FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA OSMO 63. ročník ve školním roce 2021/2022

Výsledky okresního kola 63. ročníku FO kategorie E

Úspěšnými řešiteli se stávají účastníci s alespoň 14 body, kteří úspěšně vyřešili alespoň 2 úlohy.

Pořadí Účastník Okres Škola Ročník E2-1 E2-2 E2-3 E2-4 Celkové body
1.–2. Ondřej Nevěřil Šumperk G Zábřeh 4/8 10 10 10 10 40
Nikolas Pippal Olomouc G Olomouc, Hejčín, Tomkova 4/8 10 10 10 10 40
3. Daniela Procházková Praha 5 G Christiana Dopplera, Praha 5 4/8 9 10 10 10 39
4. Šimon Hájek Praha 4 G Praha 6, Nad Alejí 4/8 10 10 10 9 39
5. Václav Kučera Cheb Svobodná chebská škola, ZŠ a G Cheb 4/8 10 8 10 10 38
6. Mikhailo Degtyar Praha 1 G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova 2/6 8 10 10 10 38
7.–10. Jindřich Anderle Praha 4 G Praha 4, Budějovická 4/8 9 10 10 9 38
Dana Mašterová Tábor G Pierra de Coubertina, Tábor 4/8 9 10 10 9 38
Martin Rehák Praha 4 G Praha 6, Nad Alejí 4/8 9 10 10 9 38
David Stráňava Praha 10 G Praha 10, Voděradská 4/8 9 10 10 9 38
11. Matyáš Vítek Jihlava ZŠ Jihlava, Seifertova 9 8 9,5 10 10 37,5
12. Klára Blaškovanová Praha 4 Nový PORG – G a ZŠ Praha 4 Krč 4/8 9 9 10 9 37
13. Vojtěch Jan Schreib České Budějovice G České Budějovice, Jírovcova 4/8 10 10 7 10 37
14. Emir Khoury Praha 4 Nový PORG – G a ZŠ Praha 4 Krč 4/8 8 10 10 9 37
15. Vojtěch Úlovec Cheb G Cheb 4/8 10 10 10 7 37
16. Veronika Menšíková Praha 2 Arcibiskupské G Praha 2 4/8 10 10 7,5 9 36,5
17. Ema Leitnerová Tábor G Soběslav 2/6 8 9 9 10 36
18. Václav Zahálka České Budějovice G J. V. Jirsíka, České Budějovice 4/8 10 9 8 9 36
19. Kamilo Tomáš Praha 4 G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 4/8 8 8 10 9 35
20. Tomáš Ferbas Olomouc Slovanské G Olomouc 4/8 9 9 10 7 35
21. Zuzana Kocurová Praha 4 G Praha 6, Nad Alejí 4/8 8 10 8 9 35
22.–23. Jáchym Buben Praha 1 G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova 2/6 8 10 9 8 35
Daniel Postl Cheb G Cheb 4/8 8 10 9 8 35
24. Daniel Kašpárek Praha 7 a 8 G Praha 7, Nad Štolou 2/6 9 10 8 8 35
25. Tomáš Tatyrek Praha 4 G Praha 6, Nad Alejí 4/8 9 10 10 6 35
26. Klára Štěrbová Praha 7 a 8 G Praha 7, Nad Štolou 4/8 10 10 10 5 35
27. Petr Smejkal Praha 5 G Christiana Dopplera, Praha 5 4/8 9 10 6,5 9 34,5
28. Marie Škulinová Tábor G Pierra de Coubertina, Tábor 4/8 5 9 10 10 34
29. Jindřich Kaplický Praha-východ G Čelákovice 4/8 9 9 10 6 34
30. Antonín Pech Tábor G Pierra de Coubertina, Tábor 4/8 8 10 8 8 34
