FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA OSMO 63. ročník ve školním roce 2021/2022

Výsledky krajského kola 63. ročníku FO kategorie D

Úspěšnými řešiteli se stávají účastníci s alespoň 14 body, kteří úspěšně vyřešili alespoň 2 úlohy.

Pořadí Účastník Kraj Škola Ročník D2-1 D2-2 D2-3 D2-4 Celkové body
1.–12. Adam Bretšnajder Středočeský kraj G Zikmunda Wintra, Rakovník 5/8 10 10 10 10 40
Jan Flajšar Olomoucký kraj G Olomouc, Hejčín, Tomkova 5/8 10 10 10 10 40
Jiří Hellmich Plzeňský kraj VOŠ a SPŠ elektrotechnická, Plzeň 1/4 10 10 10 10 40
Matyáš Matta Plzeňský kraj Masarykovo G Plzeň 5/8 10 10 10 10 40
David Něnička Zlínský kraj G Rožnov pod Radhoštěm 1/4 10 10 10 10 40
Hana Obdržálková Jihomoravský kraj G Brno-Řečkovice 5/8 10 10 10 10 40
Karolína Onderková Moravskoslezský kraj G Karviná 5/8 10 10 10 10 40
Luboš Vlásek Středočeský kraj G a SOŠ ekonomická, Sedlčany 5/8 10 10 10 10 40
Berenika Zemanová Jihomoravský kraj G Matyáše Lercha, Brno 5/8 10 10 10 10 40
Pavla Šimová Olomoucký kraj G Šumperk 5/8 10 10 10 10 40
Ondřej Šmíd Jihočeský kraj G Strakonice 5/8 10 10 10 10 40
Hubert Štěpánek Jihočeský kraj G České Budějovice, Jírovcova 5/8 10 10 10 10 40
13. Petr Maxa Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 5/8 10 9,5 10 10 39,5
14. Šimon Brožek Moravskoslezský kraj G Havířov, Město, Komenského 1/4 9 10 10 10 39
15. Jáchym Chadima Pardubický kraj G Polička 5/8 10 10 10 9 39
16.–20. Jan Harvalík Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 5/8 10 10 9 10 39
Matěj Pěnička Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 5/8 10 10 9 10 39
Martin Skála Ústecký kraj G Teplice 5/8 10 10 9 10 39
Michal Sykáček Liberecký kraj G a SOŠ pedagogická, Liberec 5/8 10 10 9 10 39
Jakub Radim Zbončák Jihomoravský kraj G Brno, Křenová 1/4 10 10 9 10 39
21.–23. Lukáš Maier Liberecký kraj G F. X. Šaldy, Liberec 5/8 10 9 10 10 39
Martin Piorecký Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 3/6 10 9 10 10 39
Adrien Tanekou Moravskoslezský kraj Mendelovo G Opava 1/4 10 9 10 10 39
24.–26. Vojtěch Dvořák Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 1/4 10 10 9,5 9 38,5
Mikuláš Jandík Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 5/8 10 10 9,5 9 38,5
Jakub Korec Hlavní město Praha G Opatov, Praha 4, Konstantinova 5/8 10 10 9,5 9 38,5
27. Martin Blažek Jihomoravský kraj G Židlochovice 5/8 8 10 10 10 38
28. Šimon Bartoň Moravskoslezský kraj G a SPŠ elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm 5/8 9 10 10 9 38
29. Viktor Gola Zlínský kraj Masarykovo G, SZŠ a VOŠ zdravotnická, Vsetín 1/4 10 10 10 8 38
30. Jan Theodor Hrdý Zlínský kraj G J.A.Komenského a Jazyková škola, Uherský Brod 5/8 10 10 8 10 38
31.–33. Petr Abazid Jihočeský kraj G Pierra de Coubertina, Tábor 5/8 10 8 10 10 38
Sabina Mihulová Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 5/8 10 8 10 10 38
Daniel Theiss Karlovarský kraj G Cheb 5/8 10 8 10 10 38
34. Veronika Roskovská Hlavní město Praha G Elišky Krásnohorské, Praha 4, Michle, Ohradní 5/8 10 9,5 9 9 37,5
35. Nikolas Pippal Olomoucký kraj G Olomouc, Hejčín, Tomkova 4/8 10 10 10 7 37
36. Marián Baňas Olomoucký kraj Reálné G a ZŠ O. Wichterleho, Prostějov 3/6 10 10 10 7 37
37.–38. Tomáš Bořil Kraj Vysočina G Žďár nad Sázavou 5/8 10 10 7 10 37
Daniel Švec Kraj Vysočina G a Obchodní akademie, Pelhřimov 1/4 10 10 7 10 37
39. Filip Mrštný Hlavní město Praha G Praha 7, Nad Štolou 3/6 9,5 9 9,5 9 37
40. Jan Vacek Kraj Vysočina G Havlíčkův Brod 5/8 10 9 8 10 37
41. Šimon Lopour Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 5/8 10 8 9 10 37
42. Ondřej Sedláček Hlavní město Praha G Oty Pavla, Praha 5, Loučanská 3/6 8 10 9,5 9 36,5
43. Daniel Kratochvíl Kraj Vysočina G Otokara Březiny a SOŠ Telč 5/8 10 10 7,5 9 36,5
44. Jakub Kubica Moravskoslezský kraj G, Ostrava-Hrabůvka 5/8 10 10 7 9,5 36,5
45. Lenka Prokešová Jihočeský kraj G Třeboň 5/8 8 10 8 10 36
