FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA OSMO 64. ročník ve školním roce 2022/2023

Výsledky krajského kola 62. ročníku FO kategorie E

Úspěšnými řešiteli se stávají účastníci s alespoň 14 body, kteří úspěšně vyřešili alespoň 2 úlohy.

Pořadí Účastník Kraj Škola Ročník E3-1 E3-2 E3-3 E3-4 Celkové body
1.–7. Petr Abazid Jihočeský kraj G Pierra de Coubertina, Tábor 4/8 10 10 10 10 40
Jáchym Chadima Pardubický kraj G Polička 4/8 10 10 10 10 40
Pavel Hradil Olomoucký kraj G Jakuba Škody, Přerov 4/8 10 10 10 10 40
Petr Ivan Zlínský kraj Arcibiskupské G Kroměříž 4/8 10 10 10 10 40
Pavel Preclík Královéhradecký kraj G Františka Martina Pelcla, Rychnov nad Kněžnou 4/8 10 10 10 10 40
Jiří Schreiber Kraj Vysočina Katolické G Třebíč 4/8 10 10 10 10 40
Pavla Šimová Olomoucký kraj G Šumperk 4/8 10 10 10 10 40
8. David Hromádka Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 4/8 10 10 10 9,5 39,5
9.–10. Matyáš Matta Plzeňský kraj Masarykovo G Plzeň 4/8 10 9 10 10 39
Matouš Mišta Olomoucký kraj G Olomouc, Hejčín, Tomkova 2/6 10 9 10 10 39
11.–14. Michal Branda Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 4/8 9 10 10 10 39
Adam Bretšnajder Středočeský kraj G Zikmunda Wintra, Rakovník 4/8 9 10 10 10 39
David Pethö Zlínský kraj G Zlín 4/8 9 10 10 10 39
Michal Polák Ústecký kraj G Ústí nad Labem 4/8 9 10 10 10 39
15.–17. Anna Kubešová Hlavní město Praha Nový PORG – G a ZŠ Praha 4 Krč 4/8 10 10 10 9 39
Petr Maxa Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 4/8 10 10 10 9 39
Tobiáš Zvonek Ústecký kraj G Ústí nad Labem 4/8 10 10 10 9 39
18. Martin Piorecký Plzeňský kraj Masarykova ZŠ Horní Bříza 9 10 10 9 10 39
19. Michal Sykáček Liberecký kraj G a SOŠ pedagogická, Liberec 4/8 10 9,5 10 9 38,5
20. Tomáš Bořil Kraj Vysočina G Žďár nad Sázavou 4/8 10 9 9,5 10 38,5
21. Jakub Korec Hlavní město Praha G Opatov, Praha 4, Konstantinova 4/8 10 10 10 8,5 38,5
22. Václav Verner Hlavní město Praha PORG - G a ZŠ Praha 8 4/8 10 10 9,5 9 38,5
23. Tomáš Vejlupek Kraj Vysočina ZŠ Žďár nad Sázavou, Švermova 9 10 9 10 9 38
24.–25. Ivo Sobotka Jihočeský kraj G Písek 4/8 10 9,5 10 8,5 38
Hubert Štěpánek Jihočeský kraj G České Budějovice, Jírovcova 4/8 10 9,5 10 8,5 38
26. Aleš Svoboda Moravskoslezský kraj G Havířov, Město, Komenského 4/8 9 10 10 9 38
27. Sabina Mihulová Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 4/8 9,5 10 10 8,5 38
28. Antonín Kotvalt Královéhradecký kraj G Trutnov 4/8 10 10 10 8 38
29. Daniel Kratochvíl Kraj Vysočina G Otokara Březiny a SOŠ Telč 4/8 10 9 9 10 38
30.–31. Laura Gillarová Karlovarský kraj G Cheb 4/8 10 10 8 10 38
Jan Theodor Hrdý Zlínský kraj G J.A.Komenského a Jazyková škola, Uherský Brod 4/8 10 10 8 10 38
32.–33. Marek Navrátil Zlínský kraj G Zlín 4/8 10 7 10 10 37
Václav Scheffczik Moravskoslezský kraj ZŠ Bolatice 9 10 7 10 10 37
34. Lukáš Pavel Křížek Plzeňský kraj Masarykovo G Plzeň 4/8 10 8 9 10 37
35. Dalibor Pospíšil Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 4/8 9 9,5 9,5 9 37
36. Jan Flajšar Olomoucký kraj G Olomouc, Hejčín, Tomkova 4/8 10 10 10 7 37
37. Lucie Racková Plzeňský kraj G Luďka Pika, Plzeň 4/8 10 9 8 10 37
