
Lucie Hampejsová Ústecký kraj G Děčín 5/8 10 8 9 9 36
25. Richard Materna Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 5/8 10 10 9 7 36
26. Anežka Čechová Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 1/4 10 10 8,5 7 35,5
27. Veronika Plevná Karlovarský kraj G Cheb 5/8 10 10 5 10 35
28.–29. Tomáš Kazimír Hlavní město Praha G Na Pražačce, Praha 3, Nad Ohradou 3/6 9 8 8 10 35
Viktor Číhal Hlavní město Praha Smíchovská SPŠ Praha 5, Preslova 1/4 9 8 8 10 35
30. Jana Kvapilová Olomoucký kraj G Olomouc, Hejčín, Tomkova 5/8 10 6 10 9 35
31. Ondřej Šedivý Jihomoravský kraj G a ZUŠ Šlapanice 5/8 10 7 9,5 8 34,5
32. Jan Klír Středočeský kraj G Bohumila Hrabala v Nymburce 5/8 10 10 8,5 6 34,5
33. Matěj Kolář Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 5/8 10 7 7 10 34
34. Václav Vinkler Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 1/4 10 5 10 8,5 33,5
35. Jan Holuša Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 5/8 10 9,5 9 5 33,5
36. Jan Kolář Olomoucký kraj G Olomouc, Hejčín, Tomkova 5/8 10 10 6 7 33
37. Ondřej Petera Královéhradecký kraj SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky, Hradec Králové 1/4 10 4 10 9 33
38. Vojtěch Minárik Středočeský kraj G Václava Beneše Třebízského, Slaný 5/8 5 10 7,5 10 32,5
39. Adam Zezulka Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 5/8 10 5,5 8 9 32,5
40. Barbora Klusáková Královéhradecký kraj Biskupské G, církevní ZŠ, MŠ a ZUŠ Hradec Králové 5/8 9,5 10 8 5 32,5
41. Jakub Zahradník Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 5/8 5 10 10 7 32
42. Kateřina Rollingerová Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 3/6 9 3 10 10 32
43. Jan Vítek Moravskoslezský kraj Mendelovo G Opava 5/8 9 6 8 8,5 31,5
44. Jakub Turner Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 5/8 10 4 7,5 10 31,5
45. František Malý Moravskoslezský kraj Matiční G Ostrava 5/8 10 3 8,5 10 31,5
46. Eliška Gajdošová Královéhradecký kraj Jiráskovo G Náchod 5/8 8,5 10 9 4 31,5
47. Petra Mrázková Hlavní město Praha G Praha 10, Omská 5/8 7 9 10 5 31
48. Hana Horálková Olomoucký kraj Slovanské G Olomouc 5/8 9 3 10 9 31
49. Jaromír Sebastien Kačer Karlovarský kraj G Ostrov 5/8 10 9 8 4 31
50. Patrik Číhal Jihomoravský kraj Klvaňovo G a SZŠ Kyjov 5/8 10 9 9 3 31
51. Jakub Macíček Moravskoslezský kraj G Nový Jičín 3/6 10 8,5 3,5 8,5 30,5
52. Jakub Heřmanský Středočeský kraj G Mladá Boleslav 5/8 10 10 9,5 1 30,5
53. Šimon Pěnička Jihomoravský kraj G Brno, Křenová 1/4 9,5 3,5 9 8 30
54. Adam Bretšnajder Středočeský kraj G Zikmunda Wintra, Rakovník 4/8 10 10 5 5 30
55. Tudor Alexandru Stoican Jihomoravský kraj G Matyáše Lercha, Brno 5/8 10 9 10 1 30
56. Anežka Tetřevová Plzeňský kraj G Luďka Pika, Plzeň 5/8 5 7 10 7,5 29,5
57. David Theodor Nimrichtr Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 5/8 8,5 9 6 6 29,5
58. Monika Drexlerová Zlínský kraj G Rožnov pod Radhoštěm 5/8 10 10 5 4,5 29,5
59. Denisa Valová Moravskoslezský kraj G a SPŠ elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm 5/8 9 8 8,5 4 29,5