46.–47. Dominik Doležel Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 5/8 10 10 8 8 36
Jiří Pejčoch Jihomoravský kraj G Brno, Křenová 3/6 10 10 8 8 36
48.–49. Nikola Hušek Jihomoravský kraj G Dr. Karla Polesného, Znojmo 5/8 10 8 9 9 36
Jan Souchop Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 1/4 10 8 9 9 36
50. Tomáš Bourek Hlavní město Praha G Jaroslava Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami 5/8 10 7 10 9 36
51. Jan Martin Macháček Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 5/8 10 6 10 10 36
52. Kryštof Břeský Hlavní město Praha G Opatov, Praha 4, Konstantinova 5/8 10 10 6,5 9 35,5
53. Tomáš Novotný Královéhradecký kraj G Trutnov 1/4 10 8 7,5 10 35,5
54. Adéla Petrnoušková Liberecký kraj G Česká Lípa 5/8 10 5,5 10 10 35,5
55. Jaroslav Genči Moravskoslezský kraj G Nový Jičín 3/6 7 10 8 10 35
56. Michaela Kadlčková Zlínský kraj G J.A.Komenského a Jazyková škola, Uherský Brod 1/4 10 10 9 6 35
57. Radim Švec Kraj Vysočina G a Obchodní akademie, Pelhřimov 1/4 10 10 8,5 6,5 35
58.–60. Jakub Mršťák Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 5/8 10 10 8 7 35
Boleslav Peřina Pardubický kraj G Pardubice, Mozartova 5/8 10 10 8 7 35
Anh Linh Tran Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 5/8 10 10 8 7 35
61. Šimon Hájek Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 4/8 10 10 6 9 35
62. Václav Kotyza Kraj Vysočina G dr. A. Hrdličky, Humpolec 5/8 10 10 6 9 35
63. Jakub Poláček Jihomoravský kraj Klvaňovo G a SZŠ Kyjov 1/4 9 8 9 9 35
64. Nela Lipavská Královéhradecký kraj G Boženy Němcové, Hradec Králové 3/6 10 6 10 9 35
65. Ondřej Vlk Liberecký kraj Doctrina - Podještědské G Liberec 5/8 10 6 9 10 35
66. David Vedral Liberecký kraj G a SOŠ pedagogická, Liberec 5/8 10 6 9 10 35
67.–70. Oliver Kodyš Středočeský kraj G Zikmunda Wintra, Rakovník 5/8 10 5 10 10 35
Matěj Mach Středočeský kraj G Příbram 1/4 10 5 10 10 35
Matyáš Zvěřina Středočeský kraj G Benešov 1/4 10 5 10 10 35
Andrej Štípek Středočeský kraj G Václava Beneše Třebízského, Slaný 5/8 10 5 10 10 35
71. Albert Bakoč Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 5/8 10 8 7,5 9 34,5
72. František Troubil Kraj Vysočina G Žďár nad Sázavou 5/8 10 6 8,5 10 34,5
73. Matěj Hušek Liberecký kraj G Turnov 1/4 10 5,5 9 10 34,5
74. Michal Branda Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 5/8 10 4,5 10 10 34,5
75. Tomáš Broulík Pardubický kraj G Polička 1/4 7 10 9 8 34
76.–77. Vítek Novák Zlínský kraj G Kroměříž 1/4 10 10 8 6 34
Adam Rechtorovič Zlínský kraj G Františka Palackého, Valašské Meziříčí 1/4 10 10 8 6 34
78.–82. Lukáš Hrdý Zlínský kraj G Zlín 5/8 10 4 10 10 34
Petr Ivan Zlínský kraj Arcibiskupské G Kroměříž 3/6 10 4 10 10 34
Petr Pliska Hlavní město Praha G Opatov, Praha 4, Konstantinova 5/8 10 4 10 10 34
Ondřej Suchánek Jihomoravský kraj G a Jazyková škola, Břeclav 5/8 10 4 10 10 34
Vojtěch Zámorský Olomoucký kraj G Jakuba Škody, Přerov 5/8 10 4 10 10 34
83. Vít Šilhavý Kraj Vysočina G Jihlava 1/4 10 9 7,5 7 33,5
84. Jan Wawrzyczek Pardubický kraj G Pardubice, Dašická 1/4 10 4,5 10 9 33,5
85. David Pethö Zlínský kraj G Zlín 5/8 8 10 9 6 33
86. Michal Friml Královéhradecký kraj G Dobruška 5/8 10 10 3 10 33
87. Lucie Martinková Královéhradecký kraj G Boženy Němcové, Hradec Králové 3/6 10 6 8 9 33
88. Adam Hrnčíř Královéhradecký kraj Jiráskovo G Náchod 5/8 10 6 7 10 33
89. Anna Bártová Pardubický kraj Anglické G a SOŠ Pardubice 1/4 10 5 9 9 33
90. Radim Krška Olomoucký kraj G Jakuba Škody, Přerov 5/8 9 4 10 10 33
91.–92. Martin Coubal Karlovarský kraj První české G v Karlových Varech 5/8 10 5 8 10 33
Ema Svobodová Liberecký kraj G a SOŠ pedagogická, Liberec 5/8 10 5 8 10 33
93.–94. Jan Knotek Zlínský kraj G Uherské Hradiště 5/8 10 4 10 9 33
Magda Kočí Olomoucký kraj G Šumperk 1/4 10 4 10 9 33
95.–99. Veronika Bělušová Zlínský kraj G Jana Pivečky a SOŠ Slavičín 5/8 10 4 9 10 33