38.–39. Daniela Strnadová Ústecký kraj G Ústí nad Labem 4/8 10 10 7 10 37
Ondřej Šmíd Jihočeský kraj G Strakonice 4/8 10 10 7 10 37
40. Kryštof Břeský Hlavní město Praha G Opatov, Praha 4, Konstantinova 4/8 9,5 8,5 10 8,5 36,5
41. Veronika Roskovská Hlavní město Praha G Elišky Krásnohorské, Praha 4, Michle, Ohradní 4/8 9,5 9,5 9 8,5 36,5
42. David Košata Hlavní město Praha G Opatov, Praha 4, Konstantinova 4/8 10 10 7,5 9 36,5
43. Adéla Kosková Liberecký kraj Doctrina - Podještědské G Liberec 4/8 10 6 10 10 36
44. David Něnička Zlínský kraj G Rožnov pod Radhoštěm 4/8 10 7 9 10 36
45. Marek Valkovič Zlínský kraj G Zlín 4/8 8 9 9 10 36
46. Lucie Martinková Královéhradecký kraj G Boženy Němcové, Hradec Králové 2/6 10 10 10 6 36
47. Matěj Pěnička Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 4/8 9,5 9,5 9 8 36
48. Jiří Hellmich Plzeňský kraj ZŠ Nýřany 9 10 10 9 7 36
49. Šimon Vyhnis Hlavní město Praha G Praha 9, Špitálská 4/8 10 10 7 9 36
50. Jan Martin Macháček Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 4/8 10 10 6 10 36
51. Lucie Kvitová Olomoucký kraj G Jeseník 4/8 9 10 10 6,5 35,5
52. František Troubil Kraj Vysočina G Žďár nad Sázavou 4/8 10 8,5 9 8 35,5
53. Jan Vacek Kraj Vysočina G Havlíčkův Brod 4/8 10 10 5,5 10 35,5
54. Ondřej Vlk Liberecký kraj Doctrina - Podještědské G Liberec 4/8 10 5 10 10 35
55.–56. Tomáš Bourek Hlavní město Praha G Jaroslava Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami 4/8 9,5 8 9 8,5 35
Mikuláš Jandík Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 4/8 9,5 8 9 8,5 35
57.–58. Martin Coubal Karlovarský kraj První české G v Karlových Varech 4/8 10 10 5 10 35
Marek Krpec Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 4/8 10 10 5 10 35
59. Kryštof Vitvar Královéhradecký kraj G a SOŠ pedagogická, Nová Paka 4/8 10 6,5 10 8 34,5
60. Marián Baňas Olomoucký kraj Reálné G a ZŠ O. Wichterleho, Prostějov 2/6 10 7 8,5 9 34,5
61. Richard Kopčil Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 4/8 10 5 9 10 34
62. Jan Šťovíček Hlavní město Praha G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova 2/6 9,5 7 9,5 8 34
63. Tadeáš Vacula Moravskoslezský kraj G Krnov 4/8 10 6 8 10 34
64. Matěj Bureš Pardubický kraj ZŠ Skuteč, Smetanova 9 8 8 8 10 34
65. František Štěpánek Hlavní město Praha G Jaroslava Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami 4/8 10 7,5 8 8,5 34
66. Jan Knotek Zlínský kraj G Uherské Hradiště 4/8 9 10 8 7 34
67. David Bartoš Zlínský kraj ZŠ Prakšice 9 9 9 7 9 34
68.–69. Bruno Bartůněk Středočeský kraj G Čelákovice 4/8 10 10 7 7 34
Markéta Lindáková Středočeský kraj G Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav 4/8 10 10 7 7 34
70. Ivan Žemlička Hlavní město Praha G Praha 8, Ústavní 4/8 7 9,5 9,5 7,5 33,5
71. Vojtěch Lisztwan Moravskoslezský kraj ZŠ Gustawa Przeczka s polským jazykem vyučovacím, Třinec 9 10 9 10 4,5 33,5
72. Michal Šos Plzeňský kraj ZŠ Klatovy, Tolstého 9 5 10 9 9,5 33,5
73. Petr Lívanec Jihočeský kraj ZŠ Chyšky 9 10 10 8 5,5 33,5
74. Jakub Mršťák Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 4/8 10 10 6 7,5 33,5
75. Lukáš Hrdý Zlínský kraj G Zlín 4/8 10 4 9 10 33
76. Matouš Volf Pardubický kraj ZŠ Chrast 9 3 10 10 10 33
