FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA OSMO 63. ročník ve školním roce 2021/2022

Výsledky krajského kola 63. ročníku FO kategorie C

Úspěšnými řešiteli se stávají účastníci s alespoň 14 body, kteří úspěšně vyřešili alespoň 2 úlohy.

Pořadí Účastník Kraj Škola Ročník C2-1 C2-2 C2-3 C2-4 Celkové body
1. Jakub Červeňan Zlínský kraj G Jana Pivečky a SOŠ Slavičín 6/8 6 9 10 10 35
2. Štěpán Plass Kraj Vysočina G Jihlava 2/4 7 8 8,5 10 33,5
3. Šimon Genčur Jihomoravský kraj Biskupské G Brno a MŠ 6/8 6 9 8 10 33
4. Richard Materna Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 6 7 9,5 10 32,5
5. Radovan Lev Zlínský kraj G Františka Palackého, Valašské Meziříčí 4/6 9 5 10 7 31
6. Ondřej Petera Královéhradecký kraj SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky, Hradec Králové 2/4 6 5 10 10 31
7. Jakub Zahradník Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 6/8 6 5 10 9,5 30,5
8. Marek Štorek Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 6/8 7 4 9 10 30
9. Monika Drexlerová Zlínský kraj G Rožnov pod Radhoštěm 6/8 7 5 8 10 30
10. Petra Mrázková Hlavní město Praha G Praha 10, Omská 6/8 7 5 8 10 30
11. Matouš Mišta Olomoucký kraj G Olomouc, Hejčín, Tomkova 3/6 9 7 6 8 30
12. Alexej Velko Hlavní město Praha G Na Pražačce, Praha 3, Nad Ohradou 4/6 8 7 5 10 30
13. Jiří Sýkora Jihočeský kraj G Trhové Sviny 6/8 9 8 5 7 29
14. Lukáš Linhart Moravskoslezský kraj G Petra Bezruče, Frýdek-Místek 4/6 5 9 5 10 29
15. Michal Němec Jihomoravský kraj G Brno-Řečkovice 6/8 5 5,5 8 10 28,5
16. Prokop Bernard Pardubický kraj G Žamberk 6/8 5 8,5 8 6,5 28
17. Ondřej Kadlec Jihomoravský kraj G Moravský Krumlov 4/6 7,5 5 7 8 27,5
18. Kristýna Bělušová Zlínský kraj G Jana Pivečky a SOŠ Slavičín 6/8 5 4 8 10 27
19. Lukáš Tabery Olomoucký kraj Cyrilometodějské G, ZŠ Prostějov 6/8 1 7,5 8 10 26,5
20. Maximilian Tyx Hlavní město Praha G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 2/4 10 2 10 4 26
21. Radek Truhlář Karlovarský kraj G Cheb 6/8 2 8 10 6 26
22. Adam Walder Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 6/8 3 4 9 10 26
23. Hana Otcovská Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 6/8 3 7 7,5 8,5 26
24. Tomáš Chlup Jihomoravský kraj G Brno-Řečkovice 6/8 5 5 6 10 26
25. Adéla Vyhlídalová Hlavní město Praha G J. Seiferta, Praha 9 6/8 5 8 3 9,5 25,5
26. David Mendl Jihočeský kraj G Pierra de Coubertina, Tábor 6/8 9 4 8 4 25
27. Matěj Uhlíř Hlavní město Praha G Praha 9, Chodovická 6/8 3 5 9 8 25
28. Radim Kopunec Zlínský kraj G J.A.Komenského a Jazyková škola, Uherský Brod 6/8 5 4 6 10 25
29. Jana Kvapilová Olomoucký kraj G Olomouc, Hejčín, Tomkova 6/8 7 5 3 10 25
30. František Jakub Sklář Jihočeský kraj G České Budějovice, Česká 2/4 6 2 8 8 24
31. Marek Pučejdl Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 6/8 5 8 5 5 23
32. Tomáš Toman Ústecký kraj G Děčín 6/8 3 7 5 8 23
33. Šimon Brabec Hlavní město Praha Soukromé G ARCUS PRAHA 9, Praha 9 6/8 5 4 6 7,5 22,5
34. Veronika Hlomová Kraj Vysočina G a Obchodní akademie, Pelhřimov 6/8 4 6,5 5 7 22,5