60. Daniel Strnad Středočeský kraj OPEN GATE - G a ZŠ Babice 5/8 9 7 3 10 29
61. Marek Poláček Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 5/8 10 6 7 6 29
62. Ondřej Číž Moravskoslezský kraj Matiční G Ostrava 5/8 9 7,5 3 9 28,5
63. Kryštof Redl Liberecký kraj Doctrina - Podještědské G Liberec 5/8 10 9 4 5,5 28,5
64. Helena Boušová Ústecký kraj G Teplice 5/8 10 7 7 4 28
65. Veronika Hlomová Kraj Vysočina G a Obchodní akademie, Pelhřimov 5/8 10 9 9 28
66. Kryštof Čupr Jihomoravský kraj G Židlochovice 5/8 10 8 10 28
67. Rostislav Brož Královéhradecký kraj G J. K. Tyla, Hradec Králové 1/4 10 10 7,5 27,5
68. Michal Slavíček Jihočeský kraj G Strakonice 1/4 6 5 8 8 27
69. Tobiáš Mazura Královéhradecký kraj Jiráskovo G Náchod 5/8 8 3 10 6 27
70. Alexej Velko Hlavní město Praha G Na Pražačce, Praha 3, Nad Ohradou 3/6 10 3 8 6 27
71. Jan Kousek Ústecký kraj G Chomutov 1/4 10 7 6 4 27
72. Matyáš Zahradník Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 5/8 10 6 7 4 27
73. Tadeáš Roblík Jihomoravský kraj G Židlochovice 5/8 7,5 8,5 7,5 3 26,5
74. Jan Antoš Jihočeský kraj G Strakonice 1/4 10 3 4 9 26
75. David Havrlant Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 5/6 10 2 7 7 26
76. Šimon Vlach Plzeňský kraj G a SOŠ Rokycany 1/4 8 7 10 1 26
77. Benjamín Král Pardubický kraj G K. V. Raise a SOU Hlinsko 1/4 8 8 10 0 26
78. Marek Dřínovský Kraj Vysočina G Bystřice nad Pernštejnem 5/8 9,5 9 7,5 0 26
79. Lukáš Macek Hlavní město Praha G Praha 9, Špitálská 1/4 10 7 9 26
80. Filip Holeček Jihočeský kraj G Strakonice 5/8 10 6 9,5 0 25,5
81. Anežka Hozáková Ústecký kraj G Teplice 5/8 8 3 5 9 25
82. Šimon Kala Ústecký kraj G Roudnice nad Labem 5/8 9 9 2 5 25
83. Magdaléna Kožichová Kraj Vysočina G a Obchodní akademie, Pelhřimov 5/8 10 7,5 7,5 25
84. Šimon Brabec Hlavní město Praha Soukromé G ARCUS PRAHA 9, Praha 9 5/8 10 7 8 25
85. Jolanta Rucká Moravskoslezský kraj Polské G - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín 1/4 6 4 8,5 6 24,5
86. Zuzana Havrdová Královéhradecký kraj G Dobruška 5/8 7 6 7,5 4 24,5
87. Martin Habrnal Moravskoslezský kraj G Petra Bezruče, Frýdek-Místek 3/6 10 3 5 6,5 24,5
88. Jan Henzl Jihomoravský kraj G Brno-Řečkovice 5/8 5,5 3,5 9 6 24
89. Maxim Toman Zlínský kraj G Františka Palackého, Valašské Meziříčí 1/4 9 2 4 9 24
90. Daniel Drábek Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 1/4 10 10 4 24
91. Radim Kopunec Zlínský kraj G J.A.Komenského a Jazyková škola, Uherský Brod 1/4 7 10 7 0 24
92. Václav Hlaváč Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 1/4 9 6 7 2 24
93. Adam Špindler Liberecký kraj G Česká Lípa 5/8 8 7 9 24
94. Daniel Hostášek Olomoucký kraj G Jakuba Škody, Přerov 5/8 10 10 4 24
95. Matěj Marek Liberecký kraj G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou 1/4 10 7 7 24
96. Dominik Kalouda Moravskoslezský kraj Matiční G Ostrava 5/8 10 6 3 4,5 23,5
97. David Ševčík Zlínský kraj G Uherské Hradiště 1/4 8 8 2 5 23
98. Jonáš Nemrava Olomoucký kraj G Olomouc, Hejčín, Tomkova 5/8 5 10 8 0 23
99. Kristýna Bělušová Zlínský kraj G Jana Pivečky a SOŠ Slavičín 1/4 9 3 5 6 23
