FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA OSMO 63. ročník ve školním roce 2021/2022

Výsledky školního kola 63. ročníku FO kategorie C

Úspěšnými řešiteli se stávají účastníci s alespoň 25 body, kteří úspěšně vyřešili alespoň 5 úloh a odevzdali řešení experimentální úlohy.

Pořadí Účastník Škola Škola Ročník C1-1 C1-2 C1-3 C1-4 C1-5 C1-6 C1-7 Celkové body
1. Jakub Zahradník G Praha 6, Nad Alejí G Praha 6, Nad Alejí 6/8 8 10 10 10 6 9 10 63
2. Marek Štorek G Praha 6, Nad Alejí G Praha 6, Nad Alejí 6/8 10 10 10 8 5 8 10 61
3. Adéla Vyhlídalová G J. Seiferta, Praha 9 G J. Seiferta, Praha 9 6/8 10 10 9 10 10 9 58
4. Ondřej Petera SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky, Hradec Králové SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky, Hradec Králové 2/4 9 10 10 2 7 10 10 58
5. Petra Mrázková G Praha 10, Omská G Praha 10, Omská 6/8 10 9 10 7 2 10 10 58
6. Jáchym Hanáček G Praha 9, Českolipská G Praha 9, Českolipská 6/8 10 7 10 10 10 10 57
7. Jolanta Rucká Polské G - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín Polské G - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín 2/4 10 7 10 9 0 10 10 56
8. Matěj Uhlíř G Praha 9, Chodovická G Praha 9, Chodovická 6/8 9 7 10 7 7 6 9 55
9. Vojtěch Jančura G Praha 9, Českolipská G Praha 9, Českolipská 6/8 6 8 9 9 3 10 9 54
10. Matyáš Zahradník G Praha 6, Nad Alejí G Praha 6, Nad Alejí 6/8 5 10 10 8 2 8 10 53
11. Jan Rousek G Jiřího Gutha-Jarkovského, Praha 1, Truhlářská G Jiřího Gutha-Jarkovského, Praha 1, Truhlářská 6/8 9 10 7 8 0 8 9 51
12. Alexej Velko G Na Pražačce, Praha 3, Nad Ohradou G Na Pražačce, Praha 3, Nad Ohradou 4/6 10 9 9 7 6 10 51
13. Šimon Brabec Soukromé G ARCUS PRAHA 9, Praha 9 Soukromé G ARCUS PRAHA 9, Praha 9 6/8 10 9 10 2 10 10 51
14. Jan Sehnal G Praha 9, Litoměřická G Praha 9, Litoměřická 6/8 7 6 10 9 9 9 50
15. Michaela Radoměřská G Praha 10, Voděradská G Praha 10, Voděradská 6/8 7 6 8 9 10 10 50
16. Daniel Strnad OPEN GATE - G a ZŠ Babice OPEN GATE - G a ZŠ Babice 6/8 10 9 5 9 8 8 49
17. Jakub Svobodník G Ostrava, Zábřeh, Volgogradská G Ostrava, Zábřeh, Volgogradská 6/8 9 9 10 10 10 48
18. Erik Sabol G Praha 9, Českolipská G Praha 9, Českolipská 6/8 10 8 6 3 10 10 47
19. Ondřej Skoupý G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 2/4 7 7 8 9 7 9 47
20. Pavel Prchal G a Obchodní akademie, Pelhřimov G a Obchodní akademie, Pelhřimov 2/4 10 7 9 8 9 3 46
21. Matúš Púll G Christiana Dopplera, Praha 5 G Christiana Dopplera, Praha 5 6/8 10 9 9 10 7 45
22. Anna Lambertová Masarykovo G Příbor Masarykovo G Příbor 6/8 5 8 7 8 10 6 44
23. Kamila Cidlinská G Praha 2, Botičská G Praha 2, Botičská 2/4 10 8 10 5 10 43
24. Veronika Hlomová G a Obchodní akademie, Pelhřimov G a Obchodní akademie, Pelhřimov 6/8 9 8 5 9 10 41
25. Lukáš Brousil G Praha 2, Botičská G Praha 2, Botičská 2/4 9 2,5 5 7 3 9 5 40,5
26. Lukáš Záruba G a Obchodní akademie, Pelhřimov G a Obchodní akademie, Pelhřimov 2/4 9 9 5 7 10 40
27. Mikuláš Kramosil G Jaroslava Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami G Jaroslava Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami 6/8 8 6 0 8 10 8 40
28. Vít Říha G Ostrava, Zábřeh, Volgogradská G Ostrava, Zábřeh, Volgogradská 6/8 8 10 7 6 6 37
29. Jaroslav Skokan G Praha 7, Nad Štolou G Praha 7, Nad Štolou 2/4 10 6 7 6 5 34
30. Maximilian Tyx G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 2/4 7 6 9 6 6 34
31. Jáchym Prokop G a Obchodní akademie, Pelhřimov G a Obchodní akademie, Pelhřimov 2/4 7 5 6 7 2 5 1 33
32. Matyáš Pokorný G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova 4/6 10 6 2 10 10 38
33. Štěpán Kovačič G J. Seiferta, Praha 9 G J. Seiferta, Praha 9 6/8 8 4 3 5 4 9 33

Stáhnout jako CSV s čárkami, CSV se středníky nebo TSV.

Ve výsledném pořadí jsou nejprve uvedeni úspěšní řešitelé seřazeni podle počtu bodů a teprve za nimi jsou další účastníci. Při shodném počtu bodů o pořadí rozhoduje:

  1. Vyšší počet „modifikovaných bodů“, které se vypočítají dle vzorce ∑ b·(maxprum), kde b je bodový zisk z dané úlohy, max je maximum bodů dané úlohy a prum je průměrný bodový zisk z dané úlohy v daném kraji. Znamená to, že v modifikovaných bodech má větší váhu zisk bodů z obtížnějších úloh.
  2. Ročník studia soutěžícího, příp. datum narození. Mladší mají přednost.
  3. Pokud nerozhodne ani jedno z předchozích kritérií, rozhoduje los.

Diskvalifikovaní, odmítnuvší a nepřítomní účastníci jsou skryti, stejně tak testovací uživatelé.