Výsledky školního kola 63. ročníku FO kategorie B
Úspěšnými řešiteli se stávají účastníci s alespoň 25 body, kteří úspěšně vyřešili alespoň 5 úloh a odevzdali řešení experimentální úlohy.
Pořadí | Účastník | Škola | Škola | Ročník | B1-1 | B1-2 | B1-3 | B1-4 | B1-5 | B1-6 | B1-7 | Celkové body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Adam Prokop | G Praha 6, Nad Alejí | G Praha 6, Nad Alejí | 7/8 | 8 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 68 |
2. | Samuel Rosiar | G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova | G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova | 3/4 | 10 | 10 | 9 | 6 | 10 | 6 | 10 | 61 |
3. | Mikuláš Fiala | G Praha 2, Botičská | G Praha 2, Botičská | 3/4 | 7 | 9 | 8 | 9 | 10 | 8 | 10 | 61 |
4. | Jakub Vlček | Masarykovo G Příbor | Masarykovo G Příbor | 7/8 | 9 | 9 | 8 | 8 | 10 | 10 | 6 | 60 |
5. | Vojtěch Jandus | Nový PORG – G a ZŠ Praha 4 Krč | Nový PORG – G a ZŠ Praha 4 Krč | 7/8 | 8 | 8 | 6 | 10 | 8 | 9 | 10 | 59 |
6. | Petr Endrle | SPŠ sdělovací techniky, Praha 1, Panská | SPŠ sdělovací techniky, Praha 1, Panská | 3/4 | 9 | 10 | 10 | 10 | – | 7,5 | 10 | 56,5 |
7. | Kateřina Nejedlíková | G Praha 5, Nad Kavalírkou | G Praha 5, Nad Kavalírkou | 7/8 | 6 | 10 | 5 | 10 | 5 | 10 | 10 | 56 |
8. | Ondřej Vašátko | G Opatov, Praha 4, Konstantinova | G Opatov, Praha 4, Konstantinova | 7/8 | 8 | 10 | – | 10 | 9 | 8 | 10 | 55 |
9. | Ela Hejdová | G Jiřího Gutha-Jarkovského, Praha 1, Truhlářská | G Jiřího Gutha-Jarkovského, Praha 1, Truhlářská | 7/8 | 7 | 7 | 9 | 10 | 2 | 8 | 10 | 53 |
10. | Vít Groulík | G Ústí nad Labem | G Ústí nad Labem | 3/4 | 0 | 6 | 5 | 9 | 10 | 10 | 10 | 50 |
11. | Marek Maslowski | G Petra Bezruče, Frýdek-Místek | G Petra Bezruče, Frýdek-Místek | 5/6 | – | 10 | 10 | 10 | – | 10 | 9 | 49 |
12. | Zlata Vratišovská | G a Obchodní akademie, Pelhřimov | G a Obchodní akademie, Pelhřimov | 7/8 | 10 | 10 | 5 | 8 | 5 | 5 | 5 | 48 |
13. | Jakub Štefan | G Jana Palacha, Mělník | G Jana Palacha, Mělník | 3/4 | – | 10 | 0 | 10 | 7 | 10 | 10 | 47 |
14. | Vojtěch Brož | G Ústí nad Labem | G Ústí nad Labem | 7/8 | 6 | 0 | 0 | 10 | 10 | 9 | 10 | 45 |
15. | Jaromír Potůček | G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova | G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova | 3/4 | 3 | 9,5 | 7 | 8 | 5 | 7 | 5 | 44,5 |
16. | Bohumil Zíka | G a Obchodní akademie, Pelhřimov | G a Obchodní akademie, Pelhřimov | 7/8 | 9,5 | 10 | 6 | 10 | – | 9 | – | 44,5 |
17. | Šimon Andrš | G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova | G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova | 7/8 | 7 | 10 | 9 | – | – | 7 | 6 | 39 |
18. | Markéta Olšovcová | SPŠ sdělovací techniky, Praha 1, Panská | SPŠ sdělovací techniky, Praha 1, Panská | 3/4 | 5 | 9 | 9,5 | 10 | – | 5 | – | 38,5 |
19. | Vojtěch Dvořák | G a Obchodní akademie, Pelhřimov | G a Obchodní akademie, Pelhřimov | 7/8 | 7 | 6 | – | 10 | 5 | 10 | – | 38 |
20. | Eliška Seilerová | G Ústí nad Labem | G Ústí nad Labem | 3/4 | 6 | 6 | 0 | 7 | 0 | 10 | 5 | 34 |
21. | Václav Tichavský | G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova | G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova | 5/6 | – | 10 | 5 | 10 | 10 | – | 10 | 45 |
22. | Tomáš Knobloch | G Praha 9, Chodovická | G Praha 9, Chodovická | 7/8 | 0 | 8 | 4 | 10 | 6 | 8 | 0 | 36 |
23. | Martin Švanda | Arcibiskupské G Praha 2 | Arcibiskupské G Praha 2 | 7/8 | 7 | 10 | 1 | 10 | – | 5 | – | 33 |
24. | Radek Gregor | G Jiřího Gutha-Jarkovského, Praha 1, Truhlářská | G Jiřího Gutha-Jarkovského, Praha 1, Truhlářská | 7/8 | 1 | 7 | 0 | 10 | 1 | 7 | 5 | 31 |
25. | Kateřina Ficková | G Christiana Dopplera, Praha 5 | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 7/8 | – | 9 | 0 | 10 | – | 5 | 7 | 31 |
26. | Filip Bitzan | G Christiana Dopplera, Praha 5 | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 7/8 | – | 8 | 0 | 10 | – | 5 | 5 | 28 |
Stáhnout jako CSV s čárkami, CSV se středníky nebo TSV.
Ve výsledném pořadí jsou nejprve uvedeni úspěšní řešitelé seřazeni podle počtu bodů a teprve za nimi jsou další účastníci. Při shodném počtu bodů o pořadí rozhoduje:
- Vyšší počet „modifikovaných bodů“, které se vypočítají dle vzorce ∑ b·(max−prum), kde b je bodový zisk z dané úlohy, max je maximum bodů dané úlohy a prum je průměrný bodový zisk z dané úlohy v daném kraji. Znamená to, že v modifikovaných bodech má větší váhu zisk bodů z obtížnějších úloh.
- Ročník studia soutěžícího, příp. datum narození. Mladší mají přednost.
- Pokud nerozhodne ani jedno z předchozích kritérií, rozhoduje los.
Diskvalifikovaní, odmítnuvší a nepřítomní účastníci jsou skryti, stejně tak testovací uživatelé.