Zdeněk Chval Jihočeský kraj G České Budějovice, Jírovcova 1/4 10 4 9 10 33
Marek Kalenda Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 1/4 10 4 9 10 33
Jakub Vojtek Jihomoravský kraj G Brno-Řečkovice 5/8 10 4 9 10 33
Eliáš Černý Hlavní město Praha G Praha 7, Nad Štolou 5/8 10 4 9 10 33
100.–102. Anna Klabochová Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 5/8 10 3 10 10 33
Kateřina Mimrová Pardubický kraj G Vysoké Mýto 5/8 10 3 10 10 33
Eduard Plic Plzeňský kraj Masarykovo G Plzeň 5/8 10 3 10 10 33
103. Anna Bydžovská Královéhradecký kraj G Boženy Němcové, Hradec Králové 3/6 10 5 7,5 10 32,5
104.–105. David Košata Hlavní město Praha G Opatov, Praha 4, Konstantinova 5/8 10 4 9,5 9 32,5
Vít Olšovec Hlavní město Praha G Praha 10, Přípotoční 1/4 10 4 9,5 9 32,5
106. Šimon Fajkus Hlavní město Praha G Na Pražačce, Praha 3, Nad Ohradou 3/6 9,5 9 5,5 8 32
107. Mikuláš Chaloupka Středočeský kraj G Kladno 5/8 8 4 10 10 32
108. Šárka Hromádková Kraj Vysočina G Žďár nad Sázavou 5/8 10 6 6,5 9,5 32
109.–110. Matyáš Procházka Kraj Vysočina G Žďár nad Sázavou 5/8 10 6 6 10 32
David Vrzáň Královéhradecký kraj G Boženy Němcové, Hradec Králové 3/6 10 6 6 10 32
111.–112. Pavla Juhaňáková Zlínský kraj G Františka Palackého, Valašské Meziříčí 3/6 10 4 10 8 32
Marek Valkovič Zlínský kraj G Zlín 5/8 10 4 10 8 32
113. Nathalia Herczeghova Plzeňský kraj Masarykovo G Plzeň 5/8 9 3 10 10 32
114. Barbora Herynková Hlavní město Praha G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 1/4 10 3 10 9 32
115.–116. Filip Cihlář Plzeňský kraj G J.Š.Baara, Domažlice 5/8 10 3 9 10 32
Diana Čelková Královéhradecký kraj Jiráskovo G Náchod 5/8 10 3 9 10 32
117.–119. Ondřej Brož Jihočeský kraj G České Budějovice, Česká 5/8 10 2 10 10 32
Zdeněk Kos Středočeský kraj G Zikmunda Wintra, Rakovník 5/8 10 2 10 10 32
Tomáš Čepický Plzeňský kraj Masarykovo G Plzeň 5/8 10 2 10 10 32
120. Hana Malečková Hlavní město Praha G Opatov, Praha 4, Konstantinova 5/8 9 3 9,5 10 31,5
121. David Hlaváč Zlínský kraj SŠ informatiky, elektrotechniky a řemesel, Rožnov pod Radhoštěm 1/4 2 10 9 10 31
122. Petr Nedělka Kraj Vysočina G Žďár nad Sázavou 1/4 10 9 5 7 31
123. David Horčička Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 5/8 9 6 8 8 31
124. Marek Szymeczek Moravskoslezský kraj Polské G - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín 1/4 10 6 8 7 31
125. Eliška Poláčková Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 5/8 10 6 7 8 31
126. Martin Doležal Moravskoslezský kraj G Ostrava, Zábřeh, Volgogradská 5/8 9 5 8 9 31
127. Ágnes Bednaříková Jihomoravský kraj G a obchodní akademie, Bučovice 1/4 10 5 8 8 31
128. David Ullmann Kraj Vysočina G Jihlava 3/6 10 5 6 10 31
129. Štěpán Klusoň Pardubický kraj G Polička 1/4 10 4,5 8 8,5 31
130.–131. Pavel Hradil Olomoucký kraj G Jakuba Škody, Přerov 5/8 10 4 8 9 31
Linda Tománková Jihomoravský kraj G Boskovice 1/4 10 4 8 9 31
132.–135. Alan Jedelský Zlínský kraj G Uherské Hradiště 5/8 10 1 10 10 31
Veronika Juhásová Plzeňský kraj G Luďka Pika, Plzeň 5/8 10 1 10 10 31
Jáchym Předota Jihočeský kraj G České Budějovice, Jírovcova 5/8 10 1 10 10 31
Martin Skýpala Olomoucký kraj G Jakuba Škody, Přerov 5/8 10 1 10 10 31
136. Šimon Vyhnis Hlavní město Praha G Praha 9, Špitálská 5/8 10 10 6,5 4 30,5
137. Sandra Johana Soukup Kraj Vysočina G Jihlava 3/6 10 4 6,5 10 30,5
138. Vít Stružka Hlavní město Praha G Oty Pavla, Praha 5, Loučanská 3/6 10 2 9,5 9 30,5
139. Matěj Chalupa Ústecký kraj G Teplice 5/8 10 10 3 7 30
140. Petr Toman Kraj Vysočina G Velké Meziříčí 5/8 10 6 6 8 30
141. Petr Pauk Jihomoravský kraj G Židlochovice 5/8 9 5 7 9 30
142. Magdalena Vodičková Kraj Vysočina G Jihlava 3/6 10 6 5,5 8,5 30
143. Karin Motáňová Olomoucký kraj G Jiřího Wolkera, Prostějov 5/8 10 4 10 6 30
144. Matyáš Ondrůšek Zlínský kraj G Uherské Hradiště 1/4 10 4 9 7 30
145. Jan Heřmanský Olomoucký kraj G Šumperk 1/4 10 4 8 8 30
