FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA OSMO 63. ročník ve školním roce 2021/2022

Výsledky okresního kola 63. ročníku FO kategorie F

Úspěšnými řešiteli se stávají účastníci s alespoň 14 body, kteří úspěšně vyřešili alespoň 2 úlohy.

Pořadí Účastník Okres Škola Ročník F2-1 F2-2 F2-3 F2-4 Celkové body
1. Antonín Trnka Pelhřimov G a Obchodní akademie, Pelhřimov 3/8 9,5 10 10 10 39,5
2.–3. Adam Brůna Pelhřimov G a Obchodní akademie, Pelhřimov 3/8 9 10 10 10 39
Jindřich Coufal Prostějov Cyrilometodějské G, ZŠ Prostějov 3/8 9 10 10 10 39
4. Jan Parobek Praha-východ G Říčany 3/8 10 10 9 10 39
5. Matěj Bajgar České Budějovice G České Budějovice, Jírovcova 3/8 9 10 9 10 38
6. Jan Hrubec Praha-východ OPEN GATE - G a ZŠ Babice 8 9 10 7 10 36
7. Vojtěch Radimecký Tábor G Pierra de Coubertina, Tábor 3/8 10 10 6 10 36
8. Anežka Lexová Jihlava ZŠ Polná 8 9 10 6 10 35
9. Martin Kundrát Praha-východ G Říčany 3/8 8 10 5 10 33
10. Tomáš Pražma Pelhřimov ZŠ Pelhřimov, Krásovy domky 8 6 10 6 10 32
11. Oskar Černoch Jeseník G Jeseník 3/8 10 9,5 2 10 31,5
12. Jiří Mach České Budějovice Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice 1/6 6 9,5 10 5,5 31
13. Michal Matějček Karlovy Vary G Ostrov 3/8 8 7 6 10 31
14. Petr Vágner Tábor G Pierra de Coubertina, Tábor 3/8 8 10 3 10 31
15. Křováček Jakub Mladá Boleslav G Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav 3/8 10 10 1 10 31
16. Ondřej Porod České Budějovice G Týn nad Vltavou 3/8 0 10 10 10 30
17.–20. Adéla Matějková Karlovy Vary První české G v Karlových Varech 3/8 10 10 0 10 30
Petr Oulehla Olomouc ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 8 10 10 0 10 30
Tereza Santariusová České Budějovice G České Budějovice, Jírovcova 3/8 10 10 0 10 30
Jeroným Šťastný Karlovy Vary G Ostrov 3/8 10 10 0 10 30
21. Martin Schořovský Strakonice ZŠ Bělčice 8 5 8 6 10 29
22. Barbora Horáková Mladá Boleslav G Mladá Boleslav 3/8 10 10 0 9 29
23. Hana Batystová České Budějovice G J. V. Jirsíka, České Budějovice 3/8 10 9 0 10 29
24. Marek Roll Pelhřimov G dr. A. Hrdličky, Humpolec 3/8 9,5 8 1 10 28,5
25. Táňa Smeykalová Český Krumlov ZŠ Český Krumlov, Za Nádražím 8 8 10 1 9 28
26. Jiří Veselý Praha-východ G Říčany 3/8 7 10 1 10 28
27. Kristýna Nováková Pelhřimov G a Obchodní akademie, Pelhřimov 3/8 8 10 0 10 28
28. Dominik Štefl Pelhřimov ZŠ Pelhřimov, Krásovy domky 8 7,5 10 0 10 27,5
29. Josef Šedivý Semily ZŠ, Studenec 8 6 10 1 10 27
30. Edgar Nikoyan Jihlava ZŠ Otokara Březiny, Jihlava 8 10 9 0 8 27
