Výsledky školního kola 63. ročníku FO kategorie D
Úspěšnými řešiteli se stávají účastníci s alespoň 25 body, kteří úspěšně vyřešili alespoň 5 úloh a odevzdali řešení experimentální úlohy.
Pořadí | Účastník | Škola | Škola | Ročník | D1-1 | D1-2 | D1-3 | D1-4 | D1-5 | D1-6 | D1-7 | Celkové body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jan Kisiel | G Praha 2, Botičská | G Praha 2, Botičská | 1/4 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 9 | 10 | 69 |
2. | Ondřej Sedláček | G Oty Pavla, Praha 5 | G Oty Pavla, Praha 5 | 3/6 | 10 | 10 | 10 | 9 | 10 | 10 | 10 | 69 |
3. | Daniel Ondryáš | Jazykové G Pavla Tigrida, Ostrava | Jazykové G Pavla Tigrida, Ostrava | 1/4 | 10 | 10 | 10 | 8 | 10 | 10 | 10 | 68 |
4. | Anna Kubešová | Nový PORG – G a ZŠ Praha 4 Krč | Nový PORG – G a ZŠ Praha 4 Krč | 5/8 | 10 | 10 | 10 | 10 | 7 | 10 | 10 | 67 |
5. | Magdalena Hybnerová | G Ústí nad Labem | G Ústí nad Labem | 5/8 | 10 | 10 | 8 | 9 | 10 | 10 | 10 | 67 |
6. | Filip Mrštný | G Praha 7, Nad Štolou | G Praha 7, Nad Štolou | 3/6 | 10 | 10 | 9 | 8,5 | 9 | 10 | 10 | 66,5 |
7. | Sabina Mihulová | G Praha 6, Nad Alejí | G Praha 6, Nad Alejí | 5/8 | 9 | 10 | 9 | 8 | 10 | 10 | 10 | 66 |
8. | Vojtěch Dvořák | G Christiana Dopplera, Praha 5 | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 1/4 | 10 | 10 | 9,5 | 9 | 10 | 7 | 10 | 65,5 |
9. | Vít Stružka | G Oty Pavla, Praha 5 | G Oty Pavla, Praha 5 | 3/6 | 10 | 9 | 9 | 8 | 10 | 10 | 9 | 65 |
10. | Šimon Vyhnis | G Praha 9, Špitálská | G Praha 9, Špitálská | 5/8 | 10 | 7 | 10 | 8 | 10 | 9 | 10 | 64 |
11. | Vít Štenc | G Praha 6, Nad Alejí | G Praha 6, Nad Alejí | 5/8 | 9 | 8 | 8 | 8 | 10 | 10 | 10 | 63 |
12. | Ivan Žemlička | G Praha 8, Ústavní | G Praha 8, Ústavní | 5/8 | 8 | 10 | 10 | 8 | 10 | 10 | 7 | 63 |
13. | Tomáš Bourek | G Jaroslava Heyrovského, Praha 5 | G Jaroslava Heyrovského, Praha 5 | 5/8 | 10 | 7 | 10 | 6 | 10 | 10 | 10 | 63 |
14. | František Štěpánek | G Jaroslava Heyrovského, Praha 5 | G Jaroslava Heyrovského, Praha 5 | 5/8 | 10 | 7 | 10 | 6 | 10 | 10 | 10 | 63 |
15. | Veronika Roskovská | G Elišky Krásnohorské, Praha 4, Michle, Ohradní | G Elišky Krásnohorské, Praha 4, Michle, Ohradní | 5/8 | 8 | 10 | 9 | 6 | 10 | 10 | 10 | 63 |
16. | Matěj Pěnička | G Praha 6, Nad Alejí | G Praha 6, Nad Alejí | 5/8 | 8 | 9 | 9 | 7 | 9 | 10 | 10 | 62 |
17. | David Košata | G Opatov, Praha 4, Konstantinova | G Opatov, Praha 4, Konstantinova | 5/8 | 7 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 61 |
18. | Tomáš Plášek | G Christiana Dopplera, Praha 5 | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 5/8 | 10 | 10 | 10 | 8 | 8 | 9 | 6 | 61 |
19. | Zuzana Grycová | G Praha 2, Botičská | G Praha 2, Botičská | 1/4 | 8 | 8 | 10 | 10 | 9 | 6 | 9 | 60 |
20. | Jakub Korec | G Opatov, Praha 4, Konstantinova | G Opatov, Praha 4, Konstantinova | 5/8 | 9 | 9 | 8 | 8 | 8 | 9 | 9 | 60 |
21. | Jakub Škaloud | G Opatov, Praha 4, Konstantinova | G Opatov, Praha 4, Konstantinova | 5/8 | 8 | 9 | 8 | 8 | 8 | 9 | 9 | 59 |
22. | Šimon Fajkus | G Na Pražačce, Praha 3, Nad Ohradou | G Na Pražačce, Praha 3, Nad Ohradou | 3/6 | 9 | 9 | 8 | 7 | 7 | 9 | 10 | 59 |