77. Jan Klokan Ústecký kraj Podkrušnohorské G Most 4/8 4 10 10 9 33
78. Filip Novák Olomoucký kraj G Jiřího Wolkera, Prostějov 4/8 9,5 9,5 10 4 33
79. Kryštof Brejtr Královéhradecký kraj Jiráskovo G Náchod 4/8 10 10 10 3 33
80. David Vedral Liberecký kraj G a SOŠ pedagogická, Liberec 4/8 10 10 8 5 33
81. Lukáš Maier Liberecký kraj G F. X. Šaldy, Liberec 4/8 10 10 7 6 33
82. Matěj Přerovský Hlavní město Praha G Praha 4, Na Vítězné pláni 2/6 9,5 10 6,5 7 33
83. Václav Bajtek Moravskoslezský kraj G Krnov 4/8 10 8 5 10 33
84. Vojtěch Svoboda Středočeský kraj Církevní G v Kutné Hoře, Kutná Hora 4/8 9 10 6 8 33
85. Jan Harvalík Plzeňský kraj ZŠ Nýřany 9 10 10 6 7 33
86. Jakub Munzar Pardubický kraj ZŠ Pardubice, Polabiny, npor. Eliáše 9 8 10 5 10 33
87. Eduard Plic Plzeňský kraj Masarykovo G Plzeň 4/8 10 9 4 10 33
88. Ondřej Hák Hlavní město Praha G Praha 10, Voděradská 4/8 9,5 7 7,5 8,5 32,5
89. Lucie Roskovská Hlavní město Praha G Elišky Krásnohorské, Praha 4, Michle, Ohradní 4/8 9,5 7,5 7,5 8 32,5
90. Daniel Theiss Karlovarský kraj G Cheb 4/8 5 10 7 10 32
91. Christine Elizabeth Cianci Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 4/8 7 10 7,5 7,5 32
92. Veronika Juhásová Plzeňský kraj G Luďka Pika, Plzeň 4/8 10 7 5 10 32
93. Marek Chvojka Hlavní město Praha G Praha 10, Voděradská 4/8 10 9 5 8 32
94. Eliška Hromádková Pardubický kraj G K. V. Raise a SOU Hlinsko 4/8 8 10 4 10 32
95. Marek Szymeczek Moravskoslezský kraj ZŠ Gustawa Przeczka s polským jazykem vyučovacím, Třinec 9 9,5 10 3,5 9 32
96. Vítězslava Šmídová Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 4/8 9,5 8 5,5 8,5 31,5
97. Petr Brettschneider Moravskoslezský kraj Všeobecné a sportovní G Bruntál 4/8 8 9,5 6 8 31,5
98. Michal Friml Královéhradecký kraj G Dobruška 4/8 10 1,5 10 9,5 31
99. David Szczurek Moravskoslezský kraj G Josefa Božka, Český Těšín 4/8 3 9,5 9 9,5 31
100. Leander Leiský Hlavní město Praha ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 9 9 9 7 6 31
101. Otakar Hochman Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 4/8 9,5 9,5 6 6 31
102. Denis Majrich Jihočeský kraj ZŠ, L. Kuby 48, České Budějovice 9 9 8,5 5 8,5 31
103. Jakub Salinger Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 4/8 9 10 6 6 31
104. Anna Klabochová Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 4/8 10 10 6 5 31
105. Hana Malečková Hlavní město Praha G Opatov, Praha 4, Konstantinova 4/8 10 9 4 8 31
106. Daniel Cieślar Moravskoslezský kraj ZŠ Stanisława Hadyny s polským jazykem vyučovacím, Bystřice 9 8,5 9,5 3 10 31
107. Viktor Gola Zlínský kraj ZŠ Vsetín, Ohrada 9 10 9 3 9 31
108. Zdeněk Chval Jihočeský kraj ZŠ, L. Kuby 48, České Budějovice 9 10 9 2 10 31
109. Jan Hrdina Hlavní město Praha G Praha 4, Na Vítězné pláni 2/6 10 10 2 9 31
110. Kateřina Kopecká Ústecký kraj G Ústí nad Labem 4/8 8 10 7 5,5 30,5
111. Ella Glattová Kraj Vysočina G Havlíčkův Brod 4/8 10 8 6 6 30
112. Nela Zimová Ústecký kraj G Ústí nad Labem 4/8 10 10 5 5 30
113. Aleš Sitař Kraj Vysočina G Bystřice nad Pernštejnem 4/8 10 10 10 30
114. Jakub Škaloud Hlavní město Praha G Opatov, Praha 4, Konstantinova 4/8 9,5 3,5 7,5 9 29,5
