FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA OSMO 63. ročník ve školním roce 2021/2022

Výsledky školního kola 63. ročníku FO kategorie D

Úspěšnými řešiteli se stávají účastníci s alespoň 25 body, kteří úspěšně vyřešili alespoň 5 úloh a odevzdali řešení experimentální úlohy.

Pořadí Účastník Škola Škola Ročník D1-1 D1-2 D1-3 D1-4 D1-5 D1-6 D1-7 Celkové body
1. Jan Kisiel G Praha 2, Botičská G Praha 2, Botičská 1/4 10 10 10 10 10 9 10 69
2. Ondřej Sedláček G Oty Pavla, Praha 5, Loučanská G Oty Pavla, Praha 5, Loučanská 3/6 10 10 10 9 10 10 10 69
3. Daniel Ondryáš Jazykové G Pavla Tigrida, Ostrava Jazykové G Pavla Tigrida, Ostrava 1/4 10 10 10 8 10 10 10 68
4. Anna Kubešová Nový PORG – G a ZŠ Praha 4 Krč Nový PORG – G a ZŠ Praha 4 Krč 5/8 10 10 10 10 7 10 10 67
5. Magdalena Hybnerová G Ústí nad Labem G Ústí nad Labem 5/8 10 10 8 9 10 10 10 67
6. Filip Mrštný G Praha 7, Nad Štolou G Praha 7, Nad Štolou 3/6 10 10 9 8,5 9 10 10 66,5
7. Sabina Mihulová G Praha 6, Nad Alejí G Praha 6, Nad Alejí 5/8 9 10 9 8 10 10 10 66
8. Vojtěch Dvořák G Christiana Dopplera, Praha 5 G Christiana Dopplera, Praha 5 1/4 10 10 9,5 9 10 7 10 65,5
9. Vít Stružka G Oty Pavla, Praha 5, Loučanská G Oty Pavla, Praha 5, Loučanská 3/6 10 9 9 8 10 10 9 65
10. Šimon Vyhnis G Praha 9, Špitálská G Praha 9, Špitálská 5/8 10 7 10 8 10 9 10 64
11. Vít Štenc G Praha 6, Nad Alejí G Praha 6, Nad Alejí 5/8 9 8 8 8 10 10 10 63
12. Ivan Žemlička G Praha 8, Ústavní G Praha 8, Ústavní 5/8 8 10 10 8 10 10 7 63
13. Tomáš Bourek G Jaroslava Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami G Jaroslava Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami 5/8 10 7 10 6 10 10 10 63
14. František Štěpánek G Jaroslava Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami G Jaroslava Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami 5/8 10 7 10 6 10 10 10 63
15. Veronika Roskovská G Elišky Krásnohorské, Praha 4, Michle, Ohradní G Elišky Krásnohorské, Praha 4, Michle, Ohradní 5/8 8 10 9 6 10 10 10 63
16. Matěj Pěnička G Praha 6, Nad Alejí G Praha 6, Nad Alejí 5/8 8 9 9 7 9 10 10 62
17. David Košata G Opatov, Praha 4, Konstantinova G Opatov, Praha 4, Konstantinova 5/8 7 9 9 9 9 9 9 61
18. Tomáš Plášek G Christiana Dopplera, Praha 5 G Christiana Dopplera, Praha 5 5/8 10 10 10 8 8 9 6 61
19. Zuzana Grycová G Praha 2, Botičská G Praha 2, Botičská 1/4 8 8 10 10 9 6 9 60
20. Jakub Korec G Opatov, Praha 4, Konstantinova G Opatov, Praha 4, Konstantinova 5/8 9 9 8 8 8 9 9 60
21. Jakub Škaloud G Opatov, Praha 4, Konstantinova G Opatov, Praha 4, Konstantinova 5/8 8 9 8 8 8 9 9 59
22. Šimon Fajkus G Na Pražačce, Praha 3, Nad Ohradou G Na Pražačce, Praha 3, Nad Ohradou 3/6 9 9 8 7 7 9 10 59
23. Petr Šišlák G Christiana Dopplera, Praha 5 G Christiana Dopplera, Praha 5 5/8 10 9 9 7 7 8 9 59
24. Daniela Strnadová G Ústí nad Labem G Ústí nad Labem 5/8 9 9 10 7 5 8 10 58
25. Petr Pliska G Opatov, Praha 4, Konstantinova G Opatov, Praha 4, Konstantinova 5/8 8 9 9 7 9 7 9 58
26. Jakub Křečan G Praha 4, Písnická G Praha 4, Písnická 5/8 9 10 9 8 10 3 9 58
27. Otakar Hochman G Praha 6, Nad Alejí G Praha 6, Nad Alejí 5/8 10 7 8 7 8 9 9 58
28. Tomáš Kamarád G Praha 9, Špitálská G Praha 9, Špitálská 5/8 10 9 6 8 9 6 10 58