146. Yahor Herashchanka Liberecký kraj G Turnov 1/4 10 1 9 10 30
147.–151. Michal Babák Středočeský kraj G Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav 5/8 10 0 10 10 30
Jakub Beneda Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 5/8 10 0 10 10 30
Tobiáš Brodec Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 1/4 10 0 10 10 30
Magdalena Hybnerová Ústecký kraj G Ústí nad Labem 5/8 10 0 10 10 30
Vojtěch Kovařík Plzeňský kraj G Sušice 5/8 10 0 10 10 30
152. Jiří Maxmilián Stříbrný Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 1/4 9 8 5,5 7 29,5
153. Martin Obšil Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 1/4 10 6 6,5 7 29,5
154. Bořek Pniok Moravskoslezský kraj Polské G - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín 1/4 10 6 6 7,5 29,5
155. Matěj Krátký Kraj Vysočina G Jihlava 3/6 9 4 6,5 10 29,5
156. Ivan Žemlička Hlavní město Praha G Praha 8, Ústavní 5/8 10 3 7,5 9 29,5
157. Daniel Ondryáš Moravskoslezský kraj Jazykové G Pavla Tigrida, Ostrava 1/4 7 5 8 9 29
158. Klára Jeništová Středočeský kraj G Václava Beneše Třebízského, Slaný 1/4 9 5 10 5 29
159. Petr Brettschneider Moravskoslezský kraj Všeobecné a sportovní G Bruntál 5/8 10 6 8 5 29
160.–161. Samuel Allen Laube Ústecký kraj G Josefa Jungmanna, Litoměřice 1/4 10 5 7 7 29
Vít Černík Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 1/4 10 5 7 7 29
162. Jakub Muzikář Hlavní město Praha MŠ, ZŠ a G sv. Augustina, Praha 4 1/4 9 4 8 8 29
163. Václav Peleška Karlovarský kraj První české G v Karlových Varech 5/8 8 3 8 10 29
164. Jakub Brabec Hlavní město Praha G prof. Jana Patočky, Praha 1, Jindřišská 5/8 10 4 9 6 29
165. Ondřej Adamec Královéhradecký kraj G Trutnov 5/8 10 4 8 7 29
166. Ondřej Brosch Jihomoravský kraj G Blansko 1/4 10 4 7 8 29
167. Jan Daniel Mališ Moravskoslezský kraj G a SPŠ elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm 5/8 9 3 8 9 29
168. Emma Podpierová Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 4/8 10 4 5 10 29
169. Marek Navrátil Zlínský kraj G Zlín 5/8 10 3 9 7 29
170.–171. Jakub Hejhal Plzeňský kraj G J.Š.Baara, Domažlice 5/8 10 3 6 10 29
Lukáš Pavel Křížek Plzeňský kraj Masarykovo G Plzeň 5/8 10 3 6 10 29
172. Alexandr Štiller Jihočeský kraj G České Budějovice, Jírovcova 1/4 10 2 10 7 29
173. Petr Kroča Zlínský kraj G J.A.Komenského a Jazyková škola, Uherský Brod 5/8 10 1 10 8 29
174. Andrea Marešovská Středočeský kraj G a SOŠ ekonomická, Sedlčany 1/4 9 0 10 10 29
175. Petr Novák Jihočeský kraj G České Budějovice, Česká 5/8 10 1 8 10 29
176. Jiří Schreiber Kraj Vysočina Katolické G Třebíč 5/8 10 6 5 7,5 28,5
177. Jakub Batěk Pardubický kraj G Polička 5/8 10 4 6 8,5 28,5
178. Vojtěch Jílek Pardubický kraj G Polička 5/8 10 3 7,5 8 28,5
179. Matěj Břeský Hlavní město Praha G Opatov, Praha 4, Konstantinova 5/8 9 1 9,5 9 28,5
180. Nikol Nová Plzeňský kraj G Blovice 5/8 10 1 8 9,5 28,5
181. Kryštof Vitvar Královéhradecký kraj G a SOŠ pedagogická, Nová Paka 5/8 10 0 8,5 10 28,5
182. Jáchym Frydrych Zlínský kraj G Františka Palackého, Valašské Meziříčí 1/4 8 9 8 3 28
183. Josef Hasalík Moravskoslezský kraj Všeobecné a sportovní G Bruntál 5/8 9 7 5 7 28
184. Lucie Židková Moravskoslezský kraj G Havířov, Město, Komenského 5/8 10 6 6 6 28
185. Vojtěch Lisztwan Moravskoslezský kraj SPŠ elektrotechnická, Havířov 1/4 10 6 5 7 28
186. Jan Hnídek Liberecký kraj G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou 5/8 10 6 2 10 28
187.–188. Michal Polák Ústecký kraj G Ústí nad Labem 5/8 10 5 6 7 28
Štěpán Třaskoš Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 5/8 10 5 6 7 28
189.–190. Daniela Černušková Zlínský kraj G Uherské Hradiště 5/8 10 4 6 8 28
Jáchym Šisler Kraj Vysočina Katolické G Třebíč 5/8 10 4 6 8 28
191.–192. Pavel Preclík Královéhradecký kraj G Františka Martina Pelcla, Rychnov nad Kněžnou 5/8 10 3 10 5 28
Lucie Racková Plzeňský kraj G Luďka Pika, Plzeň 5/8 10 3 10 5 28