115. Markéta Kaňková Hlavní město Praha G Opatov, Praha 4, Konstantinova 4/8 6,5 7,5 7 8,5 29,5
116. Vítězslav Musálek Moravskoslezský kraj ZŠ Dolní Benešov 9 7 10 3,5 9 29,5
117. Jáchym Předota Jihočeský kraj G České Budějovice, Jírovcova 4/8 9 9,5 3 8 29,5
118. Petr Toman Kraj Vysočina G Velké Meziříčí 4/8 10 0 9 10 29
119. Jakub Karlík Zlínský kraj ZŠ J. A. Komenského, Nivnice 9 7 10 5 7 29
120. Kateřina Přibylová Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 4/8 9,5 10 5 4,5 29
121. Veronika Studená Jihočeský kraj ZŠ Český Krumlov, Za Nádražím 9 10 7 2 10 29
122. Adriana Bezecná Moravskoslezský kraj G Petra Bezruče, Frýdek-Místek 2/6 10 9 3 7 29
123. Soňa Mazancová Jihočeský kraj G Pierra de Coubertina, Tábor 2/6 9 8,5 1,5 10 29
124. Lukáš Pražák Středočeský kraj G Václava Beneše Třebízského, Slaný 4/8 9 10 0 10 29
125. Tereza Kubiszová Moravskoslezský kraj ZŠ Město Albrechtice 9 3 7 10 8,5 28,5
126. Kryštof Nondek Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 4/8 9,5 9,5 9,5 0 28,5
127. Šimon Bartoň Moravskoslezský kraj G a SPŠ elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm 4/8 9 10 9,5 28,5
128. Adriana Tintěrová Jihočeský kraj ZŠ Bělčice 9 7 6,5 5 10 28,5
129. Jindřich Kašparec Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 4/8 10 9,5 3 6 28,5
130. Bořek Pniok Moravskoslezský kraj ZŠ s polským jazykem vyučovacím a MŠ s polským jazykem vyučovacím, Český Těšín 9 10 3 6 9 28
131. Matěj Čermín Hlavní město Praha G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova 2/6 4 9 6 9 28
132. Jakub John Moravskoslezský kraj G Josefa Božka, Český Těšín 4/8 3 9,5 6 9,5 28
133. Jakub Drábek Olomoucký kraj Slovanské G Olomouc 4/8 7 8 6 7 28
134. Yahor Herashchanka Liberecký kraj ZŠ Turnov, Žižkova 9 8 7 3 10 28
135. Vojtěch Novotný Kraj Vysočina G Otokara Březiny a SOŠ Telč 4/8 8 8 3 9 28
136. Petr Kroča Zlínský kraj G J.A.Komenského a Jazyková škola, Uherský Brod 4/8 9 10 4 5 28
137. Karolína Onderková Moravskoslezský kraj G Karviná 4/8 10 10 1 7 28
138. Patrik Wiszczor Moravskoslezský kraj ZŠ Stanisława Hadyny s polským jazykem vyučovacím, Bystřice 9 7 9 2 9,5 27,5
139. Kristýna Kumpová Jihočeský kraj ZŠ Bělčice 9 3 9 5 10 27
140. Andrej Štípek Středočeský kraj G Václava Beneše Třebízského, Slaný 4/8 10 4 3 10 27
141. Klára Hájková Liberecký kraj G F. X. Šaldy, Liberec 4/8 3 10 5 9 27
142. Jan Vejdovec Hlavní město Praha ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem 9 6,5 9,5 5 6 27
143. Filip Böhm Moravskoslezský kraj ZŠ Gustawa Przeczka s polským jazykem vyučovacím, Třinec 9 9 10 4 4 27
144. Adam Sláma Jihočeský kraj 1. ZŠ T. G. Masaryka, Milevsko 9 7 9,5 2 8,5 27
145. David Číž Moravskoslezský kraj ZŠ Kopřivnice, 17.listopadu 1225 9 10 10 3 4 27
146. Filip Husák Karlovarský kraj ZŠ Sokolov, Švabinského 9 10 10 2 5 27
147. Marek Bárta Ústecký kraj ZŠ Litoměřice, U Stadionu 9 10 10 7 27
148. Dalibor Kostlivý Hlavní město Praha G Elišky Krásnohorské, Praha 4, Michle, Ohradní 4/8 6,5 7 6 7 26,5
149. Vojtěch Zámorský Olomoucký kraj G Jakuba Škody, Přerov 4/8 4,5 9,5 6 6,5 26,5
150. Vít Štenc Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 4/8 7 8 4,5 7 26,5