31. Filip Meduna Karlovy Vary První české G v Karlových Varech 4/8 8 10 10 6 34
32. Ondřej Bumbálek Jihlava ZŠ Jihlava, Seifertova 9 7,5 8 10 8 33,5
33. Leonard Oeding Karlovy Vary První české G v Karlových Varech 4/8 8 8 10 7 33
34. Matouš Vančata Tábor G Soběslav 2/6 7 9 8 9 33
35. Martin Marek Semily G Turnov 4/8 8 9 10 6 33
36. Petr Starý České Budějovice G České Budějovice, Jírovcova 4/8 8 10 8 7 33
37. Žofia Machová Praha 9 G Praha 9, Špitálská 4/8 3 10 10 9 32
38. Aziz Jahić Praha 2 ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 9 8,5 7 7 9 31,5
39. Jan Zapletal Šumperk ZŠ Mohelnice, Vodní 9 8 9 5 9 31
40. Rozálie Chovancová Praha-východ OPEN GATE - G a ZŠ Babice 9 5,5 9 8,5 8 31
41. Vít Izdný Praha 5 G Christiana Dopplera, Praha 5 4/8 8 10 4 9 31
42. Milan Kadlec Písek G Písek 4/8 8 9 10 4 31
43. Evelyna Anežka Semrádová České Budějovice G České Budějovice, Jírovcova 4/8 6 10 8 7 31
44. Erik Alan Pruner Praha 9 G Praha 9, Chodovická 4/8 6 10 9 6 31
45. Karel Šustr České Budějovice G České Budějovice, Jírovcova 4/8 8 10 7 6 31
46. Jakub Pňáček Jeseník G Jeseník 4/8 9 10 10 2 31
47. Jan Tichon Praha 5 G Christiana Dopplera, Praha 5 4/8 8 6 9,5 7 30,5
48. Daniel Švaňa Praha 5 G Christiana Dopplera, Praha 5 4/8 9 8 9,5 4 30,5
49. Jan Machotka Pelhřimov G a Obchodní akademie, Pelhřimov 4/8 8 10 4,5 8 30,5
50. Barbora Salajová Praha 9 G Praha 9, Litoměřická 4/8 6 10 4 10 30
51. Lukas Rožek Prostějov G Jiřího Wolkera, Prostějov 4/8 8 9 10 3 30
52. Alexander Spálený Olomouc Slovanské G Olomouc 4/8 6 10 9 5 30
53. Jiřina Filipová České Budějovice ZŠ Lišov 9 8 10 8 4 30
54. Anna Smrčková Jihlava G Jihlava 2/6 8 10 8,5 3 29,5
55. Antonín Nevřela Prostějov G Jiřího Wolkera, Prostějov 4/8 2 8 10 9 29
56. Jan Svoboda České Budějovice ZŠ, Matice školské 3, České Budějovice 9 8 8 8 5 29
57. Ondřej Majkus Praha 3 ZŠ Praha 3, Lupáčova 9 8 8 9 4 29
58. Jakub Škorpík Praha 9 G Praha 9, Chodovická 4/8 5 10 4 10 29
59. Andriy Brodskyy Praha 7 a 8 ZŠ Praha 8, Žernosecká 9 4 10 6 9 29
60. Eliška Tomanová Jihlava ZŠ Otokara Březiny, Jihlava 9 8 9 8,5 3,5 29
61. Magdalena Juřková Praha 5 G Christiana Dopplera, Praha 5 4/8 8 8 9,5 3 28,5
62. Lukáš Franta Praha 5 G Christiana Dopplera, Praha 5 4/8 3 10 8,5 7 28,5
63. Danylo Mostipanenko Praha 7 a 8 ZŠ Praha 8, Na Šutce 9 4 9 7 8 28
64. Lukáš Pavlík České Budějovice ZŠ Lišov 9 8 8 8 4 28
65. Matěl Brachtl Olomouc Fakultní ZŠ dr. Milady Horákové a MŠ Olomouc 9 7 8 10 3 28
