FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA OSMO 63. ročník ve školním roce 2021/2022

Výsledky krajského kola 63. ročníku FO kategorie A

Úspěšnými řešiteli se stávají účastníci s alespoň 14 body, kteří úspěšně vyřešili alespoň 2 úlohy.

Pořadí Účastník Kraj Škola Ročník A2-1 A2-2 A2-3 A2-4 Celkové body
1. Jiří Harvalík Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 4/4 10 10 9,5 7 36,5
2. Aleš Opl Hlavní město Praha G a Hudební škola hlavního města Prahy, ZUŠ Praha 3 8/8 10 6 10 10 36
3. Josef Vácha Hlavní město Praha G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 4/4 7 8,5 10 7 32,5
4. Jiří Kohl Jihomoravský kraj Biskupské G Brno a MŠ 8/8 3 9 9 8 29
5. Václav Maštera Jihočeský kraj G Pierra de Coubertina, Tábor 8/8 7 9 8 4 28
6. Ondřej Škrna Hlavní město Praha G Praha 4, Budějovická 8/8 8 9 4 4,5 25,5
7. Filip Klimoszek Hlavní město Praha G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 8/8 10 5 6 4 25
8. Hynek Jakeš Olomoucký kraj Slovanské G Olomouc 8/8 2 9 8 6 25
9. Matěj Gajdoš Ústecký kraj G Ústí nad Labem 8/8 1 10 9 5 25
10. Jakub Heicl Plzeňský kraj G Stříbro 8/8 0 9,5 9 5 23,5
11. Tomáš Patsch Olomoucký kraj Slovanské G Olomouc 7/8 2 10 8 3,5 23,5
12. Ondřej Dolejš Středočeský kraj G Benešov 8/8 0 8,5 9 5 22,5
13. Tadeáš Tkadlec Hlavní město Praha G Praha 9, Špitálská 8/8 5 8 3 6 22
14. Nela Sendlerová Jihomoravský kraj G Brno-Řečkovice 8/8 9 6 1 5 21
15. Lukáš Fidler Královéhradecký kraj Jiráskovo G Náchod 8/8 9,5 2 8 1 20,5
16. Jan Pijáček Jihomoravský kraj Biskupské G Brno a MŠ 4/4 1 5 9,5 5 20,5
17. Jakub Maťa Olomoucký kraj G Jakuba Škody, Přerov 4/4 9 6 0,5 4 19,5
18. Michaela Šídová Hlavní město Praha G Praha 9, Litoměřická 8/8 2 2 9 6 19
19. Vojtěch Stránský Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 8/8 5 3,5 7,5 2 18
20. Ondřej Jamelský Karlovarský kraj G Cheb 8/8 0 10 7 1 18
21. Vojtěch Váňa Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 8/8 6 8 0 3,5 17,5
22. Vít Brázda Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 3/4 7,5 9 0 1 17,5
23. Kryštof Matějka Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 8/8 2 2 5 7 16
24. Lukáš Javora Zlínský kraj G Zlín 7/8 10 6 0 0 16
25. Petr Piňos Jihomoravský kraj Biskupské G Brno a MŠ 7/8 1 10 0 5 16
26. Stanislav Sadílek Středočeský kraj G Benešov 8/8 0 2 8 5 15
27. Martin Černík Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 8/8 5 2 7 1 15
28. Šimon Pekár Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 6/6 1 9 0 5 15
29. Jakub Ferenčík Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 8/8 0 8,5 0,5 5 14
30. Pavel Provazník Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 3/4 3,5 9 2 3,5 18
31. Tomáš Heger Královéhradecký kraj Jiráskovo G Náchod 8/8 4,5 9 2 2 17,5
32. Martin Červený Jihočeský kraj G České Budějovice, Jírovcova 4/4 3 9 4 1 17
33. Tomáš Čajan Zlínský kraj G Františka Palackého, Valašské Meziříčí 4/4 10 2 2 0 14
34. Jakub Hadač Ústecký kraj G Václava Hlavatého, Louny 7/8 10 2 0 2 14
35. Vít Pavlík Kraj Vysočina G Havlíčkův Brod 4/4 7 4 0 3 14
36. Šimon Genčur Jihomoravský kraj Biskupské G Brno a MŠ 6/8 3 10 1 0 14
37. Daniel Skýpala Olomoucký kraj G Olomouc, Hejčín, Tomkova 8/8 2 3,5 6 2 13,5
38. Filip Vrťo Olomoucký kraj G Jakuba Škody, Přerov 8/8 2,5 4 5 2 13,5
39. Michal Mrkos Pardubický kraj G Polička 4/4 1,5 9,5 0 2,5 13,5
40. Oto Ulrich Zlínský kraj G Uherské Hradiště 8/8 1 2 10 0 13
41. Jakub Mikeš Olomoucký kraj G Jakuba Škody, Přerov 4/4 2 4 7 13
42. Melichar Konečný Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 8/8 7 3 0 3 13