151. Jakub Remeš Hlavní město Praha ZŠ Červený vrch, Praha 6, Alžírská 9 7 8,5 4,5 6,5 26,5
152. Vít Předota Jihočeský kraj G České Budějovice, Jírovcova 4/8 10 8 2,5 6 26,5
153. Lukáš Smrčka Moravskoslezský kraj ZŠ Borovského, Karviná 9 10 9 7 26
154. Jáchym Šisler Kraj Vysočina Katolické G Třebíč 4/8 9 0 8 9 26
155. Albert Bakoč Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 4/8 9 8 9 26
156. Adam Sádovský Pardubický kraj G K. V. Raise a SOU Hlinsko 4/8 0 10 6 10 26
157. Veronika Bělušová Zlínský kraj G Jana Pivečky a SOŠ Slavičín 4/8 8 7 2 9 26
158. Petr Pliska Hlavní město Praha G Opatov, Praha 4, Konstantinova 4/8 5 9,5 3 8,5 26
159. Vojtěch Jersák Ústecký kraj ZŠ Litoměřice, U Stadionu 9 7 10 4 5 26
160. Barbora Szotkowska Moravskoslezský kraj ZŠ Borovského, Karviná 9 10 10 4 2 26
161. Robin Šilberský Zlínský kraj G Zlín 4/8 7 10 0 9 26
162. Sára Rytychová Kraj Vysočina ZŠ Jihlava, Seifertova 9 0 9,5 9 7 25,5
163. Jaroslava Zimplová Kraj Vysočina G Havlíčkův Brod 4/8 2 9 4,5 10 25,5
164. Adrien Tanekou Moravskoslezský kraj ZŠ Slavkov 9 10 2 5 8 25
165. Oleg Mogilin Hlavní město Praha Gymnázium Karla Sladkovského 4/8 2 9 6,5 7,5 25
166. Mikołaj Białoń Moravskoslezský kraj ZŠ Gustawa Przeczka s polským jazykem vyučovacím, Třinec 9 3,5 9,5 7 5 25
167. Apolena Bártová Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 4/8 10 2 3 10 25
168. Jan Daniel Mališ Moravskoslezský kraj G a SPŠ elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm 4/8 10 10 5 25
169. Natálie Sawruková Ústecký kraj ZŠ Chomutov, Na Příkopech 9 9 10 2 4 25
170. Tereza Vokounová Plzeňský kraj G J.Š.Baara, Domažlice 4/8 7 10 0 8 25
171. Štěpán Šafránek Hlavní město Praha G Elišky Krásnohorské, Praha 4, Michle, Ohradní 4/8 2 8 8 6,5 24,5
172. Eliška Dryáková Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 4/8 10 6 0 8,5 24,5
173. Kateřina Moháčová Moravskoslezský kraj G Petra Bezruče, Frýdek-Místek 2/6 10 9,5 2 3 24,5
174. Ondřej Štábl Moravskoslezský kraj ZŠ Opava, Otická 18 9 10 1 8 5 24
175. Vilém Škarek Kraj Vysočina ZŠ T.G. Masaryka, Jihlava 9 10 1,5 3,5 9 24
176. Jakub Németh Středočeský kraj G Václava Beneše Třebízského, Slaný 4/8 10 7 7 24
177. Adam Černý Hlavní město Praha G Praha 8, Ústavní 4/8 10 5 9 24
178. Mikoláš Hruša Královéhradecký kraj Jiráskovo G Náchod 4/8 1 10 5 8 24
179. Eliška Novotná Královéhradecký kraj Zemědělská akademie a G Hořice - SŠ a VOŠ 4/8 10 3 2 9 24
180. Jana Kopáčková Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 4/8 10 4 10 24
181. Ondřej Málek Středočeský kraj G Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav 4/8 10 10 3 1 24
182. Iva Bekárková Zlínský kraj Arcibiskupské G Kroměříž 4/8 7 9 0 8 24
183. Jan Hnídek Liberecký kraj G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou 4/8 6 9,5 6 2 23,5
184. Klára Hájková Hlavní město Praha ZŠ Červený vrch, Praha 6, Alžírská 9 4 10 4 5 23
185. Zuzana Simonová Karlovarský kraj Svobodná chebská škola, ZŠ a G Cheb 4/8 5 9 2 7 23
186. Hana Drašnarová Ústecký kraj G Lovosice 4/8 9 7 1 6 23
187. Matěj Dostál Moravskoslezský kraj G Josefa Kainara, Hlučín 2/6 9 9,5 0 4,5 23
188. Matěj Ungrman Hlavní město Praha G Praha 8, Ústavní 4/8 9 5 8,5 22,5
