FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA OSMO 64. ročník ve školním roce 2022/2023

Výsledky krajského kola 63. ročníku FO kategorie D v Praze

Úspěšnými řešiteli se stávají účastníci s alespoň 14 body, kteří úspěšně vyřešili alespoň 2 úlohy.

Pořadí Účastník Škola Ročník D2-1 D2-2 D2-3 D2-4 Celkové body
1. Matěj Pěnička G Praha 6, Nad Alejí 5/8 10 10 9 10 39
2. Mikuláš Jandík G Christiana Dopplera, Praha 5 5/8 10 10 9,5 9 38,5
3. Vojtěch Dvořák G Christiana Dopplera, Praha 5 1/4 10 10 9,5 9 38,5
4. Jakub Korec G Opatov, Praha 4, Konstantinova 5/8 10 10 9,5 9 38,5
5. Sabina Mihulová G Praha 6, Nad Alejí 5/8 10 8 10 10 38
6. Veronika Roskovská G Elišky Krásnohorské, Praha 4, Michle, Ohradní 5/8 10 9,5 9 9 37,5
7. Filip Mrštný G Praha 7, Nad Štolou 3/6 9,5 9 9,5 9 37
8. Ondřej Sedláček G Oty Pavla, Praha 5, Loučanská 3/6 8 10 9,5 9 36,5
9. Tomáš Bourek G Jaroslava Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami 5/8 10 7 10 9 36
10. Kryštof Břeský G Opatov, Praha 4, Konstantinova 5/8 10 10 6,5 9 35,5
11. Šimon Hájek G Praha 6, Nad Alejí 4/8 10 10 6 9 35
12. Albert Bakoč G Christiana Dopplera, Praha 5 5/8 10 8 7,5 9 34,5
13. Petr Pliska G Opatov, Praha 4, Konstantinova 5/8 10 4 10 10 34
14. Eliáš Černý G Praha 7, Nad Štolou 5/8 10 4 9 10 33
15.–16. David Košata G Opatov, Praha 4, Konstantinova 5/8 10 4 9,5 9 32,5
Vít Olšovec G Praha 10, Přípotoční 1/4 10 4 9,5 9 32,5
17. Šimon Fajkus G Na Pražačce, Praha 3, Nad Ohradou 3/6 9,5 9 5,5 8 32
18. Barbora Herynková G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 1/4 10 3 10 9 32
19. Hana Malečková G Opatov, Praha 4, Konstantinova 5/8 9 3 9,5 10 31,5
20. Šimon Vyhnis G Praha 9, Špitálská 5/8 10 10 6,5 4 30,5
21. Vít Stružka G Oty Pavla, Praha 5, Loučanská 3/6 10 2 9,5 9 30,5
22. Jiří Maxmilián Stříbrný G Christiana Dopplera, Praha 5 1/4 9 8 5,5 7 29,5
23. Ivan Žemlička G Praha 8, Ústavní 5/8 10 3 7,5 9 29,5
24. Jakub Brabec G prof. Jana Patočky, Praha 1, Jindřišská 5/8 10 4 9 6 29
25. Jakub Muzikář MŠ, ZŠ a G sv. Augustina, Praha 4 1/4 9 4 8 8 29
26. Emma Podpierová G Praha 6, Nad Alejí 4/8 10 4 5 10 29
27. Matěj Břeský G Opatov, Praha 4, Konstantinova 5/8 9 1 9,5 9 28,5
28. Jakub Škaloud G Opatov, Praha 4, Konstantinova 5/8 9 2 7,5 9 27,5
29. Petr Šišlák G Christiana Dopplera, Praha 5 5/8 10 3 5,5 9 27,5
30. František Štěpánek G Jaroslava Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami 5/8 10 3,5 5,5 8 27
31. Alex Forejt G Praha 7, Nad Štolou 5/8 4 4 9,5 9 26,5
32. Anna Kubešová Nový PORG – G a ZŠ Praha 4 Krč 5/8 10 4 5,5 7 26,5
33.–34. Barbora Hochová G Praha 7, Nad Štolou 5/8 10 3 4,5 9 26,5
David Krejčí G Praha 4, Písnická 5/8 10 3 4,5 9 26,5
35. Vít Ungermann G Christiana Dopplera, Praha 5 5/8 10 1 7,5 8 26,5
36. Tomáš Plášek G Christiana Dopplera, Praha 5 5/8 10 4 5 7 26
37. Matyáš Hendrich G Christiana Dopplera, Praha 5 5/8 10 8 3,5 4 25,5
38. Karel Michal Houfek G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 1/4 9 4 7,5 5 25,5
39. Marek Miladinović G Praha 9, Chodovická 4/8 8 4 5,5 8 25,5
40. Adam Černý G Praha 8, Ústavní 5/8 10 3 6,5 6 25,5
41. Jan Kisiel G Praha 2, Botičská 1/4 10 3 4,5 8 25,5
42. Jan Šťovíček G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova 3/6 10 2 5,5 8 25,5
43. Jakub Křečan G Praha 4, Písnická 5/8 10 4 3 8 25
44. Zuzana Grycová G Praha 2, Botičská 1/4 9,5 1 6,5 8 25
45. Tomáš Kamarád G Praha 9, Špitálská 5/8 9 4 3,5 8 24,5
46. Alena Lénertová G Praha 2, Botičská 1/4 10 3 3,5 8 24,5
47. Jan Hrdina G Praha 4, Na Vítězné pláni 3/6 9 3 5 7 24
48.–49. Václav Tregler G Praha 4, Písnická 5/8 10 1 5 7 23
Vít Štenc G Praha 6, Nad Alejí 5/8 10 1 5 7 23
50. Otakar Hochman G Praha 6, Nad Alejí 5/8 5 1 9,5 7 22,5
51. Anna Krajnikovská G Praha 2, Botičská 1/4 10 1 1 8 20
52. Klaudie Hanušová G Opatov, Praha 4, Konstantinova 5/8 10 0 0 10 20
53. Marek Pavlas G Praha 4, Písnická 5/8 10 0 0,5 8 18,5
54. Vítězslava Šmídová G Praha 6, Nad Alejí 5/8 7,5 4 1,5 5 18
55. Matyáš Mlíka G Praha 2, Botičská 1/4 10 4 0 2 16
56. Richard Smutný G Christiana Dopplera, Praha 5 1/4 10 1 0,5 4 15,5
57. Karolina Maier MŠ, ZŠ a G sv. Augustina, Praha 4 1/4 8 0 0 4 12

Stáhnout jako CSV s čárkami, CSV se středníky nebo TSV.

Ve výsledném pořadí jsou nejprve uvedeni úspěšní řešitelé seřazeni podle počtu bodů a teprve za nimi jsou další účastníci. Při shodném počtu bodů o pořadí rozhoduje:

  1. Vyšší počet „modifikovaných bodů“, které se vypočítají dle vzorce ∑ b·(maxprum), kde b je bodový zisk z dané úlohy, max je maximum bodů dané úlohy a prum je průměrný bodový zisk z dané úlohy v daném kraji. Znamená to, že v modifikovaných bodech má větší váhu zisk bodů z obtížnějších úloh.
  2. Ročník studia soutěžícího, příp. datum narození. Mladší mají přednost.
  3. Pokud nerozhodne ani jedno z předchozích kritérií, rozhoduje los.

Diskvalifikovaní, odmítnuvší a nepřítomní účastníci jsou skryti, stejně tak testovací uživatelé.