FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA OSMO 63. ročník ve školním roce 2021/2022

Výsledky krajského kola 63. ročníku FO kategorie B

Úspěšnými řešiteli se stávají účastníci s alespoň 14 body, kteří úspěšně vyřešili alespoň 2 úlohy.

Pořadí Účastník Kraj Škola Ročník B2-1 B2-2 B2-3 B2-4 Celkové body
1. Pavel Provazník Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 3/4 9,5 10 9 10 38,5
2. David Bálek Středočeský kraj G Příbram 7/8 10 10 8 10 38
3. Jakub Kraus Ústecký kraj G Teplice 7/8 8 10 7 10 35
4. Ondřej Trinkewitz Moravskoslezský kraj G a SPŠ elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm 7/8 6,5 9 9,5 10 35
5. Jakub Vlček Moravskoslezský kraj Masarykovo G Příbor 7/8 7 10 10 8 35
6. Vojtěch Pluskal Olomoucký kraj G Olomouc, Hejčín, Tomkova 7/8 5 10 10 10 35
7. Šimon Andrš Hlavní město Praha G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 7/8 1 10 10 10 31
8. Lukáš Wendzel Moravskoslezský kraj G a SPŠ elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm 3/4 9 10 7 4 30
9. Martin Kysela Jihočeský kraj G Český Krumlov 7/8 10 10 10 0 30
10. Pavel Horský Jihomoravský kraj G Brno-Řečkovice 7/8 2 10 8 10 30
11. Samuel Rosiar Hlavní město Praha G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 3/4 9 2 8 10 29
12. Jakub Gerža Královéhradecký kraj G Dobruška 7/8 1 9 9 10 29
13. David Zukal Jihomoravský kraj G Blansko 7/8 8 10 10 1 29
14. Petr Endrle Hlavní město Praha SPŠ sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3/4 2 7 9 10 28
15. Adam Prokop Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 7/8 1 10 9 8 28
16. Jakub Genčur Jihomoravský kraj G Matyáše Lercha, Brno 5/6 1,5 10 7,5 8 27
17. Mikuláš Fiala Hlavní město Praha G Praha 2, Botičská 3/4 0,5 7 9 10 26,5
18. Jakub Vyskočil Moravskoslezský kraj G Petra Bezruče, Frýdek-Místek 5/6 6 10 7,5 2,5 26
19. Jakub Hadač Ústecký kraj G Václava Hlavatého, Louny 7/8 1 10 9 6 26
20. Marek Maslowski Moravskoslezský kraj G Petra Bezruče, Frýdek-Místek 5/6 4 10 8 3 25
21. Vít Brázda Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 3/4 5,5 7 7 5 24,5
22. Josef Hynšt Jihomoravský kraj Biskupské G Brno a MŠ 7/8 0 10 7 7 24
23. Jiří Polách Moravskoslezský kraj G Frýdlant nad Ostravicí 5/6 1 8 8 6 23
24. Adam Červenka Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 7/8 1 10 7 5 23
25. Jan Zářecký Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 7/8 0,5 10 8,5 4 23
26. Ondřej Vašátko Hlavní město Praha G Opatov, Praha 4, Konstantinova 7/8 0,5 10 6 6 22,5
27. Vojtěch Juza Pardubický kraj G Aloise Jiráska, Litomyšl 7/8 1,5 10 10 1 22,5
28. Robin Řádek Kraj Vysočina G Žďár nad Sázavou 3/4 2 9 5 6 22
29. Lukáš Kotek Jihočeský kraj G České Budějovice, Jírovcova 7/8 0,5 10 7 4 21,5
30. Tomáš Janoušek Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 4/4 1,5 10 7,5 2,5 21,5
31. Rudolf Žižka Jihomoravský kraj G Brno-Řečkovice 7/8 3,5 7 8,5 2 21
32. Ela Hejdová Hlavní město Praha G Jiřího Gutha-Jarkovského, Praha 1, Truhlářská 7/8 1 10 6 4 21