35. Kateřina Rollingerová Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 6/8 3 4 5,5 10 22,5
36. David Theodor Nimrichtr Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 6/8 4,5 5,5 6 6 22
37. Jan Holuša Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 6/8 3 5 4 10 22
38. Daniel Strnad Středočeský kraj OPEN GATE - G a ZŠ Babice 6/8 3 6,5 8 4 21,5
39. Leoš Rozsypal Olomoucký kraj Slovanské G Olomouc 2/4 4 6 8 3 21
40. Petra Navrátilová Jihomoravský kraj G, SPgŠ, Obchodní akademie a Jazyková škola, Znojmo 6/8 4 6 8 3 21
41. Matěj Marek Liberecký kraj G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou 2/4 4 1,5 8 7,5 21
42. Veronika Plevná Karlovarský kraj G Cheb 6/8 5 4 5 7 21
43. Jan Sehnal Hlavní město Praha G Praha 9, Litoměřická 6/8 7 6 2,5 5,5 21
44. Michaela Radoměřská Hlavní město Praha G Praha 10, Voděradská 6/8 4 5 2,5 9,5 21
45. Jan Klír Středočeský kraj G Bohumila Hrabala v Nymburce, Nymburk 6/8 5 4 7 4,5 20,5
46. Anežka Čechová Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 5 8,5 5 2 20,5
47. Vojtěch Koten Kraj Vysočina G dr. A. Hrdličky, Humpolec 6/8 4 5,5 6 5 20,5
48. Matyáš Zahradník Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 6/8 5 6 6 3 20
49. Jáchym Kouba Olomoucký kraj G Jakuba Škody, Přerov 6/8 6 6 2 6 20
50. Josef Hlahůlek Zlínský kraj G Uherské Hradiště 2/4 5 5 0 10 20
51. Jan Henzl Jihomoravský kraj G Brno-Řečkovice 6/8 6 5,5 0 8 19,5
52. Lenka Weisová Ústecký kraj G Teplice 6/8 5 4 5 5 19
53. Jindřich Říha Ústecký kraj Podkrušnohorské G Most 6/8 3 5 2 9 19
54. Petr Lidinský Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 2/4 3 6 0 10 19
55. Jan Šikula Moravskoslezský kraj G Nový Jičín 4/6 0 1 9 8 18
56. Jakub Turner Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 4/6 5 7 0 6 18
57. Daniel Drábek Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 2/4 5 5,5 0 7,5 18
58. František Med Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 2/4 5 5 0 8 18
59. David Havrlant Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 6/8 7 3 8 18
60. Anna Lambertová Moravskoslezský kraj Masarykovo G Příbor 6/8 2 5 1 10 18
61. Matěj Kolář Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 2/6 3 5 0 10 18
62. Metoděj Svoboda Středočeský kraj G Zikmunda Wintra, Rakovník 3/8 2 5,5 7 3 17,5
63. František Zápotocký Liberecký kraj SPŠ strojní a elektrotechnická a VOŠ Liberec 2/4 4 6,5 5 2 17,5
64. Marek Poláček Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 2,5 5 0 10 17,5
65. Lukáš Poul Královéhradecký kraj G Boženy Němcové, Hradec Králové 4/6 2 7 0 8,5 17,5
66. Václav Vinkler Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 2/4 1 6 10 17
67. Jakub Savula Jihočeský kraj G České Budějovice, Jírovcova 2/4 7 7 2 1 17
68. Miroslav Pavlišta Pardubický kraj G Žamberk 6/8 7 5 0 5 17
69. Adam Žák Olomoucký kraj G Jeseník 2/4 5 6 0 6 17
70. Tomáš Palacký Moravskoslezský kraj G Nový Jičín 4/6 1 5 3 8 17
71. Klára Válková Ústecký kraj G Teplice 6/8 5 5 0 7 17
72. Dominik Večeřa Zlínský kraj G Kroměříž 2/4 2 5 0 10 17
73. Julie Matulová Královéhradecký kraj G Dobruška 6/8 1 9 0 7 17