100. Eva Bínová Hlavní město Praha G Opatov, Praha 4, Konstantinova 1/4 6 7 9 1 23
101. Miroslav Slezák Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 5/8 8 9 6 23
102. Pham Quang Thanh Ústecký kraj G a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem 5/8 10 3 5 5 23
103. Jakub Koutenský Kraj Vysočina G a Obchodní akademie, Pelhřimov 5/8 9,5 1 7,5 5 23
104. Martin Šťovíček Jihomoravský kraj G Brno, Vídeňská 3/6 8 5,5 9 22,5
105. Vladimíra Jiříčková Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 1/4 10 5 7,5 22,5
106. Ondřej Kadlec Jihomoravský kraj G Moravský Krumlov 3/6 5 8 9 22
107. Ondřej Přibyl Kraj Vysočina G Otokara Březiny a SOŠ Telč 5/8 10 9 0 3 22
108. Šolínová Marie Liberecký kraj G Česká Lípa 1/4 6 7 9 0 22
109. Petr Dymanus Hlavní město Praha G Praha 9, Špitálská 1/4 10 1 6 5 22
110.–111. Ondřej Sternthal Ústecký kraj Podkrušnohorské G Most 5/8 10 4 6 2 22
Adéla Tauchmanová Královéhradecký kraj G a SOŠ pedagogická, Nová Paka 5/8 10 4 6 2 22
112. Amira Alwail Plzeňský kraj G Luďka Pika, Plzeň 5/8 10 2 10 0 22
113. Josef Hlahůlek Zlínský kraj G Uherské Hradiště 1/4 5 6 5 5 21
114. David Pohl Karlovarský kraj První české G v Karlových Varech 5/8 5 5 7 4 21
115. Adam Vondráček Středočeský kraj G Zikmunda Wintra, Rakovník 1/4 6 8 7 0 21
116. Sabina Mihulová Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 4/8 8 7 6 21
117. Matěj Rufer Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 1/4 9 8 4 21
118. Marek Pučejdl Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 5/8 8 6 7 21
119. Vojtěch Ochmanský Jihomoravský kraj G Boskovice 5/8 9,5 9 2 20,5
120. Michal Škoudlil Ústecký kraj G T. G. Masaryka, Litvínov 5/8 7 2 5 6 20
121. Jakub Savula Jihočeský kraj G České Budějovice, Jírovcova 1/4 6 5 9 20
122. Hana Žitňanská Olomoucký kraj Slovanské G Olomouc 1/4 10 4 6 0 20
123. Maxmilián Ladislav Skuda Jihomoravský kraj G Boskovice 5/8 9,5 4,5 5,5 19,5
124. Maximilián Tyx Hlavní město Praha G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 1/4 0 5 9 5 19
125. Vojtěch Man Zlínský kraj G J.A.Komenského a Jazyková škola, Uherský Brod 1/4 6 8 5 19
126. Eva Haikerová Kraj Vysočina G a Obchodní akademie, Pelhřimov 5/8 10 0,5 3,5 5 19
127. Jan Vojta Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 1/4 10 9 19
128. Klára Michalová Jihočeský kraj Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice 3/6 10 8 1 19
129. Matěj Choutka Královéhradecký kraj G a SOŠ pedagogická, Nová Paka 5/8 6 3 0 9 18
130. Vít Říha Moravskoslezský kraj G Ostrava, Zábřeh, Volgogradská 5/8 6,5 0 2,5 9 18
131. Matěj Jaroš Hlavní město Praha G Jiřího Gutha-Jarkovského, Praha 1, Truhlářská 5/8 8 1 9 18
132. Julie Matulová Královéhradecký kraj G Dobruška 5/8 7,5 6,5 4 18
133. Lukáš Brousil Hlavní město Praha G Praha 2, Botičská 1/4 8 2 8 18
134. Albert Vlček Moravskoslezský kraj Mendelovo G Opava 5/8 10 2 5,5 0 17,5
135. Lazorová Barbora Liberecký kraj G Česká Lípa 1/4 9,5 0 8 17,5
136. Kamila Cidlinská Hlavní město Praha G Praha 2, Botičská 1/4 5 1 7 4 17