23. | Petr Šišlák | G Christiana Dopplera, Praha 5 | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 5/8 | 10 | 9 | 9 | 7 | 7 | 8 | 9 | 59 |
24. | Daniela Strnadová | G Ústí nad Labem | G Ústí nad Labem | 5/8 | 9 | 9 | 10 | 7 | 5 | 8 | 10 | 58 |
25. | Petr Pliska | G Opatov, Praha 4, Konstantinova | G Opatov, Praha 4, Konstantinova | 5/8 | 8 | 9 | 9 | 7 | 9 | 7 | 9 | 58 |
26. | Jakub Křečan | G Praha 4, Písnická | G Praha 4, Písnická | 5/8 | 9 | 10 | 9 | 8 | 10 | 3 | 9 | 58 |
27. | Otakar Hochman | G Praha 6, Nad Alejí | G Praha 6, Nad Alejí | 5/8 | 10 | 7 | 8 | 7 | 8 | 9 | 9 | 58 |
28. | Tomáš Kamarád | G Praha 9, Špitálská | G Praha 9, Špitálská | 5/8 | 10 | 9 | 6 | 8 | 9 | 6 | 10 | 58 |
29. | Šimon Hájek | G Praha 6, Nad Alejí | G Praha 6, Nad Alejí | 4/8 | 10 | 6 | 8 | 5 | 10 | 9 | 10 | 58 |
30. | Adam Szczotka | Polské G – Polskie G im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín | Polské G – Polskie G im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín | 1/4 | 9 | 10 | 5 | 6 | 8 | 10 | 10 | 58 |
31. | Václav Tregler | G Praha 4, Písnická | G Praha 4, Písnická | 5/8 | 10 | 10 | 10 | 6 | 10 | 7 | 5 | 58 |
32. | Klaudie Hanušová | G Opatov, Praha 4, Konstantinova | G Opatov, Praha 4, Konstantinova | 5/8 | 9 | 9 | 8 | 7 | 8 | 8 | 8 | 57 |
33. | Václav Verner | PORG - G a ZŠ Praha 8 | PORG - G a ZŠ Praha 8 | 5/8 | 10 | 9 | 10 | 9 | 9 | 7 | 3 | 57 |
34. | Marián Baňas | Reálné G a ZŠ O. Wichterleho, Prostějov | Reálné G a ZŠ O. Wichterleho, Prostějov | 3/6 | 9 | 10 | – | 8 | 10 | 10 | 10 | 57 |
35. | Matěj Břeský | G Opatov, Praha 4, Konstantinova | G Opatov, Praha 4, Konstantinova | 5/8 | 8 | 7 | 8 | 7 | 9 | 8 | 9 | 56 |
36. | Hana Malečková | G Opatov, Praha 4, Konstantinova | G Opatov, Praha 4, Konstantinova | 5/8 | 9 | 9 | 6 | 7 | 9 | 8 | 8 | 56 |
37. | Bořek Pniok | Polské G – Polskie G im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín | Polské G – Polskie G im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín | 1/4 | 10 | 10 | – | 7 | 9 | 10 | 10 | 56 |
38. | Rozálie Rybová | G Josefa Jungmanna, Litoměřice | G Josefa Jungmanna, Litoměřice | 5/8 | 10 | 8 | 10 | 8 | 10 | 10 | 0 | 56 |
39. | Mikuláš Jandík | G Christiana Dopplera, Praha 5 | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 5/8 | 10 | 10 | 10 | 6 | 10 | 10 | – | 56 |
40. | David Krejčí | G Praha 4, Písnická | G Praha 4, Písnická | 5/8 | 9 | 10 | 9 | 5 | 9 | 7 | 6 | 55 |
41. | Samuel Allen Laube | G Josefa Jungmanna, Litoměřice | G Josefa Jungmanna, Litoměřice | 1/4 | 0 | 10 | 10 | 8 | 7 | 10 | 9 | 54 |
42. | Michal Hurník | G Opatov, Praha 4, Konstantinova | G Opatov, Praha 4, Konstantinova | 5/8 | 9 | 8 | 8 | 7 | 5 | 8 | 9 | 54 |
43. | Kryštof Břeský | G Opatov, Praha 4, Konstantinova | G Opatov, Praha 4, Konstantinova | 5/8 | 9 | 8 | 7 | 8 | 8 | 6 | 8 | 54 |
44. | Jakub Lasevič | G Praha 4, Písnická | G Praha 4, Písnická | 5/8 | 8 | 10 | 9 | 6 | 10 | 3 | 8 | 54 |
45. | Adam Černý | G Praha 8, Ústavní | G Praha 8, Ústavní | 5/8 | 10 | 10 | 10 | 6 | – | 10 | 7 | 53 |
46. | Anna Krajnikovská | G Praha 2, Botičská | G Praha 2, Botičská | 1/4 | 9,5 | 10 | 9 | 10 | 10 | 4 | – | 52,5 |
