FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA OSMO 64. ročník ve školním roce 2022/2023

Výsledky školního kola 62. ročníku FO kategorie D

Úspěšnými řešiteli se stávají účastníci s alespoň 20 body, kteří úspěšně vyřešili alespoň 4 úlohy.

Pořadí Účastník Škola Škola Ročník 1 2 3 4 5 6 7 Celkové body
1. Tadeáš Roblík G Židlochovice G Židlochovice 5/8 10 10 10 10 10 10 10 70
2. Michal Netík G Brno, Křenová G Brno, Křenová 1/4 10 10 9 10 8 10 8 65
3. Šimon Pěnička G Brno, Křenová G Brno, Křenová 1/4 10 10 9 9 8 8 10 64
4. Ondřej Petera SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky, Hradec Králové SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky, Hradec Králové 1/4 10 10 10 10 9 9 6 64
5. Šimon Genčur Biskupské G Brno a MŠ Biskupské G Brno a MŠ 5/8 8 10 7 7 10 10 10 62
6. Petra Navrátilová G, SPgŠ, Obchodní akademie a Jazyková škola, Znojmo G, SPgŠ, Obchodní akademie a Jazyková škola, Znojmo 5/8 10 10 9 10 9 10 58
7. Klára Plchová G Boskovice G Boskovice 5/8 10 10 7 10 10 8 55
8. Jan Vojta G Brno, třída Kapitána Jaroše G Brno, třída Kapitána Jaroše 1/4 9 8,5 10 6 0 9,5 10 53
9. Kryštof Čupr G Židlochovice G Židlochovice 5/8 10 10 10 10 10 50
10. Gabriela Trlidová Klvaňovo G a SZŠ Kyjov Klvaňovo G a SZŠ Kyjov 1/4 10 10 0 10 0 9 10 49
11. Hoang Anh Vu G a Jazyková škola, Břeclav G a Jazyková škola, Břeclav 5/8 10 9 7 4 10 8 48
12. Jan Zahradníček G Brno, Křenová G Brno, Křenová 1/4 10 10 9 10 9 48
13. Patrik Číhal Klvaňovo G a SZŠ Kyjov Klvaňovo G a SZŠ Kyjov 5/8 10 10 8 10 10 0 0 48
14. Tomáš Chytil Klvaňovo G a SZŠ Kyjov Klvaňovo G a SZŠ Kyjov 1/4 10 10 5 7 0 10 0 42
15. Anežka Čechová G Brno, třída Kapitána Jaroše G Brno, třída Kapitána Jaroše 1/4 10 10 10 10 40
16.–17. Jan Henzl G Brno-Řečkovice G Brno-Řečkovice 5/8 10 10 9 4 7 40
Michal Němec G Brno-Řečkovice G Brno-Řečkovice 5/8 10 10 9 4 7 40
18.–20. Zuzana Burešová G Boskovice G Boskovice 5/8 10 10 10 10 40
Marek Poláček G Brno, třída Kapitána Jaroše G Brno, třída Kapitána Jaroše 5/8 10 10 10 10 40
Vít Vlach G Brno, třída Kapitána Jaroše G Brno, třída Kapitána Jaroše 5/8 10 10 10 10 40
21. Jan Kratochvíl G Brno, Křenová G Brno, Křenová 1/4 10 10 10 9 39
22. Martin Šťovíček G Brno, Vídeňská G Brno, Vídeňská 3/6 9,5 9,5 10 10 39
23. Vít Gerych Klvaňovo G a SZŠ Kyjov Klvaňovo G a SZŠ Kyjov 1/4 10 10 0 8 0 10 0 38
24. Maxmilián Ladislav Skuda G Boskovice G Boskovice 5/8 10 10 10 8 38
25. Tudor Alexandru Stoican G Matyáše Lercha, Brno G Matyáše Lercha, Brno 5/8 10 10 10 6 36
26. Ondřej Šedivý G a ZUŠ Šlapanice G a ZUŠ Šlapanice 5/8 10 10 0 0 5 10 35
27. Vojtěch Ochmanský G Boskovice G Boskovice 5/8 10 5 10 10 35
28. Ondřej Kadlec G Moravský Krumlov G Moravský Krumlov 3/6 9 9 6 9 0 0 0 33
29. Veronika Hlomová G a Obchodní akademie, Pelhřimov G a Obchodní akademie, Pelhřimov 5/8 8 9 7 8 32
30. Vít Hromas G dr. A. Hrdličky, Humpolec G dr. A. Hrdličky, Humpolec 1/4 7 9 5 9,5 30,5
31. Magdaléna Kožichová G a Obchodní akademie, Pelhřimov G a Obchodní akademie, Pelhřimov 5/8 8 7 8 7 30
32. Jakub Koutenský G a Obchodní akademie, Pelhřimov G a Obchodní akademie, Pelhřimov 5/8 8 7 7 8 30
33. Eva Haikerová G a Obchodní akademie, Pelhřimov G a Obchodní akademie, Pelhřimov 5/8 8 7 7 6 28
34. Patrik Svoboda G a Obchodní akademie, Pelhřimov G a Obchodní akademie, Pelhřimov 1/4 6 5 7 8 26

Stáhnout jako CSV s čárkami, CSV se středníky nebo TSV.

Ve výsledném pořadí jsou nejprve uvedeni úspěšní řešitelé seřazeni podle počtu bodů a teprve za nimi jsou další účastníci. Při shodném počtu bodů o pořadí rozhoduje:

  1. Vyšší počet „modifikovaných bodů“, které se vypočítají dle vzorce ∑ b·(maxprum), kde b je bodový zisk z dané úlohy, max je maximum bodů dané úlohy a prum je průměrný bodový zisk z dané úlohy v daném kraji. Znamená to, že v modifikovaných bodech má větší váhu zisk bodů z obtížnějších úloh.
  2. Ročník studia soutěžícího, příp. datum narození. Mladší mají přednost.
  3. Pokud nerozhodne ani jedno z předchozích kritérií, rozhoduje los.

Diskvalifikovaní, odmítnuvší a nepřítomní účastníci jsou skryti, stejně tak testovací uživatelé.