193. Matyáš Čouza Jihočeský kraj G České Budějovice, Česká 5/8 10 3 8 7 28
194. Jakub Šindelář Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 5/8 10 2 6 10 28
195.–196. Matěj Mejzlík Jihočeský kraj G České Budějovice, Česká 1/4 10 0 8 10 28
Matěj Nejedlý Jihočeský kraj G České Budějovice, Jírovcova 1/4 10 0 8 10 28
197. Jakub Škaloud Hlavní město Praha G Opatov, Praha 4, Konstantinova 5/8 9 2 7,5 9 27,5
198. Petr Šišlák Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 5/8 10 3 5,5 9 27,5
199. Jakub Dušátko Královéhradecký kraj G Jaroslava Žáka, Jaroměř 5/8 10 10 3 4 27
200. Mikuláš Kuchař Moravskoslezský kraj G Olgy Havlové, Ostrava 5/8 8 6 5 8 27
201. Daniel Cieślar Moravskoslezský kraj G Třinec 1/4 10 6 5 6 27
202. Marie Havlíčková Středočeský kraj G Kolín 1/4 9 4 6 8 27
203. Andriy Kuchmak Zlínský kraj Masarykovo G, SZŠ a VOŠ zdravotnická, Vsetín 5/8 10 4 8 5 27
204. Ivo Kužela Zlínský kraj G Uherské Hradiště 1/4 10 4 7 6 27
205. David Jaroš Zlínský kraj G Zlín 5/8 10 3 8 6 27
206. František Štěpánek Hlavní město Praha G Jaroslava Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami 5/8 10 3,5 5,5 8 27
207. Markéta Lindáková Středočeský kraj G Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav 5/8 10 1 6 10 27
208.–209. Hana Kneifelová Královéhradecký kraj G Trutnov 1/4 10 0 10 7 27
Adrien Stojčev Olomoucký kraj G Jeseník 5/8 10 0 10 7 27
210. Laura Gillarová Karlovarský kraj G Cheb 5/8 10 0 7 10 27
211. Alex Forejt Hlavní město Praha G Praha 7, Nad Štolou 5/8 4 4 9,5 9 26,5
212. Anna Kubešová Hlavní město Praha Nový PORG – G a ZŠ Praha 4 Krč 5/8 10 4 5,5 7 26,5
213. Vojtěch Fojtík Moravskoslezský kraj G a SOŠ Frýdek-Místek 1/4 10 3 6 7,5 26,5
214.–215. Barbora Hochová Hlavní město Praha G Praha 7, Nad Štolou 5/8 10 3 4,5 9 26,5
David Krejčí Hlavní město Praha G Praha 4, Písnická 5/8 10 3 4,5 9 26,5
216. Vít Ungermann Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 5/8 10 1 7,5 8 26,5
217. Šimon Sewiola Zlínský kraj G Rožnov pod Radhoštěm 1/4 8 4 9 5 26
218. Jindřich Kašparec Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 5/8 10 6 6 4 26
219. Kateřina Rennerová Ústecký kraj G Teplice 5/8 10 5 5 6 26
220. Šárka Fialová Kraj Vysočina G Jihlava 1/4 9 3,5 6 7,5 26
221. Jonáš Tomešek Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 1/4 10 4 6 6 26
222. Martin Rypl Jihočeský kraj G České Budějovice, Jírovcova 1/4 8 2 8 8 26
223. Tomáš Plášek Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 5/8 10 4 5 7 26
224. Lubomír Habarta Zlínský kraj G J.A.Komenského a Jazyková škola, Uherský Brod 5/8 10 3 8 5 26
225. Rozálie Rybová Ústecký kraj G Josefa Jungmanna, Litoměřice 5/8 10 3 6 7 26
226. Dominika Hornová Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 5/8 8 1 7 10 26
227. Tomáš Smetana Jihomoravský kraj G Židlochovice 5/8 10 2 9 5 26
228. Jan Skoupil Olomoucký kraj G Hranice 3/6 9 0 10 7 26
229. Matyáš Hendrich Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 5/8 10 8 3,5 4 25,5
230. Hugo Škorpík Kraj Vysočina G Žďár nad Sázavou 5/8 8 4,5 5,5 7,5 25,5
231. Marek Miladinović Hlavní město Praha G Praha 9, Chodovická 4/8 8 4 5,5 8 25,5
232. Karel Michal Houfek Hlavní město Praha G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 1/4 9 4 7,5 5 25,5
233. Adam Černý Hlavní město Praha G Praha 8, Ústavní 5/8 10 3 6,5 6 25,5
234. Jan Kisiel Hlavní město Praha G Praha 2, Botičská 1/4 10 3 4,5 8 25,5
235. Jan Šťovíček Hlavní město Praha G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova 3/6 10 2 5,5 8 25,5
236. Kateřina Pešoutová Kraj Vysočina G Jihlava 1/4 10 0,5 5 10 25,5
237. Jan Vopalecký Středočeský kraj G Václava Beneše Třebízského, Slaný 5/8 6 5 10 4 25
238. Vojtěch Kříž Plzeňský kraj G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 4/8 8 3 9 5 25
239. Adam Horák Olomoucký kraj G Hranice 3/6 10 4 10 1 25
240. Filip Káňa Moravskoslezský kraj G a SPŠ elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm 5/8 7 2 8 8 25
