Výsledky okresního kola 63. ročníku FO kategorie F v okrese České Budějovice
Úspěšnými řešiteli se stávají účastníci s alespoň 14 body, kteří úspěšně vyřešili alespoň 2 úlohy.
Pořadí | Účastník | Škola | Ročník | F2-1 | F2-2 | F2-3 | F2-4 | Celkové body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matěj Bajgar | G České Budějovice, Jírovcova | 3/8 | 9 | 10 | 9 | 10 | 38 |
2. | Jiří Mach | Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice | 1/6 | 6 | 9,5 | 10 | 5,5 | 31 |
3. | Ondřej Porod | G Týn nad Vltavou | 3/8 | 0 | 10 | 10 | 10 | 30 |
4. | Tereza Santariusová | G České Budějovice, Jírovcova | 3/8 | 10 | 10 | 0 | 10 | 30 |
5. | Hana Batystová | G J. V. Jirsíka, České Budějovice | 3/8 | 10 | 9 | 0 | 10 | 29 |
6. | Benjamin Sobota | G Týn nad Vltavou | 3/8 | 7 | 10 | 0 | 10 | 27 |
7. | Markéta Piskořová | G České Budějovice, Česká | 3/8 | 9 | 8 | 0 | 10 | 27 |
8. | Tomáš Kafka | Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice | 1/6 | 7 | 8 | 0 | 10 | 25 |
9. | Barbora Duníková | G České Budějovice, Jírovcova | 3/8 | 7 | 8 | 0 | 10 | 25 |
10. | Alex Holeček | Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice | 3 | 7 | 7 | 0 | 10 | 24 |
11. | Jakub Dvořák | G J. V. Jirsíka, České Budějovice | 3/8 | 10 | 6 | 0 | 8 | 24 |
12. | Tomáš Kučera | G České Budějovice, Jírovcova | 3/8 | 4 | 9 | 0 | 10 | 23 |
13. | Marie Augustinová | G České Budějovice, Česká | 3/8 | 6 | 7 | 0 | 10 | 23 |
14. | Nela Schacherlová | G České Budějovice, Česká | 3/8 | 6 | 4 | 0 | 10 | 20 |
15. | Petr Votruba | ZŠ, Nerudova 9, České Budějovice | 8 | 4 | 6 | 0 | 9 | 19 |
16. | Michaela Bromová | G J. V. Jirsíka, České Budějovice | 3/8 | 5 | 5 | 0 | 9 | 19 |
17. | Ondřej Nágr | G Trhové Sviny | 3/8 | 10 | 2 | 1,5 | 5 | 18,5 |
18. | Karolína Šulcová | G J. V. Jirsíka, České Budějovice | 3/8 | 8 | 5 | 0 | 5 | 18 |
19. | Hanuš Mezera | G J. V. Jirsíka, České Budějovice | 3/8 | 8 | 6 | 0 | 3 | 17 |
20. | František Chalupa | Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice | 8 | 7 | 6 | 0 | 0 | 13 |
21. | Ondřej Zapletal | G J. V. Jirsíka, České Budějovice | 3/8 | 7 | 3 | 0 | 3 | 13 |
22. | Sophie Mainka | Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice | 3/8 | 7 | 3 | 0 | 0 | 10 |
23. | Lukáš Topka | ZŠ, Nerudova 9, České Budějovice | 8 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 |
24. | Vilem Navratil | Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice | 8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 |
25. | Jan Novák | ZŠ, Nerudova 9, České Budějovice | 8 | 2 | 0 | 0 | 1,5 | 3,5 |
26. | Vilém Kápar | ZŠ, Nerudova 9, České Budějovice | 8 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Stáhnout jako CSV s čárkami, CSV se středníky nebo TSV.
Ve výsledném pořadí jsou nejprve uvedeni úspěšní řešitelé seřazeni podle počtu bodů a teprve za nimi jsou další účastníci. Při shodném počtu bodů o pořadí rozhoduje:
- Vyšší počet „modifikovaných bodů“, které se vypočítají dle vzorce ∑ b·(max−prum), kde b je bodový zisk z dané úlohy, max je maximum bodů dané úlohy a prum je průměrný bodový zisk z dané úlohy v daném kraji. Znamená to, že v modifikovaných bodech má větší váhu zisk bodů z obtížnějších úloh.
- Ročník studia soutěžícího, příp. datum narození. Mladší mají přednost.
- Pokud nerozhodne ani jedno z předchozích kritérií, rozhoduje los.
Diskvalifikovaní, odmítnuvší a nepřítomní účastníci jsou skryti, stejně tak testovací uživatelé.