137. Šárka Koudelková Olomoucký kraj G Jiřího Wolkera, Prostějov 5/8 5 5 6 1 17
138. Leoš Rozsypal Olomoucký kraj Slovanské G Olomouc 1/4 5 5 7 17
139. Adam Vedmoch Olomoucký kraj G Jiřího Wolkera, Prostějov 5/8 6 5 6 17
140. Aneta Vašíčková Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 1/4 6 3 8 17
141. Vlk Vojtěch Liberecký kraj Doctrina - Podještědské G Liberec 5/8 10 7 17
142. Hoang Anh Vu Jihomoravský kraj G a Jazyková škola, Břeclav 5/8 6 3 5,5 2 16,5
143. Prokop Kadlec Kraj Vysočina G Otokara Březiny a SOŠ Telč 5/8 9,5 5 2 16,5
144. Miroslav Pavlišta Pardubický kraj G Žamberk 5/8 10 0,5 6 0 16,5
145. Tereza Podpierová Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 5/8 6 2 5 3 16
146. Zbyněk Volf Jihočeský kraj G České Budějovice, Česká 5/8 6 0 7 3 16
147. Linda Tomišová Olomoucký kraj G Jakuba Škody, Přerov 5/8 5 4 7 0 16
148. Martin Chrostek Moravskoslezský kraj G Petra Bezruče, Frýdek-Místek 3/6 6 5 5 16
149. Filip Rada Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 5/8 8 5 3 16
150.–151. Jan Kratochvíl Jihomoravský kraj G Brno, Křenová 1/4 7 0 9 16
Anatol Legros Hlavní město Praha G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 1/4 7 9 16
152. Lukáš Vymyslický Ústecký kraj G Chomutov 1/4 10 6 16
153. Vít Vlach Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 5/8 6 7 2 15
154. Filip Klievský Hlavní město Praha G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 1/4 7 8 15
155. Klára Plchová Jihomoravský kraj G Boskovice 5/8 6 2,5 5 1 14,5
156. Ondřej Kočka Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 5/8 5 5 4 14
157. Daniel Juroška Moravskoslezský kraj ZŠ a G Vítkov 5/8 10 3,5 2 1 16,5
158. Tereza Horká Kraj Vysočina Biskupské G Žďár nad Sázavou 5/8 8,5 4 3,5 16
159. Tereza Teplanská Moravskoslezský kraj Mendelovo G Opava 1/8 5 2 4 4,5 15,5
160. David Novák Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 5/8 3 4 6 2 15
161.–162. Jáchym Kouba Olomoucký kraj G Jakuba Škody, Přerov 5/8 10 2 3 15
Matouš Pavlovský Fiala Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 5/8 10 2 3 15
163. Lenka Drudíková Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 1/4 10 3,5 1 14,5
164. Modrá Veronika Liberecký kraj Doctrina - Podještědské G Liberec 5/8 4 3 7 14
165. Michal Bršťák Karlovarský kraj SPŠ Ostrov 1/4 7 4 3 14
166. Kateřina Tomisová Moravskoslezský kraj G Ostrava, Zábřeh, Volgogradská 5/8 8 3 3 0 14
167. Lenka Weisová Ústecký kraj G Teplice 5/8 10 4 0 0 14
168. Jan Rousek Hlavní město Praha G Jiřího Gutha-Jarkovského, Praha 1, Truhlářská 5/8 10 2 2 14
169. Tomasz Kokotek Moravskoslezský kraj G Karviná 5/8 0 2,5 6 5 13,5
170. Miroslava Plevná Karlovarský kraj G Cheb 5/8 3 8 2 13
171. Barbora Sekavová Jihočeský kraj G České Budějovice, Česká 1/4 2 2 8 1 13
172. Petr Kastner Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 1/4 6 2 2 3 13
173. Victoria Veselá Ústecký kraj G Děčín 5/8 5 2 6 13
174. Jan Zahradníček Jihomoravský kraj G Brno, Křenová 1/4 7 6 13
175. Petr Šimíček Olomoucký kraj G Jakuba Škody, Přerov 1/4 9 4 13
