FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA 62. ročník ve školním roce 2020/2021 Odevzdávací systém OSMO

Ústřední kolo A 62. ročníku: Seznam účastníků

Jméno Příjmení Škola Ročník
Josef Ander G Olomouc, Hejčín, Tomkova 8/8
Martin Beneš G Jihlava 8/8
Kryštof Boura G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 4/4
Lukáš Buček G Trutnov 4/4
Tomáš Čajan G Františka Palackého, Valašské Meziříčí 3/4
Jan Čarvaš G Praha 6, Nad Alejí 8/8
Jan Červeňan G Jana Pivečky a SOŠ Slavičín 4/4
Vojtěch David Wichterlovo G Ostrava 8/8
Jonáš Dej Wichterlovo G Ostrava 6/8
Matěj Dvořák G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 8/8
Vojtěch Fošum G Český Krumlov 8/8
Viktor Fukala G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 8/8
Marek Fürst G Christiana Dopplera, Praha 5 8/8
Robert Gemrot G Havířov, Město, Komenského 8/8
Filip Gregora G Lanškroun 8/8
Marek Hanzl G Luďka Pika, Plzeň 8/8
Antonín Hejný G Praha 9, Litoměřická 8/8
Štěpán Hortlík G Pardubice, Dašická 8/8
Ondřej Chwiedziuk G F. X. Šaldy, Liberec 8/8
Karel Chwistek Mendelovo G Opava 4/4
Hynek Jakeš Slovanské G Olomouc 7/8
Václav Janáček G Brno, třída Kapitána Jaroše 4/4
Jiří Kalvoda G Brno, třída Kapitána Jaroše 4/4
David Kamenský G a Jazyková škola, Břeclav 8/8
Patrik Kašpárek Katolické G Třebíč 8/8
Jakub Kislinger G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 8/8
Jiří Kohl Biskupské G Brno a MŠ 7/8
František Krůs Masarykovo G Plzeň 8/8
Vojtěch Kuchař Wichterlovo G Ostrava 4/4
Ondřej Marek G Christiana Dopplera, Praha 5 4/4
Václav Maštera G Pierra de Coubertina, Tábor 7/8
Jindřich Matuška G Brno, třída Kapitána Jaroše 4/4
Adam Mendl G Pierra de Coubertina, Tábor 8/8
Magdaléna Mišinová G Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 8/8
Michal Mrkos G Polička 3/4
Karel Mudruňka G Pardubice, Dašická 8/8
Markéta Nerodilová Masarykovo G, SZŠ a VOŠ zdravotnická, Vsetín 4/4
David Podrápský G Teplice 8/8
Štěpán Pressl G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 8/8
Pavel Provazník G Pardubice, Dašická 2/4
Kryštof Rais G Plzeň, Mikulášské nám. 4/4
Štěpán Skalka G České Budějovice, Jírovcova 8/8
Ondřej Sladký G Plzeň, Mikulášské nám. 8/8
Ondřej Štorek G Pardubice, Dašická 8/8
Oto Ulrich G Uherské Hradiště 7/8
Tomáš Veselý G Jaroslava Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami 8/8
Tomáš Vítek G a Jazyková škola, Břeclav 8/8
Blanka Vrbová Klvaňovo G a SZŠ Kyjov 3/4
Ondřej Zikmund G Jana Nerudy, Praha 1, Hellichova 6/6
Michal Žáček G Lovosice 4/4

Zobrazeny záznamy 150 z 50 účastníků.

Stránka 1 z 1: