Výsledky krajského kola 63. ročníku FO kategorie A
Úspěšnými řešiteli se stávají účastníci s alespoň 14 body, kteří úspěšně vyřešili alespoň 2 úlohy.
Pořadí | Účastník | Kraj | Škola | Ročník | A2-1 | A2-2 | A2-3 | A2-4 | Celkové body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jiří Harvalík | Plzeňský kraj | G Plzeň, Mikulášské nám. | 4/4 | 10 | 10 | 9,5 | 7 | 36,5 |
2. | Aleš Opl | Hlavní město Praha | G a Hudební škola hlavního města Prahy, ZUŠ Praha 3 | 8/8 | 10 | 6 | 10 | 10 | 36 |
3. | Josef Vácha | Hlavní město Praha | G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova | 4/4 | 7 | 8,5 | 10 | 7 | 32,5 |
4. | Jiří Kohl | Jihomoravský kraj | Biskupské G Brno a MŠ | 8/8 | 3 | 9 | 9 | 8 | 29 |
5. | Václav Maštera | Jihočeský kraj | G Pierra de Coubertina, Tábor | 8/8 | 7 | 9 | 8 | 4 | 28 |
6. | Ondřej Škrna | Hlavní město Praha | G Praha 4, Budějovická | 8/8 | 8 | 9 | 4 | 4,5 | 25,5 |
7. | Filip Klimoszek | Hlavní město Praha | G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova | 8/8 | 10 | 5 | 6 | 4 | 25 |
8. | Hynek Jakeš | Olomoucký kraj | Slovanské G Olomouc | 8/8 | 2 | 9 | 8 | 6 | 25 |
9. | Matěj Gajdoš | Ústecký kraj | G Ústí nad Labem | 8/8 | 1 | 10 | 9 | 5 | 25 |
10. | Jakub Heicl | Plzeňský kraj | G Stříbro | 8/8 | 0 | 9,5 | 9 | 5 | 23,5 |
11. | Tomáš Patsch | Olomoucký kraj | Slovanské G Olomouc | 7/8 | 2 | 10 | 8 | 3,5 | 23,5 |
12. | Ondřej Dolejš | Středočeský kraj | G Benešov | 8/8 | 0 | 8,5 | 9 | 5 | 22,5 |
13. | Tadeáš Tkadlec | Hlavní město Praha | G Praha 9, Špitálská | 8/8 | 5 | 8 | 3 | 6 | 22 |
14. | Nela Sendlerová | Jihomoravský kraj | G Brno-Řečkovice | 8/8 | 9 | 6 | 1 | 5 | 21 |
15. | Lukáš Fidler | Královéhradecký kraj | Jiráskovo G Náchod | 8/8 | 9,5 | 2 | 8 | 1 | 20,5 |
16. | Jan Pijáček | Jihomoravský kraj | Biskupské G Brno a MŠ | 4/4 | 1 | 5 | 9,5 | 5 | 20,5 |
17. | Jakub Maťa | Olomoucký kraj | G Jakuba Škody, Přerov | 4/4 | 9 | 6 | 0,5 | 4 | 19,5 |
18. | Michaela Šídová | Hlavní město Praha | G Praha 9, Litoměřická | 8/8 | 2 | 2 | 9 | 6 | 19 |
19. | Vojtěch Stránský | Jihomoravský kraj | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 8/8 | 5 | 3,5 | 7,5 | 2 | 18 |
20. | Ondřej Jamelský | Karlovarský kraj | G Cheb | 8/8 | 0 | 10 | 7 | 1 | 18 |
21. | Vojtěch Váňa | Pardubický kraj | G Pardubice, Dašická | 8/8 | 6 | 8 | 0 | 3,5 | 17,5 |
22. | Vít Brázda | Pardubický kraj | G Pardubice, Dašická | 3/4 | 7,5 | 9 | 0 | 1 | 17,5 |
23. | Kryštof Matějka | Hlavní město Praha | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 8/8 | 2 | 2 | 5 | 7 | 16 |
24. | Lukáš Javora | Zlínský kraj | G Zlín | 7/8 | 10 | 6 | 0 | 0 | 16 |
25. | Petr Piňos | Jihomoravský kraj | Biskupské G Brno a MŠ | 7/8 | 1 | 10 | 0 | 5 | 16 |
26. | Stanislav Sadílek | Středočeský kraj | G Benešov | 8/8 | 0 | 2 | 8 | 5 | 15 |
27. | Martin Černík | Hlavní město Praha | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 8/8 | 5 | 2 | 7 | 1 | 15 |
28. | Šimon Pekár | Plzeňský kraj | G Plzeň, Mikulášské nám. | 6/6 | 1 | 9 | 0 | 5 | 15 |