47. | Barbora Herynková | G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova | G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova | 1/4 | 9 | 9,5 | – | 7 | 7,5 | 10 | 9 | 52 |
48. | Marek Szymeczek | Polské G – Polskie G im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín | Polské G – Polskie G im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín | 1/4 | 10 | 10 | – | 7 | 8 | 10 | 7 | 52 |
49. | Karolína Onderková | G Karviná | G Karviná | 5/8 | 10 | 10 | – | 7 | 10 | 8 | 7 | 52 |
50. | Marek Pavlas | G Praha 4, Písnická | G Praha 4, Písnická | 5/8 | 7 | 10 | 9 | 6 | 10 | 3 | 5 | 50 |
51. | Jagna Greń | G Karviná | G Karviná | 1/4 | 10 | 7 | – | 7 | 10 | 6 | 10 | 50 |
52. | Matyáš Palian | G Karviná | G Karviná | 1/4 | 10 | 10 | – | 7 | 10 | 6 | 7 | 50 |
53. | Markéta Lindáková | G Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav | G Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav | 5/8 | 10 | 10 | – | – | 10 | 10 | 10 | 50 |
54. | Jakub Brabec | G prof. Jana Patočky, Praha 1, Jindřišská | G prof. Jana Patočky, Praha 1, Jindřišská | 5/8 | 9 | 6 | 6 | 5 | 6 | 7 | 10 | 49 |
55. | Eliáš Černý | G Praha 7, Nad Štolou | G Praha 7, Nad Štolou | 5/8 | 10 | 10 | 10 | – | – | 10 | 9 | 49 |
56. | Marie Havlíčková | G Kolín | G Kolín | 1/4 | 8 | 10 | 8 | 6 | 7 | 2 | 7 | 48 |
57. | Vítězslava Šmídová | G Praha 6, Nad Alejí | G Praha 6, Nad Alejí | 5/8 | 8 | 6 | 8 | 6 | 6 | 10 | 4 | 48 |
58. | Jan Hrdina | G Praha 4, Na Vítězné pláni | G Praha 4, Na Vítězné pláni | 3/6 | 10 | 10 | 10 | 8 | – | 10 | – | 48 |
59. | Michal Polák | G Ústí nad Labem | G Ústí nad Labem | 5/8 | 9 | 10 | 8 | 7 | 6 | 8 | – | 48 |
60. | Lukáš Smrčka | G Karviná | G Karviná | 1/4 | 10 | 8 | – | 7 | 6 | 6 | 10 | 47 |
61. | Vít Ungermann | G Christiana Dopplera, Praha 5 | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 5/8 | 9 | 8 | 9 | 7 | 7 | 7 | – | 47 |
62. | Albert Bakoč | G Christiana Dopplera, Praha 5 | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 5/8 | 10 | 9 | – | 9 | 9 | 10 | – | 47 |
63. | Alex Forejt | G Praha 7, Nad Štolou | G Praha 7, Nad Štolou | 5/8 | 10 | 8 | 10 | – | – | 10 | 8 | 46 |
64. | Daniel Švec | G a Obchodní akademie, Pelhřimov | G a Obchodní akademie, Pelhřimov | 1/4 | 7 | 10 | 9 | – | 10 | 10 | – | 46 |
65. | Alena Lénertová | G Praha 2, Botičská | G Praha 2, Botičská | 1/4 | 10 | 6 | 10 | 10 | 3 | 6 | – | 45 |
66. | Jan Šťovíček | G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova | G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova | 3/6 | 5 | 7 | 8 | 5 | 10 | 5 | 5 | 45 |
67. | Jakub Muzikář | MŠ, ZŠ a G sv. Augustina, Praha 4 | MŠ, ZŠ a G sv. Augustina, Praha 4 | 1/4 | 10 | 5 | 0 | 6 | 6 | 8 | 10 | 45 |
68. | Marek Miladinović | G Praha 9, Chodovická | G Praha 9, Chodovická | 4/8 | – | 10 | 10 | 6 | 10 | 2 | 6 | 44 |
69. | Vít Olšovec | G Praha 10, Přípotoční | G Praha 10, Přípotoční | 1/4 | 6 | 8 | 9 | – | 10 | 5 | 6 | 44 |
70. | Barbora Hochová | G Praha 7, Nad Štolou | G Praha 7, Nad Štolou | 5/8 | 10 | 7 | 10 | – | – | 10 | 7 | 44 |