176. Martin Guráš Moravskoslezský kraj G a SPŠ elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm 1/4 10 3 13
177. Patrik Svoboda Kraj Vysočina G a Obchodní akademie, Pelhřimov 1/4 6 4,5 2 12,5
178. Gabriela Trlidová Jihomoravský kraj Klvaňovo G a SZŠ Kyjov 1/4 8 1 3,5 12,5
179. Jáchym Sádovský Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 1/4 5 4 3 0 12
180. Klára Válková Ústecký kraj G Teplice 5/8 6 2 4 12
181.–182. Mohamed Al-naggar Ústecký kraj Podkrušnohorské G Most 5/8 6 6 12
David Strnádek Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 1/4 6 0 6 12
183. Ondřej Lesák Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 1/4 7 0 5 0 12
184. Jakub Prchal Jihočeský kraj G České Budějovice, Česká 5/8 4 0 4,5 3 11,5
185. Vojtěch Potoček Královéhradecký kraj G Dobruška 5/8 3 3 5,5 11,5
186. Nguyen Ngoc Minh Plzeňský kraj G Blovice 1/4 5 1 5,5 11,5
187. Jindřich Říha Ústecký kraj Podkrušnohorské G Most 5/8 0 1 2 8 11
188. Diana Kumpová Plzeňský kraj G a SOŠ Rokycany 1/4 1 3 7 11
189. Martin Týfa Jihočeský kraj G České Budějovice, Česká 5/8 3 5 3 11
190. Jan Zavadil Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 1/4 5 6 11
191. Petr Kasper Ústecký kraj G Teplice 5/8 5 2 4 11
192. František Šeda Pardubický kraj G Žamberk 5/8 5 0 6 0 11
193. Sára Krakovská Hlavní město Praha G Praha 2, Botičská 1/4 6 1 4 11
194. Kateřina Blahovcová Hlavní město Praha G Praha 2, Botičská 1/4 6 0 5 11
195. Anna Marie Peroutková Ústecký kraj G Chomutov 1/4 7 0 4 0 11
196. Klára Žamberská Ústecký kraj G Lovosice 5/8 8 1 2 0 11
197. Eliška Tintěrová Ústecký kraj G a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem 5/8 10 1 11
198. Havrda Daniel Liberecký kraj G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou 5/8 3,5 2 5 10,5
199. Hana Horázná Jihočeský kraj G České Budějovice, Jírovcova 5/8 6 0 4,5 0 10,5
200. Lukáš Müller Ústecký kraj Podkrušnohorské G Most 5/8 3 3 1 3 10
201. Jiří Tylich Olomoucký kraj G Jakuba Škody, Přerov 1/4 5 2 3 10
202.–205. Vít Gerych Jihomoravský kraj Klvaňovo G a SZŠ Kyjov 1/4 10 0 10
Michaela Hovorková Jihočeský kraj Všeobecné a sportovní G Vimperk 5/8 10 0 10
Klára Matějková Hlavní město Praha G Praha 2, Botičská 1/4 10 0 10
Ondřej Račák Jihočeský kraj G České Budějovice, Česká 1/4 10 10
206. Zuzana Burešová Jihomoravský kraj G Boskovice 5/8 5,5 0 2 2 9,5
207. Anna Bohuňková Hlavní město Praha G Praha 2, Botičská 1/4 5,5 2 2 9,5
208. Jakub Svobodník Moravskoslezský kraj G Ostrava, Zábřeh, Volgogradská 5/8 8,5 0 1 9,5
209.–210. Julie Kulhánková Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 1/4 2 3 4 9
Dominik Martínek Ústecký kraj G Teplice 5/8 2 3 4 0 9
211.–212. Ondřej Bursík Ústecký kraj G T. G. Masaryka, Litvínov 5/8 6 3 0 9
David Šindelář Kraj Vysočina G Otokara Březiny a SOŠ Telč 5/8 6 3 9
213. Julie Skleničková Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 5/8 8 1 9
214. Tomáš Chytil Jihomoravský kraj Klvaňovo G a SZŠ Kyjov 1/4 9 9
215. Karolína Bittová Jihočeský kraj Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice 3/6 4 2 2,5 0 8,5
216. Motlík Lukáš Liberecký kraj G Česká Lípa 1/4 6 0,5 2 0 8,5
