Školní kolo B 64. ročníku: Seznam účastníků
Jméno | Příjmení | Škola | Stav | Škola |
---|---|---|---|---|
Ondřej | Albrecht | První české G v Karlových Varech | soutěží | První české G v Karlových Varech |
Patrik | Bazoni | První české G v Karlových Varech | soutěží | První české G v Karlových Varech |
Kristýna | Bělušová | G Jana Pivečky a SOŠ Slavičín | soutěží | G Jana Pivečky a SOŠ Slavičín |
Michal | Bernat | G Christiana Dopplera, Praha 5 | soutěží | G Christiana Dopplera, Praha 5 |
Matěj | Blahník | Všeobecné a sportovní G Vimperk | soutěží | Všeobecné a sportovní G Vimperk |
Helena | Boušová | G Teplice | soutěží | G Teplice |
Lukáš | Brousil | G Praha 2, Botičská | soutěží | G Praha 2, Botičská |
Ondřej | Bursík | G T. G. Masaryka, Litvínov | soutěží | G T. G. Masaryka, Litvínov |
Richard | Česnek | G J. S. Machara, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | soutěží | G J. S. Machara, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav |
Jaromir | Čudek | Wichterlovo G Ostrava | soutěží | Wichterlovo G Ostrava |
Josef | Doležal | G Plzeň, Mikulášské nám. | soutěží | G Plzeň, Mikulášské nám. |
Vojtěch | Doležal | G Žďár nad Sázavou | soutěží | G Žďár nad Sázavou |
Lenka | Drudíková | G Jaroslava Vrchlického, Klatovy | soutěží | G Jaroslava Vrchlického, Klatovy |
Jakub | Ebringer | G Blansko | soutěží | G Blansko |
Štěpán | Fröde | G Dobruška | soutěží | G Dobruška |
Šimon | Genčur | Biskupské G Brno a MŠ | soutěží | Biskupské G Brno a MŠ |
Ondřej | Grepl | G Jakuba Škody, Přerov | soutěží | G Jakuba Škody, Přerov |
Adam | Gryč | G Kolín | soutěží | G Kolín |
Štěpánka | Hanušová | G Jaroslava Vrchlického, Klatovy | soutěží | G Jaroslava Vrchlického, Klatovy |
David | Havrlant | Wichterlovo G Ostrava | soutěží | Wichterlovo G Ostrava |
Yahor | Herashchanka | G Turnov | soutěží | G Turnov |
Jakub | Heřmanský | G Mladá Boleslav | soutěží | G Mladá Boleslav |
Jan | Holuša | Wichterlovo G Ostrava | soutěží | Wichterlovo G Ostrava |
Ondřej | Houdek | G Žďár nad Sázavou | soutěží | G Žďár nad Sázavou |
Anežka | Hozáková | G Teplice | soutěží | G Teplice |
Esther Eleonor | Hromádková | G J.Š.Baara, Domažlice | soutěží | G J.Š.Baara, Domažlice |
Tomas | Chalas | G Nový Jičín | soutěží | G Nový Jičín |
Tomáš | Chlup | G Brno-Řečkovice | soutěží | G Brno-Řečkovice |
Matěj | Jansa | G Trutnov | soutěží | G Trutnov |
Vojtěch | Jindra | G Trutnov | soutěží | G Trutnov |
Vladimíra | Jiříčková | G Jaroslava Vrchlického, Klatovy | soutěží | G Jaroslava Vrchlického, Klatovy |
Petr | Jonák | G Praha 6, Arabská | soutěží | G Praha 6, Arabská |
Ondřej | Kadlec | G Moravský Krumlov | soutěží | G Moravský Krumlov |
Prokop | Kadlec | G Otokara Březiny a SOŠ Telč | soutěží | G Otokara Březiny a SOŠ Telč |
Lukáš | Karas | G Jaroslava Žáka, Jaroměř | soutěží | G Jaroslava Žáka, Jaroměř |
Petr | Kasper | G Teplice | soutěží | G Teplice |
Andrea | Kempná | PORG - G a ZŠ Ostrava | soutěží | PORG - G a ZŠ Ostrava |
Jan | Klír | G Bohumila Hrabala v Nymburce | soutěží | G Bohumila Hrabala v Nymburce |
Barbora | Klusáková | Biskupské G, církevní ZŠ, MŠ a ZUŠ Hradec Králové | soutěží | Biskupské G, církevní ZŠ, MŠ a ZUŠ Hradec Králové |
Adam | Koiš | G Kolín | soutěží | G Kolín |
Matěj | Kolář | Wichterlovo G Ostrava | soutěží | Wichterlovo G Ostrava |
Jáchym | Kouba | G Jakuba Škody, Přerov | soutěží | G Jakuba Škody, Přerov |
Jan | Kousek | G Chomutov | soutěží | G Chomutov |
Jakub | Koutenský | G a Obchodní akademie, Pelhřimov | soutěží | G a Obchodní akademie, Pelhřimov |
Eva | Krákorová | G Trutnov | soutěží | G Trutnov |
Mikuláš | Kramosil | G Jaroslava Heyrovského, Praha 5 | soutěží | G Jaroslava Heyrovského, Praha 5 |
Jakub | Krenc | Podkrušnohorské G Most | soutěží | Podkrušnohorské G Most |
Jakub | Kubica | G, Ostrava-Hrabůvka | soutěží | G, Ostrava-Hrabůvka |
Vojtěch | Kubrycht | G Praha 4, Budějovická | soutěží | G Praha 4, Budějovická |
Radovan | Lev | G Františka Palackého, Valašské Meziříčí | soutěží | G Františka Palackého, Valašské Meziříčí |
Zobrazeny záznamy 1 až 50 z 137 účastníků.