189. Zdeněk Čítek Jihočeský kraj G Pierra de Coubertina, Tábor 4/8 5 9,5 4,5 3,5 22,5
190. Tomáš Kamarád Hlavní město Praha G Praha 9, Špitálská 4/8 5 10 2 5,5 22,5
191. Filip Káňa Moravskoslezský kraj G a SPŠ elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm 4/8 10 9,5 3 22,5
192. Zuzana Regnerová Královéhradecký kraj Jiráskovo G Náchod 4/8 10 10 2,5 22,5
193. Vojtěch Szczerba Moravskoslezský kraj Polská ZŠ - Polska Szkoła Podstawowa im. Wisławy Szymborskiej, Vendryně 9 3 7 6 6 22
194. Eliška Jindřichová Kraj Vysočina G Jihlava 4/8 10 10 2 22
195. Ema Svobodová Liberecký kraj G a SOŠ pedagogická, Liberec 4/8 1 9 5 6,5 21,5
196. Adéla Sawruková Ústecký kraj ZŠ Chomutov, Na Příkopech 9 9 7 4 1,5 21,5
197. Martin Vavřík Plzeňský kraj ZŠ Mirošov 9 4 1 6 10 21
198. Martina Rohulánová Královéhradecký kraj Jiráskovo G Náchod 4/8 10 3 5 3 21
199. Petr Šišlák Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 4/8 9,5 5 2 4 20,5
200. Milan Záhrubský Plzeňský kraj ZŠ Stupno, Břasy 9 7 6,5 0 7 20,5
201. Jakub Řežábek Jihočeský kraj 1. ZŠ T. G. Masaryka, Milevsko 9 6 8,5 6 20,5
202. Dominik Plhal Hlavní město Praha G Jaroslava Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami 4/8 6,5 2 8 3,5 20
203. Daniela Černušková Zlínský kraj G Uherské Hradiště 4/8 9 0 7 4 20
204. Radim Krška Olomoucký kraj G Jakuba Škody, Přerov 4/8 1 6 6,5 6,5 20
205. Viktor Zivčák Moravskoslezský kraj G Krnov 4/8 8 3 5 4 20
206.–207. Jáchym Kohout Moravskoslezský kraj Masarykovo G Příbor 4/8 10 10 20
Jakub Vítovec Plzeňský kraj ZŠ Nýřany 9 10 10 20
208. Kateřina Cílková Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 4/8 2 5,5 3,5 8,5 19,5
209. Štěpán Černý Hlavní město Praha ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 9 7 6,5 2 4 19,5
210. Barbora Poulová Kraj Vysočina ZŠ Jihlava, Seifertova 9 6 3 10 19
211. Ondrej Krejza Hlavní město Praha Gymnázium Karla Sladkovského 4/8 7 1,5 2,5 8 19
212. Vojtěch Trnka Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 4/8 2 9 3 5 19
213. Martin Zuzek Královéhradecký kraj G Dobruška 4/8 0 10 2 7 19
214. Zdeněk Báča Královéhradecký kraj První soukromé jazykové G Hradec Králové 2/6 3 10 6 19
215. Eliška Kolářová Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 4/8 5 9,5 4,5 19
216. Petr Mikulík Moravskoslezský kraj Mendelovo G Opava 4/8 0 9,5 2 7 18,5
217. Magdaléna Tichá Liberecký kraj Doctrina - Podještědské G Liberec 4/8 10 8 18
218. Anna Marie Koch Hlavní město Praha ZŠ Brána jazyků s rozšířenou výukou matematiky, Praha 1 9 8 5,5 2 2,5 18
219. Matěj Trtek Zlínský kraj ZŠ J. A. Komenského, Nivnice 9 0 9 2 7 18
220. Vojtěch Krejcar Pardubický kraj ZŠ Chrudim, Školní náměstí 9 1 10 7 18
221. Martin Stoček Pardubický kraj ZŠ Pardubice, Polabiny, npor. Eliáše 9 6 2 2 7 17
222. Ondřej Siuda Zlínský kraj ZŠ Zlín, Okružní 9 0 9 3 5 17
223. Ondřej Šimsa Ústecký kraj ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 9 7 10 17
224. Marek Veit Moravskoslezský kraj Polská ZŠ - Polska Szkoła Podstawowa im. Wisławy Szymborskiej, Vendryně 9 8 6 2 16
225. Josef Mikulec Zlínský kraj ZŠ J. A. Komenského, Nivnice 9 0 9 7 16
226. Daniel Jirků Ústecký kraj ZŠ Litoměřice, U Stadionu 9 5 9 2 16