217. Aneta Vavřinová Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 1/4 8,5 8,5
218. Tomáš Eliášek Jihočeský kraj G České Budějovice, Česká 5/8 3 1 0 4 8
219. Andrea Nachlingerová Hlavní město Praha G Praha 2, Botičská 1/4 4 1 3 0 8
220. Benedikt Pánek Jihočeský kraj G České Budějovice, Česká 5/8 5 0 2 1 8
221.–222. Michal Netík Jihomoravský kraj G Brno, Křenová 1/4 5 1 2 8
Jan Šperlich Olomoucký kraj G Šumperk 5/8 5 1 2 8
223. Václav Novák Hlavní město Praha G Praha 2, Botičská 1/4 6 2 8
224. Lada Poláčková Ústecký kraj G Chomutov 1/4 8 8
225. Jana Bošková Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 1/4 1 5,5 0 0,5 7
226. Veronika Vávrová Jihočeský kraj G Strakonice 5/8 0 0 7 0 7
227. František Pluháček Olomoucký kraj Reálné G a ZŠ O. Wichterleho, Prostějov 1/4 3 2 2 7
228. Jana Burianová Hlavní město Praha G Praha 2, Botičská 1/4 5 2 7
229. Adam Kotvas Hlavní město Praha G Opatov, Praha 4, Konstantinova 1/4 1,5 1 4 0 6,5
230. Sára Abrahamová Hlavní město Praha G Praha 2, Botičská 1/4 2 1 3 0 6
231. Kamila Korytarová Jihočeský kraj G České Budějovice, Česká 1/4 3 0 2 1 6
232. Alena Vokurková Hlavní město Praha G Praha 2, Botičská 1/4 2 0 4 0 6
233.–234. Anna Dostálová Ústecký kraj G Chomutov 1/4 5 1 6
Adam Šrámek Olomoucký kraj G Jakuba Škody, Přerov 1/4 5 1 0 6
235. Matyáš Matějík Zlínský kraj SŠ průmyslová, hotelová a zdravotnická, Uherské Hradiště 1/4 2 3,5 0 0 5,5
236. Tereza Žižková Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 1/4 4,5 0 1 0 5,5
237.–238. Vít Hromas Kraj Vysočina G dr. A. Hrdličky, Humpolec 1/4 5 5
Kamila Strnadová Olomoucký kraj G Olomouc, Hejčín, Tomkova 3/6 5 5
239. Vít Hensch Ústecký kraj G Lovosice 1/4 3 0 1 4
240. Matěj Dokoupil Olomoucký kraj G Šumperk 5/8 4 4
241. Ondřej Jírů Olomoucký kraj G Šumperk 5/8 1 0 2 0 3
242. Lan Chi Nguyenová Ústecký kraj G Teplice 5/8 0 2 0 0 2
243. Kateřina Hyková Jihočeský kraj G České Budějovice, Česká 1/4 2 2
244. Wen Jie Gong Hlavní město Praha G Praha 2, Botičská 1/4 1 1 2
245.–246. Tomáš Jakubec Ústecký kraj G Chomutov 1/4 2 2
Helena Veronika Jarošová Středočeský kraj G Zikmunda Wintra, Rakovník 1/4 2 2
247.–248. Mysíková Markéta Liberecký kraj Doctrina - Podještědské G Liberec 5/8 0 0 0
Anna Myšáková Jihočeský kraj G České Budějovice, Česká 5/8 0 0

Stáhnout jako CSV s čárkami, CSV se středníky nebo TSV.

Ve výsledném pořadí jsou nejprve uvedeni úspěšní řešitelé seřazeni podle počtu bodů a teprve za nimi jsou další účastníci. Při shodném počtu bodů o pořadí rozhoduje:

  1. Vyšší počet „modifikovaných bodů“, které se vypočítají dle vzorce ∑ b·(maxprum), kde b je bodový zisk z dané úlohy, max je maximum bodů dané úlohy a prum je průměrný bodový zisk z dané úlohy v daném kraji. Znamená to, že v modifikovaných bodech má větší váhu zisk bodů z obtížnějších úloh.
  2. Ročník studia soutěžícího, příp. datum narození. Mladší mají přednost.
  3. Pokud nerozhodne ani jedno z předchozích kritérií, rozhoduje los.

Diskvalifikovaní, odmítnuvší a nepřítomní účastníci jsou skryti, stejně tak testovací uživatelé.