29. | Jakub Ferenčík | Pardubický kraj | G Pardubice, Dašická | 8/8 | 0 | 8,5 | 0,5 | 5 | 14 |
30. | Pavel Provazník | Pardubický kraj | G Pardubice, Dašická | 3/4 | 3,5 | 9 | 2 | 3,5 | 18 |
31. | Tomáš Heger | Královéhradecký kraj | Jiráskovo G Náchod | 8/8 | 4,5 | 9 | 2 | 2 | 17,5 |
32. | Martin Červený | Jihočeský kraj | G České Budějovice, Jírovcova | 4/4 | 3 | 9 | 4 | 1 | 17 |
33. | Tomáš Čajan | Zlínský kraj | G Františka Palackého, Valašské Meziříčí | 4/4 | 10 | 2 | 2 | 0 | 14 |
34. | Jakub Hadač | Ústecký kraj | G Václava Hlavatého, Louny | 7/8 | 10 | 2 | 0 | 2 | 14 |
35. | Vít Pavlík | Kraj Vysočina | G Havlíčkův Brod | 4/4 | 7 | 4 | 0 | 3 | 14 |
36. | Šimon Genčur | Jihomoravský kraj | Biskupské G Brno a MŠ | 6/8 | 3 | 10 | 1 | 0 | 14 |
37. | Daniel Skýpala | Olomoucký kraj | G Olomouc, Hejčín, Tomkova | 8/8 | 2 | 3,5 | 6 | 2 | 13,5 |
38. | Filip Vrťo | Olomoucký kraj | G Jakuba Škody, Přerov | 8/8 | 2,5 | 4 | 5 | 2 | 13,5 |
39. | Michal Mrkos | Pardubický kraj | G Polička | 4/4 | 1,5 | 9,5 | 0 | 2,5 | 13,5 |
40. | Oto Ulrich | Zlínský kraj | G Uherské Hradiště | 8/8 | 1 | 2 | 10 | 0 | 13 |
41. | Jakub Mikeš | Olomoucký kraj | G Jakuba Škody, Přerov | 4/4 | 2 | 4 | – | 7 | 13 |
42. | Melichar Konečný | Jihočeský kraj | G J. V. Jirsíka, České Budějovice | 8/8 | 7 | 3 | 0 | 3 | 13 |
43. | Filip Zikeš | Moravskoslezský kraj | G Petra Bezruče, Frýdek-Místek | 6/6 | 2 | 8 | 0 | 3 | 13 |
44. | Martin Fof | Moravskoslezský kraj | Mendelovo G Opava | 8/8 | 4 | 8,5 | 0 | 0 | 12,5 |
45. | Radim Novák | Hlavní město Praha | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 2/4 | 6 | 2 | – | 4 | 12 |
46. | Jakub Červeňan | Zlínský kraj | G Jana Pivečky a SOŠ Slavičín | 6/8 | 7 | 5 | 0 | 0 | 12 |
47. | Radomír Mielec | Moravskoslezský kraj | G Ostrava, Zábřeh, Volgogradská | 8/8 | 0 | 9 | 2 | 1 | 12 |
48. | Benedikt Bareš | Královéhradecký kraj | G Dobruška | 4/4 | 3 | 9 | 0 | 0 | 12 |
49. | Jakub Genčur | Jihomoravský kraj | G Matyáše Lercha, Brno | 5/6 | 2 | 10 | 0 | 0 | 12 |
50. | Václav Stupka | Hlavní město Praha | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 8/8 | 2 | 3 | 0 | 6 | 11 |
51. | Adam Krbeček | Jihočeský kraj | G J. V. Jirsíka, České Budějovice | 8/8 | 0 | 4 | 0 | 7 | 11 |
52. | David Chudožilov | Olomoucký kraj | Reálné G a ZŠ O. Wichterleho, Prostějov | 6/6 | 1 | 5 | 0 | 5 | 11 |
53. | Dominik Sloup | Jihočeský kraj | Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice | 5/6 | 1 | 9 | 0 | 1 | 11 |
54. | Josef Šikula | Jihomoravský kraj | Biskupské G Brno a MŠ | 4/4 | 1 | 7,5 | 1 | 1 | 10,5 |
55. | Eva Feldbabelová | Kraj Vysočina | Katolické G Třebíč | 4/4 | 2 | 7 | 0 | 1 | 10 |
56. | Adam Pavelka | Moravskoslezský kraj | Mendelovo G Opava | 8/8 | 4 | 1,5 | 3 | 1 | 9,5 |
57. | Václav Verner | Hlavní město Praha | PORG - G a ZŠ Praha 8 | 5/8 | 7 | 2 | 0 | 0 | 9 |
58. | Aleš Manuel Papáček | Jihočeský kraj | G Třeboň | 8/8 | 0 | 9 | 0 | 0 | 9 |