66. Daniel Novák Cheb 3. ZŠ Cheb 9 2 10 9 7 28
67. Tomáš David Šumperk G Šumperk 4/8 7 9 8 4 28
68. Jasmína Ritterová Jihlava G Otokara Březiny a SOŠ Telč 4/8 7 9,5 7,5 4 28
69. Helena Fojtíková České Budějovice G České Budějovice, Jírovcova 4/8 10 10 4,5 3,5 28
70. Marek Sokol Strakonice ZŠ Strakonice, Dukelská 9 6 10 10 2 28
71. Vít Vycudilík Praha 5 ZŠ Praha - Radotín 9 7 8 7,5 5 27,5
72. Matěj Černáš Jihlava G Otokara Březiny a SOŠ Telč 4/8 6 9 8,5 4 27,5
73. Ludmila Šírová Praha 6 Mensa G Praha 6 4/8 5 5 7 10 27
74. Rozálie Kubíková Strakonice ZŠ Bělčice 9 6 6 10 5 27
75. Žaneta Rozhonová Strakonice ZŠ Strakonice, Dukelská 9 2 8 7 10 27
76. Mario Ander Praha 5 G Christiana Dopplera, Praha 5 4/8 8 8 4 7 27
77. Jindřich Heissiger Praha 5 G Christiana Dopplera, Praha 5 4/8 7 9 5 6 27
78. Robin Šubert Prostějov G Jiřího Wolkera, Prostějov 4/8 7,5 10 5 4 26,5
79. Emily Líbal Praha 4 G Praha 6, Nad Alejí 4/8 4 7 7 8 26
80. Lucie Rottová Praha 7 a 8 G Praha 8, Ústavní 4/8 8 7 5 6 26
81. Martin Charvát Jihlava ZŠ Jihlava, Nad Plovárnou 9 7 7,5 8,5 3 26
82. Jindřich Skalák Strakonice ZŠ Strakonice, Dukelská 9 6 8 10 2 26
83. Rozárka Michálková Praha-východ G Čelákovice 4/8 5,5 10 4 6,5 26
84. Hana Blumensteinová Prostějov G Jiřího Wolkera, Prostějov 4/8 6 9 8 3 26
85. Marek Kollár Praha 4 G Praha 4, Na Vítězné pláni 4/8 9 6 5 5 25
86. Lukáš Rejdík Cheb Svobodná chebská škola, ZŠ a G Cheb 4/8 6 8 2 9 25
87. Barbora Řechtáčková Praha 4 G Praha 6, Nad Alejí 4/8 4 10 2 9 25
88. Jan Bláha Praha 4 G Praha 4, Na Vítězné pláni 4/8 5 8 10 2 25
89. Vojtěch Hoffman Praha-východ OPEN GATE - G a ZŠ Babice 9 5,5 9,5 4 6 25
90. Jonáš Bašta Praha 4 ZŠ Praha 4, Mendelova 9 8 8 9 0 25
91. Marek Rosenfelder České Budějovice G České Budějovice, Česká 4/8 8 8,5 3 5 24,5
92. Vojtěch Bočan Praha 4 G Praha 4, Na Vítězné pláni 4/8 4 10 1 9 24
93. Vojtěch Kubrycht Praha 4 G Praha 4, Budějovická 4/8 1 9 10 4 24
94. Karel Švejda České Budějovice G České Budějovice, Česká 4/8 5 10 3 6 24
95. Adam Horváth Sokolov ZŠ Sokolov, Švabinského 9 5 7,5 9 2 23,5
96. Jiří Poduška Pelhřimov G a Obchodní akademie, Pelhřimov 4/8 6,5 9 4 4 23,5
97. Eliška Mádlová Praha 4 G Praha 6, Nad Alejí 4/8 8 5 4 6 23
98. Dan Trnka České Budějovice G České Budějovice, Jírovcova 4/8 10 8 3 2 23
99. Viktorie Gajdošová Jeseník ZŠ Jeseník 9 6 9 6 2 23
100. Vít Perkner Praha 1 G Jiřího Gutha-Jarkovského, Praha 1, Truhlářská 4/8 6 10 7 0 23