241. Štěpán Urbanský Ústecký kraj G Teplice 5/8 10 5 4 6 25
242. Adriana Škvrnová Moravskoslezský kraj G Olgy Havlové, Ostrava 5/8 9 3 7 6 25
243. Jakub Křečan Hlavní město Praha G Praha 4, Písnická 5/8 10 4 3 8 25
244. Michal Diviš Ústecký kraj G Roudnice nad Labem 5/8 10 3 6 6 25
245. Jan Bauer Jihočeský kraj G České Budějovice, Jírovcova 5/8 10 2 10 3 25
246. Barbora Lišková Ústecký kraj G Teplice 5/8 10 3 5 7 25
247. Matyáš Borák Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 1/4 7 0 8 10 25
248. Josef Beneš Olomoucký kraj G Jiřího Wolkera, Prostějov 5/8 8 0 10 7 25
249. Ondřej Kašpárek Jihomoravský kraj G Brno, třída Kapitána Jaroše 5/8 10 2 7 6 25
250. Zuzana Grycová Hlavní město Praha G Praha 2, Botičská 1/4 9,5 1 6,5 8 25
251. Lucie Švejkarová Ústecký kraj G T. G. Masaryka, Litvínov 1/4 10 1 7 7 25
252. Vlastimil Babula Zlínský kraj G Uherské Hradiště 5/8 10 0 9 6 25
253. Josef Rabas Ústecký kraj G Chomutov 1/4 10 0 7 8 25
254. Adam Foltin Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 1/4 8 4 5 7,5 24,5
255. Tomáš Kamarád Hlavní město Praha G Praha 9, Špitálská 5/8 9 4 3,5 8 24,5
256. Andrea Austerová Moravskoslezský kraj G, Havířov-Podlesí 5/8 10 3 5 6,5 24,5
257. Magdalena Adamcová Moravskoslezský kraj G Petra Bezruče, Frýdek-Místek 3/6 10 3 4,5 7 24,5
258. Alena Lénertová Hlavní město Praha G Praha 2, Botičská 1/4 10 3 3,5 8 24,5
259. Adam Nešpor Kraj Vysočina G Jihlava 3/6 10 3 1,5 10 24,5
260. David Číž Moravskoslezský kraj G Mikuláše Koperníka, Bílovec 1/4 10 1 6 7,5 24,5
261. Veronika Mikulášková Jihomoravský kraj Biskupské G Brno a MŠ 1/4 9 3 8 4 24
262. Jan Hrdina Hlavní město Praha G Praha 4, Na Vítězné pláni 3/6 9 3 5 7 24
263. Šimon Bartoš Zlínský kraj G Uherské Hradiště 1/4 10 4 3 7 24
264. Matyáš Minařík Zlínský kraj G Zlín 5/8 10 4 2 8 24
265. Tobiáš Václavek Zlínský kraj Masarykovo G, SZŠ a VOŠ zdravotnická, Vsetín 5/8 10 3 3 8 24
266. Bára Holubová Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 1/4 9 2 4 9 24
267. Lenka Kortová Moravskoslezský kraj G a Obchodní akademie, Orlová 5/8 10 2 7 5 24
268. Václav Daněk Jihomoravský kraj G a ZUŠ Šlapanice 5/8 10 0 7 7 24
269. Anna Škrdletová Ústecký kraj G Lovosice 1/4 9 6 4 4 23
270. Patrik Wiszczor Moravskoslezský kraj G Třinec 1/4 8 4 5 6 23
271. Josef Janalík Moravskoslezský kraj Wichterlovo G Ostrava 1/4 8 2 8 5 23
272. Daniel Janoušek Ústecký kraj G Teplice 5/8 10 3 5 5 23
273. Adéla Borkovcová Jihomoravský kraj G Brno, Křenová 3/6 9 2 4 8 23
274. Vojtěch Novotný Kraj Vysočina G Otokara Březiny a SOŠ Telč 5/8 10 1,5 4 7,5 23
275. Tomáš Hořejší Ústecký kraj G Václava Hlavatého, Louny 5/8 10 1 5 7 23
276.–277. Václav Tregler Hlavní město Praha G Praha 4, Písnická 5/8 10 1 5 7 23
Vít Štenc Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 5/8 10 1 5 7 23
278. Anna Plevová Moravskoslezský kraj G Havířov, Město, Komenského 5/8 9 6 2 5,5 22,5
279. Otakar Hochman Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 5/8 5 1 9,5 7 22,5
280. Erik Duba Kraj Vysočina G Jihlava 3/6 10 4 5,5 3 22,5
281. Matyáš Hřebík Liberecký kraj G Česká Lípa 5/8 10 2,5 0 10 22,5
282. Tereza Kyselová Královéhradecký kraj G a SOŠ pedagogická, Nová Paka 5/8 10 0 5,5 7 22,5
283. Adam Szczotka Moravskoslezský kraj Polské G - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín 1/4 9 4 2 7 22
284. Jakub Molenda Moravskoslezský kraj G Petra Bezruče, Frýdek-Místek 3/6 8 2,5 5 6,5 22
285. Lenka Milotová Zlínský kraj G Kroměříž 1/4 10 2 4 6 22
286. Vojtěch Psík Zlínský kraj G Uherské Hradiště 1/4 10 1 4 7 22
287. Tomáš Dvořák Jihomoravský kraj G Brno-Řečkovice 5/8 10 0 6 6 22
288. Adam Policar Kraj Vysočina G Jihlava 3/6 9 6 2,5 4 21,5
289. Matyáš Beran Kraj Vysočina G dr. A. Hrdličky, Humpolec 5/8 10 0 5 6,5 21,5
290. Monika Přibylová Kraj Vysočina G Jihlava 3/6 8 5 6 2 21
291. Samuel Švehla Plzeňský kraj G Sušice 5/8 6 0 7 8 21