31. Benjamin Sobota České Budějovice G Týn nad Vltavou 3/8 7 10 0 10 27
32.–33. Zbyněk Andrýsek Mladá Boleslav G Mladá Boleslav 3/8 8 9 0 10 27
Marika Kouřimová Strakonice ZŠ Strakonice, Dukelská 8 8 9 0 10 27
34. Markéta Piskořová České Budějovice G České Budějovice, Česká 3/8 9 8 0 10 27
35. Pavel Grundmann Karlovy Vary První české G v Karlových Varech 3/8 8 8 0 10 26
36.–38. Filip Gall Olomouc Slovanské G Olomouc 3/8 9 7 0 10 26
Sofie Kotupasová Prostějov G Jiřího Wolkera, Prostějov 3/8 9 7 0 10 26
Ludmila Zíková Pelhřimov G a Obchodní akademie, Pelhřimov 3/8 9 7 0 10 26
39. Hana Šopíková Olomouc ZŠ Štěpánov 8 10 5 1 9,5 25,5
40.–41. Barbora Duníková České Budějovice G České Budějovice, Jírovcova 3/8 7 8 0 10 25
Tomáš Kafka České Budějovice Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice 1/6 7 8 0 10 25
42. Eliška Lacková Jihlava ZŠ Jihlava, Nad Plovárnou 8 9 5,5 0 10 24,5
43. Ema Zaťková Olomouc ZŠ Olomouc, Mozartova 8 7 3 4 10 24
44. Jakub Dvořák České Budějovice G J. V. Jirsíka, České Budějovice 3/8 10 6 0 8 24
45. Jan Frühauf Jihlava ZŠ T.G. Masaryka, Jihlava 8 8 6,5 0 9,5 24
46. Alex Holeček České Budějovice Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice 3 7 7 0 10 24
47. Ondřej Kakrda Karlovy Vary První české G v Karlových Varech 3/8 8 6 0 10 24
48. Václav Pištěk Jihlava ZŠ Otokara Březiny, Jihlava 8 6 9,5 0 8 23,5
49. Tomáš Kučera České Budějovice G České Budějovice, Jírovcova 3/8 4 9 0 10 23
50.–51. Marie Augustinová České Budějovice G České Budějovice, Česká 3/8 6 7 0 10 23
Jakub Lamplot Prostějov Cyrilometodějské G, ZŠ Prostějov 3/8 6 7 0 10 23
52. Barbora Opluštilová Olomouc ZŠ Štěpánov 8 8 5 0 10 23
53. Adam Fajkus Prostějov G Jiřího Wolkera, Prostějov 3/8 10 3 0 10 23
54. David Ochotný Strakonice ZŠ T.G.Masaryka, Blatná 8 3 9 0 10 22
55. Jakub Máca Jihlava G Otokara Březiny a SOŠ Telč 3/8 9 5 0 8 22
56. Jakub Klicnar Strakonice ZŠ a G Vodňany 8 6 6 0 10 22
57. Kryštof Synek Prostějov Reálné G a ZŠ O. Wichterleho, Prostějov 1/6 9 3 0 10 22
58. Barbora Měšťánková Šumperk G Zábřeh 3/8 10 2 0 10 22
59. Jiří Bejr Cheb Svobodná chebská škola, ZŠ a G Cheb 3/8 6 7 0 8 21
60. Amálie Ječná Mladá Boleslav G Mladá Boleslav 3/8 9,5 1,5 10 21
61. Matěj Hanák Písek ZŠ Sepekov 8 7 5 0 9 21
62. Quynh Nguyen Phuong Cheb G Cheb 3/8 10 3 0 8 21
63. Eliška Stanislavová Olomouc G Šternberk 3/8 2 8 1 9,5 20,5
64. Lukáš Permedla Písek 1. ZŠ T. G. Masaryka, Milevsko 8 4 5 6 5 20
65.–66. Jitka Gajdošová Písek ZŠ Kovářov 8 6 5 0 9 20
Vanesa Pekárková Strakonice ZŠ T.G.Masaryka, Blatná 8 6 5 0 9 20