101. Cyril Hrdlička Praha 4 G Praha 4, Na Vítězné pláni 4/8 7 7 3 5 22
102. Monika Nováková Prostějov Reálné G a ZŠ O. Wichterleho, Prostějov 2/6 1 9 6 6 22
103. Michal Žitňanský Jeseník G Jeseník 4/8 8 8 3 3 22
104. Radek Bláha České Budějovice G České Budějovice, Česká 4/8 7 10 1 4 22
105. Barbora Helmová Strakonice ZŠ Strakonice, Dukelská 9 2 10 10 0 22
106. Anna Petrusková Praha 4 G Praha 4, Budějovická 4/8 4 8 1 8 21
107. Šimon Erdinger Praha 4 ZŠ Praha 4, Mendelova 9 1 9 9 2 21
108. Matěj Hlaváč Prostějov G Jiřího Wolkera, Prostějov 4/8 3 8 4 5 20
109. Antonín Hrtoň Olomouc ZŠ Olomouc, Zeyerova 9 5 8 3 4 20
110. Martin Voráč České Budějovice G České Budějovice, Česká 4/8 7 8 3 2 20
111. Nikola Klazarová Semily ZŠ, Studenec 9 8 9 0 3 20
112. Klára Doležalová Jeseník ZŠ Jeseník 9 5 10 3 2 20
113. Jolana Valentová Olomouc G Šternberk 4/8 8 10 0 2 20
114. Lukáš Habr Praha 3 ZŠ Praha 3, Jeseniova 9 1 8,5 2 8 19,5
115. Jiří Šiman Olomouc ZŠ Olomouc, Zeyerova 9 1 8 4 6 19
116. Jakub Brenner Praha 3 ZŠ Praha 3, Jeseniova 9 8,5 7,5 2 1 19
117. Tomáš Svoboda Praha 4 G Praha 6, Nad Alejí 4/8 6 8 5 0 19
118. Marko Kupec Praha 4 První jazyková ZŠ v Praze 4, Praha 4, Horáčkova 9 5 9 3 2 19
119. Ema Čekalová Praha 4 G Praha 4, Budějovická 4/8 1 7,5 1 9 18,5
120. Filip Kozjura Strakonice ZŠ Strakonice, Dukelská 9 6 10 0 2 18
121. Christian Štumpf Praha-východ OPEN GATE - G a ZŠ Babice 8 3,5 7,5 6,5 0 17,5
122. Kryštof Brand Strakonice ZŠ Strakonice, Dukelská 9 2 7 3 5 17
123.–124. Petr Suchánek Praha 4 G Elišky Krásnohorské, Praha 4, Michle, Ohradní 4/8 8 6 3 0 17
Tom Trembuľak Praha 7 a 8 G Praha 7, Nad Štolou 4/8 8 6 3 0 17
125. Veronika Huclová Praha 10 G Praha 10, Voděradská 4/8 1 8 5 3 17
126. Petr Janoušek Pelhřimov ZŠ Pelhřimov, Komenského 1326 9 6 8 3 0 17
127. Filip Jelínek Strakonice ZŠ Bělčice 9 5 5 2 4 16
128. Vojtěch Richter Cheb G Cheb 4/8 6 5 1 4 16
129. Sofie Prchalová Šumperk G Šumperk 4/8 7 5 0 4 16
130. Lucie Krejčová Praha 9 G Praha 9, Českolipská 4/8 5 10 1 0 16
131. Mikuláš Smetana Strakonice ZŠ Strakonice, Dukelská 9 5 7 3 0 15
132. Jaroslav Mrázek Písek 2. ZŠ J. A. Komenského, Milevsko 9 3 10 3 4 20
133. Markéta Linhartová Šumperk ZŠ Mohelnice, Vodní 9 6 4 3 4 17
134. Jan Šmíd Prachatice ZŠ Čkyně 9 4 8 1 3 16
135. Jan Kocour Prachatice ZŠ Vimperk 9 2 10 3 1 16
136. Kamil Šoule Písek 1. ZŠ T. G. Masaryka, Milevsko 9 4 4 4 3 15
137. Trung Tran Sokolov ZŠ Sokolov, Křižíkova 9 2 8 3 2 15