292. Matěj Podraský Moravskoslezský kraj G Petra Bezruče, Frýdek-Místek 1/4 10 2 2 7 21
293. Vendula Nováková Jihočeský kraj G Prachatice 5/8 8 0 3 10 21
294. Martin Zuzek Královéhradecký kraj G Dobruška 5/8 10 0 9,5 1,5 21
295. Arsen Zhaxybekov Ústecký kraj G Chomutov 1/4 10 0 5 6 21
296. Jagna Greń Moravskoslezský kraj G Karviná 1/4 10 3 0,5 7 20,5
297. Jiří Uvíra Moravskoslezský kraj Všeobecné a sportovní G Bruntál 5/8 9 2 4 5 20
298. Magdaléna Jůzová Jihomoravský kraj Biskupské G Brno a MŠ 1/4 8 0 8 4 20
299. Patrik Kadlec Karlovarský kraj První české G v Karlových Varech 5/8 10 3 0 7 20
300. David Szczurek Moravskoslezský kraj G Josefa Božka, Český Těšín 5/8 10 1 5 4 20
301. Tereza Hajduková Olomoucký kraj G Jiřího Wolkera, Prostějov 5/8 10 1 2 7 20
302. Anna Krajnikovská Hlavní město Praha G Praha 2, Botičská 1/4 10 1 1 8 20
303. Jakub Učík Středočeský kraj G Zikmunda Wintra, Rakovník 4/8 10 0 4 6 20
304. Tereza Kupčíková Olomoucký kraj G Šumperk 1/4 10 0 4 6 20
305. Klaudie Hanušová Hlavní město Praha G Opatov, Praha 4, Konstantinova 5/8 10 0 0 10 20
306. Antonín Kotvalt Královéhradecký kraj G Trutnov 5/8 10 1 6,5 2 19,5
307. Pavel Kučera Zlínský kraj G Františka Palackého, Valašské Meziříčí 3/6 2 2 9 6 19
308. Oliver Kožuškanič Olomoucký kraj G Šumperk 1/4 10 3 6 0 19
309. Eliška Bezoušková Ústecký kraj G Děčín 5/8 8 0 7 4 19
310. Jan Král Jihočeský kraj Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice 5/8 10 1 8 0 19
311. Tereza Žáčková Olomoucký kraj G Jiřího Wolkera, Prostějov 5/8 9 1 2 7 19
312.–313. Marie Barčová Ústecký kraj G Děčín 5/8 10 0 4 5 19
David Majer Středočeský kraj G Zikmunda Wintra, Rakovník 1/4 10 0 4 5 19
314. Alena Volná Moravskoslezský kraj G Petra Bezruče, Frýdek-Místek 3/6 10 0 2 7 19
315. Klára Půbalová Jihočeský kraj G Prachatice 5/8 5,5 3 0 10 18,5
316. Marek Pavlas Hlavní město Praha G Praha 4, Písnická 5/8 10 0 0,5 8 18,5
317. Vítězslava Šmídová Hlavní město Praha G Praha 6, Nad Alejí 5/8 7,5 4 1,5 5 18
318. Matyáš Palian Moravskoslezský kraj G Karviná 1/4 10 0 7 1 18
319. Zuzana Zelenková Jihomoravský kraj G Brno-Řečkovice 5/8 10 0 0 8 18
320. Michal Šuhaj Olomoucký kraj G Jiřího Wolkera, Prostějov 5/8 8 2 0 7 17
321. Natálie Mičunková Olomoucký kraj G Šumperk 1/4 8 0 4 5 17
322. Ondřej Marek Ústecký kraj G Teplice 5/8 8 0 3 6 17
323. Adéla Kovaříková Olomoucký kraj G Jiřího Wolkera, Prostějov 5/8 9 1 0 7 17
324. Lucie Votrubová Středočeský kraj G Benešov 5/8 10 0 2 5 17
325.–326. Jindřich Havránek Středočeský kraj G a SOŠ ekonomická, Sedlčany 5/8 10 0 0 7 17
Tobiáš Kříž Kraj Vysočina SPŠ stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod 1/4 10 0 0 7 17
327. Jan Kaňák Plzeňský kraj G Luďka Pika, Plzeň 5/8 10 1 5 0 16
328. Lukáš Smrčka Moravskoslezský kraj G Karviná 1/4 10 0 6 0 16
329. Lukáš Křenek Karlovarský kraj G Cheb 5/8 8 1 6 0 15
330. Pavel Kyzman Karlovarský kraj G Cheb 5/8 8 1 0 6 15
331. Josef Vintr Plzeňský kraj G Luďka Pika, Plzeň 5/8 10 0 5 0 15
332. Václav Presse Královéhradecký kraj G Jaroslava Žáka, Jaroměř 5/8 10 0 0 5 15
333. Adriana Bezecná Moravskoslezský kraj G Petra Bezruče, Frýdek-Místek 3/6 7 0 5 2 14
334. Lucie Lawrowská Plzeňský kraj G Luďka Pika, Plzeň 5/8 8 0 6 0 14
335.–336. Adam Holub Ústecký kraj G Teplice 5/8 10 0 4 4 18
Rostislav Malý Ústecký kraj G Chomutov 1/4 10 0 4 4 18
337. Tereza Novotná Pardubický kraj G Ústí nad Orlicí 5/8 10 1 2 4 17
338. Matyáš Mlíka Hlavní město Praha G Praha 2, Botičská 1/4 10 4 0 2 16
339. Zuzana Tulisová Olomoucký kraj G Jeseník 5/8 10 0 4 2 16
340. Richard Smutný Hlavní město Praha G Christiana Dopplera, Praha 5 1/4 10 1 0,5 4 15,5
341. Adam Hadrava Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 1/4 10 4 0 1 15
342. Jáchym Peprný Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 1/4 10 0 3 2 15
343. Hanna Hřebíčková Olomoucký kraj G Šumperk 5/8 10 0 2 2 14