33. Jakub Štěpo Středočeský kraj G Kladno 7/8 3 10 8 0 21
34. Dominik Sloup Jihočeský kraj Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice 5/6 2 10 9 0 21
35. Alexander Mateides Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 7/8 0,5 10 7 3 20,5
36. Václav Bauer Jihočeský kraj G České Budějovice, Jírovcova 7/8 3 10 6 1 20
37.–38. Martin Hraba Středočeský kraj G Benešov 3/4 2 10 8 0 20
Jakub Vyškovský Zlínský kraj Masarykovo G, SZŠ a VOŠ zdravotnická, Vsetín 3/4 2 10 8 0 20
39. Janek Hlavatý Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 7/8 1 10 8 1 20
40. Lukáš Staník Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 3/4 10 7,5 2 19,5
41. Josef Soural Jihomoravský kraj G Boskovice 7/8 1 10 8,5 0 19,5
42. Lukáš Kycl Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 7/8 0 10 8,5 1 19,5
43. Aleš Janderka Olomoucký kraj G Šumperk 3/4 0,5 9 6,5 3 19
44. Radomír Večeřa Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 4/4 0 10 7 2 19
45. Jakub Andrlík Pardubický kraj G Polička 7/8 0 10 9 0 19
46. Jakub Koňárek Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 7/8 1 8 7,5 2 18,5
47. Štěpán Omelka Zlínský kraj G J.A.Komenského a Jazyková škola, Uherský Brod 3/4 0 10 7 1 18
48. Jakub Ježek Královéhradecký kraj G Boženy Němcové, Hradec Králové 5/6 2,5 7 6 2 17,5
49. Jakub Štefan Středočeský kraj G Jana Palacha, Mělník 3/4 0 5 6 6 17
50. Anna Hronová Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 7/8 3 5 7 2 17
51. David Halmazňa Zlínský kraj Masarykovo G, SZŠ a VOŠ zdravotnická, Vsetín 7/8 0 9 8 0 17
52. Jiří Hrubant Středočeský kraj G Příbram 7/8 0 0 10 6 16
53. Vojtěch Štěpán Středočeský kraj G Benešov 7/8 1 7 8 0 16
54. Michael Křivan Ústecký kraj G Václava Hlavatého, Louny 7/8 1 10 5 0 16
55. Vojtěch Brož Ústecký kraj G Ústí nad Labem 7/8 1 10 5 0 16
56. Bohdan Habor Ústecký kraj G Teplice 7/8 0 10 5 1 16
57. Tomáš Dygrýn Středočeský kraj G Václava Beneše Třebízského, Slaný 7/8 0,5 8 7 0 15,5
58. Jaromír Potůček Hlavní město Praha G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 3/4 2 5 8 0 15
59. Jindřich Dvořáček Středočeský kraj G Benešov 7/8 1 8 6 0 15
60. Michal Jílek Pardubický kraj G Polička 3/4 0 10 5 0 15
61. Karolína Žídková Moravskoslezský kraj G Olgy Havlové, Ostrava 3/4 0 0 8 6,5 14,5
62. Michael Švehla Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 7/8 0,5 5 7,5 1 14
63. Lukáš Létal Olomoucký kraj G Jakuba Škody, Přerov 3/4 1 4,5 8 3 16,5
64. Kristián Petr Šulista Jihočeský kraj G České Budějovice, Jírovcova 7/8 2 10 4 0 16
65. Vojtěch Haslinger Ústecký kraj G Lovosice 3/4 1 9 4 1 15
66. David Šulc Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 7/8 0 3 8 3 14
67. Matyáš Tvrzník Ústecký kraj G Roudnice nad Labem 7/8 0 9 3 2 14
68. Daniel Kučera Ústecký kraj G Teplice 7/8 1 10 3 0 14
69. Kateřina Dvořáková Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 7/8 0 10 3,5 0 13,5
70.–71. Fatma Amin Zlínský kraj G Uherské Hradiště 3/4 0 8 5 0 13
Anna Priknerová Středočeský kraj G Václava Beneše Třebízského, Slaný 3/4 0 8 5 0 13