138. Michal Mácha Písek ZŠ Sepekov 9 1 5 4 4 14
139. Sebastien Daňhel Pelhřimov ZŠ Kamenice nad Lipou 9 4 6 0 4 14
140. Ondřej Šimek Jeseník G Jeseník 4/8 1 10 1 2 14
141. Pavel Poupa Cheb Svobodná chebská škola, ZŠ a G Cheb 4/8 5 0 3 5 13
142. Nikol Vokurková Tábor G Pierra de Coubertina, Tábor 2/6 2 4 0 7 13
143. Lenka Mašková Prachatice ZŠ Čkyně 9 1 7 2 3 13
144. Jan Šilhánek Prostějov G Jiřího Wolkera, Prostějov 4/8 4 7 0 2 13
145. Tomáš Smrčina Písek 2. ZŠ J. A. Komenského, Milevsko 9 0 7 3 2 12
146. Ondřej Mikulášek Olomouc ZŠ Olomouc, Mozartova 9 2 8 0 2 12
147. Klára Zatloukalová Šumperk ZŠ Mohelnice, Vodní 9 6 2 3 0 11
148. Petr Kubečka Prostějov G Jiřího Wolkera, Prostějov 4/8 6 4 0 1 11
149. Marie Pykalová Jihlava G Otokara Březiny a SOŠ Telč 4/8 3 3 1,5 3 10,5
150. Tomáš Vrátný Jihlava ZŠ Jihlava, Havlíčkova 9 1 7,5 0 2 10,5
151. Jakub Komárek Jihlava ZŠ Jihlava, Havlíčkova 9 7 2 9
152.–153. Kristýna Loníčková Olomouc ZŠ Olomouc, Mozartova 9 2 3 1 3 9
Hana Červená Jeseník G Jeseník 4/8 2 3 1 3 9
154. Martin Lev Semily ZŠ Rovensko pod Troskami 9 1 6 0 2 9
155. Jáchym Taláček Jihlava G Jihlava 2/6 1 3 3 0 7
156. Trunda Josef Jeseník ZŠ Jeseník 9 0 4 0 3 7
157. Barbora Smoláková Cheb 3. ZŠ Cheb 9 1 4 1 1 7
158. Adéla Vurbsová Strakonice ZŠ Strakonice, Dukelská 9 3 0 3 0 6
159. Konečný Lukáš Jeseník ZŠ Jeseník 9 0 0 0 2 2
160. Petra Vrubelová Olomouc G Uničov 4/8 2 0 0 0 2
161.–162. Jana Celláriková České Budějovice ZŠ Dobrá Voda u Českých Budějovic 9 0 1 0 0 1
Silvie Chadová Strakonice ZŠ Strakonice, Dukelská 9 0 1 0 0 1
163.–164. Viktor Kozák Jeseník ZŠ Jeseník 9 0 0 0 0 0
Klára Nováková České Budějovice ZŠ Dobrá Voda u Českých Budějovic 9 0 0 0 0 0

Stáhnout jako CSV s čárkami, CSV se středníky nebo TSV.

Ve výsledném pořadí jsou nejprve uvedeni úspěšní řešitelé seřazeni podle počtu bodů a teprve za nimi jsou další účastníci. Při shodném počtu bodů o pořadí rozhoduje:

  1. Vyšší počet „modifikovaných bodů“, které se vypočítají dle vzorce ∑ b·(maxprum), kde b je bodový zisk z dané úlohy, max je maximum bodů dané úlohy a prum je průměrný bodový zisk z dané úlohy v daném kraji. Znamená to, že v modifikovaných bodech má větší váhu zisk bodů z obtížnějších úloh.
  2. Ročník studia soutěžícího, příp. datum narození. Mladší mají přednost.
  3. Pokud nerozhodne ani jedno z předchozích kritérií, rozhoduje los.

Diskvalifikovaní, odmítnuvší a nepřítomní účastníci jsou skryti, stejně tak testovací uživatelé.