67. Nela Schacherlová České Budějovice G České Budějovice, Česká 3/8 6 4 0 10 20
68. Eliška Dlasková Mladá Boleslav G Mladá Boleslav 3/8 8 2 0 10 20
69. Jolana Menšíková Olomouc G Uničov 3/8 6 3 1 9 19
70. Petr Votruba České Budějovice ZŠ, Nerudova 9, České Budějovice 8 4 6 0 9 19
71. Michaela Bromová České Budějovice G J. V. Jirsíka, České Budějovice 3/8 5 5 0 9 19
72. Samuel Strašil Olomouc ZŠ Olomouc, Mozartova 8 5 4 0 10 19
73. Oliver Kolář Jihlava ZŠ Jihlava, Havlíčkova 8 8 1 0 10 19
74. Ondřej Nágr České Budějovice G Trhové Sviny 3/8 10 2 1,5 5 18,5
75. Karolína Šulcová České Budějovice G J. V. Jirsíka, České Budějovice 3/8 8 5 0 5 18
76. Magdalena Janečková Prachatice Všeobecné a sportovní G Vimperk 4/8 8 4 0 6 18
77. Matěj Diviš Jihlava ZŠ Otokara Březiny, Jihlava 8 7 4 7 18
78. Hanuš Mezera České Budějovice G J. V. Jirsíka, České Budějovice 3/8 8 6 0 3 17
79. Štěpán Staněk Strakonice G Strakonice 3/8 8 1 0 8 17
80. Jakub Novotný Jihlava G Otokara Březiny a SOŠ Telč 3/8 9 0 0 8 17
81. Matěj Lacek Jihlava ZŠ Jihlava, Nad Plovárnou 8 6 1 0 9,5 16,5
82. Tadeáš Ilnický Jeseník ZŠ Jeseník 8 5 1 3 7 16
83. Štěpa Buriánek Jeseník G Jeseník 3/8 5,5 2 2 6 15,5
84. Ester Jurčáková Jeseník G Jeseník 3/8 0,5 5 1 8,5 15
85. Vítek Mach Strakonice ZŠ Bělčice 8 6 3 0 6 15
86. Vojtěch Tegda Karlovy Vary G Ostrov 3/8 5 9 0 0 14
87. Daniel Šiňanský Cheb 3. ZŠ Cheb 8 5 6 0 3 14
88. Tadeáš Přibyl Jihlava G Otokara Březiny a SOŠ Telč 3/8 0 5 0 9 14
89. Jaromír Zajíček Olomouc ZŠ Šumvald 8 6 1 0 7 14
90. Michaela Tomšů Jihlava G Otokara Březiny a SOŠ Telč 3/8 2 4 0 10 16
91.–92. Amálie Oravcová Prostějov G Jiřího Wolkera, Prostějov 3/8 3 3 0 10 16
Ema Vondráčková Tábor G Pierra de Coubertina, Tábor 3/8 3 3 0 10 16
93. Kateřina Singerová Cheb Svobodná chebská škola, ZŠ a G Cheb 3/8 4 2 0 10 16
94. Karolína Šperlová Strakonice G Strakonice 3/8 3 9 2 0 14
95. Lukáš Novák Písek ZŠ Chyšky 8 9 4 0 1 14
96. Vít Kubal Český Krumlov G Český Krumlov 1/6 7 2 1 4 14
97. Vendula Nováková Cheb G Cheb 3/8 2 4 0 8 14
98. Jiří Havlíček Jeseník G Jeseník 3/8 1 3 0 10 14
99. František Chalupa České Budějovice Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice 8 7 6 0 0 13
100. David Hejpetr Strakonice G Strakonice 3/8 9 3 0 1 13
101. Ondřej Zapletal České Budějovice G J. V. Jirsíka, České Budějovice 3/8 7 3 0 3 13
102. Duong Nguyen Cheb G Cheb 3/8 2 4 0 7 13
103. Václav Zlámal Jeseník ZŠ Jeseník 8 6 0,5 0 6,5 13
104. Erik Hauke Jeseník ZŠ Jeseník 8 1,5 1 0 10 12,5
