FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA OSMO 64. ročník ve školním roce 2022/2023

Výsledky školního kola 62. ročníku FO kategorie B

Úspěšnými řešiteli se stávají účastníci s alespoň 20 body, kteří úspěšně vyřešili alespoň 4 úlohy.

Pořadí Účastník Škola Škola Ročník 1 2 3 4 5 6 7 Celkové body
1. David Nekvapil G Židlochovice G Židlochovice 7/8 10 8 8 10 10 10 56
2. David Juda G Brno-Bystrc G Brno-Bystrc 7/8 7 10 7 10 10 10 0 54
3. Nela Sendlerová G Brno-Řečkovice G Brno-Řečkovice 3/4 10 10 10 9 10 49
4. Aleš Opl G a Hudební škola hlavního města Prahy, ZUŠ Praha 3 G a Hudební škola hlavního města Prahy, ZUŠ Praha 3 7/8 7 10 9 8 9 43
5. Jiří Kohl Biskupské G Brno a MŠ Biskupské G Brno a MŠ 7/8 10 10 10 10 40
6. Martin Mlečka G Brno, Elgartova G Brno, Elgartova 3/4 10 10 10 10 40
7.–8. Antonín Frajt G Boskovice G Boskovice 7/8 10 10 7 10 37
Tomáš Zatloukal G Boskovice G Boskovice 7/8 10 10 7 10 37
9. Jan Hojač Klvaňovo G a SZŠ Kyjov Klvaňovo G a SZŠ Kyjov 3/4 7 7 8 0 9 0 5 36
10. Tomáš Jaroš G a Obchodní akademie, Pelhřimov G a Obchodní akademie, Pelhřimov 3/4 6 10 10 9 35
11. Adam Krška G a SOŠ Mikulov G a SOŠ Mikulov 7/8 10 10 7 8 35
12. Duy Le G a Obchodní akademie, Pelhřimov G a Obchodní akademie, Pelhřimov 7/8 6 9 9 10 34
13. Vojtěch Klapetek Biskupské G Brno a MŠ Biskupské G Brno a MŠ 7/8 7 10 7 10 34
14. Adam Kozubek G a ZUŠ Šlapanice G a ZUŠ Šlapanice 7/8 10 8 7 9 34
15. Vojtěch Stránský G Brno, třída Kapitána Jaroše G Brno, třída Kapitána Jaroše 7/8 10 8 10 5 33
16. Tomáš Kroupa G Brno-Řečkovice G Brno-Řečkovice 7/8 5 10 10 8 33
17. Vojtěch Brdečko Biskupské G Brno a MŠ Biskupské G Brno a MŠ 7/8 7 10 10 5 32
18. Blanka Vrbová Klvaňovo G a SZŠ Kyjov Klvaňovo G a SZŠ Kyjov 3/4 10 5 8 0 9 0 0 32
19.–21. Štěpán Hřebíček G Brno-Řečkovice G Brno-Řečkovice 7/8 5 10 10 7 32
Jonáš Konečný G Brno-Řečkovice G Brno-Řečkovice 7/8 5 10 10 7 32
Jakub Straka G Brno-Řečkovice G Brno-Řečkovice 7/8 5 10 10 7 32
22. Jiří Kostrhun G a ZUŠ Šlapanice G a ZUŠ Šlapanice 7/8 10 5 7 9 31
23. Michal Jaroš Purkyňovo G Strážnice Purkyňovo G Strážnice 7/8 10 6 7 7 30
24. Artur Ratošňuk SPŠ a VOŠ Brno SPŠ a VOŠ Brno 3/4 7 7 6 9 29
25. Pavel Dvořák G a Obchodní akademie, Pelhřimov G a Obchodní akademie, Pelhřimov 3/4 6,5 6 6 9 27,5
26. Adam Kotrč G a Obchodní akademie, Pelhřimov G a Obchodní akademie, Pelhřimov 3/4 6,5 5,5 6 9 27
27. Andrej Bružeňák G Brno, třída Kapitána Jaroše G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 5 5 6 5 21

Stáhnout jako CSV s čárkami, CSV se středníky nebo TSV.

Ve výsledném pořadí jsou nejprve uvedeni úspěšní řešitelé seřazeni podle počtu bodů a teprve za nimi jsou další účastníci. Při shodném počtu bodů o pořadí rozhoduje:

  1. Vyšší počet „modifikovaných bodů“, které se vypočítají dle vzorce ∑ b·(maxprum), kde b je bodový zisk z dané úlohy, max je maximum bodů dané úlohy a prum je průměrný bodový zisk z dané úlohy v daném kraji. Znamená to, že v modifikovaných bodech má větší váhu zisk bodů z obtížnějších úloh.
  2. Ročník studia soutěžícího, příp. datum narození. Mladší mají přednost.
  3. Pokud nerozhodne ani jedno z předchozích kritérií, rozhoduje los.

Diskvalifikovaní, odmítnuvší a nepřítomní účastníci jsou skryti, stejně tak testovací uživatelé.