29. Šimon Hájek G Praha 6, Nad Alejí G Praha 6, Nad Alejí 4/8 10 6 8 5 10 9 10 58
30. Adam Szczotka Polské G - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín Polské G - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín 1/4 9 10 5 6 8 10 10 58
31. Václav Tregler G Praha 4, Písnická G Praha 4, Písnická 5/8 10 10 10 6 10 7 5 58
32. Klaudie Hanušová G Opatov, Praha 4, Konstantinova G Opatov, Praha 4, Konstantinova 5/8 9 9 8 7 8 8 8 57
33. Václav Verner PORG - G a ZŠ Praha 8 PORG - G a ZŠ Praha 8 5/8 10 9 10 9 9 7 3 57
34. Marián Baňas Reálné G a ZŠ O. Wichterleho, Prostějov Reálné G a ZŠ O. Wichterleho, Prostějov 3/6 9 10 8 10 10 10 57
35. Matěj Břeský G Opatov, Praha 4, Konstantinova G Opatov, Praha 4, Konstantinova 5/8 8 7 8 7 9 8 9 56
36. Hana Malečková G Opatov, Praha 4, Konstantinova G Opatov, Praha 4, Konstantinova 5/8 9 9 6 7 9 8 8 56
37. Bořek Pniok Polské G - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín Polské G - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín 1/4 10 10 7 9 10 10 56
38. Rozálie Rybová G Josefa Jungmanna, Litoměřice G Josefa Jungmanna, Litoměřice 5/8 10 8 10 8 10 10 0 56
39. Mikuláš Jandík G Christiana Dopplera, Praha 5 G Christiana Dopplera, Praha 5 5/8 10 10 10 6 10 10 56
40. David Krejčí G Praha 4, Písnická G Praha 4, Písnická 5/8 9 10 9 5 9 7 6 55
41. Samuel Allen Laube G Josefa Jungmanna, Litoměřice G Josefa Jungmanna, Litoměřice 1/4 0 10 10 8 7 10 9 54
42. Michal Hurník G Opatov, Praha 4, Konstantinova G Opatov, Praha 4, Konstantinova 5/8 9 8 8 7 5 8 9 54
43. Kryštof Břeský G Opatov, Praha 4, Konstantinova G Opatov, Praha 4, Konstantinova 5/8 9 8 7 8 8 6 8 54
44. Jakub Lasevič G Praha 4, Písnická G Praha 4, Písnická 5/8 8 10 9 6 10 3 8 54
45. Adam Černý G Praha 8, Ústavní G Praha 8, Ústavní 5/8 10 10 10 6 10 7 53
46. Anna Krajnikovská G Praha 2, Botičská G Praha 2, Botičská 1/4 9,5 10 9 10 10 4 52,5
47. Barbora Herynková G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 1/4 9 9,5 7 7,5 10 9 52
48. Marek Szymeczek Polské G - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín Polské G - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín 1/4 10 10 7 8 10 7 52
49. Karolína Onderková G Karviná G Karviná 5/8 10 10 7 10 8 7 52
50. Marek Pavlas G Praha 4, Písnická G Praha 4, Písnická 5/8 7 10 9 6 10 3 5 50
51. Jagna Greń G Karviná G Karviná 1/4 10 7 7 10 6 10 50
52. Matyáš Palian G Karviná G Karviná 1/4 10 10 7 10 6 7 50
53. Markéta Lindáková G Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav G Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav 5/8 10 10 10 10 10 50
54. Jakub Brabec G prof. Jana Patočky, Praha 1, Jindřišská G prof. Jana Patočky, Praha 1, Jindřišská 5/8 9 6 6 5 6 7 10 49
55. Eliáš Černý G Praha 7, Nad Štolou G Praha 7, Nad Štolou 5/8 10 10 10 10 9 49
56. Marie Havlíčková G Kolín G Kolín 1/4 8 10 8 6 7 2 7 48
57. Vítězslava Šmídová G Praha 6, Nad Alejí G Praha 6, Nad Alejí 5/8 8 6 8 6 6 10 4 48
58. Jan Hrdina G Praha 4, Na Vítězné pláni G Praha 4, Na Vítězné pláni 3/6 10 10 10 8 10 48
59. Michal Polák G Ústí nad Labem G Ústí nad Labem 5/8 9 10 8 7 6 8 48
60. Lukáš Smrčka G Karviná G Karviná 1/4 10 8 7 6 6 10 47
61. Vít Ungermann G Christiana Dopplera, Praha 5 G Christiana Dopplera, Praha 5 5/8 9 8 9 7 7 7 47