74. Ondřej Přibyl Kraj Vysočina G Otokara Březiny a SOŠ Telč 6/8 2 5,5 0 9 16,5
75. Vojtěch Pytlík Moravskoslezský kraj G a SOŠ Frýdek-Místek 2/4 3 5 7 1 16
76. Matúš Púll Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 6/8 5 1 6 4 16
77. Jan Rousek Hlavní město Praha G Jiřího Gutha-Jarkovského, Praha 1, Truhlářská 6/8 5 3 2,5 5,5 16
78. Jolanta Rucká Moravskoslezský kraj Polské G - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín 2/4 4 5 2 5 16
79. Adam Špindler Liberecký kraj G Česká Lípa 6/8 4 6,5 0 5 15,5
80. Vojtěch Jančura Hlavní město Praha G Praha 9, Českolipská 6/8 5 4 6 0 15
81. Jan Vojta Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 2/4 5 5 0 5 15
82. Hoang Anh Vu Jihomoravský kraj G a Jazyková škola, Břeclav 6/8 5 5 0 5 15
83. Kryštof Redl Liberecký kraj Doctrina - Podještědské G Liberec 6/8 4 5,5 5 0 14,5
84. Mikuláš Kramosil Hlavní město Praha G Jaroslava Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami 6/8 5 5 0 4,5 14,5
85. Miroslav Slezák Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 6/8 3 5 6 0 14
86. Ondřej Číž Moravskoslezský kraj Matiční G Ostrava 6/8 5 4 5 14
87. Vojtěch Jindra Královéhradecký kraj G Trutnov 6/8 2 5 5 2 14
88. Jana Křivohlavá Ústecký kraj G Josefa Jungmanna, Litoměřice 6/8 5 7 2 0 14
89. Klára Plchová Jihomoravský kraj G Boskovice 6/8 6 6 0 2 14
90. Jan Kousek Ústecký kraj G Chomutov 2/4 0 5 3 6 14
91. Jakub Svobodník Moravskoslezský kraj G Ostrava, Zábřeh, Volgogradská 6/8 3 5 6 14
92. Tobiáš Mazura Královéhradecký kraj Jiráskovo G Náchod 6/8 2 6 0 6 14
93. Tomáš Kratochvíl Středočeský kraj G Kladno 2/4 1 4 10 2 17
94.–95. Lukáš Müller Ústecký kraj Podkrušnohorské G Most 6/8 3 4 0 10 17
Anežka Tetřevová Plzeňský kraj G Luďka Pika, Plzeň 6/8 3 4 0 10 17
96. David Pohl Karlovarský kraj První české G v Karlových Varech 6/8 3 4 0 10 17
97. Ondřej Skoupý Hlavní město Praha G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 2/4 5 4 4 2 15
98. Matyáš Rozínek Královéhradecký kraj G Trutnov 2/4 2 4 0 9 15
99. Matěj Račanský Jihomoravský kraj G Brno-Řečkovice 6/8 4,5 6 0 4 14,5
100. Adéla Tauchmanová Královéhradecký kraj G a SOŠ pedagogická, Nová Paka 6/8 4 6 0 4 14
101. Vojtěch Kočár Zlínský kraj G Kroměříž 2/4 2 5 4 2 13
102. Pham Quang Thanh Ústecký kraj G a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem 6/8 5 6 0 2 13
103. Martin Kubánek Ústecký kraj G Roudnice nad Labem 6/8 5 4 0 4 13
104. Adam Zezulka Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 6/8 4 2 7 13
105. Kateřina Šmídová Jihomoravský kraj G Brno-Bystrc 4/6 5 3,5 0 4 12,5
106. Matthias Thomas Dippold Jihomoravský kraj G a Jazyková škola, Břeclav 6/8 3 5,5 0 4 12,5
107. Erik Sabol Hlavní město Praha G Praha 9, Českolipská 6/8 4 3 3 2 12
108. Vojtěch Minárik Středočeský kraj G Václava Beneše Třebízského, Slaný 6/8 1 3 5 3 12
109. David Ševčík Zlínský kraj G Uherské Hradiště 2/4 5 3 2 2 12
110. Jaromír Sebastien Kačer Karlovarský kraj G Ostrov 6/8 0 3 5 4 12
111. Lukáš Brousil Hlavní město Praha G Praha 2, Botičská 2/4 4 6 0 2 12
112. Michal Slavíček Jihočeský kraj G Strakonice 2/4 4 4 0 4 12