71. | Jiří Maxmilián Stříbrný | G Christiana Dopplera, Praha 5 | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 1/4 | 9 | 10 | – | 9 | 9 | 7 | – | 44 |
72. | Martin Doležal | G Ostrava, Zábřeh, Volgogradská | G Ostrava, Zábřeh, Volgogradská | 5/8 | 6 | 7 | – | 7 | 10 | 5 | 8 | 43 |
73. | Radim Švec | G a Obchodní akademie, Pelhřimov | G a Obchodní akademie, Pelhřimov | 1/4 | 7 | 7 | 9 | – | 10 | 10 | – | 43 |
74. | Matyáš Hendrich | G Christiana Dopplera, Praha 5 | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 5/8 | – | 10 | 8 | 7 | 9 | 8 | – | 42 |
75. | Adam Kratochvíl | G Kolín | G Kolín | 1/4 | 8 | 5 | 10 | – | 9 | 1 | 9 | 42 |
76. | Emma Podpierová | G Praha 6, Nad Alejí | G Praha 6, Nad Alejí | 4/8 | 8 | 6 | 7 | 5 | 8 | 5 | 3 | 42 |
77. | Matyáš Mlíka | G Praha 2, Botičská | G Praha 2, Botičská | 1/4 | 6,5 | 10 | 7 | – | 8,5 | 5 | 5 | 42 |
78. | Karel Michal Houfek | G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova | G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova | 1/4 | 7,5 | – | 10 | 6,5 | – | 7 | 9 | 40 |
79. | Tobiáš Zvonek | G Ústí nad Labem | G Ústí nad Labem | 5/8 | 10 | 5 | 8 | 7 | 5 | 5 | 0 | 40 |
80. | Karolina Maier | MŠ, ZŠ a G sv. Augustina, Praha 4 | MŠ, ZŠ a G sv. Augustina, Praha 4 | 1/4 | 10 | 8 | 10 | 6 | – | 5 | – | 39 |
81. | Richard Smutný | G Christiana Dopplera, Praha 5 | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 1/4 | 10 | 7 | – | 5 | 5 | 7 | – | 34 |
82. | Ilya Pogrebňa | G Praha 2, Botičská | G Praha 2, Botičská | 1/4 | 7,5 | 3 | 6 | 7 | 8 | – | 7 | 38,5 |
83. | Daniel Kořistka | G Praha 6, Arabská | G Praha 6, Arabská | 1/4 | 10 | – | – | – | 10 | 8 | 5 | 33 |
84. | Klára Hájková | G Praha 6, Arabská | G Praha 6, Arabská | 1/4 | 10 | – | – | – | 10 | 8 | 5 | 33 |
85.–86. | Tomáš Novotný | G Trutnov | G Trutnov | 1/4 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | 0 |
Berenika Zemanová | G Matyáše Lercha, Brno | G Matyáše Lercha, Brno | 5/8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | 0 | |
87.–89. | Hana Kneifelová | G Trutnov | G Trutnov | 1/4 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | 0 |
Vojtěch Lisztwan | SPŠ elektrotechnická, Havířov | SPŠ elektrotechnická, Havířov | 1/4 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | – | 0 | |
Jiří Pejčoch | G Brno, Křenová | G Brno, Křenová | 3/6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | 0 |
Stáhnout jako CSV s čárkami, CSV se středníky nebo TSV.
Ve výsledném pořadí jsou nejprve uvedeni úspěšní řešitelé seřazeni podle počtu bodů a teprve za nimi jsou další účastníci. Při shodném počtu bodů o pořadí rozhoduje:
- Vyšší počet „modifikovaných bodů“, které se vypočítají dle vzorce ∑ b·(max−prum), kde b je bodový zisk z dané úlohy, max je maximum bodů dané úlohy a prum je průměrný bodový zisk z dané úlohy v daném kraji. Znamená to, že v modifikovaných bodech má větší váhu zisk bodů z obtížnějších úloh.
- Ročník studia soutěžícího, příp. datum narození. Mladší mají přednost.
- Pokud nerozhodne ani jedno z předchozích kritérií, rozhoduje los.
Diskvalifikovaní, odmítnuvší a nepřítomní účastníci jsou skryti, stejně tak testovací uživatelé.