344. Jakub Vít Zlínský kraj G Zlín 5/8 10 0 1 3 14
345. Viktor Olšinár Pardubický kraj G Polička 1/4 9 4,5 0 0 13,5
346. Eliška Lieselová Ústecký kraj G Děčín 5/8 2 0 2 9 13
347. Marek Palán Jihomoravský kraj Biskupské G Brno a MŠ 1/4 8 3 2 0 13
348. Linda Janoutová Jihočeský kraj Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice 5/8 10 0 1 2 13
349. Eliška Látrová Liberecký kraj Doctrina - Podještědské G Liberec 5/8 10 0 2,5 0 12,5
350. Adéla Pecháčková Moravskoslezský kraj G Havířov, Město, Komenského 1/4 8 1 2 1 12
351. Benedikt Jílek Kraj Vysočina G Bystřice nad Pernštejnem 5/8 10 1,5 0,5 0 12
352. Karolina Maier Hlavní město Praha MŠ, ZŠ a G sv. Augustina, Praha 4 1/4 8 0 0 4 12
353. Mikuláš Novotný Ústecký kraj G Chomutov 1/4 10 1 0 1 12
354. Anna Krebsová Plzeňský kraj G Plzeň, Mikulášské nám. 5/8 10 0 0 2 12
355. Alžběta Bečvářová Plzeňský kraj G Luďka Pika, Plzeň 5/8 6 0 4 1 11
356.–357. Barbora Anna Blahutová Moravskoslezský kraj G Havířov, Město, Komenského 1/4 10 1 0 0 11
Jan Pek Středočeský kraj G Václava Beneše Třebízského, Slaný 5/8 10 1 0 11
358. Vojtěch Kalina Kraj Vysočina G dr. A. Hrdličky, Humpolec 5/8 9 0 0 2 11
359. David Metelec Jihočeský kraj G České Budějovice, Česká 5/8 10 0 1 0 11
360. German Glod Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 1/4 10 0 0 1 11
361. Anna Martincová Pardubický kraj G Ústí nad Orlicí 5/8 10 0,5 0 0 10,5
362. Tomáš Holčák Zlínský kraj G Františka Palackého, Valašské Meziříčí 1/4 2 0 2 6 10
363. Anna Egerlová Jihomoravský kraj Biskupské G Brno a MŠ 1/4 5 0 2 3 10
364. Jiří Beran Jihomoravský kraj G Dr. Karla Polesného, Znojmo 1/4 7 1 2 0 10
365. Filip Tříska Olomoucký kraj G Šumperk 1/4 9 0 0 1 10
366.–372. Iva Barcalová Pardubický kraj G Vysoké Mýto 5/8 10 0 0 0 10
Karel Dvořáček Královéhradecký kraj G Jaroslava Žáka, Jaroměř 1/4 10 0 0 0 10
Martin Havel Karlovarský kraj SPŠ Ostrov 1/4 10 0 0 0 10
Filip Husák Karlovarský kraj SPŠ Ostrov 1/4 10 0 0 0 10
Eliška Poláková Královéhradecký kraj G a SOŠ pedagogická, Nová Paka 5/8 10 0 0 0 10
Lukáš Pražák Středočeský kraj G Václava Beneše Třebízského, Slaný 5/8 10 0 0 0 10
Tobiáš Zvonek Ústecký kraj G Ústí nad Labem 5/8 10 0 0 0 10
373. Rémi Petit Jihočeský kraj G Prachatice 5/8 8 1,5 0 0 9,5
374. Marie Szablaturová Moravskoslezský kraj G Havířov, Město, Komenského 1/4 4 2 3 0 9
375. Klára Bielková Plzeňský kraj G Luďka Pika, Plzeň 5/8 5 0 2 2 9
376. Ondřej Barna Jihočeský kraj G J. V. Jirsíka, České Budějovice 5/8 9 0 0 0 9
377. Noemi Černá Jihomoravský kraj Biskupské G Brno a MŠ 1/4 6 2 0 0 8
378. Filip Novák Olomoucký kraj G Jiřího Wolkera, Prostějov 5/8 7 0 0 1 8
379.–380. Elishka Kazem Tabrizi Jihočeský kraj Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice 5/8 8 0 0 0 8
Jakub Šnejda Jihočeský kraj G Trhové Sviny 5/8 8 0 0 0 8
381. Václav Migota Zlínský kraj G Uherské Hradiště 1/4 2 1 1 3 7
382. Michal Srostlík Olomoucký kraj G Jiřího Wolkera, Prostějov 5/8 0 0 2 4 6
383. Jonáš Pendl Plzeňský kraj G Luďka Pika, Plzeň 5/8 4 0 2 0 6
384. Adéla Hájková Liberecký kraj Doctrina - Podještědské G Liberec 5/8 0 0 0 2 2
385. Tereza Svobodová Olomoucký kraj G Šumperk 1/4 0 0 0 0 0

Stáhnout jako CSV s čárkami, CSV se středníky nebo TSV.

Ve výsledném pořadí jsou nejprve uvedeni úspěšní řešitelé seřazeni podle počtu bodů a teprve za nimi jsou další účastníci. Při shodném počtu bodů o pořadí rozhoduje:

  1. Vyšší počet „modifikovaných bodů“, které se vypočítají dle vzorce ∑ b·(maxprum), kde b je bodový zisk z dané úlohy, max je maximum bodů dané úlohy a prum je průměrný bodový zisk z dané úlohy v daném kraji. Znamená to, že v modifikovaných bodech má větší váhu zisk bodů z obtížnějších úloh.
  2. Ročník studia soutěžícího, příp. datum narození. Mladší mají přednost.
  3. Pokud nerozhodne ani jedno z předchozích kritérií, rozhoduje los.

Diskvalifikovaní, odmítnuvší a nepřítomní účastníci jsou skryti, stejně tak testovací uživatelé.