227. Dominika Hornová Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 4/8 8,5 2 5 15,5
228. Klára Nogolová Moravskoslezský kraj G Petra Bezruče, Frýdek-Místek 2/6 9,5 6 15,5
229. David Vrzáň Královéhradecký kraj G Boženy Němcové, Hradec Králové 2/6 0 10 5 0 15
230. Petra Chvílová Zlínský kraj ZŠ J. A. Komenského, Nivnice 9 0 7 2 6 15
231. Šimon Bartoš Zlínský kraj ZŠ Šumice 9 10 5 0 0 15
232. Ondřej Chovanec Kraj Vysočina ZŠ Jihlava, Nad Plovárnou 9 9 5 14
233. Jakub Baláž Jihočeský kraj G Český Krumlov 4/8 4 9,5 0 4,5 18
234. Kristina Kratochvílová Jihočeský kraj G Prachatice 4/8 10 2 0,5 4 16,5
235. Matěj Zygula Moravskoslezský kraj Mendelovo G Opava 4/8 2 4 4 6 16
236. Martin Cinert Středočeský kraj G Václava Beneše Třebízského, Slaný 4/8 10 4 2 0 16
237. Tereza Modláková Zlínský kraj G Františka Palackého, Valašské Meziříčí 2/6 0 10 2 4 16
238. Benedikt Jílek Kraj Vysočina G Bystřice nad Pernštejnem 4/8 10 2,5 0,5 2 15
239. Adéla Kovaříková Olomoucký kraj G Jiřího Wolkera, Prostějov 4/8 1 8 2 3,5 14,5
240. Eliška Knížková Ústecký kraj ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 9 10 4 0 14
241. Jindřich Bečvář Ústecký kraj ZŠ Litvínov, Hamr, Mládežnická 9 1 10 3 14
242. Matyáš Minařík Zlínský kraj G Zlín 4/8 4 10 14
243. Mia Duranovic Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 4/8 2 4,5 2 5 13,5
244. Tereza Lomecká Hlavní město Praha ZŠ Brána jazyků s rozšířenou výukou matematiky, Praha 1 9 7 2 4,5 13,5
245. Anežka Prošková Ústecký kraj ZŠ Chomutov, Na Příkopech 9 0 10 3,5 13,5
246. Andrea Emílie Kreppke Hlavní město Praha G Elišky Krásnohorské, Praha 4, Michle, Ohradní 4/8 5 8,5 13,5
247. Jiří Uvíra Moravskoslezský kraj Všeobecné a sportovní G Bruntál 4/8 2 0 3 8 13
248. Tereza Žáčková Olomoucký kraj G Jiřího Wolkera, Prostějov 4/8 2 4 6 1 13
249. Daniel Janoušek Ústecký kraj ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 9 1 7 2 3 13
250. Dominik Lončák Pardubický kraj ZŠ Pardubice, Staňkova 9 4 8 1 13
251. Matyáš Přibyl Ústecký kraj ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 9 1 6 5,5 12,5
252. Sára Golinská Moravskoslezský kraj ZŠ Píšť 9 1 9 0 2,5 12,5
253. Ondřej Foldyna Moravskoslezský kraj Všeobecné a sportovní G Bruntál 4/8 0 2 5 5 12
254. Ondřej Mazák Moravskoslezský kraj ZŠ Dělnická, Karviná 9 8 0 2 2 12
255. Jan Vopalecký Středočeský kraj G Václava Beneše Třebízského, Slaný 4/8 0 7 5 0 12
256. Radim Barták Jihočeský kraj ZŠ Dobrá Voda u Českých Budějovic 9 9 1 2 12
257. Daniel Wolf Středočeský kraj G Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav 4/8 2 10 12
258. Eva Pelikánová Liberecký kraj G a SOŠ pedagogická, Liberec 4/8 0 4 0 7,5 11,5
259. Lenka Chmelíková Liberecký kraj G Ivana Olbrachta, Semily 4/8 0 9 2 0,5 11,5
260. Dušan Ondrejka Moravskoslezský kraj ZŠ Hradec nad Moravicí 9 0 2 5 4 11
261. Roman Mareš Pardubický kraj ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 9 1 1 0 9 11
262. Michal Turaz Ústecký kraj ZŠ Litvínov, Hamr, Mládežnická 9 9 2 11
263. Anděla Fialová Olomoucký kraj ZŠ Olomouc, Mozartova 9 1,5 9,5 11
264. Zuzana Tulisová Olomoucký kraj G Jeseník 4/8 4 3,5 1 2 10,5