43. Filip Zikeš Moravskoslezský kraj G Petra Bezruče, Frýdek-Místek 6/6 2 8 0 3 13
44. Martin Fof Moravskoslezský kraj Mendelovo G Opava 8/8 4 8,5 0 0 12,5
45. Radim Novák Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 2/4 6 2 4 12
46. Jakub Červeňan Zlínský kraj G Jana Pivečky a SOŠ Slavičín 6/8 7 5 0 0 12
47. Radomír Mielec Moravskoslezský kraj G Ostrava, Zábřeh, Volgogradská 8/8 0 9 2 1 12
48. Benedikt Bareš Královéhradecký kraj G Dobruška 4/4 3 9 0 0 12
49. Jakub Genčur Jihomoravský kraj G Matyáše Lercha, Brno 5/6 2 10 0 0 12
50. Václav Stupka Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 8/8 2 3 0 6 11
51. Adam Krbeček Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 8/8 0 4 0 7 11
52. David Chudožilov Olomoucký kraj Reálné G a ZŠ O. Wichterleho, Prostějov 6/6 1 5 0 5 11
53. Dominik Sloup Jihočeský kraj Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice 5/6 1 9 0 1 11
54. Josef Šikula Jihomoravský kraj Biskupské G Brno a MŠ 4/4 1 7,5 1 1 10,5
55. Eva Feldbabelová Kraj Vysočina Katolické G Třebíč 4/4 2 7 0 1 10
56. Adam Pavelka Moravskoslezský kraj Mendelovo G Opava 8/8 4 1,5 3 1 9,5
57. Václav Verner Hlavní město Praha PORG - G a ZŠ Praha 8 5/8 7 2 0 0 9
58. Aleš Manuel Papáček Jihočeský kraj G Třeboň 8/8 0 9 0 0 9
59. Daniela Karpíšková Plzeňský kraj Masarykovo G Plzeň 4/4 1 2 0 5 8
60. Tomáš Janoušek Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 4/4 2 2 3 1 8
61. Tomáš Jaroš Kraj Vysočina G a Obchodní akademie, Pelhřimov 4/4 2 5 0 1 8
62. Jáchym Mraček Hlavní město Praha Akademické G, Praha 1, Štěpánská 4/4 2 2,5 3 7,5
63. Radomír Večeřa Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 4/4 4 2 0 1 7
64. Vít Faltus Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 2/4 5 1,5 0 6,5
65. Albert Pechoč Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 8/8 3 1 0 2 6
66. Ladislav Nagy Jihočeský kraj G České Budějovice, Jírovcova 8/8 1 2 3 0 6
67. Kristián Mařík Jihočeský kraj G Strakonice 8/8 4 2 0 0 6
68. Adam Vorlíček Hlavní město Praha G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 8/8 2 2 1 5
69. Duy Le Kraj Vysočina G a Obchodní akademie, Pelhřimov 8/8 2 0 0 2 4
70. Štěpán Remeš Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 2/4 2 2 4
71. Jan Mach Plzeňský kraj Masarykovo G Plzeň 8/8 2 2 0 0 4
72. Václav Šindelář Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 4/4 0 4 0 0 4
73. Barbora Čejková Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 6/6 0 3 0 0 3
74. Zuzana Lisztwanová Moravskoslezský kraj Polské G - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín 4/4 0 1 0 1,5 2,5
75. Marek Miškeřík Zlínský kraj G Uherské Hradiště 4/4 0 0 0 2 2
76. Klára Šimsová Moravskoslezský kraj G Havířov, Město, Komenského 3/4 1 0 0 1 2
77. Ondřej Šádek Královéhradecký kraj Zemědělská akademie a G Hořice - SŠ a VOŠ 8/8 0 2 0 0 2

Stáhnout jako CSV s čárkami, CSV se středníky nebo TSV.

Ve výsledném pořadí jsou nejprve uvedeni úspěšní řešitelé seřazeni podle počtu bodů a teprve za nimi jsou další účastníci. Při shodném počtu bodů o pořadí rozhoduje:

  1. Vyšší počet „modifikovaných bodů“, které se vypočítají dle vzorce ∑ b·(maxprum), kde b je bodový zisk z dané úlohy, max je maximum bodů dané úlohy a prum je průměrný bodový zisk z dané úlohy v daném kraji. Znamená to, že v modifikovaných bodech má větší váhu zisk bodů z obtížnějších úloh.
  2. Ročník studia soutěžícího, příp. datum narození. Mladší mají přednost.
  3. Pokud nerozhodne ani jedno z předchozích kritérií, rozhoduje los.

Diskvalifikovaní, odmítnuvší a nepřítomní účastníci jsou skryti, stejně tak testovací uživatelé.