113. Tereza Teplanská Moravskoslezský kraj Mendelovo G Opava 2/4 3 5 4 12
114. Vojtěch Kašpar Liberecký kraj G Česká Lípa 6/8 2 4 0 5,5 11,5
115. Jiří Železný Jihomoravský kraj G, SPgŠ, Obchodní akademie a Jazyková škola, Znojmo 6/8 2 5 4 0 11
116. Matěj Blahník Jihočeský kraj Všeobecné a sportovní G Vimperk 2/4 4 6 0 1 11
117. Ondřej Suchan Jihočeský kraj G České Budějovice, Jírovcova 6/8 4 5 0 2 11
118. Pavel Prchal Kraj Vysočina G a Obchodní akademie, Pelhřimov 2/4 4 4,5 0 2,5 11
119. Lukáš Záruba Kraj Vysočina G a Obchodní akademie, Pelhřimov 2/4 3 5,5 0 2,5 11
120. Jaroslav Skokan Hlavní město Praha G Praha 7, Nad Štolou 2/4 3 4 0 3,5 10,5
121. Jakub Macíček Moravskoslezský kraj G Nový Jičín 4/6 0,5 5 0 5 10,5
122. Johana Kubátová Liberecký kraj G Turnov 2/4 0 3,5 0 7 10,5
123. Anežka Hozáková Ústecký kraj G Teplice 6/8 4 4 2 0 10
124. Vojtěch Potoček Královéhradecký kraj G Dobruška 2/4 4 4 0 2 10
125.–126. Šimon Kala Ústecký kraj G Roudnice nad Labem 6/8 3 5 0 2 10
Miroslava Plevná Karlovarský kraj G Cheb 6/8 3 5 0 2 10
127. Petr Palacký Moravskoslezský kraj G Nový Jičín 4/6 0 5 2 3 10
128. Eliška Tintěrová Ústecký kraj G a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem 6/8 2 6 0 2 10
129. Johann Sequens Kraj Vysočina G Otokara Březiny a SOŠ Telč 6/8 4 3,5 0 2 9,5
130. Jakub Šafařík Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 6/8 2 5 2 9
131. Kamila Cidlinská Hlavní město Praha G Praha 2, Botičská 2/4 4 3 0 2 9
132. Eva Krákorová Královéhradecký kraj G Trutnov 6/8 2 5 0 2 9
133. Helena Boušová Ústecký kraj G Teplice 6/8 1 4 0 4 9
134. Aneta Skalická Středočeský kraj G a SOŠ ekonomická, Sedlčany 6/8 1 3 0 5 9
135. Petr Kasper Ústecký kraj G Teplice 6/8 1 2 0 6 9
136. Ondřej Sternthal Ústecký kraj Podkrušnohorské G Most 6/8 0 4 0 5 9
137. Petr Kučera Moravskoslezský kraj G, Havířov-Podlesí 6/8 1 3,5 4 8,5
138. Jakub Feichtinger Moravskoslezský kraj G Olgy Havlové, Ostrava 2/4 0 5,5 0 3 8,5
139. Tereza Odehnalová Kraj Vysočina G Žďár nad Sázavou 6/8 0 3,5 3,5 1 8
140. Daniel Hostášek Olomoucký kraj G Jakuba Škody, Přerov 6/8 3 3 0 2 8
141. Milan Vencl Liberecký kraj G Česká Lípa 6/8 3 2 0 3 8
142.–143. Michal Bršťák Karlovarský kraj SPŠ Ostrov 2/4 2 4 0 2 8
František Šeda Pardubický kraj G Žamberk 6/8 2 4 0 2 8
144. Matěj Choutka Královéhradecký kraj G a SOŠ pedagogická, Nová Paka 6/8 1 6 0 1 8
145. Ondřej Svoboda Středočeský kraj G Jana Palacha, Mělník 2/4 1 3 4 8
146. Vojtěch Man Zlínský kraj G J.A.Komenského a Jazyková škola, Uherský Brod 6/8 0 8 0 0 8
147. Filip Mařík Kraj Vysočina G Otokara Březiny a SOŠ Telč 2/4 3 2,5 0 2 7,5
148. Vít Říha Moravskoslezský kraj G Ostrava, Zábřeh, Volgogradská 6/8 1 3 0 3,5 7,5
149. Adam Pojar Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 4/6 0 3,5 0 4 7,5
150. Jan Král Kraj Vysočina Katolické G Třebíč 2/4 0 3 0 4,5 7,5
151. Ondřej Bursík Ústecký kraj G T. G. Masaryka, Litvínov 6/8 3 2 0 2 7
152. Jáchym Hanáček Hlavní město Praha G Praha 9, Českolipská 6/8 1 4 0 2 7
153. Rostislav Brož Královéhradecký kraj G J. K. Tyla, Hradec Králové 3/4 2 2 0 2 6