265. Aneta Bubeníčková Olomoucký kraj ZŠ Olomouc, Mozartova 9 0 3 6 1 10
266. Barbora Zálešáková Zlínský kraj G Uherské Hradiště 4/8 4 3 2 1 10
267. Quy Phu Nguyen Karlovarský kraj ZŠ Sokolov, Švabinského 9 4 6 0 10
268. Robin Novotný Pardubický kraj ZŠ Pardubice, Josefa Ressla 9 0 9 1 10
269. Adam Fiala Liberecký kraj ZŠ Nový Bor, náměstí Míru 9 0 10 0 0 10
270. Lucie Votrubová Středočeský kraj G Benešov 4/8 0 4 2 3 9
271. Hugo Škorpík Kraj Vysočina G Žďár nad Sázavou 4/8 2 2 1 4 9
272. Matěj Novotný Jihočeský kraj G Prachatice 4/8 9 9
273. Patrik Staes Jihočeský kraj ZŠ, L. Kuby 48, České Budějovice 9 0 8 0 1 9
274. Aneta Jančová Zlínský kraj ZŠ J. A. Komenského, Nivnice 9 0 9 9
275. Matyáš Lučan Hlavní město Praha G Elišky Krásnohorské, Praha 4, Michle, Ohradní 4/8 8,5 8,5
276. Matěj Zimmer Moravskoslezský kraj ZŠ Hradec nad Moravicí 9 2 1 2 3 8
277. Tomáš Nekvinda Kraj Vysočina ZŠ Otokara Březiny, Jihlava 9 8 8
278. Tadeáš Sedláček Pardubický kraj G, obchodní akademie a jazyková škola, Svitavy 4/8 0 2 0 6 8
279. David Řehoř Plzeňský kraj 15. ZŠ Plzeň 9 5 0 3 8
280. Jan Švígler Plzeňský kraj G J.Š.Baara, Domažlice 4/8 1 2 5 8
281. Kristian Koutek Liberecký kraj ZŠ Liberec, Švermova 9 4 1 3 8
282. Bronislava Bencková Zlínský kraj G Jana Pivečky a SOŠ Slavičín 4/8 3 2 3 8
283. Tomáš Látal Pardubický kraj G, obchodní akademie a jazyková škola, Svitavy 4/8 7 1 8
284. Michael Stehno Pardubický kraj ZŠ Chrudim, Školní náměstí 9 7 7
285. Ondřej Adamec Královéhradecký kraj G Trutnov 4/8 0 1,5 5 6,5
286. Matyáš Malát Plzeňský kraj Masarykova ZŠ Klatovy 8 1 0 2 2 5
287. Jakub Hrdlička Pardubický kraj ZŠ Pardubice, Štefánikova 9 3 2 0 5
288. Daniel Škrobánek Moravskoslezský kraj ZŠ Hradec nad Moravicí 9 2 2 1 5
289. Jaroslav Seifert Ústecký kraj ZŠ Litoměřice, U Stadionu 9 4 1 5
290. Jan Pek Středočeský kraj G Václava Beneše Třebízského, Slaný 4/8 3 1 4
291. Jáchym Henzl Moravskoslezský kraj ZŠ Opava, Englišova 82 9 0 3 0 1 4
292. Adam Rokos Kraj Vysočina ZŠ Otokara Březiny, Jihlava 9 1 1,5 0,5 0 3
293. Iveta Černíková Moravskoslezský kraj ZŠ Opava, Englišova 82 9 0 1 0 1,5 2,5
294. Pavel Jeziorski Moravskoslezský kraj ZŠ Píšť 9 2 0 0 0 2
295. Adam Staněk Pardubický kraj ZŠ Pomezí 9 0 1 1
296.–298. Tobiáš Brodec Jihočeský kraj ZŠ, L. Kuby 48, České Budějovice 9 0 0
Kristýna Masopustová Jihočeský kraj 1. ZŠ T. G. Masaryka, Milevsko 9 0 0
Jan Pilař Jihočeský kraj G Český Krumlov 4/8 0 0

Stáhnout jako CSV s čárkami, CSV se středníky nebo TSV.

Ve výsledném pořadí jsou nejprve uvedeni úspěšní řešitelé seřazeni podle počtu bodů a teprve za nimi jsou další účastníci. Při shodném počtu bodů o pořadí rozhoduje:

  1. Vyšší počet „modifikovaných bodů“, které se vypočítají dle vzorce ∑ b·(maxprum), kde b je bodový zisk z dané úlohy, max je maximum bodů dané úlohy a prum je průměrný bodový zisk z dané úlohy v daném kraji. Znamená to, že v modifikovaných bodech má větší váhu zisk bodů z obtížnějších úloh.
  2. Ročník studia soutěžícího, příp. datum narození. Mladší mají přednost.
  3. Pokud nerozhodne ani jedno z předchozích kritérií, rozhoduje los.

Diskvalifikovaní, odmítnuvší a nepřítomní účastníci jsou skryti, stejně tak testovací uživatelé.