72. Jiří Vestfál Liberecký kraj G a SOŠ pedagogická, Liberec 7/8 0 10 2,5 0 12,5
73. Tereza Voltrová Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 7/8 2 10 12
74. Klára Šimsová Moravskoslezský kraj G Havířov, Město, Komenského 3/4 0 6 5 1 12
75. Markéta Olšovcová Hlavní město Praha SPŠ sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3/4 1 9 2 0 12
76. Tomáš Macků Zlínský kraj SPŠ Zlín 3/4 0 10 2 0 12
77. Adam Juttner Moravskoslezský kraj G Nový Jičín 5/6 3,5 0 5,5 2,5 11,5
78. Petr Piňos Jihomoravský kraj Biskupské G Brno a MŠ 7/8 1 1 8 1 11
79. Pavel Žáček Ústecký kraj G Lovosice 3/4 1 5 4 1 11
80. Kateřina Nejedlíková Hlavní město Praha G Praha 5, Nad Kavalírkou 7/8 1 6 4 0 11
81. Vít Groulík Ústecký kraj G Ústí nad Labem 3/4 0 6 5 0 11
82. Vojtěch Jandus Hlavní město Praha Nový PORG – G a ZŠ Praha 4 Krč 7/8 0 9 2 0 11
83. Vojtěch Nikl Královéhradecký kraj G Trutnov 3/4 0,5 4 6 0 10,5
84.–85. Karel Kubín Jihomoravský kraj G Boskovice 7/8 0,5 5 5 0 10,5
Jan Lepič Jihočeský kraj G Strakonice 3/4 0,5 5 5 0 10,5
86. Josef Ferda Kraj Vysočina G dr. A. Hrdličky, Humpolec 7/8 2 3 3,5 1,5 10
87.–88. Daniel Franc Ústecký kraj G Roudnice nad Labem 7/8 1 5 3 1 10
Eliška Seilerová Ústecký kraj G Ústí nad Labem 3/4 1 5 3 1 10
89. Matěj Venhoda Kraj Vysočina G Jihlava 7/8 0 6 4 0 10
90. Adéla Houdková Ústecký kraj G Chomutov 7/8 0 7 3 0 10
91. Daniela Karpíšková Plzeňský kraj Masarykovo G Plzeň 4/4 0 10 10
92. Jitka Ševčíková Zlínský kraj G Františka Palackého, Valašské Meziříčí 5/6 0 4 5 0 9
93. Matěj Kučera Jihočeský kraj G Trhové Sviny 7/8 0 1 5 2 8
94. Marek Šerák Pardubický kraj G Ústí nad Orlicí 7/8 0 1 7 0 8
95. Petr Vitko Ústecký kraj G Teplice 7/8 1 6 0 0 7
96. Bohumil Zíka Kraj Vysočina G a Obchodní akademie, Pelhřimov 7/8 1 0 3,5 0 4,5
97.–98. Vojtěch Dvořák Kraj Vysočina G a Obchodní akademie, Pelhřimov 7/8 0 0 4 0 4
Štěpán Stoklasa Královéhradecký kraj G Trutnov 3/4 0 0 4 0 4
99. Matyáš Skřivan Liberecký kraj G Česká Lípa 3/4 0 0 2,5 0 2,5
100. Magdalena Mezerová Jihočeský kraj Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice 7/8 0 0 2 0 2
101. Zlata Vratišovská Kraj Vysočina G a Obchodní akademie, Pelhřimov 7/8 0 0 1,5 0 1,5
102. David Král Pardubický kraj G Ústí nad Orlicí 7/8 0 0 0 0 0

Stáhnout jako CSV s čárkami, CSV se středníky nebo TSV.

Ve výsledném pořadí jsou nejprve uvedeni úspěšní řešitelé seřazeni podle počtu bodů a teprve za nimi jsou další účastníci. Při shodném počtu bodů o pořadí rozhoduje:

  1. Vyšší počet „modifikovaných bodů“, které se vypočítají dle vzorce ∑ b·(maxprum), kde b je bodový zisk z dané úlohy, max je maximum bodů dané úlohy a prum je průměrný bodový zisk z dané úlohy v daném kraji. Znamená to, že v modifikovaných bodech má větší váhu zisk bodů z obtížnějších úloh.
  2. Ročník studia soutěžícího, příp. datum narození. Mladší mají přednost.
  3. Pokud nerozhodne ani jedno z předchozích kritérií, rozhoduje los.

Diskvalifikovaní, odmítnuvší a nepřítomní účastníci jsou skryti, stejně tak testovací uživatelé.