62. Albert Bakoč G Christiana Dopplera, Praha 5 G Christiana Dopplera, Praha 5 5/8 10 9 9 9 10 47
63. Alex Forejt G Praha 7, Nad Štolou G Praha 7, Nad Štolou 5/8 10 8 10 10 8 46
64. Daniel Švec G a Obchodní akademie, Pelhřimov G a Obchodní akademie, Pelhřimov 1/4 7 10 9 10 10 46
65. Alena Lénertová G Praha 2, Botičská G Praha 2, Botičská 1/4 10 6 10 10 3 6 45
66. Jan Šťovíček G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova 3/6 5 7 8 5 10 5 5 45
67. Jakub Muzikář MŠ, ZŠ a G sv. Augustina, Praha 4 MŠ, ZŠ a G sv. Augustina, Praha 4 1/4 10 5 0 6 6 8 10 45
68. Marek Miladinović G Praha 9, Chodovická G Praha 9, Chodovická 4/8 10 10 6 10 2 6 44
69. Vít Olšovec G Praha 10, Přípotoční G Praha 10, Přípotoční 1/4 6 8 9 10 5 6 44
70. Barbora Hochová G Praha 7, Nad Štolou G Praha 7, Nad Štolou 5/8 10 7 10 10 7 44
71. Jiří Maxmilián Stříbrný G Christiana Dopplera, Praha 5 G Christiana Dopplera, Praha 5 1/4 9 10 9 9 7 44
72. Martin Doležal G Ostrava, Zábřeh, Volgogradská G Ostrava, Zábřeh, Volgogradská 5/8 6 7 7 10 5 8 43
73. Radim Švec G a Obchodní akademie, Pelhřimov G a Obchodní akademie, Pelhřimov 1/4 7 7 9 10 10 43
74. Matyáš Hendrich G Christiana Dopplera, Praha 5 G Christiana Dopplera, Praha 5 5/8 10 8 7 9 8 42
75. Adam Kratochvíl G Kolín G Kolín 1/4 8 5 10 9 1 9 42
76. Emma Podpierová G Praha 6, Nad Alejí G Praha 6, Nad Alejí 4/8 8 6 7 5 8 5 3 42
77. Matyáš Mlíka G Praha 2, Botičská G Praha 2, Botičská 1/4 6,5 10 7 8,5 5 5 42
78. Karel Michal Houfek G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 1/4 7,5 10 6,5 7 9 40
79. Tobiáš Zvonek G Ústí nad Labem G Ústí nad Labem 5/8 10 5 8 7 5 5 0 40
80. Karolina Maier MŠ, ZŠ a G sv. Augustina, Praha 4 MŠ, ZŠ a G sv. Augustina, Praha 4 1/4 10 8 10 6 5 39
81. Richard Smutný G Christiana Dopplera, Praha 5 G Christiana Dopplera, Praha 5 1/4 10 7 5 5 7 34
82. Ilya Pogrebňa G Praha 2, Botičská G Praha 2, Botičská 1/4 7,5 3 6 7 8 7 38,5
83. Daniel Kořistka G Praha 6, Arabská G Praha 6, Arabská 1/4 10 10 8 5 33
84. Klára Hájková G Praha 6, Arabská G Praha 6, Arabská 1/4 10 10 8 5 33
85.–86. Tomáš Novotný G Trutnov G Trutnov 1/4 ? ? ? ? ? ? ? 0
Berenika Zemanová G Matyáše Lercha, Brno G Matyáše Lercha, Brno 5/8 ? ? ? ? ? ? ? 0
87.–89. Hana Kneifelová G Trutnov G Trutnov 1/4 ? ? ? ? ? ? ? 0
Vojtěch Lisztwan SPŠ elektrotechnická, Havířov SPŠ elektrotechnická, Havířov 1/4 ? ? ? ? ? ? 0
Jiří Pejčoch G Brno, Křenová G Brno, Křenová 3/6 ? ? ? ? ? ? ? 0

Stáhnout jako CSV s čárkami, CSV se středníky nebo TSV.

Ve výsledném pořadí jsou nejprve uvedeni úspěšní řešitelé seřazeni podle počtu bodů a teprve za nimi jsou další účastníci. Při shodném počtu bodů o pořadí rozhoduje:

  1. Vyšší počet „modifikovaných bodů“, které se vypočítají dle vzorce ∑ b·(maxprum), kde b je bodový zisk z dané úlohy, max je maximum bodů dané úlohy a prum je průměrný bodový zisk z dané úlohy v daném kraji. Znamená to, že v modifikovaných bodech má větší váhu zisk bodů z obtížnějších úloh.
  2. Ročník studia soutěžícího, příp. datum narození. Mladší mají přednost.
  3. Pokud nerozhodne ani jedno z předchozích kritérií, rozhoduje los.

Diskvalifikovaní, odmítnuvší a nepřítomní účastníci jsou skryti, stejně tak testovací uživatelé.