59. | Daniela Karpíšková | Plzeňský kraj | Masarykovo G Plzeň | 4/4 | 1 | 2 | 0 | 5 | 8 |
60. | Tomáš Janoušek | Moravskoslezský kraj | Wichterlovo G Ostrava | 4/4 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8 |
61. | Tomáš Jaroš | Kraj Vysočina | G a Obchodní akademie, Pelhřimov | 4/4 | 2 | 5 | 0 | 1 | 8 |
62. | Jáchym Mraček | Hlavní město Praha | Akademické G, Praha 1, Štěpánská | 4/4 | 2 | 2,5 | – | 3 | 7,5 |
63. | Radomír Večeřa | Moravskoslezský kraj | Wichterlovo G Ostrava | 7/8 | 4 | 2 | 0 | 1 | 7 |
64. | Vít Faltus | Hlavní město Praha | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 2/4 | 5 | 1,5 | – | 0 | 6,5 |
65. | Albert Pechoč | Jihočeský kraj | G J. V. Jirsíka, České Budějovice | 8/8 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 |
66. | Ladislav Nagy | Jihočeský kraj | G České Budějovice, Jírovcova | 8/8 | 1 | 2 | 3 | 0 | 6 |
67. | Kristián Mařík | Jihočeský kraj | G Strakonice | 8/8 | 4 | 2 | 0 | 0 | 6 |
68. | Adam Vorlíček | Hlavní město Praha | G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova | 8/8 | 2 | 2 | – | 1 | 5 |
69. | Duy Le | Kraj Vysočina | G a Obchodní akademie, Pelhřimov | 8/8 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 |
70. | Štěpán Remeš | Hlavní město Praha | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 2/4 | 2 | 2 | – | – | 4 |
71. | Jan Mach | Plzeňský kraj | Masarykovo G Plzeň | 8/8 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 |
72. | Václav Šindelář | Plzeňský kraj | G Plzeň, Mikulášské nám. | 4/4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 |
73. | Barbora Čejková | Plzeňský kraj | G Plzeň, Mikulášské nám. | 6/6 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 |
74. | Zuzana Lisztwanová | Moravskoslezský kraj | Polské G – Polskie G im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín | 4/4 | 0 | 1 | 0 | 1,5 | 2,5 |
75. | Marek Miškeřík | Zlínský kraj | G Uherské Hradiště | 4/4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
76. | Klára Šimsová | Moravskoslezský kraj | G Havířov, Komenského | 3/4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 |
77. | Ondřej Šádek | Královéhradecký kraj | Zemědělská akademie a G Hořice | 8/8 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Stáhnout jako CSV s čárkami, CSV se středníky nebo TSV.
Ve výsledném pořadí jsou nejprve uvedeni úspěšní řešitelé seřazeni podle počtu bodů a teprve za nimi jsou další účastníci. Při shodném počtu bodů o pořadí rozhoduje:
- Vyšší počet „modifikovaných bodů“, které se vypočítají dle vzorce ∑ b·(max−prum), kde b je bodový zisk z dané úlohy, max je maximum bodů dané úlohy a prum je průměrný bodový zisk z dané úlohy v daném kraji. Znamená to, že v modifikovaných bodech má větší váhu zisk bodů z obtížnějších úloh.
- Ročník studia soutěžícího, příp. datum narození. Mladší mají přednost.
- Pokud nerozhodne ani jedno z předchozích kritérií, rozhoduje los.
Diskvalifikovaní, odmítnuvší a nepřítomní účastníci jsou skryti, stejně tak testovací uživatelé.