154. Vojtěch Doležal Kraj Vysočina G Žďár nad Sázavou 2/4 1 3,5 0 1,5 6
155. Marek Dřínovský Kraj Vysočina G Bystřice nad Pernštejnem 6/8 1 3 0 2 6
156. Michael Nechvátal Kraj Vysočina G Otokara Březiny a SOŠ Telč 2/4 0,5 4,5 0 1 6
157. Filip Rada Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 6/8 0 4 0 2 6
158. David Šindelář Kraj Vysočina G Otokara Březiny a SOŠ Telč 6/8 2 1,5 0 2 5,5
159. Marie Šolínová Liberecký kraj G Česká Lípa 2/4 2 0 0 3,5 5,5
160. Aneta Vašíčková Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 2/4 1,5 2 0 2 5,5
161. Ondřej Houdek Kraj Vysočina G Žďár nad Sázavou 2/4 0 4 0 1,5 5,5
162. Karolína Kutá Moravskoslezský kraj Lékařské a přírodovědné G PRIGO, Ostrava 4/6 0 2,5 3 5,5
163. Šimon Růžička Jihomoravský kraj G, SPgŠ, Obchodní akademie a Jazyková škola, Znojmo 6/8 3 0 1 1 5
164. Jan Antoš Jihočeský kraj G Strakonice 2/4 1 1 1 2 5
165. Adam Hubený Ústecký kraj G a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem 6/8 0 1 0 4 5
166. Jakub Babič Jihomoravský kraj G a Jazyková škola, Břeclav 6/8 2,5 2 0 0 4,5
167. Pavel Bobek Jihomoravský kraj Městské víceleté G Klobouky u Brna 6/8 0 3 0 1 4
168. Dana Kuttelwascherová Pardubický kraj G Polička 6/8 0 2,5 0 1,5 4
169.–170. Tadeáš Jirák Ústecký kraj G Teplice 6/8 0 2 0 2 4
Lukáš Karas Královéhradecký kraj G Jaroslava Žáka, Jaroměř 2/4 0 2 0 2 4
171. František Vybíral Kraj Vysočina G Otokara Březiny a SOŠ Telč 2/4 2 1,5 0 0 3,5
172. Mohamed Al-naggar Ústecký kraj Podkrušnohorské G Most 6/8 2 1 0 0 3
173. Adam Větrovský Jihočeský kraj G České Budějovice, Česká 6/8 1 0 0 2 3
174. David Novák Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 6/8 0 2 0 1 3
175. David Římák Kraj Vysočina G Otokara Březiny a SOŠ Telč 2/4 0 1,5 0 1 2,5
176. Kristýna Jungová Jihočeský kraj Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice 2 0 2 0 0 2
177.–178. Nela Schwedlerová Kraj Vysočina G Jihlava 2/4 0 1 0 0 1
Hana Trnková Kraj Vysočina G Jihlava 2/4 0 1 0 0 1
179. Ondrej Kocka Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 6/8 0 0 0 1 1
180.–182. Ondřej Jírů Olomoucký kraj G Šumperk 6/8 0 0 0 0 0
Jakub Stránský Kraj Vysočina G Otokara Březiny a SOŠ Telč 6/8 0 0 0 0 0
Jakub Weiter Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 6/8 0 0 0 0 0

Stáhnout jako CSV s čárkami, CSV se středníky nebo TSV.

Ve výsledném pořadí jsou nejprve uvedeni úspěšní řešitelé seřazeni podle počtu bodů a teprve za nimi jsou další účastníci. Při shodném počtu bodů o pořadí rozhoduje:

  1. Vyšší počet „modifikovaných bodů“, které se vypočítají dle vzorce ∑ b·(maxprum), kde b je bodový zisk z dané úlohy, max je maximum bodů dané úlohy a prum je průměrný bodový zisk z dané úlohy v daném kraji. Znamená to, že v modifikovaných bodech má větší váhu zisk bodů z obtížnějších úloh.
  2. Ročník studia soutěžícího, příp. datum narození. Mladší mají přednost.
  3. Pokud nerozhodne ani jedno z předchozích kritérií, rozhoduje los.

Diskvalifikovaní, odmítnuvší a nepřítomní účastníci jsou skryti, stejně tak testovací uživatelé.