105. Michal Zmeškal Karlovy Vary G Ostrov 3/8 5 7 0 0 12
106. Lukáš Drochýtek Jeseník G Jeseník 3/8 10 1,5 0,5 0 12
107.–108. Elen Nguyenová Cheb G Cheb 3/8 0 6 0 6 12
Vendula Zatloukalová Jeseník G Jeseník 3/8 0 6 0 6 12
109. Patrik Mikeš Jihlava ZŠ Jihlava, Nad Plovárnou 8 4 3 0 5 12
110. Richard Altman Cheb Svobodná chebská škola, ZŠ a G Cheb 3/8 1 3 0 8 12
111. Martin Slanec Strakonice ZŠ T.G.Masaryka, Blatná 8 3 0 0 9 12
112. Libor Rytíř Cheb G Cheb 3/8 2 0 0 10 12
113. Vojtěch Pojer Jihlava ZŠ Otokara Březiny, Jihlava 8 1 3 7,5 11,5
114. Adéla Kratochvílová Strakonice G Strakonice 3/8 6 1 0 4 11
115. Petra Hořejšová Jeseník ZŠ Jeseník 8 3 0 0 7,5 10,5
116. Sophie Mainka České Budějovice Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice 3/8 7 3 0 0 10
117. Daniel Prokeš Prachatice G Prachatice 4/8 6 3 0 0 9
118. Adam Jeřábek Písek ZŠ Sepekov 8 2 2 0 5 9
119. Matyáš Havel Prachatice G Prachatice 4/8 1 0 0 7 8
120. Magdaléna Blažková Strakonice ZŠ Strakonice, Dukelská 8 3 1 0 3 7
121. Filip Korec Strakonice ZŠ Strakonice, Dukelská 8 5 0 0 1 6
122. Jan Řehoř Písek 1. ZŠ T. G. Masaryka, Milevsko 8 1 0 1 3 5
123. Lukáš Topka České Budějovice ZŠ, Nerudova 9, České Budějovice 8 5 0 0 0 5
124. Vilem Navratil České Budějovice Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice 8 4 0 0 0 4
125. Jan Novák České Budějovice ZŠ, Nerudova 9, České Budějovice 8 2 0 0 1,5 3,5
126. Barbora Honzíková Strakonice G Strakonice 3/8 1 2 0 0 3
127. Vilém Kápar České Budějovice ZŠ, Nerudova 9, České Budějovice 8 0 2 0 0 2
128.–129. Barbora Nováková Strakonice ZŠ Strakonice, Dukelská 8 2 0 0 0 2
Dominik Smyčka Olomouc G Uničov 3/8 2 0 0 0 2
130. Miroslav Brožovič Prostějov Reálné G a ZŠ O. Wichterleho, Prostějov 1/6 0 0 0 0 0

Stáhnout jako CSV s čárkami, CSV se středníky nebo TSV.

Ve výsledném pořadí jsou nejprve uvedeni úspěšní řešitelé seřazeni podle počtu bodů a teprve za nimi jsou další účastníci. Při shodném počtu bodů o pořadí rozhoduje:

  1. Vyšší počet „modifikovaných bodů“, které se vypočítají dle vzorce ∑ b·(maxprum), kde b je bodový zisk z dané úlohy, max je maximum bodů dané úlohy a prum je průměrný bodový zisk z dané úlohy v daném kraji. Znamená to, že v modifikovaných bodech má větší váhu zisk bodů z obtížnějších úloh.
  2. Ročník studia soutěžícího, příp. datum narození. Mladší mají přednost.
  3. Pokud nerozhodne ani jedno z předchozích kritérií, rozhoduje los.

Diskvalifikovaní, odmítnuvší a nepřítomní účastníci jsou skryti, stejně tak testovací uživatelé.